Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
fridoli a rukávy máma zavázaný dozadu :-D :-D bella, taky nevim co to gepe baští :-p
Odpovědět
gepe: tak to já miluju:-D.
Odpovědět
Anka: gratuluju:-D Jsi první na 500sté straně:-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka je vítěz!!! :-D
Odpovědět
Já jsem si říkala, že bych ze žrádla něco neznala... =-). A ono jo, ale podle názvu né.
Odpovědět
anka je Bůh:-D. Holky, tak já jdu. Snad si tam vyčistím hlavu (ne od Vás:-D). Večír se snad ještě vokážu, papa. A nezlobte:-D.
Odpovědět
gepe, bello, o jakejch kytkách to furt mluvíte? mi zase něco uteklo... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ciao bella!!! :-D
Odpovědět
jé mi to fakt vyšlo :-N :-N :-N no nějakou odměnu bych měla dostat,nemáte tam něco specialního pro zasmání
Odpovědět
ty lidi vynech :D http://www.google.cz/images?q=chamall... fridolinku, to se da krasne obmenit, hlavne ta druha radka :-) bella oholit nohy? =-) jakou pouzivas metodu:-D
Odpovědět
bello, pa
Odpovědět
Profilova fotka
teri, mě taky :-) fridoli, ale myslim žes to měla to vítězství na dosah, protože poslední příspěvky byly všechny ve stejnej čas :-D
Odpovědět
Článek se načítá
teda vy ste strasne rychly v tom psani, zase jsem trosku pozadu =-) 8-( teri, kvitka do vlasu, bella ma jednu v albu jako objednano a ja je dam do alba jak mi prijdou - bella mi je objednala, ze jsme udelaly spolecnou objednavku :-N z ciziny je to tak casto nejlepsi, mj. i diky postovnymu
Odpovědět
Profilova fotka
tak a je to:-) Holky já se jdu balit a jdu domů spát...mějte se te krásně a doufám, že až se příště přihlásím, tak to nebude už stránka 1000...dneska nějak jedete:-D
Odpovědět
amad, hezke snicky a odpocin si :-)
Odpovědět
Holky,napřed jsem nevěděla kam a teď mám seznááám.......Budeme to muset s mužem všechno objet ....jsem zvědavá jak moc se bude chtít angažovat. Ale on je dost akční,takže asi ano. Jinak nejlepší na tom asi bude až budeme chodít na zkouškové večeře. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
amad, hezkej zbytek dne! gepe, to mi připomíná, budeš objednávat ty slunečníky nebo na ně kašleš??
Odpovědět
loli:tak aby si nepřibrala :-D :-D pokud budete chodit na zkouškové večeře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loli, zkušební večeře nejsou uplně od věci, aspoň vyzkoušíte, jak tam vaří a jak se chovají, jaká je tam atmosféra... i když za tu dobu se může personál vyměnit, ale tak brutální změna by to být snad neměla...
Odpovědět
ava, budu objednavat :-) neboj, nezapomela jsem na Tebe, nebo je potrebujes nejak brzo? loli, tak je to nejlepsi
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, času dost :-D :-D
Odpovědět
gepe, jo ták! ty vypadají dobře :-) jinak holky já se taky zatím loučím, vyrážím konečně za přítelem x-) stavím se snad zase večer.. zatím pa a nepopište toho moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teri, ahoj!! ;-)
Odpovědět
ava, uz jsem se zdesila, ze na to pospichas :-N uf, takovy stresy - to mi uz nedelej prosim :-D teri, no uvidime jak budou v realu, Bella hned poreferuje :-N taky mizim, je mi nejak cim dal hur, tak se zahrabu a zkusim to zaspat :-( zatim papa
Odpovědět
no já taky budu za pul hodky končit,máme schůzi v baráku,tak se zase dozvím o kolik se zvedne nájem na přiští rok a tak
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, já jen chtěla vědět, jestli ty slunečníky pořád platí :-) ahoj!! no já jdu za chvilku taky domů, takže už tu bude klid ;-)
Odpovědět
anka, drzim pesti at to neni moc! ava, rozhodne plati :-) zatim papa
Odpovědět
tak to Vam zavidim ze se chystate domu mne jeste cekaji 2 hodky v praci :-(
Odpovědět
Profilova fotka
niccky, já jdu sice "domů", ale jenom z kanceláře a jedu na dvě schůze, takže domů přijedu někdy kolem půl sedmý :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee,tuo umělý,co psala Gepe chci takýýýý.Jste mě inspirovali na mlsík :-D Já na to čumim pokaždý v krámě.Vypadá to úplně žravě,se jen zakousnout a vychutnat si tu chut...umělou...nebo marschmellou :-D taky úplná chemie...jak řiká přítel...zas další srajda z ropy :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?