Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
nechce se mi žehlit, tak hledám nějakou pěknou korunku:-D Jsem pošuk fakt:-D
Odpovědět
Holky, vy kupujete něco rodičům jako poděkování? taky jsem o tom četla. Holky, nemyslete si, že jsem ulítlá na pověry, ale do září našetříme i víc peněz a pátek se odpískal protože ty čísla se nám moc nehodily. Tak jsme si řekli : No, stejně je květen špatnej na svatby atd...Náte to, rovnou to na něco hodíte. bella: Asi se vrhnu do hledání nějakých oznámení. jéé, to zas bude než něco vybereme.
Odpovědět
Profilova fotka
fridolinek: no, presne tak, clovek by se z toho zblaznil, kdyby se mel ridit vsemi poverami. Takze ja se k tomu stavim tak, ze si o nicem takovym nectu, nevyhledavam a delam si veci podle sebe. :-) No a ja pisu z prace. :-D :-D :-D
Odpovědět
bibicz? já si taky dělám věci podle sebe. Prostě klasika jako každá. Je to náš den, ne? ;-) Já z práce utekla :-D :-D
Odpovědět
barrcaa: my jim dáme každému dort a možná poukázku na masáž, na víc mít bohužel asi nebudeme:-( Ještě uvidíme, ale chtěli bysme jim veřejně poděkovat před všema...Náhodou čísla...my teď jedem v neděli na dovolenou a protože přítel jezdí a je často pryč a vzít si dovolenou bohužel jen tak nemůže, domluvila jsem s matrikou, že zkrátíme dovolenou a v pátek 13.8.!!!! se tam stavíme podepsat vše potřebné. A světe div se, paní mi řekla, že tam na nás počká, ale že může bohužel jen do 9:00, protože potom mají svatbu:-D A je to pátek 13., takže celkem sranda:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fridolinek:tak jukni na šperky pro radost,tam sikorunku vybereš a v zelené ti jí určo udělají. ;-) Barcca:my jsme chtěli původně rodičům dortíky s fotkou,ale moje máma to nemá ráda,táta má poruchu glukozový tolerance,takže by taky sladký neměl a přítelovi rodiče to taky neocení.takže jsem vymyslela,že dám dohromady koláž fotek,od miminka až přes školku,školu,střední a pak naše společný,třeba co máme z výletů nebo z toho zásnubního focení a dáme jim to.ještě jsem přemýšlela jestli třeba jako kalendář nebo do velkého rámu,ale to se ještě domluvíme.Dám to do různých rámečku jako jsou na loonapix nebo imikimi a bude.Tchýně si na fotky potrpí,tak co by ne. No a oznámení,já ho budu dělat sama z těch zásnubních fotek.Pak budu dávat sem na net,ale budu je mít hotový tak v únoru.Fakt času dost.No a rozdám je v březnu,možná na začátku dubna
Odpovědět
porodníbabka: už jsem si tam psala dotaz na jednu korunku, která se mi líbila, ale že ji chci v kombinaci se zelenou:-D A kdy máte termín? Já přemýšlela, jestli je začátek května pozdě na rozdání pozvánek, když bude svatba v červnu...nevím jak dlouho dopředu to rozdat. A ty fotky jsou moc dobrý nápad. Na svatební oznámení si chceme dát taky fotku:-D
Odpovědět
Profilova fotka
27.5.máme termín.Já si myslim,že když to máte v červnu,tak bych to dala tak v půlce dubna.Na červen už si můžou lidi plánovat dovču,víkendy atd,takraději dřív a at si to třeba můžou včas vyřídit v práci.
Odpovědět
porodnibabka: to máš hezký nápad. Budeš mít úspěch. Já vůbec netuším co. A nevíš, kdy se jim to dává? Až přímo na svatbě? fridolinek: no říká se, že se to dává měsíc před svatbou, ale myslím, že hned začátek dubna je ideální. To oanámení s fotkou je taky pěkný...No tak už v tom mám ale zmatek. Nevím, co vybrat. Aspoň mám o zábavu postaráno
Odpovědět
barrcaa: někdo dává dorty a dárky rodičům ráno, jak si přijde ženich pro nevěstu, mě ale přijde zdvořilejší jim to dát na hostině po obědě před všem, je to podle mě víc slušnější....ale to záleží na každém. Tak jim to dáme v dubnu, záleží jak rychle si vyberu oznámení:-D
Odpovědět
AHoj holky, já vás tu pořád pročítám a sleduju, jak některé jedete v přírpavách. My máme taky svatbu příští rok. Přítel má vysněné datum 7. 7., ale já bych kvůli svatební cestě raději chtěla duben nebo květen. Chceme jeto do Egypta a to jsou dobré měsíce a výhodné ceny. Protože už máme 2 děti, chtěli jsme jen svatbu ve 4. Tento nápad se nám líbil hlavně kvůli penězům a raději jsme je chtěli použít na svatební cestu. Potom přítel začal mluvit o grilovačce u našich na zahradě. Jenže to by se zas honila jen moje mamka a já a tak si svatbu nepčedstavuju 8-) Já jsem se už jendou vdávala, měl ijsme to na zahradě, ale prostě se mamka honila a chci aby si taky jedno užila oslavu bez lítání. Jenže ta "tajná" svatba jen ve 4 mi to přijde taková smutná a já bych se chtěla krásně načančat a být pěkná nevěsta. Takže přemýšlím o svatbě venku v hotelu na Hrubé Vodě. Nemuseli bychom přejíždět, obřad i hostinu bychom měli tam. Jenže i bez hostiny se to pěkně načítá a naše původní půlány jsou pryč. přítel to ještě vůbec nechce řešit, že je to daleko a moje mamka se taky klepe na čelo, proč to pořád řeším, že máme spoustu času. Tak chodím aspon sem a koukám na netu po šatech a kytičkách. Nebudeme dělat ani oznámení a žádnou klasiku, fakt nevím, jak to nakonec vymyslíme.
