Menu Forum

Svatba v roce 2011. Už plánujete?

7. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
Registrovala se 9. října 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 3076 příspěvků. Má 35 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
Registrovala se 9. října 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 3076 příspěvků. Má 35 přátel. Region Beroun.
 Ahoj holky,teda dalo mi to práci to přelouskat.Hrozně jste se rozepsali.Jinak,Terinko,je to na šperky pro radost.Mají tam opravdu velký výáběr a navíc jsou na zakázku ochotní ti udělat šperk podle vzoru v barvě,v který chceš.Já jsem si tak nechala upravit korunku do zelena.Trvá to třeba 4 týdny,ale je s nima super domluva.Určitě všem doporučuju.Jinak Fridolínek,to už jsme vyřešily přes IP.Lucinecko,fakt to zkus na ten leden vydržet.Ono totiž upřímně,když půjdeš dřív,tak se může stát,že si nějaký šaty vybereš,zamluvíš a apk uvidíš tu novou kolekci a fakt budeš litovat,žes nepočkala.Tohle ti doporučí i v tom salonu.
Jinak s tim červnem,fakt věřim,že je to nabitý,není horko,ale už je moc hezky,teplíčko,takže do toho všichni jdou.Věřim,že kdyby nebyl květen opředenej spoustou pověr,tak bude taky velmi oblíbenej,stejně jako září.
No a s těma barvama obleku,dávejte bacha na míchání teplých a studených barev.neni hezký,když je nevěsta v bílým a ženich má smetanovej oblek.Nevypadá to tak slavnostně a celkově se to dost mlátí,no já nevim.K bílým šatům určitě bílej oblek,stříbrnej,černej,šedivej.K šampán šatům spíš smetanovej,slonová kost,hnědej.To samý s mícháním kravaty,vestičky,košile. emoticon
6. srp 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 Jo a jinak s tím,že rodina nebere přítele...můj ex byl taky nenáviděnej mojí celou rodinou.Ani moje kamarádky mě nechápaly,jak s ním můžu být a tolrovat ho.jenže mě to nepřišlo,měla jsem růžový brejle a furt jsem ho omlouvala.Dokonce jsem si ho chtěla vzít.Naši to neschvalovali ani mě,ani jemu.Nakonec jsme se nevzali,díky bohu.Na svatbu by nám samozřejmě nikdo nepřidal ani korunu.Nakonec jsme se fakt ve zlým rozešli.Všichni měli pravdu,a já toho fakt nelituju,že s ním nejsem a že jsem se za něj neprovdala.To by byla moje největší chyba v životě.Všechno zlý je pro něco dobrý.ale jak tu některá z vás psala,tak rodina se většinou nemejlí a má pravdu,čímž ale nechci snižovat váš názor na vaše artnery.Tvrdě si za nima stůjte a ono to nějak dopadne.I když vám to bude někdo vymlouvat,tak si stejně nenecháte poradit.To jsou ty tvrdý zkušenosti života,který člověk musí získat vlastníma chybama.Ale rozhodně se nevzdávejte,jednou jste si toho chlapa vybrali pro život no ne? emoticon
No a konec mé storry je,že jsem si před 3 rokama našla kluka,byl jedinej,kdo mě fakt dokázal od mého psychopatického ex dostat a hle?Za třičtvrtě roku si ho budu brát.Moje rodina ho zbožnuje,jeho rodina mě má taky ráda.Nidko nám svatbu nerozmlouvá a chtějí se finančně účastnit jak na našem bydlení,tak na svatbě.Vyplatilo se mi svatbu s ex zrušit,i když jsem tomu tenkrát nevěřila,opět se potvrdilo...všechno zlé je pro něco dobré.
6. srp 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 Jo a ještě s těma zásnubníma fotkama...nechali jsme si je s přítelíčkem udělat auž jsou hotové.Moc se na ně těšim a vřele doporučuju.Aspon si předem vyzkoušíte,jaký to je se takhle fotit a je to předzkouška svatbeního focení.Nás to moc bavilo a to se přítel bál a měl z toho obavy.Nerad se fotí.No a na svatbu budeme mít paní Lucii Peškovou Kulichovou.Dokonalá fotografka,její focení je fakt umění.Jukněte na její stránky,třeba jí taky některá neodoláte. emoticon
6. srp 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
Registrovala se 8. července 2008 na beremese.cz. Přidala 5319 příspěvků. Má 49 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
Registrovala se 8. července 2008 na beremese.cz. Přidala 5319 příspěvků. Má 49 přátel.
 Můj ženich bude mít asi tmavý oblek. Určitě ho chceme koupit, nechceme z půjčovny, tudíž je škoda vyhodit majlant za světlý oblek, který si už nikdy nevezme. Navíc mi řekl, že by se ve světlém obleku cítil "přihřátě"emoticon.
6. srp 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
Registrovala se 8. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1097 příspěvků a 5 alb. Má 28 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 16. července 2011
    Trnava u Zlína, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
Registrovala se 8. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1097 příspěvků a 5 alb. Má 28 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 16. července 2011
    Trnava u Zlína, Region Zlín
 Přítel bude mít taky tmavý oblek, bude mít svůj, který měl pouze na promocích a na svatbě sestřenky, nebudeme zbytečně utrácet za oblek, když má jeden krásný doma emoticon emoticon Jinak dokoupíme jen lila vestičku s regatou a bude hotovo emoticon emoticon emoticon A bílou košili emoticon emoticon
6. srp 2010 v 10:44  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
Registrovala se 5. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Přerov.
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
Registrovala se 5. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Přerov.
 ivcas.85: já fotografa platit nebudu, nevlastní strýc má doma zrcadlovku a přinejhorším můj bývalý mistr ze školy by taky mohl.....takže to mám už o starost míň.....

