Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
gepe nejlepší na nachlazení je med se slivovicí. ;-) chtěla jsem se tě zeptat, jestli nemáš zkušenosti s e-shopem svatebniagent.cz? nebo jestli bys mi nedoporučila nějaký jiný dobrý shop na dekorace?
Odpovědět
markys: na dekorace můžeš kouknout na studioaneta, mají tam docela pěkné věci, ale ještě jsem odtamtud neobjednávala:-).
Odpovědět
Profilova fotka
dík, ale já bych chtěla korunku do vlasů, podvazek, dekorace na stůl a čokoládky a to vše pokud možno v jednom e-shopu, abych nemusela platit poštovné navíc. :-D
Odpovědět
markys, oboje mame doma, i kalvados a nejaky dalsi veci, ale nepijem to... by me to asi i porazilo =-) :-D jak spala bella, nebo taky svatebni-raj cezet , s agentem nemam zkusenost ale mam dobrou zkusenost s davona cezet a taky zalezi co za dekoraci... treba stuzky, organzy, pericka apod. to je nejlepsi klasicka galanterie a to mam v merku stoklasa cezet anebo taky je flex-tex cezet spis konkretne, je toho hodne no =-) :-N
Odpovědět
na Stoklasu jsem taky koukala...
Odpovědět
markys: tady jsi koukala? http://www.svatbadekor.cz/katalog/kat...
Odpovědět
bella tam prave u nej myslim budu brat papirovy tasky bily na vysluzky :-) hele, tohle je vtipny :-N ://www.kupzde.cz/obchod/polozka/celorocni-815660-dekorace-kvetinka-usmev/
Odpovědět
neee u stoklasy uz blbnu
Odpovědět
czechimage cezet maji super veci i jako darky pripadne apod., tam budu brat ty papirovy tasky
Odpovědět
Profilova fotka
no z té galanterie budu asi chtít jen organzu, nějaké růžičky nebo motýlky na připnutí a asi taky ubrusy. chtěla jsem se rozjet víc. třeba jako kamínky, perličky atd., ale pak jsem si uvědomila, že tam bude roční a dvouleté dítko a ty by to mohly slupnout, tak jsem od toho upustila.
Odpovědět
markys: vidíš, jak nemám děti, tak mě tohle vůbec nenapadlo, takže ty miniaturní blbůstky asi taky vynechám...
Odpovědět
markys tak zkus svatebni-raj.cz
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
na svatbadekor jsem se dívala a chtěla si objednat, ale pak jsem se dočetla, že některé holky nebyly spokojené, tak nevím. asi všude něco. :-(
Odpovědět
Jinak Gepe, asi se vypravím pro krémovej tyl a spíchnu ten závoj, až bude čas:-). Ty víš o nějakejch nažehlovacích krajkách? Asi udělám nakonec hladkej, ale kdyby se přece jen něco našlo...
Odpovědět
ale ten svatební ráj vypadá fakt dobře, tam bych to asi zkusila.
Odpovědět
Profilova fotka
tak díky. asi do toho svatebního ráje půjdu. :-D ;-)
Odpovědět
bella jj videla jsem je nekde v shopu, zkusim mrknout do ulozenejch odkazu a taky nevim jestli to mam ulozeny v IE nebo Opere, tak prosim chvilku strpeni :-) jinak to je nejlepsi napad co do zavoje - bude presne takovy jak bys chtela ;-) jj taky se mi ten raj prave velmi libi a asi kdybych si brala nejaky ty drobnosti, tak tam... nemluve o tom ze se mi libi obleceni co tam maji - nekde vlevo dole je odkaz
Odpovědět
gepe: vůbec to nespěchá, to jen kdybys na to narazila:-). No vzhledem k barvě šatů to bude asi nejlepší řešení, jinak je všechno jako pěst na oko. Navíc ten závoj budu mít asi půl hodiny na sobě, tak za něj nechci dávat 5 tisíc. Co jsem koukala na ty tyly, tak by mě ten závoj mohl vyjít i s hřebínkem na 150,- :-D.
Odpovědět
bella uz mam v opere otevrenych 65 zalozek :-D tak snad to tam mam ulozeny, kdyztak si vzpomenu :-) to je ale presne ono! clovek si neco koupi, nebude se mu to libit, nebo hodit, ma to ani ne na den, a pritom vyroba je jednoducha, mas co presne budes chtit a jeste za velmi slusnou cenu ;-) :-D
Odpovědět
gepe: no jasnačka:-). Já to chci hlavně osobně okouknout, takhle můžu pořád něco kupovat a není to ono. Já když jsem viděla, jak měli v tý Belle hnusně ušití závojem tak to zvládnu líp. Na youtube je návod a vypadá to jako hračka, ustříhnout, přeložit, sešít vršek, otočit a našít průhlednej hřebínek.
Odpovědět
bella http://www.textilforum.cz/sortiment/k... http://www.evi-latky.cz/latky/vypis-l... trosku z jineho soudku treba pro inspiraci textovou ci vzhledovou :) http://svatebnioznameni.japosbrno.cz http://svatebni-oznameni.net/ http://www.4m.cz/svatebni-oznameni.asp
Odpovědět
bella, ja se Ti ani nedivim, protoze to co jsem videla v adine na stojanu, nevim zda na pujceni ci jen zkouseni, tak to se mi ale vubec nelibilo, bylo to jak zaclony 8-(
Odpovědět
gepe, díky moc!!!:-) Už to mám v oblíbených.
Odpovědět
gepe, i já děkuju :-p
Odpovědět
holky za malo :-)
Odpovědět
gepe díky za pomoc ještě se zeptám jaký jsou ty 3 věci který Vám nevaděj? :-)))
Odpovědět
rouy: My budeme mít klasický církevní sňatek v kostele. V neděli jsme šli za farářem a zamlouvali si datum a pak jsem mu říkala, že nejsem pokřtěná, jestli to není problém. On mi řekl, že s tím žádný problém nemá, že se jenom píše žádost biskupovi a že běžně žádosti vyhoví, ale partner je věřící a do kostela chodí pravidelně, takže nevím, jak by to bylo, kdyby nebyl. Říká se , že aspoň jedem má být, ale hrozně to záleží na faráři. Je takový, který by to neoddal a pak takový, kterému na tom tolik nezáleží. Horší je, když někdo podstupuje církevní obřad se vším všudy a není věřící, prtz tam slibuješ Bohu, že budeš žít tak a tak a to mi přijde jako blbost, když na to vlastně někdo nevěří... Ale je to každého věc :-)
Odpovědět
No tak já nejlíp nechci žádnej církevní sňatek ale chci datum 13. května :-))) Jinak jako kdyby mi někdo nutil ať řikám něco o bohu tak to asi radši nebudu to datum mít
Odpovědět
akfs, mám podobný názor... přijde mi jako hodně velká hloupost chtít církevní sňatek jen pro tu atmosféru (nenarážím na nikoho z téhle diskuze, tady nikdo takový snad není, ale slyšela jsem různé takové názory...) - slibovat něco, čemu nevěřím... rouy, v tom případě bych doporučila ty unitáře, gepe myslím psala, že se s nimi domluvili a žádné řeči o bohu nebudou ;-) a co je za problém s tím termínem? vy už máte vybrané místo?
Odpovědět
Já myslím, že gepe psala, že jedna z těch věcí byl slib - ale to je podle mě pěkný:-).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?