Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
gepe: to s těma svíčkama se mi taky líbí, to je úžasný:-). terinka: nn, nechtěl, nelíbí se mu to. Tohle je kompromis:-).
Odpovědět
bella :-N jinak me se libi tyhle co jste vybrali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak objednáno...18.11. máme tyhle prstánky http://www.snubniprsteny-lr.cz/snubni... :-) Takhle happy už jsem dlouho nebyla:-)
Odpovědět
amad congrat k prstynkum! :-)
Odpovědět
gepe a nevíš kolik se jim platí?
Odpovědět
amade, gratuluju :-) akorát prstýnky jsem neviděla, prohlížeč mi to neotevřel, že to je útočná stránka =-) gepe, já bych taky kolem dokola nechtěla, ale vím, že bella psala, že se jí moc líbí ;-)
Odpovědět
teri, klidne si to otevri, nase ochrany nic nehlasili a to ten muj je fakt na tyhle veci pedant, tak neboj :-D rouy, kolik se plati farari, hm?
Odpovědět
rouy, ja nevim, ale jestli hledas nekoho kdo te odda za kazdou cenu tak se podivej i na jine moznosti, bude to tak asi lepsi.
Odpovědět
jj farari nebo cirkvi ten makovička má prý 2000 církvy a 2500 jemu
Odpovědět
rouy to nevim jak to ma Makovicka
Odpovědět
gepe fandim vam, nad temi unitari jsem taky vahala, ale nechce se mi nic zarizovat....asi odkejvam nejaky babe ano a hotovo-))) ale verim ze rikat si vlastni slib a mit to personalizovany by bylo uzasny..ale my jak to budeme mit na jihu...tak je to slozitejsi...
Odpovědět
hest ja vim, psala jsi ze buhvi kdo by to byl z plzne.. ale treba by sam. mohl i za vami. ostatne staci schuzka a domluvite se a pak si jen upresnite vse a tak :-) no ja se na ten obrad tesim, jak to bude na zahrade a v pohode v klidu bez stresu, a oddavajici i s dobrym smyslem pro humor :)) hele, to je ale vostra kombinace! ze bychom byli do zluto-bila :-D http://www.studioprincess.cz/cs/kateg...
Odpovědět
Článek se načítá
Jinak je to jak naschvál letos se rozšíří na Praze 2 na 2 oddávací místa a na tom druhém místě vypíšou 2 květnové termíny, které přicházely v úvahu na to druhý místo chjo :-( Jo a jak to máte hplky když budete mít třeba oběd i večerní raut a obřad jinde v kolik máte obřad a v kolik Vám začíná večerní raut?
Odpovědět
rouy, tak k tomu se moc nevyjadrim, budeme to mit na jednom miste a akorat udelame prodlevu cca hodku mezi obradem a ofi rautem, abychom nejak elminivaly nepozvany, pripadne posleme pouze oznameni s pozvankama a po svatbe pouze oznameni o tom ze byla svatba... jeste nevim
Odpovědět
tak sem na to prisla drahy bude mit tu zlutou vestu a regatu, ja velkou zlutou masli a tyhle nausky :-D http://www.svatebni-raj.cz/foto.php?u...
Odpovědět
dobrou noc
Odpovědět
gepe, super ;-) dobrou
Odpovědět
gepe, pořeším to asi až po novém roce...teď řeším lítání po doktorech.-) asi to necham na drahe polovicce-))) at taky neco zaridi a jemu se jiny obrady libily nez ty ANO-ANO-), uprimne, on to chce jinak, tak at taky neco zaridi-) my budeme mit rovnou raut, zadny obed s rodinou, takze ty co tam mit nechci, nebudou ani na obrad-)
Odpovědět
Profilova fotka
hest, určitě ho zapřáhni, když se tak moc chce ženit :-)) ať z toho máš taky trochu užitku, bude fajn, když budete mít obřad podle svých představ toho samojskýho měla známá právě na okoři, ale přímo na hradě a bylo to moc hezké a nic extra církevního tam nebylo, s těma svíčkama co má v plánu gepe, on jim tam taky zapaloval svíčky a říkal, pokud ty svíčky zhasnou, tak to znamená ... no že prostě fouká vítr :-D gepe, ta žlutobílá kombinace je super a k nějakým krátkým šatům by byla na léto ideální :-))) holky, gratuluju k prstýnkům, jsou moooooc hezké
Odpovědět
Profilova fotka
:-) ahoj holky, tak jsem volala na matriku a na náš den mají ještě volno. Chtěla jsem 13.5. ve 13 - paní matrikářka byla dokonce tak vtipná, že se zeptala jestli ve 13.13, ale pak řekla, že to bohužel nejde, protože buď ve 12.45, nebo ve 13.30. Tak jsem vybrala ve 12.45 - z čehož by mohlo vyjít, že ANO řekneme ve 13 Co myslíte, který čas je lepší? Zase 13.30 by vypadalo líp na oznámení ne?
Odpovědět
Ahoj holky, tak mě čeká další dlouhej den ve škole, tak vás jdu aspoň pozdravit:-). Amadeuska: prsteny jsou krásný, já jsem na ně u Rýdla taky koukala!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
hana, tak 13.30 by bylo super :-))
Odpovědět
Profilova fotka
haili: píšu si ke 13.30 čárku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hana: 13:30 vypada lip, to je fakt;-) Bella: Vazne?:-) A jake jste nakonec vybrali?
Odpovědět
Holky, gratuluji k prstýnkům,jsou oboje nádherný! 13:30 bude krásně vypadat,ale ve výsledku to asi bude ve 14,ne? Koukala jsem na ten Viniční altán a moc krásný místo. Jen se docela divím jak rychle jsou rozebrána data :-o . Si asi budeme muset taky pospíšit,jinak se budeme brát někde na radnici,což by bylo velmi smutné.
Odpovědět
Ahoj Hana!:-) Myslím, že je to úplně jedno, ale tak třeba 13.30, ať to pěkně vypadá:-D. amadeuska: Vážně! Měla jsem je i tady v albu, kombinace s červeným zlatem se mi líbí a ten čtvereček z kamínků takly:-). Nakonec jsme vybrali tyhle: http://www.beremese.cz/album/view.php... Láska na první pohled a líbí se nám oboum. Přítel se do toho totiž vložil, tak už jsem měla strach, že se neshodneme:-D.
Odpovědět
loli: jojo, v Praze si člověk bohužel musí pospíšit, je tu tlak a moc oblíbená místa...
Odpovědět
Zvažuju tu svatební koordinátorku a tahle http://agentura.svatebni-raj.cz/svate... na mě působí celkem dobrým dojmem. Nechám to na toho 12.11. a pak se do toho vážně pustím. Ale díky Vám holky, se mi už tak nějak rýsuje jak to bude vypadat.....
Odpovědět
loli: a kolik že chcete hostů?
Odpovědět
Asi 30-50 , záleží kdo všechno z mé strany bude moci přijet. Zatím to moc nevypadá :-| Dvě ze čtyř rodin,které chci,nemohou přijet kvůli nemocím. Oblíbená teta a její rodina a oblíbený strejda a jeho rodina,jsem z toho dost smutná. Ale za to přijede mámina nejlepší kamarádka ze studií s dcerou,kterou jsem celý život nesnášela :-D . Tady v tom se mi strašně líbí ty květinové koule http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?