Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: Tak tomu se fakt neubráníme, když je to veřejný. Je fakt, že si tu člověk ani nepřečte, kdo na tu diskusi právě kouká...mělo by to být jen pro registrované aspoň. Na druhou stranu, stejně tě ti lidé neznají, tak je to asi jedno...snad sem nechodí žádní úchylové:-D
Odpovědět
gepe:nebo někdo jiný :-D :-D :-D tak co budeš dneska péct amadeuska:no já tu taky hodně nabrala ;-)
Odpovědět
amad, diskuse by meli byt pouze pro registrovane, s tim naprosty souhlas, vcetne alb. Co ty vis, treba si nad spodnim pradlem co mam v albu nekdo dela dobre! clovek nikdy nevi =-) anka, mela bych buchticku vybornej recept, ale asi nebudu schopna dojit do kramu :-( ale, je fakt ze by drahy mohl po ceste z prace :-N
Odpovědět
Profilova fotka
přítel se taky ježí, když řeknu beremko, ale to mu nebrání v tom aby nebyl zvědavej, co tu probíráme... a taky mi doma čte přes rameno... taky jak jsme se začli bavit, jak udělat ten raut a podobně, tak mi přítel říká ať to proberu s holkama... druhej den když jsem mu oznámila že jsem to s holkama probrala, tak se divil, kde jsem je viděla ;-) tak jsem ho upozornila, že jsem to probrala s váma tady :-D ani nevim, jestli sem chodí někdo, koho znám osobně...
Odpovědět
gepe:no taková malá uzavřená společnost :-) s.r. o.
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, jeslti máš recept, tak mi ho taky prosím pošli :-D já mam vaření a pečení jako koníčka, takže sbírám a zkoušim lecos :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loli, ještě mě cestou domů z práce napadl žofín :-) nicky, a jaké místo jste nakonec vybrali místo toho penzionu v polich? v albu jsem našla fotku a vypadá to moc hezky :-) holky, tak můj chlap sem taky neleze (snad) a taky spíš nadává, že tu pořád vysedávám =-)
Odpovědět
anka me by to teda nevadilo :-) ava, mam ho od anky :-p nemuzu bez jejiho svoleni ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
V tomhle je to blbý,no,ale co naděláme.Hlavně že jim tu vadí,když vkládáme firmy nebo odbočujeme od tématu,ale thle neřešej. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
anka, prosím, prosím, může mi gepe poskytnout tvůj recept??? :-D :-D
Odpovědět
avano pisnu ti to do Ip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted pres svatek a vikend se sem asi moc nedostanu, zitra zrejme pojedeme do drazdan, pritel si na tom trva, ja to chtela nechat az na vanocni trhy, v patek budou velke pripravy a v sobotu narozeninova oslava, musim upect dort a dve kačeny, tak snad se zadari, tchyne mi bude koukat pod ruku a urcite bude chtit sekundovat :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já bych byla pro možnost diskuzi zamknout, ale nedávala bych všechny jen po registraci, každý se tu nechce registrovat, když si chce jen vyhledat nějaké informace a názory
Odpovědět
hele podporte me! :-D http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, nemůžu, nesouhlasím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: hotovo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka díky!! já si to zmenšim na velikost dortový formy :-D
Odpovědět
hailli :-p amad, dekuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak podpoříla jsem tvůj návrh aspoň částečně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děvčata končím, jdem s prckem plavat dneska a večer dorazí tchyně, budu asi až v neděli
Odpovědět
gepe.to je ale fofr :-D :-D avano:no u nás jeden plech nestačí :-D :-D :-D
Odpovědět
hailli koukla jsem, taky jsem tam dala jeste vec :-) proste zaklad je ten, ze clovek tady nema ani moznost volby v tom, co verejne a co "soukrome" :-) tak jo, uzijte si plavani a tchyni ;-) pokud je v pohode :-N
Odpovědět
hailli:hlavně nepustit tchýni k počitači at ti nekouká co tu píšeš a dobře si zaplavte
Odpovědět
Profilova fotka
ježíši, anka, teď jsi mi připomněla, jak jsem šťastná že je moje tchýně počítačově negramotná :-D by si tu o sobě přečetla pěkný věci :-D
Odpovědět
avano:no na to bacha :-D :-D to by nebylo dobré :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Gepe,též jsem se přidala. ;-)
Odpovědět
gepe.to tam jede :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je fakt,že tohle je blbý,no.Ale prostě je to fakt strkání nosu do cizích věcí.Pomalu jako když čteš někomu zprávy v mobilu.Jo a jinak...dneska jedu do restaurace,kde bude hostina....Sama.Přítel nemůže a pak už nám to nevyjde a bez zálohy nám to drží jen do konce října. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
pb, takže to jedeš potvrdit??
Odpovědět
holky já když se vdávala poprvé tak ex nezařídil nic, dokonce i kytku jsme si šla vybrat sama.Ale dobrá hláška která je i na videu byla když pro ni jel....Nemáte někdo tisícovku???Já nemám drobné :-) :-) No a příští rok se budu vdávat podruhé a po 10 letech 8-) Tak já jdu, čauec.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?