Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
pb, na svatbu idealni ten dorost ;-) anka, no ja byla spis takova spinava blondska jako malo s nadechem do zrz, ale pak jsem nosila uz jen tmavsi.. nez skoro pred rokem s kadernici ze zkusime blond... coz jsem netusila, ze ani skoro po roce jeste nejak blond nebudu ]-( to mate super, u nas je to tak, ze ten muj taky obcas zastava domaci prace a o chlapsky se dohadujem protoze to moc rada delam a on to chce delat taky :-D
Odpovědět
tak to je nějaká divná kadeřnice 8-( 8-( jo doma neřešíme co je ženská nebo mužská práce a je to fajn. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My to máme rozdělalný tak,že já ženský práce a on mužský.Ale taky škrábe brmbory nebo věší prádlo a já zase sekám dřevo,šroubuju,montuju,dmontuju,bourám a umím i maltou zahazovat,takže tak. ;-)
Odpovědět
pb.no vidíš jak si šikovná :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, vy řešíte barvy:-) Já už kromě blond (a šíleností typu modrá, zelená) měla na hlavě snad vše. Měla jsem černé a zrzavé období a teď jsem si řekla, že ovlivně reklamou vyzkouším ty nové Syoss barvy- tak jsem si koupila intenzivní červenou (vybíral drahý)...nechytlo to jako na obrázku (je to spíš tmavší) a dost to při mytí teče, ale na sluníčku zářím červeně:-) To mě baví... a barvím si to sama. Jinak vlasy jsem vždy měla až na zadek, ale teď jsem se na promoci nechala ostříhat a je fakt, že mi to sestříhaný vyhovuje, ale úplně krátký to mít zase nechci, tak nějak napůl nechávám dorůstat a napůl mám cukání na stříhání a neumím se rozhodnout...no klasickej střelec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a miláček se stará o rybičky a svoje paludárium a rajčata, co si zasadil na balkóně, ale donutit ho po sobě umýt hrnek je skoro nadlidský úkol :-D Ale tak něco občas udělá...a to je svátek ;-)
Odpovědět
no já jsem vždycky byla blond ale pak jsem to ještě začala dobarvovat,pak si dala melírek ale vždycky zůstala u blond,no nevím jak před svatbou,jestli si dát melírek.No a tet jsem si vzpoměla že nevím co všechno do účesu budu potřebovat,když to budu chtít vyčesat tak musím mít nějaké svoje sponky že?no musím se podívat jestli tu není na to téma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to můj přítel je relativně levej na mužský práce, jako montování, přidělání garnyže apod... :-D tak mu u toho vždycky asistuju:-) ale jinak když přijdu z práce, tak je uvařeno, umytý nádobí, vypráno, vyluxováno... akorát nežehlí... ale minulej tejden v pátek jsem se doplazila utahaná domů a zjistila jsem že se pokoušel žehlit, aby mi ulevil...:-) no téměř ideální muž :-D
Odpovědět
amadeuska takovyma obdobima jsem prosla taky :-D jo uz je tam ta fotka... prosim omluvte to jak vypadam v ksichte a ze jsem v zupanu, ale kdyz clovek pracuje doma a trochu i nachcipanej, tak proste neresi jak vypada ci co ma na sobe :-D
Odpovědět
no ten muj s automatkou nekamarádi :-D :-D ale jinak všechno zvládne,včera jsme se doma násmáli,on říká kdybych byl sám tak si všechno udělám sám,já mu říkám no to víš že jo.no a nábytek to by si měl smontovaný jak Pat a Mat :-D :-D :-D To zase já doma dělám,takže když něco nového přitahnem domů tak já beru plánek a montují,protže na to on je levý :-N :-N ale jinak zlatíčko,dát mu zástěru a vařechu a je to o.k. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, ty jsi taková rošťanda :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: suší suší ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
gepe.no holka tebe je kus :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tohle bude můj nástup: http://www.youtube.com/watch?v=BTIJYe... a zbytek hudby vybírá přítel, takže bych další písničky tipla na Led Zeppelin-Stairway to Heaven a podobně, ale to nechávám fakt na něm:-) Né že by se o svatební přípravy přímo staral, ale když mu něco ukazuju, tak má komentáře nebo i nadhodí nějaký nápad, takže supr. Kadeřnice: http://www.fler.cz/zbozi/tilko-kompot... tohle mi udělala na hlavě minulý víkend a doost mi to zničilo vlasy :-|
Odpovědět
Gepe moc sluší:-)
Odpovědět
holky, dik :-N se v tom cejtim mnohem lip nez co se mi skoro rok snazila na hlave vytvorit kadernice ]-( kamila, to si ty? jako moc slusi, ale pro vlasy to byl asi zahul...
Odpovědět
Profilova fotka
gepe,je to pěkný.A takhle jak to máš zvlněný to samo?Takovou trošku tmavší arvičku bych taky brala. ;-)
Odpovědět
pb diky :) a kdepak samo :-) kdyz je cas a nalada tak na vlasy hodim trochu peny co se nelepi a nelepi ani vlasy, nahodim suchace a trosku nastrikam lakem.. predtim jen profoukam hlavou dolu abych je zvedla od hlavy. pouzivam profi loreal tady na ty veci a tehlech penez zrovna nelituju, protoze mi ty vlasy aspon nejakou pak drzi x-)
Odpovědět
s vysledkem barvy jsem spokojena, a stala jen 128kc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mně by se líbila taková ta kulma,jak dělá lokýnky.Dřív byla kovová a strašně pálila vlasy a pak to smrdělo jak ve spalovně.Nemáte to některá?
Odpovědět
gepe, buď jsem slepá nebo už tam ta fotka není :-( kamilo, ta hudba je nádherná ;-)
Odpovědět
teda doufam, ze jste si ze me nedelaly prdel :-D :-D jdu si ukuchtit neco k jidlu, ryze mi uz trci dve hodky v ryzovaru, tak aspon jeste nejaky maso :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to obdivuju...já to ani nefénuju. Jdu spát s mokrýma, probudím se se suchýma a jen to učešu a jdu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
¨holky, to já si vlasy pracně žehlim :-D přítel to nesnáší, líbí se mu když se mi to vlní, ale mě ne...
Odpovědět
pb, mam keramickou kulmu a pouzivam minimalne, nejak me to neba :-D jee teri, promin, tak ja ji tam jeste hodim a necham nejakou chvilku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
toto http://www.zbozi.cz/p233926-eta-3327-...
Odpovědět
ama, to jsem delavala taky, ale cuchaly se mi :-( a taky jim to moc neprospivalo.. ava, ono to je tak vzdycky ze clovek chce opak toho co ma ;-) pb, zkusim najit tu co mam, koupila jsem ji v kadernictvi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Amadeusko,já to dělám taky tak,ale sem tam třeba na nějakou akci by to chtělo obměnu a ty lokýnky se mě tak líííběj.Asi proto,že mám vlasy rovný jak hřebiky.
Odpovědět
tak já tak jak amadeuska,já mám rovné vlasy a taky stím nic nedělám,jenom když někam jdem tak to natočím. ;-)
Odpovědět
Jojo gepe, to jsem já, normálně nemám na hlavě ani vlnku a pak mi tam udělají toto:-) pak je hezký pochod na klavír, ale to je klasika, to nechci http://www.youtube.com/watch?v=PsGd0t...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?