Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Já se asi snažím moc až je to křečovité. No nebudu na to myslet už radši. Jenže o když je pak doma mrzutý a chladný a odmítně mi..však víte co:)tak já za tím hned vidím,ž e mně nechce a tak.
Odpovědět
anka, dobre ji tak rajde :-D koukam ze doma jeste budete mit veselo, super!:-N babi :-p :-D :-D
Odpovědět
gepe.máš pravdu o důvěře,určitě je to těžké.tak doufám že to vyřeší.
Odpovědět
Profilova fotka
souhlasim s gepe, nemá cenu se vrtat ve starých ránách, ale ono se to dobře radí a hůř pak provádí, člověk si prostě neporučí :-)) ale myslím, že to s lucil dopadne dobře, svatba bude 8-) pb, ty jsi úplný básník, cos tu psala bylo moc hezky řečené :-))) anka, tak to budete mít taky veselo, a oni teda bydlí spolu u vás? no přítel přijel z moravy taky s tím, že jeho něco jako neteř je v 5.měsíci, v lednu jí bude 18 a v únoru se narodí štěpánek :-)
Odpovědět
lucil07 to me obcas odmitne taky a i ja jeho, ale pritom nikoho dalsiho nemame :-D se radsi necha pohoupat v naruci jak maly mimino, ci povyskat ve vlasech beze slova :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lucil, tak kvůli tomuhle problému jsem taky dost vyváděla, ale nakonec jsme si to vyříkali, a už jsem v klidu ;-) mě totiž nejvíc dostává jak časopisy krmí ženský o tom, že chlap chce furt a ženskýjsou ty chudinky který to musí trpět... ale pak když se tohle stane obráceně, tak holka je z toho dost vykolejená (moje zkušenost) buďme optimistiky, všechno bude v pohodě!!! ;-) anka, tak to je drsný, že ještě před svou svatbou budeš "babička" :-D :-D
Odpovědět
ne nebydlí oni bydlí u rodičů toho kluka,ale tet si hledají podnájem.no to bude mazec :-D :-D :-D nějak se ty mladý holky rozrodily. :-) :-) ale ona je skvělá,vždycky mi pomáhala s dětma,umí vařit péct takže vím že to zvládne, :-) :-) no ale já v rozkvětu bude mi 38 a to malé mi bude říkat babi :-D :-D :-D a ten muj to samé :-D :-D .no vlastně bude mít tři babičky a tři dědečky :-D :-D :-D
Odpovědět
jdu zanést babičce oběd,za hodku jsem spátky tak zatím čau :-)
Odpovědět
anka zatim papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted je těhotných hodně.Vidim to v práci.Co pošleme do porodnice se nám vrátí.Takže jsme furt na stejném počtu těhotných. Anko,to je něco jinýho.Je to brzy,ale když jsou zaopatřený a umí se o sebe postarat,tak proč ne. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě by v sedmnácti asi hráblo, kdybych čekala dítě... ježíši a ta představa, že mam dneska desetiletý děcko... :-.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... krásný jednoduchý šatky. No,Avano...je fakt,že někdo se na to cítí už takhle mladý a je zodpovědnější,než nějakej 25 cápek.Já si to taky neumím představit.V 17 letech jsem lítala po diskotékách a barech a vymýšlela samý "důležitý" věci a odpoledne a víkendy trávila před zrcadlem se šminkama,barvama na vlasy a lakama na nehty.Dítě jsem v té době akorát rozeznala od dospělého. :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky můžu trošku změnit téma? :-) Máte už vybranou hudbu na obřad? Já jsem z toho maličko nešťastná, protože jsem slyšela úžasnou hudbu jednou, když jsme byli na prohlídce na hradu Houska a pak pod Sacré Coeur v Paříži, ale nevím, jak se jmenuje a jak jí najít:-( Jo a taky se bojím, že když to bude něco moc dojemnýho, tak celou svatbu akorát probrečím- já se dojímám už když na to jen pomyslím :-)
Odpovědět
amadeusko, přítelův brácha nastupoval na růžovýho pantera, jeho svědek hraje na saxofon, takže jim k tomu obřadu hrál a bylo to naprosto dokonalý :-D jak šli, tak lidi ještě luskali... a nevěsta měla upravenou verzi jednoho z typických svatebních pochodů, ale na ten saxík to bylo fakt dobrý :-) my budeme v tomhle směru asi lehce v háji, vůbec netušíme, co by tak šlo...
Odpovědět
Profilova fotka
amadeuska, tak já už trochu pátrala, co by se mi líbilo, na obrad jsem si vybrala pouze housle, zatím se mi líbí nejvíc Andre Rieau, Je t´aim, pořád přemýšlím, jestli něco pouštět potom, mě by se líbil nějaký swing, frankie sinatra a tak, ale pak spousta písniček se mi nehodí textově, protože zjistim, že jsou spíš o opouštění :-D
Odpovědět
Profilova fotka
terinka86: Ježíš to je dobrý nápad:-) To bys se mu taky mohlo líbit:-) I když on si někdy myslí, že by to mělo být takový hodně tradiční, tak uvidíme...ale u tohohle bychom se aspoň smáli a neřvali, jak malí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hailliejade: nad tím jsem taky přemýšlela, jestli řešit texty nebo ne, ale myslím si, že většina lidí si to překládat nebude a budou jen tak poslouchat ;-) No a remcalové se najdou vždy, nejdůležitější je, aby se líbila tobě..
