Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Gepe to sme asi vsetky torsku menej normalni :-D no nekde se musime vyblaznit ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ježíš holky, to co jsme napsaly nebylo, že bysme vás vyháněly!! proboha!
Odpovědět
Avano,Gepe : Díky,ale nechtěla bych nějak otravovat. Svůj prsten dostanu snad 12.11. na naše výročí a já mu ho taky dám... Snad se mu bude líbit. Jen musím nějak vyštrochnit jeho velikost....
Odpovědět
Profilova fotka
niccky, jestli se chceš vybláznit, tak tady máš nejlepší předpoklady :-D :-D občas tu probíráme takový věci, že si říkam, kdy nás admini zablokujou :-D
Odpovědět
Tak já už tady snad nebudu radši nic psát:-D.
Odpovědět
niccky, avano, přesně tak - že by tam mohli přispívat všichni registrovaní, protože uznejte, zavřít si téma o restauraci, aby se tam nedostal nikdo další, je trošku mimo mísu :-D nějak tak je to na koníkovi - pokud si chceš soukromou diskuzi uzavřít, můžeš (ale já v soukromé nejsem, tak nevím, jak to pak chodí 8-)) holky, ono je fakt, že když si pak ti lidi sednou i stylem humoru apod. a přijde někdo nový, kdo takový není, tak to pak může být nepříjemné pro obě strany :-x čímž nic nenaznačuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bella, prosim tě :-D já s tebou souhlasim, protože je mi jasný že bysme se vykecávaly na soukromým vlákně a ještě i tady :-D :-D ale v soukromým vláknu bysme mohly probrat i věci, který tady člověk nechce zveřejňovat, viz případ fridolinka...
Odpovědět
tak to se tesim na zabavu :-D :-D
Odpovědět
niccky tak to nevim, ale jestli je to pravda, tak bych tam i sama rada zasla a nejen ohledne prstynku :-N mas jeste nekde ten odkaz?
Odpovědět
Profilova fotka
mňam, holky teď mi jeden chlápek přinesl krabici ferrero rocher, který miluju, tak se tu tim láduju :-D zbytek si vezmu domů, ab ypřítel trošičku žárlil :-D :-p
Odpovědět
ava ]-( ja zrovna chleba se sunkou, maslem a syrem :-D
Odpovědět
ava, no popravdě by možná spíš bylo jistější zamknout si tohle, už tak jsme tady toho o sobě nakecaly až moc :-N 8-) bello, koukám, že máme opět stejný názor, taky se pomalu bojím něco napsat :-N =-)
Odpovědět
Článek se načítá
je už jsem zase tady musela jsem na chvilku odběhnout ;-) avano.no souhlas s tebou my už jsme trošku víc akční :-N :-N bella:ahoj ,tak jak je :-) niccky:tady se nudit nebudeš,ale některé holky to snáma nevydrží a odpadnou :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, to mě čeká k večeři, ale ten chleba musim nejdřív koupit :-D :-D
Odpovědět
ava, ty jsi teda bestie, ještě se tady bude takhle chlubit :-D já ferrero taky miluju, tak si to užij i za mě ;-)
Odpovědět
no holky tak to teda né,jdu si pro čokoládku :-) :-)
Odpovědět
terinka: my si rozumíme, viď ;-). anko, díky za optání. Dneska je to lepší, ale dostavila se fyzická únava. Ta škola už mě prostě nějak nebaví, někdy si připadám jako na základce a to jsem si říkala, že na tom navazujícím už bude relativně klid. Že já jsem šla studovat dál:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
teri, to by sice jistější bylo, ale na druhou stranu bych chtěla vidět toho nadšence, co bude dočítat zpátky 500 stran aby o nás něco věděl :-D :-D :-D vždyť my už nedočítáme ani samy sebe :-D :-D
Odpovědět
Já mám kafíčko, jogurtovej nápoj a arašídy:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
no to víte, člověk se celej den uctívá jenom vodou a kafem, tak čokoláda je pro mě svátek :-D zblajzla jsme tři kousky a už nemůžu :-D
Odpovědět
No ale určitě se budu ráda vykecávat "v soukromí", mám poněkud zvídavé okolí:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
Já miluju spíš Rafaello, ale nikdo mi ho nenosí...což je dobře, když chci zhubnout:-D Ale dala bych si ]-( Holky já bych se nebála...někdo tu máme fotky, ale jinak jsme přeci anonymní ;-)
Odpovědět
amadeuska: taky Rafaello!!!:-D
Odpovědět
:-D A já žádnou čokinu doma nemám:-D Od rána tu kmitám a uklízím, abych si mohla dát nohy nahoru další dva dny. V pátek jedeme konečně k tomu kameramanovi, tak jsem zvědavá, jestli mě nadchne nebo odjedu zklamaná. bella: ahoj:-D došlo ti to cd? Měla bych jít do obchodu ale nechce se mi, takže by mě zajímalo co budeme večeřet:-D
Odpovědět
bella.tak to máš na posr... :-D :-D :-D
Odpovědět
me zacinate iritovat! ja musim lezet v posteli - jinak je mi porad klada, jediny co do sebe dostanu je ten chleba a hektolitry caje ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
taky miluju rafaello :-D to mám zase doma :-D :-D a pak má člověk zhubnout!! :-D
Odpovědět
fridolinku!!! Dneska mi přišlo do Hradce, volala mi to máma! Jsi zlatá a máš to u mě:-)!!!
Odpovědět
gepe: to budeš hubená!
Odpovědět
fridol: no vidíš, čoko bych ti mohla poslat na oplátku:-D. Fakt díky moc!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?