Odpovědět
Ahoj lucil vítej:-) My taky přemýšleli nad svatbou ve 4, ale nakonec jsme se rozhodli, že to bude pro nejbližší okruh rodiny:-D Já totiž taky chtěla být ta načančaná a pěkná nevěsta:-) Tak přeju hodně štěstí při zařizování a aŤ vám to vyjde, jak si představuješ ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
děkuji za přivítání, no u nás plánuju jen já, příteli to přijde moc brzy. Taky bych z toho nerada měla nakonec drahou svatbu, ale zase jen s rodiči a sourozenci mi to přijde zvláštní tak přemýšlím, že si každý z nás vezme kamaráda a bude to hned lepší. Bude tam i hodně malých dětí-ty naše budou mít cca 3 roky a 1,5 roku, synovec 5 let a neteř 10 let. pak nové mimčo bráchy v tu dobu asi 2 měsíce.Pořád počítám spíš s tou jarní svatbou, ale přítel se objí počasí. Chce ji v létě-ale počasí je fakt jak kdy. z toho může být v dubnu krásně a v červenci 12 st a pršet.
Odpovědět
fridolinek: asi bych jim to taky dala přede všema. Já to musím asi vymyslet jinak. Buď před svatbou než odletíme a nebo pak na party, až se vrátíme. Tak ti nevím. Ane nevím, co koupit, ale na to je času dost. lucil: máš to docela složitý, ale asi bych jela pryč. Tvoje maminka už svatbu zažila, tak by to překousla. Mrkni kolik stojí svatba mimo, at to máte rovnou s líbánkama. Třeba se poptej kolik by stála svatba v řecku nebo tak.
Odpovědět
No s tím počasím je to sázka do loterie. V dubnu může být krásně, ale taky pořád pršet a v srpnu kamarádce taky pršelo.......ach jo, škoda, že i počasí se nedá objednat:-D
Odpovědět
s tím počasím to je na prd. Člověk nic nenadělá, ale i tak by si měl každý ten den užít.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj budoucí nevěsty, já už to mám za sebou, měli jsme 22lidí, jen rodiče,sourozenci a zbytek nejbližší kamarádi a bylo to akorát, taková pohodová svatbička, hodně lidí bych nechtěla, to už se pak baví jen skupinky a míň lidí mi nepřijde jako svatba... záleží na financích... je pravda,že v dubnu asi bývá zatím nej počasí... kamarádka měla v dubnu 25C a nám dopoledne pršelo a odpoledne bylo tak 20C ale bylo to i tak fajn, lepší jak 35C kdy se všechno topí, kazí, lidé se potí a nemají náladu ani tančit...navíc náš sál byl z předchozích veder rozehřátých a na terase byl zas příjemný chládek...
Odpovědět
Barci, svatby v zahraničí mám prostudované se vším všudy. mauricius je nádherný a přesně takovou svatbu bych si představovala, bosky na pláži, lehké šatky a kytku ve vlasech. Ale to už je fakt moc peněz a přítel chce na svatbě mít děti. No a v Řecku se to nakoenc taky nasčítá, takže ji uděláme u nás a pak vyrazíme do Egypta. Tady je spíš problém s jeho rodiči, nám jeho máti říká, at se vemem kldině sami a dceři pak zas pravý opak, že to nepřežije a tak. Před chvílí jsem napsala na ten hotel, jak dopředu je nutné vše rezervovat a jestli by vůbec udělali svatbu pro tak málo lidí. Protože doma den před svatbou patlat chlebíčky a dortíky, to už se mně ani mojí mamce nechce 8-) Ale jinak si ji uděláme po svém, sami si ji platíme-tak to bude, jak chceme my :-)
Odpovědět
Luci, já tě chápu. My zvolili Mauricius a svtbu až příští rok, ať nemusíme rychle šetřit a můžeme si to užít. Někdy si taky říkám, že dáme dost, ale přítel mi pak odpoví, že to bude přesně to, co chtěl a já vlastně taky. Žádné starosti...jen vybrat hotel a počet dní ;-) Hele, je to váš den a pokud tam chcete být jen vy 4, tak to udělej. mamča to přežij, neboj. Na jaký hotel jsi psala ten dotaz?
