Menu Forum

Svatba v roce 2011. Už plánujete?

7. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
Registrovala se 17. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1420 příspěvků. Má 16 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
Registrovala se 17. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1420 příspěvků. Má 16 přátel.
 Anka6:určitě je to lepšíemoticon Jednak se člověk těší víc a víc a taky se to pak nezdá být taková pálkaemoticon
6. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hest
7
Registrovala se 20. května 2009 na beremese.cz. Přidala 340 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 10. září 2011
    Pluhův Žďár, Region Jindřichův Hradec
fotoportrét
fotoportrét
hest
7
Registrovala se 20. května 2009 na beremese.cz. Přidala 340 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha.
 hihi tak ja pridam nse k dobru, seznamili jsme se ve vlaku, uplna nahodou kdyz mely vlaky vyluku, jsme se srazili ve dverich, po peti letech jsme se rozesli, asi na pul roku, nicmene zjistili ze bez sebe neumime byt, tak jsem se dali opet dohromady, po dalsich 2 letech, kdy uz spolu bydlime se nam narodil syn.takze ted to bude taky 8 let co jsme spolu..mazec, to utika..

bibicz ty uz mas oznamka? rok dopredu jo? fiiihaa ty jsi rychlik-) my to nechame vsechno dozrat do unora-)) sazim zase na svatebni veletrh v diplomatu, byli jsme tam loni a moc se nam to zamlouvalo-)
6. srp 2010 ve 21:59  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivcas.85
Registrovala se 16. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 210 příspěvků a 2 alba. Region Ostrava.
  • Svatba byla 13. srpna 2011
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
ivcas.85
Registrovala se 16. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 210 příspěvků a 2 alba. Region Ostrava.
    Region Ostrava
 Tak holky, já jsem asi výplod moderní doby - seznámili jsme se přes net emoticonjinak si připadám divná, že nesháním dekoraceemoticon přemýšleli jste nad tím, co s nimi po svatbě?
6. srp 2010 ve 22:03  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivcas.85
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
ivcas.85
    Region Ostrava
 tinkam - s tím přibíráním opatrně.. mám stejnou výšku jako ty a díky sedavému zaměstnání mam o 10kg víc než tyemoticon Chci tak minimálně 5 kg zhubnout, protože ta pleumatika na bříšku emoticon
6. srp 2010 ve 22:07  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
 Ivca: my se taky seznámili na netuemoticon Pak jsme se začali kamarádit a já sem nic víc nechtěla, ale časem mě stejně dostalemoticon Ale na co to nikde vykládat nebuduemoticon Já dekorace zatím nesháním, protože paní provozní si výzdobu řeší sama, tak dokud jí nevysvětlím některé věci, tak raději nic nesháním. Protože chci zeleno bílou výzdobu, tak jestli si budu něco kupovat, tak si to potom můžu nechat do obýváku, tam mi to bude laditemoticon
6. srp 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
Registrovala se 8. července 2008 na beremese.cz. Přidala 5319 příspěvků. Má 49 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
Registrovala se 8. července 2008 na beremese.cz. Přidala 5319 příspěvků. Má 49 přátel.
 Já zatím taky dekorace nesháním. Nejdřív se domluvím s manažerem restaurace, třeba mají něco svého.
6. srp 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anka6
Registrovala se 2. července 2010 na beremese.cz. Přidala 2289 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
 emoticon tak něco si necháte ,něco můžete prodat tady na bazaru,hodně jsem si tam koupila věci a příjde vás to levněji emoticon a na stůl určitě stačí do prostřed vlizelín a svícny a posypat růžičkama.a nevýjde vás to draho já koupila svícny v tesku za 5 kaček zrovna měli akci tak jsem si je koupila emoticon a čajové svíčky taky nejsou drahé emoticon tak stím hubnutím to mám stejné tet jsem za sedum měsícu přibrala 8 kg.Vždy jsem cvičila ale pak mi onemocněltatka a já se s mamkou o něho starala.a ještě se starám o svojí85letou babičku,a dotoho děti tak docela fofr a pak mi na štědrý den umřel tatka a my z mamkou od nervu asi hodně jedly a přibraly a tet to musím zhodit
6. srp 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
 anka: tak to mě mrzí (s tatínkem). Já jsem začala chodit do kurzu hubnutí. A sice to jde pomalu ale jde to a váha nestoupá. Taky bych měla víc cvičit, ale přes léto se teď nedonutím...emoticon Mám slabou vůli.
6. srp 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hailliejade
20
Registrovala se 4. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1323 příspěvků a 1 album. Má 28 přátel.
  • Svatba byla 25. června 2011
    Praha 6 - Suchdol, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
hailliejade
20
Registrovala se 4. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1323 příspěvků a 1 album. Má 28 přátel.
 ivcas, tak to jsme na tom stejně, taky jsme se seznámili přes net, ale pak mě teda ještě nějakou dobu ukecával, teď jsme spolu 6let, svatbu už jsme plánovali 2x, ale zatím k ní nedošlo, nejdřív nám to "překazilo" mimčo, pak jsme nějak podcenili plánování, tak už to raději ani nikomu neříkáme dopředu, dokud všechno nebude na 120%

