Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
certousy asi budu iba na hostinu, ale obrad tam ne, pretoze je tam neomietnuty barak a okolo zahrady je tiez nieco rozostavene :-|. takze hladam miesto na obrad...
Odpovědět
Tak jsem se někde dočetla že se sbad dává příspěvek tak 3 000 Kč no tak já nevim a hlavně mi to tam nidko nebere v těch unitářích
Odpovědět
Tak už mám takové menší album..... A našla jsem seznam svatebních veletrhů. http://www.tvoje-svatba.cz/pages/svat...
Odpovědět
Až na to že ty veletrhy jsou na rok 2010 .-))) chtělo by to na rok 2011 :-)) Ježiš já mám hlad a nechce se mi nic dělat a vařit a nic tu doma nemám chjo
Odpovědět
markys.souhlasím s tebou,taky bydlím v malém městě,takže mám vše po ruce,malé ale pěkné město :-)
Odpovědět
To bude asi podobné,ne? To je maximum co jsem byla schopná najít. :-D . Já se na tu svatbu začínám táááák těšit. Jinak jdu do práce ohlásit,že dávám výpoveď, doufám,že nebudou dělat problémy.
Odpovědět
Profilova fotka
Rouy: Tak to jsem zvedava, co ti reknou, az se tam dovolas. Ja nevim, jestli je taky nakonec nebudem potrebovat...ale to by se na.to.zase vic prodrazilo, ach jo..
Odpovědět
No nikdo to tam prostě nebere tak nevim. No nějak nemám náladu už to řešit chjo
Odpovědět
loli: tak problém dělat nebudou may ti dají 2 měsíční výpovědní lhůtu. A ty jseš tam na plnej úvazek jako chodíš tam každej den?
Odpovědět
No mohou mě tam držet tak dlouho,dokud nebudou mít adekvátní náhradu. Jsem moc zvedavá,co mi řekne. Držím ti palce ať to dobře dopadne.
Odpovědět
loli poslala jsem ti do zpráv jeden nápad na restauraci která by se ti mohla hodit. Jo a jinak déle než 2 měsíce tě tam držet nemůže :-)
Odpovědět
loli, je to tak ze pokud podas ted vypoved sama tak to muzes i bez udani duvodu dle par. 51 pokud se nepletu. je to jednostranny pravni ukon a oni ji musi prijmout - kdyz ne osobne, posli ji modrou obalkou postou. od prvniho dne nasledujiciho mesice ti bezi dvoumesicni vypovedni lhuta. za predpokladu ze to budou s tebou chtit resit dohodou a odchodem drive, tak ok, ale nech si proplatit od nich odstupne - tu dobu co bys mela vypovedni lhutu. Nemuzou Te nikde drzet dokud nenajdou adekvatni nahradu - to je jejich problem, ne Tvuj. Ty teoreticky nemusis ani nikoho zaucovat, pouze predas rozdelanou praci a ani k tomu dotycne osobe nemusis nic rict. Nikdo ti to nezaplati a nedostanes ani korunu navic, jen zaklad. Tak to tedy vetsinou chodiva...
Odpovědět
Článek se načítá
Nn,v naší firmě je to trošku jinak. Mám to ve smlouvě a navíc já bych chtěla odejít v dobrém. Do budoucna se mi ty kontakty mohou hodit. Uvidíme jak se mi to podař vyřešit. Jinak co říkáte na tu svatební výzdobu,co mám v albu? :-D
Odpovědět
Ahoj, poradte prosim, jak dlouho pred svatboou je nutne zacit s vyberem prstynku?
Odpovědět
loli, to nevim co mas za smlouvu, tj. zrejme nemas standardni pracovni smlouvu, ktera se neridi ceskym zakonikem prace?
Odpovědět
Ahoj ivcaj, nejdulezitejsi pro zacatek je termin svatby poresit s matrikou v zavislosti na vyberu mista obradu a taky si zajistit misto na hostinu :) jo a fotografa. Prstynky muzete resit az pak, staci cca dva mesice pred svatbou.
Odpovědět
Tohle je dost speciální společnost,platové podmínky jsou taky dost nestandardní. No uvidíme....zkusím se s nima domluvit.
Odpovědět
loli, neresim tvoje platove podminky a specialitu spolecnosti. Ptam se pouze, jakou mas pracovni smlouvu - dohodu, apod. Ja uz jsem proste asi moc stara na pohadky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
foxik00: ahoj a byla jsi v těch čertousech vevnitř? My v létě testovali restaurace na praze 9 - v čertousech jsme byli taky a přišlo nám, že za hodně peněz jsme dostali dost průměrné jídlo, personál se choval dost studeně a uvnitř bylo takové šero - necítili jsme se tam příjemně. Docela se nám líbil český dvůr v počernicích.
Odpovědět
gepe:nezlob :-D :-D :-D
Odpovědět
anka nezlobim =-) :-D :-D jen proste je cca 6-7 zpusobu, jak mit smlouvu dle uzavrenou, vcetne ZL. :-N
Odpovědět
hanakniha nepsala jsi to o certousech i nekde tady jinde? mam pocit, ze uz neco podobnyho jsem na ne cetla i kdyz asi ne od tebe ... :-)
Odpovědět
Pohádky? :-o Smlouvu mám stejnou jako zaměstnanci ve Francii,takže se to vymýšlelo tam. K normální smlouvě jsem měla dodatky,kde jsme se dohodli na těchhle speciálních podmínkách.
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky!!! :-D teď jsem se vrátila z jednání, tak se vás snažim dočíst ale nějak to nejde ;-) holkám gratuluju k prstýnkům!
Odpovědět
loli, ve vysledku, ale pracujes v CR a pracovni pravo upravuje pracovne-pravni vztahy, Tvuj zamestnavatel i kdyz zrejme zahranicni spolecnost ma tady pobocku, tak by se melo ridit taky zakonikem CR. V pripade ze mas dodatek o tom, ze nemuzes dat vypoved, tak jsi akorat ty sama proti sobe, ale i tak muzes dat klasickou vypoved dle ceskeho prava. Tady se neridi tim, jake je pravo ve Francii, ale jake je v CR.
Odpovědět
ava cau slecno :-) ja uz ani nedocitavam, tak bud v poho :-D
Odpovědět
loli a pokud mas konkurencni dolozku apod., tak i tak, pokud je rozvazan pracovni pomer, tak tim konci i veskere navazujici dohody.
Odpovědět
gepe je tady takove personalni oddeleni vid?:-)) ale na souhlasim s gepe a vcem loli tkvy ty specialni podminky?
Odpovědět
avano.nic důležitého tu není,jen tu dneska máme všechno specialní :-) :-) že gepe
Odpovědět
Profilova fotka
:-) tak jsem miláčkovi říkala, jak jsem pochodila na matrice (mimochodem to byla taky Praha 2, jak tu někdo psal, že byli hnusní, tak na mě byli hodní a paní byla i vtipná) a on mi řekl, že to půjdeme příští týden na tu matriku sepsat a že už se na svatbu strašně těší a asi máme na poště pro něj vestičku a kravatu - tak jsem nějaká svatebně dojatá x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?