Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
No tak to by si kamarád semnou moc neužil protože všechno je velký jen ty prsa ne :-))) amadeuska: já mám 40-42 nahoře a 42-44 dole :-( ale prsa mám, ani už nevim v českým jakou velikost protože mám podprdy jen od victoria a tam mám buďto 38C nebo 36 D
Odpovědět
Profilova fotka
rouy: To je nějaký zvláštní číslování... to 36/38 asi nebude obvod hrudníku což? :-D Já mám 85 E a klidně bych část rozdala, fakt to není nic záviděníhodnýho- bolí mě záda, nesedí mi košile...
Odpovědět
Amadeusko tak já bych si něco vzala mívám tak 75A 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucil07: kéž by to tak šlo- a obě bychom byly spokojené ;-)
Odpovědět
No právě Amade 8-)
Odpovědět
ahoj holky, tak já mám dneska divnej den, někdo by řekl blbec, ale jak jsem psala o tom, jak se dohadujeme kvůli zpětné docházce, tak mi kolegové radili se na tu školu vykašlat, prej to má blbou pověst už tak a potom co mi napsal rektor, končím stopro. takže mi odpadla jedna starost a jsem hned o dost lehčí:-D
Odpovědět
tak teda....mám si to vzít osobně, že se tu se mnou nikdo nechce bavit?:-P
Odpovědět
já se chci bavit. :-)) amadeuska nevím co to znamená ta velikost mají to asi na palce možná neim. Jinak v český to bude 85c nebo 80D si myslím, ale klidně bych o číslo víc brala s tou postavou jakou mám. Blbí je že když zhubnu budu ploštice :-(
Odpovědět
Holky tady chtěl někdo černou svatbu to byla hanakniha ne? Kdyžtak odkaz http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
hoj, cerna to je sonipa :-) co je novyho holky tady? :-) resite velikost prsou? =-) proc? :-D dneska mi prisla ta forma na babovicky, je uuuuulne fantasticka! uz i otestovana x-)
Odpovědět
gepe: gratuluju:-D Já tu řeším dopravu na svatbu, protože tu panuje silná neshoda a zatím se všichni zastávají přítele:-(
Odpovědět
frido, tak to udelejte vse na jednom miste nejak dohromady taky, nebo at se z obradu kazdy dopravi sam a dejte limit treba 2hodky ;-) :-D hodim sem par fotek babovicek ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
frido a co se vlastne resi?
Odpovědět
jo frido co se řeší u Vás?
Odpovědět
no já chtěla limuzínu, taťkův kamarád ji má (měl). Taťka teď zjistil že ji prodal tak hledá jinde, no a přítel, protože je řidit, tak chce jet kamionama. A kamarádi ho v tom ihned všichni podpořili a půlka mojí rodiny taky, že to ještě neviděli a když je řidič tak ať jedeme takhle....už začala i svědkyně že je to dobrej nápad, ségra se švagrem byli taky nadšení a stejně tak kamarádi a známí.
Odpovědět
frido a premysleli vubec nad tim, kde to jako budou parkovat? :-o :-D :-D jako napad to spatnej neni, jen si nedokazu predstsavit, jestli svatebcane budou vepredu v kabine, nebo vzadu - coz bych spis pochopila s ohledem na parkovaci mista :-D :-D :-D
Odpovědět
frido, když jsme byli bráchovi na svatbě, tak po nich tam právě byla nějaká kamioňácká svatba... jako ty auta byly úctyhodný, to ne že ne, ale zablokovali komplet celý náměstí, sami nevěděli, jak se tam vytočit a ostatní auta to musely objíždět, takže asi tak... hrozně záleží na tom, kde to bude a jestli je tam na to místo... a fakt teda je, že já bych kamiony nechtěla :-N
Odpovědět
o ja si myslim že to je dost debilni nápad když se do toho auta dopředu vejdou sotva 2 lidi. A hlavně já bych to nejdřív probrala s přítelem co si o tom myslíš a na ostaní bych vůbec nedala neni to jejich svatba.
Odpovědět
parkování vyřešili raz dva, tím argumentovat nemůžu. A hlavně těmi kamiony nepojedou všichni, jenom pár vybraných lidí, babičky by do toho asi těžko vlezli:-P A ještě se mi směj:-( Veškeré mé argumenty byly svrženy ze stolu:-( Místa je tam hodně a malé děti a starší svatebčané tím nepojedou. A hlavně ostatní jsou nadšení, že tím třeba ještě nejeli a že to v našich rodinách ještě nebylo.
Odpovědět
frido a to si to jako opravdu všichni domlouvají přes tvoje protesty, jo? je to váš den, vy byste se na tom měli domluvit... a já bych byla teda sakra nepříjemná, kdyby mě někdo nutil do něčeho, co bych nechtěla! měli byste to řešit hlavně vy dva s přítelem, všichni ostatní ať si dají pohov a jdou si řešit svoje záležitosti :-p ;-)
Odpovědět
Gepe, ty bábovičky jsou dokonalý!!! x-) :-)
Odpovědět
Prostě řekni já tim jet nechci hotovo a vy si jeďte třeba bagrem
Odpovědět
frido, teri to napsala za me a to jeste byla hodne slusna... ja bych je poslala do riti, pokud chce pritel jet kamionem at si na svatbu prijede - a ten ridic at pak povozi vsechny, kdo tim jeste nejeli. Extremne by me nasralo to, ze resi ostatni neco co je mezi mnou a pritelem - a toho bych taky radikalne usmernila tim ze je to super napad, ale dost neprakticky i v tom, ze se tezko bude schazet rodina a hoste ve stejnou dobu, atd. bella, dekuju! :-N udelala jsem je kakaovy s cokoladou mirne drcenou a stejne tak drceny liskace :-N stavila se kamaradka a 8 si jich rovnou odnesla s tim ze jeden rovnou v puse :-D :-D i ja si posmakla x-) ta forma je fakt genialni a vubec me nemrzi ty penize za ni - ani neni potreba poradne vymazavat apod., na druhou varku - uz jsem vubec nemazala :-) jedna varka testa na klasik babovku vyjde na 24 babovicek :-D rouy, bagr to je dobrej napad - ve vidlici muzou navezt hosty co chteji kamionem :-D
Odpovědět
gepe, ta forma vypadá opravdu kvalitně a bábovičky jsou kouzelný, jsi šikula! Mně přijdou asi v pondělí, ale vyzkouším je nejdřív tak o víkendu... Jinak mi drž dneska palce s těma náušnicema. Ještě jsem na Ebayi neaukcovala, tak se trochu bojim, že to poseru.
Odpovědět
bella, fakt je hodne dobra, nevim co to je uvnitr za material, ale neni nejak lehka a cely povch nejakej nerez super. Hele, testo je rychle a v troube jsem mela varku 10 minut - idealni i pro necekany navstevy ;-) V kolik Ti ta aukce konci?
Odpovědět
jo a je aktualizovana tabulka :-D
Odpovědět
Frido tak máš teda od školy pokoj??a mrzí tě to nebo sis oddychla?? Já čekám na přítele, prej že bude v pátky chodit dřív domů a zs nic..a to jel ráno v 5.30.
Odpovědět
lucil07, tak to ja takhle cekavam porad.. :-|
Odpovědět
Gepe: za 2h 44min
Odpovědět
Pravděpodobně ve 21:20 našeho času teda...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?