jinak co se týče příprav, tak přítel se taky moc nezapojuje, spolu vybíráme místo, prstýnky a jídlo na raut, jinak mu spíš vždycky něco jen předhodím ke schválení emoticon naposled se mi třeba zalíbili svatební tombola, na kterou jsem samozřejmě narazila tady v diskuzích

holky přeju všem, ať nám ty svatby vyjdou přesně podle našich představ, nejvíc závidím asi baarcce tu svatbu na mauriciu na pláži, to by se mi taky líbilo, taky jsem o tom uvažovala, ale rodiče by to asi nepřekousli (hlavně přítelova mamka) a mě by asi taky bylo líto, že tam s námi nejsou naši nejbližší a kamarádi, no takže nakonec budeme mít na svatbě asi 70 - 90 lidí, to už mi teda přijde zas trochu moc emoticon
6. srp 2010 ve 22:42  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
 tak já byla zvyklá cvičit muj tatka byl boxer,takže jsem sním cvičila,takže mi cvičení dělalo dobře tak tet už mám jedno kg dole. emoticon když na něj vzpomínám jak jsme v televizi pořád koukali na sport a mamka měla dovoleno jenom dallas a dinastii emoticon jinak neměla nárok no měli jsme jenom jednu televizi emoticon no těch lidí máš dost já budu mít 50 a zbytek příjde večer
6. srp 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
 Aha, tak to my jsme zkrouhly hodně a budeme mít jen nejbližší rodinu a kamarády, cca 40 lidí, jinak by jich bylo tak 100 a to už by opravdu nešloemoticon Mě se taky líbí nápad s tombolou. Hledala jsem na netu i nějaké zábavné hry nejen klasickou židli nebo tak a našla jich pár, které mě oslovili a myslím si, že se budou líbitemoticon Většina lidí, která přijde je pro každou špatnost, tak si myslím, že by to mohlo mít úspěchemoticon anka: Já dřív dělala závodně basket, ale teď už chodím jen cvičit do wellness centra, jinak se hlídám v jídle a chodím často pěšky a dlouhoemoticon
6. srp 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
Registrovala se 21. října 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 979 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
Registrovala se 21. října 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 979 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Region Pardubice.
 Holky, vy jste toho teda napsaly... To tady přítel vedle mě vyroste, než to dočtu emoticon
My budeme určitě oblek kupovat a určitě tmavý, myslím, že světlý by mu neslušel a asi ani moc neseděl... A ten tmavý navíc pak využije v práci, takže není co řešit emoticon
bibi, tohle jsou všechno strašně staré pověry, tehdy to prostě patřilo k těm rituálům... dneska podle mě už většina lidí ani neví, proč se to dělá a jaký to mělo význam emoticon Ona totiž původně svatba v podstatě horor byla, rozhodně ne žádná veselice, ale vlastně spíš smutná událost - bílá je taky původně barva smutku, proto nevěsty bývaly v bílé...
6. srp 2010 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hest
7
fotoportrét
fotoportrét
hest
7
 o váze se ani nebudu zmiňovat, poporodu jsem z únavy se začala dožírat..takže mám metrák..bože muj, původně měla být svatba letos v září..ale to jsem usoudila, že mi potrvá minimálně rok aspoň něco shodit..teď jedu na tábor, tak plánuju, že až se vrátím začnu natvrdo,začala jsem v květnu a dostala jsem od tahání malého zánět šlach na obou rukách, jsem měla problém jen chytit za kliku, koukala jsem že na jiných fórech si nevěsty chválily zumbu-) ráda bych chodila do fitka kdsi dávno mi to moc pomohlo, přestala mě i bolet záda-) ale nemám ani tenisky, vše se rozpadlo,..tak v září začnu-) nevím jak to přežiju-))

