Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
loli, myslím, že s tou koordinátorkou děláš určitě dobře, pomůže ti vše zrealizovat přesně podle tvých představ a myslím že i hodně peněz dokáže ušetřit
Odpovědět
loli: aha, já myslela, že chcete 150 hostů...někdo tady něco v tom smyslu psal. No i tak bych se rozhodla pro tu koordinátorku a takový věci, jako třeba ty koule, ti právě seženou, postaví, o nic se nebudeš muset starat. Já bych třeba koordinátora volila v případě, že bysme měli večerní zábavu a víc hostů, ale bude to takový komorní - cca 25 lidí a takový delší oběd, navíc nikdo nebude muset přespávat.
Odpovědět
Profilova fotka
loli a musíš jí teda na tu svatbu zvát? :-D je to tvůj den, tak nač si ho zbytečně znepříjemňovat lidmi které nemáš ráda ;-) ty koule vypadají fakt super, tak nějak by se mi to líbilo, hezky venku na zahradě, jen ten koberec bych asi odstranila, zmačkaný na tý trávě vypadá fakt divně
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Amade a Bell,gratuluju k výběru prstýnku.Jsou krásný. Teri,asi si taky přes Štěpánku nechám ušít šaty,tak mě jen zajímá,až budeš mít šaty,jak vypadaj a celkově,zda jsi spokojená.A poslala ti ty míry,kde se máš změřit? Rouy,klidně zkus ty unitáře nebo něco obdobného.Zavolala bych na altán,jestli tam nebudou mít nějakou akci a pak se domluvila s nějakým oddávajícím.Bude to krásný,když si řeknete slib.Co jsem koukala na fotky,tak tyhle obřady jsou takový uvolněný,ale při tom působí romanticky. Hani,rozhodně 13:30.Budeš mít ráno klid.12:45 je blbě zapamatovatelný.A ano si sice možná ve 13 hod. řeknete,ale to už nikdo sledovat nebude.
Odpovědět
Já bych jí taky nezvala, pokud by to šlo, navíc když není přímo z rodiny...sama řeším podobné věci a některých hostů bych se ráda zbavila...
Odpovědět
PB: díky moc, fakt jsem z nich nadšená, musíme se na ně jet podívat:-). Mně se ty věci jako jsou sliby atp. dřív nelíbily, ale teď bych to i chtěla:-). A to zapalování svíček, to je taková hezká symbolika...
Odpovědět
dobré ranko holky,no já to mám na 12.00hodin, :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bella:ty jsou taky moc krasny. Holky to je super, ze uz mate terminy..ale zacinam byt nervozni...;-) Nam tvrdi, ze zarizeni matrikarky bude v cene pronajmu te lode, tak doufam, ze se jim da verit a zaridi nam to nase datum..
Odpovědět
No jsme takový hodně spřátelený rodiny. Já ji taky jedu na svatbu...... Vyrůstaly jsme spolu. Jenže se vždycky snažila mě trumfnout a nikdy jí to nešlo. Nemůžu jí nejít na svatbu a nemůžu je nepozvat. Ale obávám se toho,že tam příjde v nějaké ultra krátké sukni. Má hezký nohy,vypadá to dobře,ale na svatbu se to prostě nehodí. Ale už na jednu takhle šla,pak se tam líbala se všema svobodnýma atd. . Myslím,že koordinátorka by to mohla ohlídat. Jak její oblečení,tak to,aby nebyl na svatbě takovejhle bordel. 150 ne e :-D , na svatbě chci jen ty nejbližší. Nikde jsem moc nenašla recenze na ty koordinátorky,tak uvidíme,kterou si vyberu. Vyberu ji asi co nejdřív a až se dohodneme na datu,tak se do toho hned pustí ONA :-D . To zapalování svíček bude opravdu krásné. Chtěla bych taky slib a ne jen ANO. Jenže to u civilního nejde :-S
Odpovědět
Tak já musím do školy:-(. Pokusím se tu ukázat večer, aspoň na chvíli:-). Mějte se krásně...
Odpovědět
loli.to nechápu,prvni si psala že to budete mít 150 lidí a za moc hodně peněz a tet píšeš zas něco jiného tak už v tom mám zmatek,takže jak si to vlastně představuješ,a taky nemáš ještě album,takže nemáš vůbec představu asi jak by to mělo vypadat,no já si myslím že na ten počet lidí co si tu tet napsala to snad zvládneš bez nějaké agentůry,pokud to tady čtu tak jsi dost vzdělaný člověk a tak si myslím že by jsi to měla všechno zvládnout a vypočitat si to podle svých finančních možnosti ;-) ;-) neber to jako že ti tu něco vyčítám ale asi máš v tom nějaký zmatek
Odpovědět
dobre ranko :-) anka jen do toho! ja se pobavim aspon :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky já nevím kde se tu vzalo těch 150 lidí, mě teda od začátku přijde že loli psala 30-50 :-D tak snad slečna, když už bude teda paní, tak se se všema líbat nebude, to už jí snad ohlídá manžel :-) jinak si nejsem moc jistá, jestli koordinátorka se zvládne postarat o to, aby tam nenakráčela v minisukni, že by jí před obřadní síní převlékala? asi bych na pozvánky napsala dress code a doufala, že se podle toho zařídí
Odpovědět
gepe:no já to beru podle toho co tu píše,asi jsem moc akční,protože já si všechno zařizují sama budu mít 50 lidí a zbytek ještě příjde večer a to počitám že to bude dost a ta cena je uplně jiná,ale asi to bude mít luxusní jinak nevím :-)
Odpovědět
ja osobne bych neverila koordinatorce, kterou bych nemela osobne overenou, pripadne nevidela nejednu jeji praci a akci. nereste kolik kdo kde lidi :-D me je pekne na hovno a za chvilku ma prijit prvni typek na pohovor, chlastam caj, latte a cucam lisejnik :-D
Odpovědět
JJ,finančně omezený nijak nejsme. A o těch 150 lidech to psal někdo jiný. Já stále píši je těch svých 30-50. Představa se mi rýsuje v hlavě, album vytvořím :-D . Já v tom zmatek nemám. Ten se vytvořil díky tomu,že se řešil náš rozpočet. Tu koordinátorku chci spíš kvůli tomu svatebnímu dni jako takovému. Nechci být nervozní,že někdo se někde opozdí nebo,že se bude něco dít na svatbě,něco nevhodného. NAvíc budu mnohem radši když se třeba s tou mojí známou,bude hádat ona kvůli krátkým šatům,než já. Se přece nebudu rozčilovat v náš den D! Bella22: Hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, na koho děláš výběrové řízení? snad nevybíráš toho řidiče pro ava :-D
Odpovědět
Svlíkat ji snad nebude :-D ,a le upozorním ji na tohoto problémového člověka a ona to sbad zařídí předem. Je mi fuk jak...... Zkusím se s nima domluvit,jestli mě nechají nakouknout na nějakou svatbu,co pořádají. Teď když nad tím taky přemýšlím,tak na té svatbě co jsem byla,tak ženich vždycky řekl : Tak a teď se půjdeme najíst ..... Tak a teď bude dort....to mi příjde hloupý..... To už si ji raději zaplatím
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D Gepe,ta žlutá kombinace by byla náhodou fakt supr ;-) Jsi pro ní rozhodnutá nebo se ještě rozhoduješ?Anko,ty už jdeš vlastně v pondělí na matriku,vid? ;-) Taky budeme mít ve 12 hod.obřad.Ideální hodina,když nechceš vstávat o půlnoci,ale zase když je to okolo času oběda,aby nikdo netrpěl hlady ;-)
Odpovědět
loli:tak to jo,asi mě zmátla ta cena kterou si tu prvně nadhodila.protože jak jsem tu psala budu mít 50 lidí a zbytek příjde večer a ze vším všudy by to mělo být kolem 60.000tisíc.Nakupují průběžně takže už mám vše vypočitané,jak hostinu,pronájem sálu a další věci.No ale jsem z moravy a tu jsou jiné ceny než v Praze.Ale jinak se těším až vytvoříš to album at víme jakou máš představu :-) :-)
Odpovědět
porodnibabka.jo jo v pondělí,sice mám termín zarezervovaný ale potvrdí nám to až to pondělí,takže papíry nachystané vyplněné :-) :-) no prstýnky budeme mít hotové 18.11. no ahned jak budu mít potvrzený ten termín tak dělám to oznámko at ho můžu poslat do ciziny kde to potřebujou mít,kvůli toho že musí mít nahlašenou dovolenou na přiští rok už v prosinci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máš to dobře vymyšlené ;) Už se to pěkně všem rýsuje.Však už to neni ani za rok ;-)
Odpovědět
porodni babka.no počkej až bude po vanocích,pak už to pojede jako po másle :-D :-D :-D a tet to je ještě dobré ale potom ty nervy jak se to bude blížit :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pb, tak mě se to zatím moc nerýsuje :-) ale je fakt, že jsem tu asi čestná vyjímka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
To je fakt. Jo,holky?Hodně z nás tu nebere žádou antiko,jak to budete řešit s menzes?!Dá se případně posunout.Nerada bych ve svůj den měla svůj den. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Haili,...moje věta To je fakt,platila na odpovězení Ance...aby to nevypadalo hloupě,e to je vůči tobě.Ono se to vyrýsuje,neboj se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jejda, no tak doufám teda že zrovna bloody mary na svatbu nedorazí 8-) pro jistotu jí nepošlu oznámení :-D
Odpovědět
porodnibabka.no zrovna ty se ptáš,ty by jsi to měla vědět :-D :-D :-D no já si proto svatbu naplánovala tak abych to neměla,mám to opravdu pravidelné,ale může se stát že nervy zapracujou a hned je to jinak ;-) no já jsem nikdy žádné prášky nebrala a ani brát nebudu,no tak mluví farmaceutička :-N :-N
Odpovědět
hailli: :-D :-D no to je super
Odpovědět
Profilova fotka
Anko,já právě vim,že jsou prášky,hormony,které ti menzes mohou bud oddálit nebo se vyvolají dřív.Podle menzes,ale já je právě vůbec brát nechci.No a právě normálně to mám po 30-35 dnech a ted to přišlo po 21.Už jsem fakt jelen,co se zase děje. ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?