Odpovědět
Já bych se taky vdávala u moře:-D Ale pak by mi asi zase bylo líto těch lidí tady, protože vím, že by je to mrzelo ikdyž by mi to neřekli:-) Tak už mám domluvenou první věc na svatbu a to náhrdelník a naušnice od porodnibabky:-D Zase o starost míň jupííí:-D
Odpovědět
Profilova fotka
No,rodičům bych to určitě dala až před všema na hostině,ale proslov asi žádnej nebude.jen že jim moc děkujeme,že jsme rádi,že je máme a že jsou s námi v náš velký den...tak nějak si to představuju. Fridolinek :-D Pak mi musíš napsat,jestli vše došlo ok,ale je to bytelně zabalený ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my dávali rodičům děkovné srdíčka z perníku když si pro mě přišel ženich k nám domů, navíc to bylo předevšema, protože všichni co byli na hostině se sešli u nás doma - mí hosté přišli rovnou k nám a hosté ženicha přijeli s ním když si přišel pro mě. navíc přišel asi o 20min dřív než měl, tak byl na to čas...
Odpovědět
fridolinek: známé nějak neřeším. je to náš den a party pro ně uděláme. Musí to prostě pochopit. My si přejeme takovou svatbu a jen kvůli kamarádům se toho nevzdám. Každý si udělá svatbu podle svého, tak proč ne i já? Jediný lii o ketré mi jde jsou rodiče. ;-) Nemyslím to zle, ale snad mě pochopíš. V dnešní době kamrádi jsou, ale zítra být nemusí. Je to špatná doba. porodnibabka: tvá představa je super. Stejně budou brečet, tak byc nedělala delší proslov :-D
Odpovědět
Baru, jo je to nádherná představa, my bychom ty peníze i v pohodě našetřili, jenže pořád musíme myslet na zadní kolečka-máme hypotéku, 2 děti. Já mám našetřeno na ten Egypt-cca 50tis. Chceme jet bez dětí-aby to byla opravdová svatební cesta 8-) Ten Maricius vyjde tak na 100-120 tis. Psala jsem na hotel Akademie ve vesničce Hrubá voda. Dělají tam obřady venku a pak rovnou hostinu,t akže se nemusí nikam přejíždět. No uvidíme, jak vše dopadne. Jinak moje mamka by brala tu tajnou-jak jsem psala, už se nalítala dost 8-) Jiank ta naše svatba už nebude klasická-jsme spolu přes 5 let a máme 2 děti. To slýchávám i přihlouplé názory, že se nemám vdávat v bílém a kdesi cosi, ale budu za princeznu a basta :-)
Odpovědět
Jsme ráda že to tu s váma můžu probrat. žádost o ruku proběhla 7.7. na dovolené a od té doby tu svatbu řeším a nikdo okolo nemá pochopení a myslí si, že jsem praštěná o tom ted mluvit 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
lucil07: vidíš a já jsem dneska volala na jeden zámek na obřad a vejdeme se až na 14 hodin, protože mají před námi už úplně natřískáno....takže důležité věci jako obřad, hostinu, fotograf aspol je opravdu nutné zamluvit co nejdřív :-)
Odpovědět
luci: To chápu. Máte přece jen závazky. My si právě řekli, že nic nesplácíme, děti nejsou, tak co...Kdybych byla v tvé situaci, řeším to stejně. Nás ta svatba vyjde na 165.000,-, jen ten Maur. To nepočítám šaty, oblek, prstýnky :-( Chceme si to užít. Jsem zvědavá, co ti napíšou z toho hotelu. A koukej být za princeznu, užij si ty přípravy. U nás žádost o ruku ještě neproběhla, takže počítám, že v listopadu na narozky nebo na vánoce. Ať si ty rady lidi okolo nechají :-D Sami kdbyby chystali svatbu, tak jsou to samé :-D
Odpovědět
Veri no právě, já to tady na BRMS čtu, že termín se má objednat co nejdřív Baru bude to fakt nádhera-určitě si to užijete. No já nechci mít nějaký neforemný kostým, v šatech snad zakryju břicho po dětech a nějak si vycpu prsa :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci07: jak si napsala vycpu prsa... já žádný nemám, tak si do šatů budu pořizovat silikonový samodržící vycpávky, vypadá to docela dobře :) tak to zkus taky
Odpovědět
Jj tak už jsem Vás zase dočetla. Baru já tě chápu...my měli taky období, kdy to skřípalo všemi směry a chtěli jsme se vzít v zahraničí a hotovo. Ale teď se to uklidnilo a je to fajn a hlavně nás to vyjde podstatně na míň penízků. Sice děti nemáme, ale hypotéku jo. Plat taky nemám úplně nejmenší, ale ten byt máme ani ne rok a polyká pořád dost peněz. A já nepatřím mezi šťastlivce, kteří řeknou my si svatbu zaplatíme sami:-( Rodiče nám finančně pomůžou a jsme rádi, ale šaty, oblek, hudbu, obřad a další serepetičky si budeme platit sami. Do toho rodiče tahat nechceme. Perníkové srdíčka už jsem na jedné svatbě taky viděla. My budeme mít ale nakonec dorty a chceme jim to dát před všema a veřejně jim krátce poděkovat:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?