anka6: mě jde právě hladně o ten termín a tak.....žranici budem mít asi u mamky na baráku - grilovačku, takže to taky hodně ušetří.....navíc nebudem krmit milion lidí, ale jenom pár těch nej.....abychom neutráceli....takže já jenom koupit šaty, prstýnky, zajistit malování, místo, kadeřnici a mužem jit emoticon

verisek.s : jojo, kdybych tak mohla všechno pořádat ve velkým stylu.....tak už taky chodim a zamlouvám restaurace, fotografy, kapely..... bohužel, není peníz....emoticon
6. srp 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
 verisek: my právě budeme na jaře kupovat oblek na promoci, který si pak vezme i na svatbu, jen to doplníme regatou a vestou v barvě mých šatů - smetanová.
6. srp 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
Registrovala se 7. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 913 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Barnstaple, Spojené království.
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
Registrovala se 7. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 913 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Barnstaple, Spojené království.
 porodnibabka: teda ty jsi se ale rozepsala!!! emoticon My mame taky Lucku!! Jeji fotky jsou uzasny. A vcera jsem zamluvila kameramana, ktery mi vyber fotografky moc pochvalil. Koukni na kameramana p. Leose Brabce (primetimevideo.cz). Ja teda osobne nebudu chtit tolik libacich scen, ale styl, provedeni atd. jednim slovem KRASNY! emoticon Presne, co jsem hledala. Ani jsem nedoufala, ze bude nekdo takovy v CR k sehnani.
6. srp 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
 Jo holky....muj bude asi v policejnim emoticon emoticon ne sranda.... taky černej oblek a já bílé šaty.... emoticon
6. srp 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barrcaa
Registrovala se 14. července 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 1235 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 14. září 2011
fotoportrét
fotoportrét
barrcaa
Registrovala se 14. července 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 1235 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
 Vy jste se teda rozepsaly holky.
O ty obleky ani tak nejde. Jen jsem se ptala. Taky bych chtěla pro přítele ale nějaký světlounký. Noo, na to, že to máme za rok...jsme fakt hustý. emoticon
6. srp 2010 v 10:56  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
 A budete mít družičky? Já asi jen jednu malinkatou a svědkyni.
6. srp 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 To víš,když už,tak at taky máte co číst emoticon
Bibi,vid,Lucie je prostě dokonalá.Nikdo takový v Čechách neni.navíc je moc milá a skvěle se s ní dá domluvit.Práci leoše znám.Je taky hodně dobrej,má skvělý nápady.takže jejich kombinace pro vás bude znamenat naprosto úžasnou vzpomínku.Zcela jedinečnou.Jen myslim,že Leoš bude dražší,takže ho určitě nevyužijeme.Nás bude točit známý,který skvěle umí střihat,dá tam supr hudbu.je prostě šikovnej,takže zase možnost,jak ušetřit.Nás bude na oběd 34,a to fakt ta nejbližší rodina.No a večer máme kamarády,takže to bude asi 22 lidí.Takže taky pálka,ale v restauraci budeme jen na oběd.Odpolední párty a raut budou na zahradě.Tam pak budeme mít prasátko a nějaký mísy,minizákusky,brambůrky,oříšky atd.