Jinak šaty hledám nějaké kde by se schoval ten můj vytahaný pupek, chjo, šla bych zkoušet klidně hned, ale obávám se, že by mi všude řekli, že na mne nic nemají..-)))
6. srp 2010 ve 23:36  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
 Jinak já výzdobu zatím taky moc neřeším, budu kdyžtak shánět až podle toho, jak se domluvíme s restaurací (jestli někdy nějakou vybereme..). Přítel se do příprav docela zapojuje, teda pořád si ze všeho dělá srandu a rýpe do mě, že to moc prožívám, ale ani se moc necuká, když s ním chci něco probrat... a donutil mě objednat si botky, nemohl vydržet, jak je pořád okukuju a váhám emoticon
A s váhou mám taky věčně problémy... ale já už jsem to vzdala, ta prdel (s prominutím) je prostě rodinná a kdykoliv jsem se snažila zhubnout, vždycky to šlo nejdřív z prsou a jinak nic, tak už to neřeším... snad to v těch šatech moc nevynikne emoticon
6. srp 2010 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivcas.85
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
ivcas.85
    Region Ostrava
 terinka86 - mě přítel víceméně donutil koupit si ty botičky co mám v albu..ty co se mi líbily na netu stály přes 2500 kč a když jsme podobné viděli za 900Kč ve slevě (měli poslední 2 kusy), tak bylo rozhodnuto. Sice nejsou bílé, ale stříbrné, ale jsou krásné a pohodlné emoticon
7. srp 2010 v 07:40  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
Registrovala se 7. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 913 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Barnstaple, Spojené království.
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
Registrovala se 7. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 913 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Barnstaple, Spojené království.
 ufff, tak jsem to prelouskala. Holky, to se neda stihat cist, kdyz clovek pres tyden pracuje. emoticon
fridolinek: tak to my nejsme ani z jednoho mesta, okresu, statu a dokonce ani kontinentu. emoticon Takze nase spolecna historie zacala teprve pred 4 lety.
tinkam: to jsi oproti me jeste velka, ja mam 150cm a 42 kg, boky teda mam, prsa moc ne emoticon, nicmene saty jsem nasla krasny a citim se v nich uzasne.
hest: jj, mame oznamka, protoze do Kanady je chceme posilat uz ted. Hoste tam odsud potrebuji vic casu na rozhodnuti a naplanovani cesty. Neni to nejlevnejsi zalezitost.
Jinak vsem z vas, co mi pomahali doladit cesky text, moc dekuju. S vysledkem jsem moooooooc spokojena. emoticon
hailliejade: my zveme pres 80 lidi, pocitame s ucasti tak 50ti... ja bych svatbu bez pratel a nejblizsich taky nechtela, kazda jsme jina emoticon
Jinak mne v salonech ohledne satu neodhadli vubec. Nevim, jestli je to jenom nejake polske specifikum tady, ale ptali se me na to, co si predstavuju ja, jestli mam neco vybrano z netu a taky mi nutili jejich katalogy. Ale v tom salonu, kde jsem si saticky nakonec vybrala, byla pani moc ochotna a radila mi, kdyz jsem se rozhlizela po figurinach. Takze je podle me lepsi, nejakou predstavu mit. Ale treba to v CR mate lepsi. emoticon
No a muj pritel se zapojuje tim, ze schvaluje. Jinak to ani moc nejde, protoze cesky neumi, takze by toho moc nezaridil. emoticon Ale ted bude mit ukol domluvit predmanzelskou pripravu v kostele, kterou podstoupime tady v PL a taky zaridit papirovani, ktere by melo jit odsud do CR (coz jsem uplne nepochopila proc).
Tak, ja jdu uklizet, nakoupit a mela bych se zacit balit. Zitra rano letim na sluzebku. Taky musim odvest psika ke kamaradce, co se mi o nej bude starat..... mela jsem zacit tak v sedm rano. emoticon
7. srp 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hailliejade
20
fotoportrét
fotoportrét
