Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Mám je!!!!!!!!! x-)
Odpovědět
bela, tak to obrovsky congrat!!! :-N
Odpovědět
Děkuji:-D! Já mám hroznou radost. Mám je celkem za 15 dolarů... x-)
Odpovědět
bella tak to je super cena! :-D doufam, ze se pochlubis az Ti prijdou domu ;-)
Odpovědět
bello, gratulace! jsi šikula :-) gepe, kde jsi prosím sehnala tu formu na bábovičky? mně se to strašně líbí!
Odpovědět
teri, pisnu do IP. Sice jsem tapala jestli za tu cenu bude stat a byla zvedava az prijde, ale jsem nadsena a kamaradka co si dneska odneska babovicky nejaky, tak si formu taky poridi a chce i recept :-D :-D
Odpovědět
To si piš ;-). No vypadá to, že se mi to podařilo zaplatit:-D.
Odpovědět
bella a platila si jak? :-)
Odpovědět
terinko: díky, jsem fakt ráda x-). Já tu formu koupila na Aukru, za 70,-Kč jednu. Gepe má dražší, ale asi kvalitnější...
Odpovědět
gepe: přes PayPal. Pochopila jsem to tak, že já ze svýho účtu vložím peníze na ten účet PayPal a ten prodejce si to nějak vycucne, je to tak? :-D Že je to jakoby prostředník?
Odpovědět
bella jsem zvedava na ty nausnicky a referenci na formu za aukra :-) nevim jaka bude ta tvoje a doufam ze dobra, ale ta moje je fakt super! a mj. i neprilnava... babovicky hotovy v troube za 10minut po chvilce chlazeni, jsem je jen normalne jemne vyndala z formy na talirek x-)
Odpovědět
jenze je taky fakt, ze ji asi casteji upotrebim.. =-)
Odpovědět
Článek se načítá
gepe: já vím, z jakýho materiálu to asi máš - máme z toho tu formu do domácí pekárny a to je fakt totálně nepřilnavý. No takhle, mně ty levnější budou zatím stačit, alespoň než se nastěhujeme do svýho a než si budu zařizovat kuchyň. Byly levný...
Odpovědět
bella to je pevny navrchu a uvnitr taky a je trochu tezsi nez klasicky formy.. Jinak hele, ja Te naprosto chapu ze si nechces nejak takhle nic porizovat nez budes mit novou kuchyn - mam to totiz presne taky tak! proto taky mame treba jen 4 hluboky talire, ruzny hrnicky, dva kastroly apod. :-D taky si nechci nic porizovat nez bude nova kuchyn, abych se pak mohla vyradit a vse to nejak sladit ;-)
Odpovědět
gepe: přesně tak! Máme vesměs všechno z Ikey, nic extra, luxusní porcelán schovanej a vytáhne se až potom:-).
Odpovědět
bella, to je mi povedomy :-D hele ty nausnicky jsou fakt skvot! x-)
Odpovědět
gepe: to jsem ráda, že se ti líběj. Já jsem z nich unešená a kamarádka, co jsem jí je ukazovala, mi je taky schválila :-). No a mám je hlavně díky Kamile tady, protože mě na ten Ebay navedla a já konečně sebrala odvahu:-).
Odpovědět
bella ebay je lepsi nez aukro ;-) a jsem rada ze se Ti zadarilo a tesim se az dojdou :-N
Odpovědět
gepe: jsi hodná!:-) No určitě je tam mnohem víc věcí, sežene se tam cokoli...Já se tam chystám na vánoční porcelán, ale to taky až budeme ve svým...spíš výhledově. No nicméně jsem ráda, že jsem se k tomu konečně dokopala. Poštovný za 5 dolarů z Californie je super, to je jako tady v ČR...
Odpovědět
bella nejsem ;-) cena je to krasna vcetne postovnyho, komplet! o tom by se ti tady mohlo jen v cechach zdat :-D
Odpovědět
Nejsi hodná? :-D Já myslím, že jo. Jojo, cena super. Snad se nic nepo...a dojdou.
Odpovědět
Jdou tam sehnat i tyhle čelenky: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
bella tak to se tam zitra probrouzdam :-) no nejsem... dyt me povazujete za staryho prasaka :-D i kdyz je fakt, ze i takovy muze byt hodny =-) :-D jdu na za drahym ;-) urcite dojdou, neboj :-)
Odpovědět
Já tě za prasáka nepovažuju:-D. V tom případě jsem taky ;-). Tak si ho užij, než ti zase v pondělí zmizí do práce =-). A díky za konzultaci, papa :-)
Odpovědět
Teda holky, vy spíte?:-) Tak vstávat! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
halo, halo, je tu někdo???
Odpovědět
brej! :-N bella no to jo, akorat ted ma pracovni vikend i kdyz z domu 8-( ava, ja ti nestacim? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale stačíš ;-) já jsem sama doma, tak hledam zábavu :-D
Odpovědět
jo taaak, takze Te mam nejak zabavit? ;-) hmm... uz mas vybranej oblecek pro ridice? =-) :-D jinak jak je ta zastera s nafukovacim pindou, tak drahy by si to klidne doma vzal na sebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
obleček nemam :-D omrknu inspiraci příští sobotu na maškarním ;-) ve středu se nejspíš pojedem podívat na ten ranč.. konečně :-D koukam, že přítel je stejně střelenej jako ten muj cvok:-D :-D :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?