Odpovědět
Profilova fotka
To je fakt. ;-) To muselo bejt úžasný.Já jsem právě na jedný svatbě viděla,že jim ještě k proslovu recitovali něco přímo jim na těloa nevěsta řvala jak protržená.tak to fakt ne,e.nebo na Bonda jít. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já se fakt bojím, že se neudržím...na promoci jsem měla co dělat, nakonec jsem sï zevnitř rozkousala tvář, abych neřvala :-D Tak nějak nevím, jak se tomu bránit, když bych mohla být profesionální plačka na pohřbech.. No ale lepší trochu slziček než tam omdlít :-D
Odpovědět
MY máme mít nachystané vlastní CD s vypálenou hudbou a taky nevím co. Ale radši bych něco i veselejšího. Ale můžu říct že mě taky dojímají i reklamy a někdy se jen dívám na fotky tady na BRMS a slzím, ale na vlastn ísvatbě jsme tenkrát nebrčela-člvoěk je v takovém divném transu že mu to ani nepřijde.
Odpovědět
Profilova fotka
holky,na tim jsem taky přemýšlela, protože jak to budem mít na louce, tak to chci takový veselý, takže mě napadlo, že si pustíme od Rangers - Trpasličí svatba :-D :-D nebo něco podobně střelenýho :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Avano,to není špatný nápad ;-) Lucil,taky budeme mít cd,i když docela nad nějakými smyčcovými nástroji přemýšlím.Máme to na zámku,tak aby to vypadalo. Amadeusko,neboj,všechny nevěsty kamarádky,co už to mají za sebou,tak řikali,že nebudu vnímat ani hudbu,ani proslov a že mi bude dlouho trvat,než poberu,že jsem se právě vdala. Na smyšce třeba pachelbel canon in d.To je dokonalé.Nemám ráda klasické svatební pochody.Máma řikala,abych si dala z Rusalky Květiny bílé po cestě,tak jsem to pustila a hned bulela,takže jsem to zavrhla.
Odpovědět
Holky to já jsem přesunula svatbu i plánování na dobu neurčitou, už mě to nějak nebaví všechno furt řešit. A ten můj neřeší naprosto nic, všechno mu je jedno. A opravdu nechci aby naše svatba vypadala že si tam lidi s přítelovy strany přišli jenom odskočit od miminka. Štve mě to už teď natož pak až bude svatba. A já bych docela chtěla alespoň jeden den v životě aby mi dva jsme byli středem pozornosti.
Odpovědět
Profilova fotka
PB: No ta hudba, co jsem si zamilovala je právě strašně podobná tomu Pachelbelu, ale je to trošku jiný a já to ne a ne najít. U Sacré Coeur to tam hrál nějaký černoch na harfu a prodával svoje CDčka...měla jsem si ho koupit a věděla bych...chjo :-|
Odpovědět
Já tě rouy naprosto chápu, všichni se budou těšit na mimi budou to řešit a ty máš pocit že vaše svatba bude až na druhém místě.... Já ted svatbu taky moc neřeším, nebyla ta správná nálada.Snad brzo zase bude. 8-)
Odpovědět
Tak to ja mam holky spis u sebe obavu, abych se nesmala... od ty doby co beru prasky na upravu hladiny serotoninu, jsem nejak min citliva a uz ne vubec precitlivela.. takze to bude asi jeste peklo :-D Hudbu, jak hailli, planujeme pred obradem housle, na obrad ticho a po obradu jeste nevim... v salonku bychom chteli klavir vyuzit a jinak budeme mit vlastni repro - aparaturu nam pujci a nachystaji, s tim ze nam postaci si vzit notebook.. a to bychom chteli spis starsi pisnicky ve stylu Becauda, Mirell a ja nevim koho jeste, ale zadny odrhovacky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rouy: To je mrzuté :-| Ale ještě to nevzdávej, dej si na chvíli pohov a třeba pak vše uvidíš v jiném světle a bude zase dobře ;-)
Odpovědět
rouy, tak to ja bych vubec neresila ostatni, svatbu delate kvuli sobe a ne kvuli ostatnim nebo aby jste se pred nimi nejak vytahli prece. to ze pritel neresi... ten muj taky neresi, ostatne kdybych se do toho nejak sama nepustila ted v srpnu rok po zasnoubeni, tak buhvi kolik let bychom jeste byli zasnoubeni :)) ani se nepta atd., jen predkladam a at rekne ano/ne... nejednou uz mi to vrtalo hlavou tak jsem mu sdelila ze mam pocit, ze svatbu budu mit sama se sebou a ne s nim, nacez mi rekl, ze to tak nemam brat, ze svatba je o neveste a ze chce, aby byla cela jak bych si prala ja :-D ze stejne vsechny vzdycky nejvic zajima nevesta a v den svatby je nevesta ta princezna a zenich je podruznej :-N
Odpovědět
Profilova fotka
gepe a máš typ na nějaký smyčce? ;-)
Odpovědět
jak uz jsem tady jednou psala, jediny co by mel pry vyhradu... tak u neceho co bych na nej chtela navliknout a on by v tom vypadal jak debil :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?