hailliejade
20
 ivcas, koukala jsem na botičky a jsou nádherné, za 900 jsou jak zadarmo, to jsi dobře udělala emoticon
hest, já myslím, že když vezmeš šaty s korzetem, tak nějaké to kilčo stáhnou a bříško zpevní a udělaj ti krásnou figuru emoticon, já sice až tak moc kilo navíc nemám oproti "předtěhotenskému" období, ale s břichem jsem na tom stejně, já mám teda zatím zálusk na takový antický styl, přepásané pod prsama a pak volné, tak snad tam to břicho taky schovám emoticon
bibicz, já bych se nejradši vdávala na pláži se všema kamarádama emoticon jsem dokonce kvůli tomu koukala i na pláže tady v čr, ale to prostě není ono, koukala jsem do tvého alba a hrozně se mi líbí ty semínka na kartičce Love blossoms, to asi počítám že v čr k sehnání nebude
7. srp 2010 v 11:47  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
Registrovala se 8. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1097 příspěvků a 5 alb. Má 28 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 16. července 2011
    Trnava u Zlína, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
Registrovala se 8. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1097 příspěvků a 5 alb. Má 28 přátel. Region Zlín.
 Já taky doufám v korzet, že mě to pěkně stáhne emoticon emoticon Ale určitě bych chtěla zhubnout, už to plánuju dýl a pořád se nemůžu dokopat, takže ta svatba je pro mě super motivace emoticon Já mám zase problém, že mi prsy z těch korzetků vypadnou emoticon emoticon Ono je to všechno nafocené na modelkách, které tam nemají nic, tak jsem zvědavá emoticon
7. srp 2010 ve 12:05  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenta
1
Registrovala se 19. července 2010 na beremese.cz. Přidala 36 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 14. května 2011
    Petrovice u Karvine, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
kacenta
1
Registrovala se 19. července 2010 na beremese.cz. Přidala 36 příspěvků a 1 album.
 Holky prominte ze vam tady do toho skacu do te Vasi diskuse jen tak vidim ze se tady bavite o zhudnuti ja se do toho taky obula uz pred mesicem a musim rict jsem sama ze sebe hrda ze jsem to dokazala sice jeste neni konec ale uz ted jsem zhubla 5 kilo tak jeste dalsi 3 nebo 4. chtela jsem byt do svatby jako proutek.a to musim rict ze necvicim nemam na to cas pri me praci kdyby ste mely zajem muzu vam ji prozdradit.Katka
7. srp 2010 ve 12:38  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
 kacenta: tak to je super, to jsi moc šikovná!!!! Já bych chtěla taky těch 8kg dolů, no snad to zmáknu! Já bych zájem určitě měla, klidně do IP pošli a nebo na mailíka verisek.s@centrum.cz emoticon Díky moc!
7. srp 2010 ve 12:53  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenta
1
fotoportrét
fotoportrét
kacenta
1
 verisek: jo poslu ti to do IP
7. srp 2010 ve 12:59  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
 Super, děkuju moc! emoticon
7. srp 2010 ve 13:06  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barrcaa
Registrovala se 14. července 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 1235 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 14. září 2011
fotoportrét
fotoportrét
barrcaa
Registrovala se 14. července 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 1235 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 14. září 2011
 Ahoj holky, vy se vždycky tak rozepíšete, že nestíhám ani číst.
Čím bych začala? třeba hubnutím. Já hubnout nějak zvlášť nepotřebuju, ale zpevnit teda sakra jo. S hubnutím to není jednoduché. Já bych na to neměla vůli. Co sláchávám, tak je dobré hodně pít emoticon Já pokud nemám pití před sebou,tak mě nenapadne se napít.

