Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
bella oka, zkusim pohledat :-) kdyz ja nejsem moc priznivcem Tescomy... neprijde mi to moc kvalitni :-( a taky bych chtela ten klasicky kovovy mlynek na maso a na strouhanku/mak/kokos apod. nevedecky je nejlepsi :-D :-D
Odpovědět
gepe: tak to máme na Tescomu úplně stejnej názor:-D. Tady se cena nerovná kvalitě. Ten mlýnek v tom Vzoru právě mají taky a spoustu dalších věcí, který už se normálně třeba nedají sehnat. Až budete v HK, tak se tam vypravte. Já bych ti to koupila, ale asi bys to chtěla vidět, co. Koukni na ty kytičky z Etsy.
Odpovědět
Profilova fotka
zatím nevědecky :-D už mám 3. den po možném OP a teď jsem skončila s palicí ve wc ]-( asi na mě něco vlezlo
Odpovědět
smudli, jj viroza tehotenstvi :-D :-D bella jsi moc hodna, a mas pravdu v tom ze bych spis chtela videt :-) no holt si kdyztak udelame vylet do HK :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak rychle neee, nebo to jde? =-)
Odpovědět
a jak dlouho už na tom pracujete?
Odpovědět
Profilova fotka
první měsíc a OV byla před 3 dny
Odpovědět
smudli, mama mela mesicky az do tretiho mesice kdyz me cekala :-D :-D takze clovek fakt nikdy nevi =-) bella budem tetkama ;-) :-D :-D
Odpovědět
smudli a jde to, kdyz se zadari ;-)
Odpovědět
gepe: jo, to je možný, jak se uhnízďuje vajíčko, může se trochu krvácet. smudlinka: jestli jsi baculka, jak jsi psala, tak máš větší pravděpodobnost než hubeňoura ;-).
Odpovědět
bella, no ja teda asi hnizdila tim padem tri mesice :-D je fakt, ze dobre zivene telo je pro hnizdeni lepsi nez nejaky racheticky :-D ;-)
Odpovědět
gepe: no opravdu je to možný, třeba dva, tři měsíce...Jako to s tím tělem je doloženej fakt. Ten můj mi vždycky nadává, že mám ještě přibrat:-D. Jako vážně, holky, co maj pár kilo navíc, jsou většinou taky víc v klidu a jsou těhotný hned. Ono je to i dost o psychice, takže když jste v klidu, je to velká výhoda. Jak se někdo snaží dva roky, tak už je nervní a je to pak i na prd...
Odpovědět
Článek se načítá
bella, tak priber... ono se ostatne i prece rika ze velka prdel zaklad dobry rodiny ;-) :-N Nervovat se nema smysl, o to hur to pujde, ci vubec....
Odpovědět
gepe: no jo, ale já jak přiberu, tak se cejtim blbě =-). Navíc nevim, jak bych to udělala, protože už takhle dost žeru:-D. No ale chce to brát s klidem, alespoň první dva roky, protože to je ještě doba, do kdy to je normální...
Odpovědět
bella, tak jsem se citila jak jsem pribrala na zacatku s drahym, jak valecek, takze te naprosto chapu :-D
Odpovědět
gepe: no prostě mám nějakou ideální váhu, kdy se v jídle nehlídám a nepřibírám, vypadám dobře (podle mě) a cejtím se dobře. Uznávám, že bych chtěla ještě dvě kila dolů, ale to se teď snad povede - ve středu jdeme na power jógu :-D.
Odpovědět
bella, a neni to treba jen tim, ze jis pravidelne? coz u me predtim prave byl problem - drahy me porad neco daval z lasky pod nos a ja neodolala, takze z pravidelnosti se stalo skoro trvale papani ]-( :-D tak to pak poreferujes, jak ti po pj bude ;-) :-D
Odpovědět
gepe: já rozhodně nejím pravidelně. Kdybych jedla pravidelně a nežrala sladký a fast foody, tak mám 50 kilo. Nemám vůbec sklony k tloustnutí, ale právě drahý má na mě stejně ničivý vliv jako ten tvůj na tebe:-D.
Odpovědět
bella: tak to mas jako ja kdyz jsem byla pred drahym :-N no ale ty se aspon dokazes udrzet, za to ja to ted davam dolu a nastesti se dari :-D jen cvalika - pupika budu muset nejak dat dohromady a to boliiii ]-( :-D :-D
Odpovědět
gepe: daří? Tak to je fajn ;-). Však to nemusíš moc hrotit, času je dost a ty sama víš, jak se má zdravě hubnout...máš to v mailu, ju?:-)
Odpovědět
bella, no prave, uvidime v cervenci ;-) byli jsme vencit draka, jdu se mrknout atd. :-) dekuju!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak Smudli,držim palec at se zadaří a když ne td,tak příští měsíc ;-) Bude krásný se vdávat 2 v 1. Bello,tak to ti závidim,že nemáš sklony k tloustnutí.Já jsem kdysi prodělala poruchu příjmu potravy a do dnes mám problémy.Takže to chce hubnout hezky pomalu a psychicky to zvládnout.
Odpovědět
porodnibabka: jojo, smudlinka už možná bude kinder vajíčko:-D. No sklony k tloustnutí nemám, ale hodně žeru sladký. Kdybych se víc hlídala, mohla bych bejt hubeňour, ale ono to s tím žroutem, co mám doma, moc nejde, kazí mě:-D. No těším se na to cvičení:-).
Odpovědět
Profilova fotka
Je to rozhodně lepší řešení,než si nedat to na co máš chut a pak se trápit.To ty kila stjně dolu nepůjdou.
Odpovědět
No moje výhoda je to, že mám ráda zdravý jídlo, cokoli celozrnnýho, zeleninu, atd. Takže mi pak nedělá problém přejít na stravní režim, když je potřeba. Já ale potřebuju hlavně zpevnit, boky mám širší odjakživa a s tím nic neudělám:-(.
Odpovědět
uf, kdyz vidim ty pocitadla casu, tak se to nejak rychle nechutne vsem krute blizi... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D gepe,ono stačí si spočítat,kolik dní zbývá do konce roku...za chvilku už tu budeme klevetit jako vdané paní ;-)
Odpovědět
pb, mi povidej, vanoce pomalu za dverma ]-( hele prave s tema svatbama me napadla jedna vec diky smudli, aj.... my takhle nebudeme moct radne oslavit odchod ze svobodneho stavu, kdyz pomalu nakonec treba kazda druha bude tehotna :-D :-D asi by bylo nejlepsi to s timhle tempem udelat az po svatbach :-D
Odpovědět
gepe: no já to rozhodně plánuju až po svatbě!
Odpovědět
Profilova fotka
:-D No jo,v podstatě jedna těhotná,druhá bude.Bella by taky měla,jak psala.A kdo ví,která další z nás to bude.My si teda dáváme pozor,ale taky antiko neberu :-N Ale praktikujeme to tak už rok a půl a dobrý.Zatim ještě nemáme zázemí,ale kdyby se stalo,budeme rádi. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?