Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Gepe: Díky...ale tohle je fakt složitější. Práva dělám a mám i spoustu známých právníků. Je to v pohodě. Ale prostě mám určité závazky vůči zaměstnavateli. Zatím se tu mějte.
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: nevím, myslím že jsem o čertousech nepsala, byli jsme tam někdy začátkem léta a to jsem tu ještě ani nebyla registrovaná A s tou odpovědí pro loli máš 100% pravdu, nejsem sice personalista, ale účetní, tak trochu povědomí o zákoníku práce mám. Maličko ;-)
Odpovědět
hanakniha akde mate obrad?
Odpovědět
Profilova fotka
hana, tak to je dobře :-) já jsem dneska dohodila kšeft tomu našemu svatebnímu místu ;-) aby mě tam měli rádi a rádi mi se svatbou pomohli :-D
Odpovědět
hanakniha.tak to je fajn,já taky když mi něco přišlo tak jsem byla natěšená :-) no já na matriku jdu v pondělí,papíry už máme vypsané+všechno co ktomu potřebujeme nachystané :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rouy: na radnici na Karláku. No vidíš, jestli to nebude tím, že jsme jim pěkně zapadli do tabulky a nechtěli jim nic měnit viď? Pro nás ta forma obřadu není tolik důležitá a místo jsme vybírali tak, aby se na něj všichni snadno a rychle dostali z práce, když už je na žranici pozveme až za měsíc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka6: to víš, zatím mám jen vize, ale hmatatelné jen dvě věci, pártastan a medvídky na auto, tak se těším, že bude další věc doma
Odpovědět
Profilova fotka
hanakniha: boli sme vnutri, bavila som sa iba s pani provozni, ktora je hrozne mila a so vsetkym nam vyjde v ustrety. chcem si urobit sama vyzdobu a priniest vlastne kolace a cukrovi - no problem. hostinu by sme mali v sale, ktory je vymalovany na svetlo oranzovo, takze je o hodne svetlejsi nez restauracia plus na raut ak bude pekne by sme mali zahradu pred restauraciou. Inak ceny su dobre hostina, raut a piti (nealko) 1200,-
Odpovědět
jo tak to pak chapu to jste po ni v celku nic nechteli :-)) u nas by musela hnout prstem
Odpovědět
rouy, to vis poznamenani z rizeni lidskych zdroju ;-) anka, ano prosim, ja jsem specialni ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co vsechno ponesete na tu matriku? Ten dotaznik a obcanku a co jeste? Jinak jsem presvedcena, ze s tim ZP mate pravdu;-)Ale ucila jsem se to pred tremi roky, tak jsem mohla pozapomenout:-D
Odpovědět
hanakniha:no tak já se ze začátku rozjela s nakupovaním a tet už jen občas něco koupím :-D :-D tet je pro mě důležité ta matrika a prstýnky a oznamení,já jedu postupně :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
amad, jeste mit rodny list, pripadne rozvodovy papir :-) amad, zmeny v ZP jsou co se tyce vypovedi apod., az v novelizaci, ktera bude platna od 1.1.2011, jinak si pamatujes dobre :-D
Odpovědět
Profilova fotka
foxik00: souhlas, paní provozní byla milá - když jsme pak řekli, že bychom tam chtěli mít svatbu, ale my jsme všude chodili "inkognito", normálně jsme si tam šli dát oběd nebo večeři a pozorovali, jak se personál chová k normálním hostům, když neví, že se jim jedná o budoucí kšeft. A našli jsme prostě lepší podniky. Ale držím palce, ať jste v čertousech spokojení
Odpovědět
amad:a ještě kdo má děti už stím partnerem kterého si bere tak rodný list dítěte :-) gepe:čistý vzduch :-D :-D :-D
Odpovědět
takže my na matriku berem všechno co tu bylo vypsané :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Gepe: rovnou i rodny list ju? A.na obrad uz to teda potrebovat nebudu asi vid? Mam to nejake popletene:-| Navic nam v praci zakazali net, takze sem obcas mrknu pres mobil, ale je to des...
Odpovědět
amad:radši si to nachystej at nemusíš na matriku znovu ;-) takže v tvém případě občanky ,rodné listy
Odpovědět
amad jj, a na obrad staci obcanky :-) anka :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanakniha: mohla by si mi prosim hodit nejake typy do IP :-)? kde sme zatial boli sa k nam chovali najlepsie a aj sa snazia vyst v ustrety napr s tou vyzdobou a cukrovim.. niekde sa mi stalo, ze vyzdobu vlastnu ne, cukrovi vlastne taky ne, max dort a tak.... asi som mala zatial smolu na tie podniky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
anka: co se týče oznámení - já mám tu ideu s knihou a prstýnkama, nicméně byla u nás miláčkova ségra fotografka, že pro nás vymyslela skvělou fotku na oznámko. Fotili jsme se v lese, na cestě, co vedla na osluněný palouk, fotila nás zezadu, jak jdeme zaruce na ten palouk... no když nám to poslala zpracované vypadalo to spíš jak parte :-D připomělo mi to tu scénu z Ducha, jak definitivně odchází...
Odpovědět
gepe:a hlavně dotáhnout ženicha :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No diky:-D Ja byla stastna, ze vim, ze c:-Dhteji ten dotaznik a na rodny list bych zapomnela
Odpovědět
Profilova fotka
no teď jste mi připomněly, že vůbec netušim, kde má rodnej list přítel... asi u matky ]-( to abysme ho donesli, i když já ho mam taky furt u rodičů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky budu muset k nasim:-D
Odpovědět
no holky jakto že némáte rodné listy u sebe :-D :-D :-D hanakniha.tak co nakonec budeš mít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
foxik00: my jsme se do podrobností typu dort a cukroví nakonec nepouštěli, protože jsme se rozhodli udělat raut doma na zahradě. Jediný místo, který můžu fakt doporučit, kde bylo superjednání, nic nebylo problém, je restaurace u krobiána v Hostími, kousek od Berouna, na Praze 9 nic :-|
Odpovědět
Profilova fotka
anka, no zatim nebyly potřeba :-D :-D no u mě teda zatim potřeba furt není,ale kdo ví :-D :-D
Odpovědět
avano:radši si pro něj běž a přítele se taky zeptej kde ho má,tím myslím kde má rodný list jo :-D :-D :-D no a budeš zase o něco blíže :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já pochopila, že myslíš rodnej list :-D :-D to ostatní vim, kde má :-D :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?