6. srp 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
 barrcaa: jestli se budete brát u moře, tak se určitě hodí nějaký světlý oblek. Nebo pokud to bude hodně uvolněné, tak bych mu oblíkla klidně plátěné kalhoty a košiliemoticon.
6. srp 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
 Jinak jsem koukala na tu Vaši fotografku a má opravdu krásné fotky. Já jsem si vybrala Ywonn. Do jejích fotek jsem zamilovaná a když začala fotit svatby, hned jsem měla jasno.
6. srp 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barrcaa
fotoportrét
fotoportrét
barrcaa
 bella: Taky jsem myslela, že by stačily jen kalhoty a košile. Asi počkáme jaké si vyberu šaty. pokud nebudou princeznovské, tak tohle bude ideální.
6. srp 2010 v 11:16  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
 barrcaa: myslím, že to jde i k těm princeznovskýmemoticon. Líbila se mi třeba svatba Petry Volákové s Patrikem Eliášem, ti byli moc hezky oblečení.
6. srp 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barrcaa
fotoportrét
fotoportrét
barrcaa
 Mě teď přijde, že nebudu nic zařizovat,ale díky vám mě napadá dost věcí. Oznámení, šaty, boty, oblek, bižu, jaký účes, jak namalovat, prstýnky zajistit, oběhat doklady...Tam je potřeba zajistit překlad rodného listu atd..Noo, docela se to valí. Navíc je toho tolik, že nevím co vybrat dřív.
6. srp 2010 v 11:20  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 porodnibabka: no, uplne levny neni, ale my jsme se shodli, ze nam to za to stoji. Nikoho jinyho, kdo by nam udelal takovy video, nezname a je to pamatka na cely zivot. Mam strasnou radost, ze mel nas termin volny. emoticon
barca: my mame svatbu za 10 mesicu emoticon
bella: deti druzicky ja osobne moc nechci a dospely by bylo asi tezky zorganizovat a navliknout je do stejneho obleceni, kdyz jsou holky kazda uplne jina. A kdyz uz by byly druzicky, tak by mely byt i druzby... a to se mi nejak organizovat nechce. Na fotkach by to sice asi vypadalo hezky, ale to je tak vsechno. Takze to asi bude jenom o neveste a zenichovi emoticon
6. srp 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
 Na mě se to taky valí, hlavně ze strany maminky, ta je plánováním nadšenáemoticon. Už jsem díky tomu objednala i figurku na dort!emoticon Chtěla jsem autíčko, tak máme ženicha a nevěstu v bílém kabrioletuemoticon.
6. srp 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
 bibicz: tak to jsi mě uklidnila, že nejsem sama, kdo ty družičky neřeší. Někdo mi říkal, že je musím mít, aby zahnaly zlé duchy emoticon emoticon . Jedno dítě zvládnu (navíc hodné), ale víc taky ne. A máš pravdu, když družičky, tak i družby.
6. srp 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barrcaa
fotoportrét
fotoportrét
barrcaa
 bibicz: No joo, tak tobě se to blíží. Já to mám až za cca 13měsíců. Takhle to vypadá, že to je za chvíli, ale j to dlouhá doba.
Taky bych nemusela družičky. Mám stejný názor jako bibicz.

bella: Joo, tak už jí máte? A jak vypadá ta figurka? Pěkně? No, tvoje maminka to ví. Moje ne, ale už bych jí to taky chtěla říct emoticon Počkáme asi na Vánoce. Přítelovo mamče asi po svátcích. Bojim se, že by jí to mohlo zkazit náladu. Asi si říkáš, že je na to brzy, ale chci jim to říct kvůli tomu, že jak se nebudeme brát tady, tak aby to vstřebali a pokud by chtěli s náma, ať mají čas si to zařídit a našetřit emoticon
6. srp 2010 v 11:34  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
 barrcaa: já vím, o rodičích jsi mi to psala. Souhlasím, taky to všem radši říkám dřív, aby si neobjednávali dovolenou (dělají to někdy v lednu), atd. Odkaz na tu figurku ti pošlu do IP, ale není tam moc vidět. Vyfotím ji, až přijde a dám do albaemoticon.
6. srp 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
Registrovala se 17. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1420 příspěvků. Má 16 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
Registrovala se 17. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1420 příspěvků. Má 16 přátel.
 Ahoj holky, teď jsem Vás dočetlaemoticon U nás půjčovné obleku vyjde o něco méně než nový, takže my budeme kupovat nový, ale tmavý. Přítel světlý nechce, prý by si připadal divně. A tmavý pak ještě využijeemoticon Družičky jsem původně taky nechtěla, ale protože budu mít na svatbě hodně malých dětí, tak budu mít asi 3 malé a 2 větší družičkyemoticon Ale to jen proto, aby měli děti radostemoticon A Bella má pravdu s těma družičkama, četla jsem to na internetu a řekla mi to i přítelova maminka, že družičky mají tu funkci a moc, že zahání zlé duchy a nějakou čarodějnici, který závidí a nepřeje novomanželům štestí, od nevěsty. To proto jsou většinou v bílé barvě, aby si je čarodějnice spletla s nevěstouemoticon Nevím co je na tom pravdyemoticon Ale třeba to troubení svatebních aut má prý taky podobnou funkci a přenášení nevěsty přes práh je proto, aby jí skřítci, kteří v domácnosti žijí neublížili, že není jejich. Když ji ženich přenese a skřítci si ji pak všimnou, tak už je prý jejichemoticonemoticon
6. srp 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
 fridolinek: to jsem četla taky!emoticon Ale zároveň nemá mít nikdo světlejší šaty než nevěsta.
6. srp 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 fridolinek: ty jo... a neprijde vam to jako hlouposti tohle vsechno? Normalne tyhle povidacky a povery ze svatby delaji jeden velkej horor misto udalosti plne lasky a pohody.
6. srp 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barrcaa
fotoportrét
fotoportrét
barrcaa
 bella: ak asi bude lepší jim to říct, viď? Nechci se radit se s ostatníma, jelikož chci, aby to bylo překvapení. No právě, naši taky jezdí leden, únor na dovču, tak aby to věděli. To pak napíšu, až to řekneme tchýni..jéé, na to se netěšim.

fridolinek: píšou toho tolik o svatbě. Takže něco málo dodržíš? Radši.. emoticon my nakonec "raději" odpískali květen a pak i datum...První byl pátek a to se není dobrý den pro svatby, tak máme středu emoticon emoticon
Družičky jsou krásný, ale já to moc nemusím. pokud máš ale tolik dětiček, tak není co řešit.
6. srp 2010 v 11:47  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka10
19
Registrovala se 27. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1413 příspěvků. Má 49 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka10
19
Registrovala se 27. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1413 příspěvků. Má 49 přátel.
 Ahojky,
holky chtěla jsem se zeptat na Váš názor na tvarohový dort. Chtěla bych na svatbu dort z tvarohu, cukrářských piškotů, ovoce a želatiny. Už mám teda domluvený klasický s marcipánem, ale ochutnala jsem vzorek a přišlo mi to šíleně sladké. Tak nevím čemu dát přednost
6. srp 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barrcaa
fotoportrét
fotoportrét
barrcaa
 smudlinka: víš co měla sestra? Klasický svatební u sebe a mezi hosty dala dva taky takové lehčí. Taky varianta. Budeš mít ten i ten.
6. srp 2010 v 11:57  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
 bibicz: no záleží jak se k tomu stavíš, o svatbách v květnu jsem taky slyšela, ale já si to čtu spíš pro pobaveníemoticon To bych pak nesměla třeba v pátek 13. vystrčit nos ze dveří bytu nebo jít rychle zpátky domů, když mi přeběhne černá kočka přes cestuemoticon Na internetu radí spoustu věcí, třeba jako, že máš rodičům jako díky za pomoc se svatbou koupit poukázku do lázní nebo tak....já neznám nikoho, kdo by to udělal (kvůli financím, že) Vím, že se dávají dorty anebo se může rodičům veřejně poděkovat, ale to máš všude něco. Někde tě budou přesvědčovat, že musíš dát hostům ještě navíc mandličky a stejně to spousta lidí nedělá. Smudlinka: je to tvé rozhodnutí, který dort by se ti líbil anebo ti chutnal. Já bych tvarohový nechtěla z toho důvodu, že budeme mít svatbu v červnu a asi by to teplno nevydržel. Navíc bych si ho asi nemohla zamrazit s tou želatinou a ovocem ...nebo by to šlo? emoticon Všichni si kousek dortu vždycky zamrazovali, tak nevím jestli by to šlo i s tímhle. Záleží na tobě, já třeba nemám moc ráda svíčkovou a už vůbec ne v letních teplotách, ale přítel a jeho rodina ji milují, tak se v tomhle většině podřídímemoticon
6. srp 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
 bibicz: já těm povídáčkám taky nevěřím, jen jsem psala, co mi na to říkají ostatní, co tomu věří.

barrcaa: já bych jim to asi řekla. U nás zbývá můj otec a tchán. Chci jim to dřív, než se to dozví od někoho jiného.
6. srp 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš