Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
pb, jj na jednu slecnu, od kamaradky je to jeste pres dalsi osobu, ale jeste jsem ji nekontaktovala =-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: Já měla doteď taky pocit, že ho s tím spíš obtěžuju, než abychom se z toho oba těšili. Ale bylo mi řečeno, že až budeme mít zamluvený termín, tak se do toho vloží, že bez termínu je to všechno jen tak jako...tak jsem na něj teda fakt zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a rozhodl se, že musí mít cylindr :-D :-D :-D Jsem ráda, že to nechce brát až tak moc úzkoprse, jak to ze začátku vypadalo :-D
Odpovědět
amadeuska, tak mi mame termin - ten mu byl jedno, takze jsem ho stanovila ja :-D co se tyka mista, libilo se nam na okori, tak jsem tam domluvila schuzku ohl. prohlidky, takze jel - to jsme se shodli oba, a co se tyka oddavajiciho taky jsem vybrala dva a on se rozhodl stejne jako ja, tak jsem taky domluvila schuzku a sli sme oba :-D dort vybral on - ale tri tydny jsem z nej lamala, co by vlastne chtel za naplne atd., az nakonec z nej vypadlo, ze pro nej je zasadni hlavne aby mu chutnal a ze jestli to prej neni blbej pozadavek a jako jedinej :-D takze... proste jsem v klidu a resim si to sama, vzdy mu jen oznamuju co me napadlo a co by se mi libilo, ale to je tak vse :-N a jsem v klidu :-) a on spokojeny :-N
Odpovědět
amadeuska, tak to ten muj i rekl, ze klidne muzu mit podpadky i kdyz je jen cca o 6cm vyssi, ze si kdyztak vezme pansky boty s podpadkem =-) a myslel to vazne, jelikoz to pak i zopakoval po nejaky dobe x-) protoze jsem si delala srandu... ze ho navlecu do jaketu s cylindrem a pri obradu fakt nechci libat cylindr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
líbat cylindr bych taky nechtěla :-D A je fakt, že ten můj taky není o moc vyšší, ale já na podpatcích neumím moc chodit bez toho, abych si nevymkla kotník, tak budu mít maximálně nízký podpatky nebo žádný. Já blbka nadšená po zasnoubení jsem se vrhla na stránky s prstýnky a šaty a ukazovala mu to a to bylo to nejhorší, co jsem mohla udělat. To jsem ho fakt otrávila. Takže to máme podobně jako ty...já se v tom hrabu a vymýšlím a předložím mu až vzorek vytříděného. Fotografa schválil, na místě jsme se zatím byli podívat spolu, hostinu jsme taky tak nějak vybrali spolu- chutnalo mu:-) A z dortu byl nadšený, když jsem mu ho ukázala..s ničím sám nepřišel a asi ani nepřijde, ale když jsme takhle našli společnou řeč, tak to stačí ;-)
Odpovědět
amadeuska, presne tak! ;-) kutit si to sama a vzdy vytribene predlozit - aspon nevybere nic co by se mi nelibilo atd. :-D jo a fotografku taky schvalil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je jako v Šíleně smutný princezně ;-) :-) No,já po těch včerejších kecech taky nic td neřešim a neplánuju.Nějak mě to přešlo.Nejradši bych vše zrušila.
Odpovědět
holky, já jsem normálně cíťa, ale ani na jedné svatbě jsem ještě nebrečela, tak myslím, že nebudu ani na té své... a přítel se na svojí promoci chechtal - je jako jeho maminka, ta prosmála i celou svoji svatbu :-p
Odpovědět
Můj to taky moc neřeší, chlapi na to asi nejsou.Navíc mi říkal že nikdy nebyl tak romanticky založený a ženit se nechtěl. že na to se spíš těšíme my holky:) Já jdu pokračovat v žehlení. žehlila jsem celé dopoledne ale už to snad bude.
Odpovědět
tak jsem zase tady,tak já mám asi nějakou vyjímku,ten muj je v pohodě a řeší semnou skoro všechno.když mu zapomenu něco ukázat co mi přišlo,tak ze srandy říká no vidíš a ty mi to ani neukážeš :-D :-D :-D takže je v pohodě ;-)
Odpovědět
lucil07 ja zehlila vcera cca od sedmi vecer do pul jedny do noci :-) mj. 18 kosil, xx kalhot i tricek s limeckem, nemluve o dalsich vecech :-D takze uprimne nezavidim :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mě žehlení taky čeká. A řešícího chlapa závidím, ale už jsem si tak nějak zvykla a přizpůsobila se 8-)
Odpovědět
porodnibabka.tady dneska čtu kdo to chce všechno zrušit,snad nic vážneho :-)
Odpovědět
ja jsem i rada ze nejak extra neresi, aspon mi do niceho nemluvi poradne :-) a i kdyz neco probirame, tak mi rekne jak chces Petulko x-)
Odpovědět
cimz nechci rict, ze by obcas nerekl ne, nebo nebyl nejak kritickej, spis kroti moji hodne bujnou fantazii :-D
Odpovědět
gepe:ty už si bujná dost :-D :-D
Odpovědět
anka =-) no prave, tak priznavam, ze u nas je on ten klidnici element :-D :-D
Odpovědět
no to já znám :-D :-D :-D mám to doma
Odpovědět
Profilova fotka
http://aristoquartet.cz/doporucene.html ti mně zaujali,ale cena bude asi vyšší.neznáte někdo?Bella je chtěla.jsou v supr složení a ještě mají krásnej repertoár.
Odpovědět
a je to super :-N huraaaa uz nemam to priserny na hlave :-D hodila sem bobana ted na dosavadni kadernici, protoze skoro rok me odbarvovala vlasy a skoro porad nic, pravidelne u ni zahuzely 2-2,5t... tak jsem se nasrala dneska rano a koupila si nejakej karamel od lorealu bez amoniaku a hodila na hlavu :-D a mam rovnou novyho kadernika - i kdyz se k nemu musim jeste objednat :-)
Odpovědět
gepe.ty si barvíš vlasy,na jakou barvu ;-) zase nějaká změna :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Aha,já myslela,že tu kadeřnici máš domluvenou už na česání.Taky přemýšlím,že bych si udělala nějakou tmavší hnedou třeba až do tmavě červena
Odpovědět
anka, no po par letech jsem to zkusila misto kadernice sama a tim jeji eru co by jeji klienta ukoncila :-) stahnu z mobilu a dam sem foto
Odpovědět
pb, nee to byla moje stala kadernice za tu cenu pravidelne, na cesani taky na svatbu, ale vymenim ji komplet za Marka - je velmi dobrej a dela vlasy proto ze ho to velmi bavi a ne ze udrzuje jen pro penize.. http://www.kayeschemist.co.uk/shop/im... https://www.eczanemizde.com/images/ca... tohle je ona, jdu to stahnout a hodit sem
Odpovědět
Profilova fotka
to vypadá pěkně,něco takovýho bych si tay představovala.A do toho jsi šla z blond?
Odpovědět
Já zase chodím na čokoládovou barvu, je to akorár. Chtěla jsem jít zase i na sestřih ale najednou jsem zatoužila po delších vlasech:) Nosím jinak úplně krátké mikádo do podkovy. Daka bych si i nějaké tmavě fialové pruhy třeba:)
Odpovědět
pb, jj z toho melirovanyho jak si asi videla z adiny ty fotky, chytlo to fakt dobre ;-) Lucil, me se ty tvoje vlasy libi jak mas a hlavne ti slusi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm...taky zajímavé.To by mohlo být fajn.Já si ted nechávám narůst vlasy,ale musim pak tay na konečky a na mojí milovanou patku. ;-)
Odpovědět
no já debil,ale to už je hodně dávno,jsem z blond šla na mahagon, :-N :-N :-N vysledek hlavu jsem měla jako ohen :-D :-D :-D .ale jinak jsem blond a už to tak zůstane.mě barví ten muj,on měl být asi ženská,protože mu jdou ženské práce :-D :-D včera si žehlil věci do práce a já seděla a koukla na něho a říkám to bych tě měla natočit a dat na net ,jakého mám chlapa.no a pak si ještě zašíval bundu,no a já zase udělala dobrou večeři :-) :-) Takže u nás je to obráceně já skládám nábytek a on žehlí
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?