Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
lucil v pohode, me presla taky :-D Ja drahymu taky doma varim, ale kdyz neuvarim, a nemam cas - ze treba jsem zalezla v pracovne a pracuju kdyz prijde, tak mu reknu at si neco vezme v kuchyni, nebo jak jede z prace, tak objednam u nej dovoz neceho :-N protoze to mam dany tak ze se ho zeptam zda obedval a kdyz jo, tak se varit veceri jeste mi prijde zbytecny nekdy.
Odpovědět
Já už ho ted taky neobkskuju toli kjako dřív, máem dvě děti a nemám 5 rukou. On byl od maminky zvyklý dostat vše pod nos.
Odpovědět
Jo taaak, mamanek :-D tak to uz jsme "doma"... no to je dobry vycvicit uz od zacatku.. pritelova maminka taky vari denne, ale v pohode, nastesti neni jako dite ze ceka ze dostane teply na taliri.. a dokonce i nekdy uvari - i kdyz ho musim navigovat v kuchyni ci mu poradit
Odpovědět
Profilova fotka
tak my si ze začátku stanovili, že neexistuje dělení prací na mužský a ženský, takže já třeba přijdu domů urvaná z práce, doma je vyluxováno, vypráno, navařeno... příště to třeba udělam já, ale všichni se diví, že to tak funguje,protože kamarádi kluci říkají, že tohle by oni niky nedělali... jediný co přítel nedělá je žehlení, toho se bojí :-D jinak jsem sehnala mobil na jednu z těch holek co je v tunisu, tak jsem jí psala co se děje... přítele včera hodili do bazénu i s mobilem a ten nefunguje :-|
Odpovědět
ava, tak obdobne to mame i my, ale itaka moc prakticnosti nenaucim, kolikrat kdyz neco dela tak me vstavaj vlasy jak je mozny ze mu to trva tak dlouho.. i nez byla mycka, tak treba u drezu s nadobim stal pul hodiny :-D ale je fakt, ze se neboji niceho kdyz tak premyslim... a kdyz uklizim tak treba porad chodi ze mi s necim pomuze ze si pripada blbe.. x-) je fakt ze je ze tri kluku a nejmladsi a pry pomahali vsichni i doma mamince.. porad rikam ze mam zlatou tchyni :-D co s tunisem? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucil?a co třeba změna image.Změn si účes nech se hezky namalovat,obleč si něco,co moc často nenosíš a vyraž třeba s kamarádkou na kávu.Jemu to řikat nemusíš,kam jdeš.Řekni že jdeš s partou přátel nebo spolužáků.Uvidíš,co bude dělat.Bude nervozní jak pes s blechama a když nebude vědět na čem je,tak tim líp. ;-)
Odpovědět
pb, to je dobry napad a casto toho chlapa nahoda :-N kor, kdyz si mysli ze je porad doma a beha kolem deti atd., a ted najednou tohle, jeste zacne zarlit ze ma nejakyho amanta, jo :-D
Odpovědět
Ahoj holky!:-) Tak jsem se sem dostala o něco dýl a než jsem vás dočetla...:-D. gepe: díky, to je oritogalum, viď? Už jsem na to koukala, zajímavá kytička ;-). No holky, nemáte to s chlapama jednoduchý, to já mám pohodičku, ale taky mě kolikrát vytočí...ale zatím to byly vždycky takový blbosti, že to nestojí o řeč.
Odpovědět
bella ola slecno! ;-) ty porad jdes na me slatinou a ja kolikrat ani nevim jak se tomu rika v cestine ]-( :-D Ja to mam jednoduchy, proste to beru tak jak to je ten vztah a neresim ;-)
Odpovědět
Jo, Lucil by mu měla nechat děti na starost a jít se bavit:-D.
Odpovědět
gepe: teda ornitogalum, mně vynechávaj písmenka na klávesnici, jak jsou tam drobky:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, blbnu ;-) ne přítel jak je v tom tunisu se mi už 2 dny neozval, je nedostupnej, takže šílim, dneska mají letět domů, neví nic o odvozu, nic... takže jsem si právě sehnala číslo na tu jednu holku, co je tam s nim a už to řešim... je v pořádku, ale nenapadne ho, že bych se mohla bát... ale vycukal mě pěkně, to mu teda nedaruju, pitomec! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
avano: tak to bych ho za trest nechala, ať se domů dopraví sám ]-(. Máš s ním teda svatou trpělivost.
Odpovědět
bella no ja nevim ani zes to napsala spatne :-D ava no jooo vlastne :-) to mivame obcas taky, ale uz jsem ho treba naucila ze kdyz bude o dost dyl v praci at mi da vedet ze se akorat zdrzi, jestli mel obed a mam delat vecu, ci si v klidu kutit svoje veci.. ale je fakt ze ono je to proste nenapadne se ozvat ci dat vedet :-D
Odpovědět
bella, to ja bych dojela pro nej :-) je to proste o tom, ze chlapi jsou porad jak deti a obcas jim nejaky veci nedochazi no ;-)
Odpovědět
No tak to my doma máme disciplínu. Spíš jsem to já, kdo "zlobí":-D. Ale zase mě vytáčí jinejma věcma - přehnaná hygiena, pořád něco okolo aut, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
on pro něj má jet brácha, kterej bydlí v praze, ale to jsem domlouvala já teď o víkendu, takže je to složitější. já bohužel nemůžu letět na půlnoc do Prahy, protože jsem do půl osmý v práci a ráno musim zase, přece jen je to do Prahy 130 km... ale máte pravdu, chlapi jsou jak děti a některý věci nedomýšlejí a pak se ještě diví, že třeba o ně máme strach...
Odpovědět
Holky, tak jsem se asi na 90% rozhodla pro jedny saty na svatbu :-N
Odpovědět
No přítel mi doma taky pomáhal když nedělal šéfa co dělá ted. Takže jede ráno kolem 5.30 a vrací se večer kolem 19.hodiny někdy později. No a účes mám myslím dobrej, na kosmetiku chodím, zas nejsem ta typická maminka na MD co o sebe nedbá... :-D Najdu ěnjaké foto a na chvíli ho hodím do alba 8-)
Odpovědět
ty jo, nejdou mi odesílat zprávy... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gepe a Teri,od Lucky foto. ;-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
lucil ok, tesim se :-N
Odpovědět
porodnibabka: moc hezký fotky, přesně takový mám ráda! x-) gepe: ukaž šaty!:-)
Odpovědět
pb: tak to se tesim, uz jsme konecne poslali aspon zalohu Lucce :-D bella, ty moje vybrany v albu x-) necham si je dovest v taftu, takhle jak jsou ivory s ruzovym
Odpovědět
v 38 at mam motivaci dostat pryc ten prebytecny tuk :-D
Odpovědět
Tyhle původní? http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
bella ano..
Odpovědět
gepe: souhlasím, jsou totiž ze všech nejzajímavější!
Odpovědět
bella dekuju! x-) pritelova mama ma vystudovanou vyssi krejcovinu a i ucila, tak kdyztak zabere ci podobne :-N jinak tohle to presne nejak nechapu :-o http://ona.idnes.cz/pribeh-denisy-ses...
Odpovědět
gepe: já ti to chtěla včera navrhnout, když jsem viděla, že ti tamty s mašlí šly, ale trochu jsem se bála, když jsi říkala, že je to risk.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?