hailliejade: Taky jsem si myslela, že by mi to bylo líto, ale pak mě to nějak přecházelo. Už ta představa. Naši by jeli asi s náma. Já kamrády nějak neřeším. Obřad trvá stejně pár minut a jde jen o party a tu pro ně uděláme. Nemysli si, že jsem zlá. Nejsem, ale proč si neplnit v životě sny.

Já už bych taky řešila svat.oznámení, ale přítel furt říká: jééžiši, vždyť je brzo. Ale chtěla bych to dát našim na vánoce a jeho asi v lednu.
7. srp 2010 ve 13:07  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zana3
8
Registrovala se 23. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 121 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 21. května 2011
    Praha 1, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
zana3
8
Registrovala se 23. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 121 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 21. května 2011
    Praha 1, Region Praha
 kacenta: mohla bych také poprosi o zaslání toho zázraku do IP, Děkuji moc, také bych chtěla zhubnut emoticon
7. srp 2010 ve 13:07  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenta
1
fotoportrét
fotoportrét
kacenta
1
 verisek- uz to tam mas,nemohla bys to preposlat zana3? nevim jestli to jde,nechce se mi to psat cele znovu za chvili musim totiz se chystat do prace emoticon
7. srp 2010 ve 13:12  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenta
1
fotoportrét
fotoportrét
kacenta
1
 zana3-uz jsem ti to preposlala,mas to tam
7. srp 2010 ve 13:13  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tinkam
6
Registrovala se 26. června 2010 na beremese.cz. Přidala 109 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 17. června 2011
    Region Turnov
fotoportrét
fotoportrét
tinkam
6
Registrovala se 26. června 2010 na beremese.cz. Přidala 109 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 17. června 2011
    Region Turnov
 ivca85: emoticon já už 3 roky pracuju 12 hodin denně v sedě emoticon
ale u nás v rodině jsou všichni takový hubený...

bibicz: ty jo, je to poprvé co mi někdo řekl že jsem velká emoticon
7. srp 2010 v 16:55  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
 tinkam: já taky sedím 12hod v práci, ale máme lítačku, dělám na veterině, takže se nenudím emoticon emoticon
ta dietka: no přijde mi to jako fakt klasická dieta, takhle to určit dlouho nevydržím a jakmile začne člověk jíst normálně, tak to nabere 2x tak zpátky. Já hlavně nemám pohyb, ale nemám na něj ani čas, když v 6:30 jedu do práce a v 21 jsem nejdřív doma....No budu to muset nějak pořešit. Pít nepiju skoro vůbec, když vypiju 0,5 l za den, tak je to moc...takže s tím se taky bude muset něco udělat..hold je to složitééé....spíš asi jíst malé porce a víc a vyhýbat se kalorickým bombám, které mám tak ráda emoticon emoticon emoticon
7. srp 2010 v 17:00  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ovecky (30 r.)
Registrovala se 6. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 150 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 1. dubna 2011
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ovecky (30 r.)
Registrovala se 6. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 150 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 1. dubna 2011
    Region Praha
 Jojo, kdyby čokoláda byla hnusná, to bych měla zadeček!
7. srp 2010 v 17:20  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
 ovecky: tak to já zrovna čokoládu nejím ani nic nanaového, to mi nechutná emoticon emoticon Když to někomu řeknu, tak si ťukají na čelo, ale já jsem hold masová emoticon emoticon emoticon emoticon
7. srp 2010 v 17:25  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš