Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
hailli, tak to zkusim.. mam echinaceovy kapky a vitamin C v kapslich :-) holky, jdu odpadnout pod deku a do vodorovny polohy uf, zatim papa a dekuju jinak kdyby jste chteli sit nejaky saty nebo populnocky apod. tak tady prodavaj par strihu burdy http://www.flex-tex.cz/index.php?opti...
Odpovědět
Profilova fotka
Amade,tak držim palec,at je to ok a vše klapne dle představ a za rozumnou cenu ;-) Týýý jo,ty jsi právnička?Hezký,klobouk dolu.Chytrý lidi,dle mého. ;-) Haili,až v 16?Jak to?To muselo být teda nějaký odbytý,pač v 16.tt už je docela pozdě.Nejpozději 12 a pak chtějí raději Tripple test.Hest,to jsem ještě neslyšela,že to nedělají u každého plodu.To právě neni správný,pač se upouští od Tripplu,býval často falešně pozitivní a tak se přistoupilo k NT,které je přesné a neinvazivní.Tomu teda fakt nerozumim. :-( Bílkovina v moči vadí hlavně na konci těhu,no a ten tlak...uvidíš,co ti řeknou,ale spojitost s těhu to asi nemá.Gestační hypertenze se počítá nad 20tt těhu.Pod je vždy spíš interní záležitostí u tebe.
Odpovědět
ava http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovědět
http://www.herrndorff.cz/cz/vecerni_s... http://www.sartor.cz/index.php?cPath=68 http://www.promgirl.com/ tak a mizim, zbytek kdyztak pozdeji
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, dík, ty šaty jsou krásný, akorát se mi nelíbí ten růžovej hadr, co měla ve vlasech...
Odpovědět
ava, ten preci mit nemusis ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No,Ava,to fakt ne :-D I když jí to slušelo.Asi jako netradiční závoj.
Odpovědět
Profilova fotka
já vim, že ho mít nemusím :-D :-D to byla jen poznámka k tomu, že tam ten závoj zbytečně přebejvá, bez něj se mi to líbí víc :-p holky, co říkáte na koktejlovej bar na svatbě??? kamarádky měly vždycky o pouti (dokud jsem dělala v kulturáku) před zámkem koktejlovej bar a měl úspěch tak mě napadlo, jestli by o svatbě třeba nemíchaly koktejly... samozřejmě jen tak 3 -4 druhy... není to blbý?
Odpovědět
Profilova fotka
pb, možný že se pletu, v deničku to zapsaný nemám :-D ale vůbec bych se nedivila, kdyby to mudra odflákla, ona byla taková "odbornice" :-| hlavně že mě poslala v pátým měsíci na rizikáč
Odpovědět
Profilova fotka
ava vůbec ne, myslím že v létě přijdou k duhu víc než panák tvrdýho, hlavně ženský to určitě ocení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
PB: No jsem, ale tak chytrá si nepřipadám:-D Proto mě taky asi chtěli jen ve státní správě:-D Chi, když už jsem sem dala tu fotku, tak vám sem hodím ještě svou z promoce...tam jsme taky hezky vyfašákovaní:-D No a pádím za drahým a jdeme na prstýnky...jupíííí:-D
Odpovědět
Profilova fotka
avano: To je naopak výtečný nápad;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Amade,tak tady už to vypadá na té fotce,že je jen o kousánek starší.Supr fotka,sluší vám to moc.Na prstýnky? ;-) Supr,tak dej pak vědět,jestli jste něco vybrali.My jdeme příští týden. :-) Už se docela těšim. haili,no občas jsou ti doktoři hodně "v pohodě" 8-( AVano,supr nápad.Docela závidim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
amade, sluší vám to! já si právě říkala, že by ten bar nevyšel tak draho... konstrukci baru máme a to pití koupíme buď ve freeshopu nebo v německu (pomerančovej džus 2 litry za 69 centů)... a zase by to bylo něco trochu jinýho.. pb, ty jsi chtěla ty ze stříbra??? nebo si to pletu??
Odpovědět
Profilova fotka
Supr nápad.Jdi do toho.A pro toliko hostů se to vyplatí. Avano,jj,já.
Odpovědět
holky potřebuju rychle poradit nevíte jestli se dá uzavřít církevní sňatek i když nejsme věřící?
Odpovědět
Profilova fotka
rouy, pochybuju :-S církevní jedině u ňákejch těch unitářů, nebo něčeho takovýho... ale v křesťanským kostele teda nevim, jedině, že byste se třeba nechali pokřít... ale třeba se pletu
Odpovědět
Profilova fotka
rouy, přesně jak píše ava, dá se u unitářů nebo apoštolské církve, pokud byste chtěli křesťanský, tak musí být min. jeden z vás pokřtěný a musíte chodit asi rok na přípravu
Odpovědět
No jde o to že v tom altánu nevypsali termín kterej mi chceme a řekli že aby ten as byla vypsanej musime mit cirkevni snatek
Odpovědět
my budeme mit unitare, primo Samojskyho a jsme spokojeni.
Odpovědět
daji se jeste i jini nez psala hailli, jdou i ceskobratrska, baptisti a jini
Odpovědět
rouy, záleží vždycky na faráři, jsou katoličtí, kteří vás oddají i bez křtu, ale správně by neměli... úplně správně by měli být u katolického křtění oba, takže pokud není ani jeden, ani bych to nezkoušela. ostatní církve se k tomu takhle nestaví, přesně jak říkají holky, unitáři apod. vás oddají i tak, u evangelíků či husitů nevím, tam to možná taky bude problematičtější... nehledě na to, že církevní sňatek (rozuměj tradičních církví) u nevěřících bych rozhodně nedoporučovala :-p pb, nechávám, pročpak se ptáš? =-)
Odpovědět
rouy, my nejsme verici a jsme radi, ze nas nikdo do viry ani nenuti. Takze zalezi ciste na vas. :-)
Odpovědět
holky no ja tomu vůbec nerozumim gepe prosimte vy teda budete mit jako cirkevni snatek a bude v nem nejakej rozdil od toho klasickýho? Prosimtě vysvětlit jak pro debila děkuji .-)))
Odpovědět
rouy jedna se o to, ze to budeme mit cirkevni snatek, jelikoz na miste kde budeme mit svatbu matrika odmita oddavat s tim ze se jedna o nedustojne misto, apod. Co se tyce obradu, zalezi na nas dvou v jakem duchu ho budeme chtit mit a jak bude probihat, i kdyz oddavajici ma par veci, ktere chce v ramci posloupnosti obradu dodrzet - myslim ze jsou tri a nijak nam to vubec nevadi. :) Do niceho nas nenuti, ani nemame defacto zadne povinnosti. Poslala jsem Ti odkaz do IP, ktery vam to trosku vic osvetli. Apostolska - to je pan Makovicka, toho tady na beremku holky taky meli, i toho naseho... ale toho jsme nechteli, jelikoz nam apostolove moc nesedeli...
Odpovědět
takze i kdyz nejsme krteni, tak nas pan odda :-) ale neoddava kde koho, musi nabyt dojmu ze se opravdu chcete vzit - coz zjisti asi na ty osobni schuzce :-D
Odpovědět
holky, kdyz jste posilaly nejaky poptavky na vyrobu dortu, co jste tak psaly, ci i posilaly obrazky?
Odpovědět
Ahoj holky:-), Gepe, já jsem poslala foto a napsala jsem, pro kolik cca hostů bych to chtěla.
Odpovědět
bella ahoj :-) ja prave mam foto celyho dortu a chtela bych specificky minidortiky... a chci erharta.. od toho znamyho jeste nemam od ty pani co by nam to delala zadnou odpoved od posledni komunikace holky, nemusim nic varit, bude cajna :-p uf mam pocit, jak postupuje den ze je mi nejak hur, tak se jdu nadopovat tekutym panadolem
Odpovědět
To snad pochopěj, když jim to popíšeš... Já takhle psala tý paní, co tu dělá závoje na zakázku, a napsala, že mi udělá to a to a neozývá se:-D. To nepotěší...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?