Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
no ta fotka vypadá, jak když fotografovi vypadl foťák z ruky a v letu chytil nej spodek...
Odpovědět
No holky, já bych se tady v plavkách nevystavila...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj lidi, konečně jsem narazila na stránku o svatbách, kde se můžu i něco zajímavého dozvědět. Máme v plánu svatbu na konec května a nemáme zařízeného a vymyšleného vůbec nic. Naši i Mirek na mě koukají, jako že jsem se zbláznila, když už to chci řešit, že je na to spousta času. A teď otevřu tuhle diskusi a vy to máte všechno už zařízené a naplánované a nakupujete "věci??"...ani nevím, co si představit pod těmi věcmi, co nakupujete. To jsem teda zvědavá, jak tohle dopadne:-( Místo, abych z toho měla radost, tak budu mít depresi, že než se vůbec na něčem dohodneme (kromě toho jedinýho, tedy data- to jsme zvládli) tak už bude všude plno a nebude nic...
Odpovědět
Holky díky moc jste zlaté ;-)
Odpovědět
bella ja teda taky ne :-D lucil, to jsme ;-) x-) vitej amadeusko mezi nami ;-) nic si z toho nedelej, ja ten pocit taky mela a zmilila jsem se, a to jsem prisla skoro v polovine srpna sem :-D Chce to co nejdriv misto a fotografa a jinak v klidu :-) a taky pocitej s tim, ze asi skoro vse kolem svatby bude hlavne na Tobe ;-) u nas doma je to tak, ze ja neco vyberu a predlozim a rekne bude ano nebo ne - takze vlastne to je na me co mu predlozim a jsme pak oba spokojeni ;-)
Odpovědět
amadeuska: ahoj:-), já myslím, že rozhodně není pozdě. Zarezervujte si termín a koukni se po nějakém fotografovi a to nejdůležitější máte z krku ;-). Holky, není tohle frangipani? http://www.beremese.cz/album/view.php... Ty exotický kytky jsou super:-).
Odpovědět
lucil, ty jsi nádherná! já si mezi váma vůbec pomalu připadám jako ošklivé kačátko :-N pb, taky myslím, že je to záměr, tyhle fotky se dělají... akorát jsou většinou vidět vyloženě jen botky a kotníky, tady to fotograf trošku přepískl :-p holky, mně bývalý přítel jednou zamlčel, že jde doučovat spolužačku, protože se bál, že bych žárlila... prasklo to, když mu večer předtím poslala smsku, že to teda platí a on mi naivně řekl, ať se podívám, kdo a co píše - no prostě pako... vůbec mu nedošlo, že když to bude tajit, tak to bude mnohem horší :-S (mimochodem o slečnu se pak začal snažit, když jsme se rozešli, ale věřím mu, že během našeho vztahu fakt nic nebylo..) takže chlapi jsou skutečně občas lehce mimo...
Odpovědět
Teri díkyno právě mi taky řekl že si píše s kamarádem a že mi neřekl pravdu abych nežárlila a nevyváděla. No ale už toho nechme. Dala jsem si výborný oběd a jdu umýt podlahy a udělat úkol do AJ.
Odpovědět
bella zacinas me s temi latinskymi nazvy trosku iritovat ]-( si asi poridim herbarek, budu si tisknout ty kvitka a psat ty nazvy :-D teri, jsou to fakt mimoni obcas - ja se spis uz jen bavim, proste jak jsem se naucila veci nejak neresit, tak nejak je to i lepsi :-N a misto scen mam hlasky a to pak oba jdeme do kolen :-D
Odpovědět
gepe: :-D už mlčim. Ale já pořád na netu něco hledám, zjišťuju, atd.:-)
Odpovědět
jo a ještě z vás mám komplexy, jak všechny pořád uklízíte :-D amadeusko, ahoj :-)
Odpovědět
Já jsem teri hrozný nepořádník, vůbec se mi do toho nechce. Máme tu pořád jako v tanku.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
teri :-D :-N jsou to trubci. :-N ahoj amadeusko,který den přesně máte? Bello,je parádní,tu měla v kytici ta nevěsta v plavkách,ne? umění občas fakt nechápu.foto botiček a kotníků jsem viděla,ale todle je úlet.
Odpovědět
terinka: :-D tak to já teda rozhodně pořád neuklízím. Ale teď ve středu se stěhujeme zase do Prahy (začne škola), takže si užiju dost...
Odpovědět
porodnibabka: jojo, ta v plavkách:-). Já tuhle kytku miluju v parfémech...
Odpovědět
ja taky porad neuklizim :-D
Odpovědět
gepe, tak to já teda nezvládám nedělat scény, ale my umíme být oba pěkně příjemný... většinou se pak sami nad sebou zasmějeme, že se chováme jako párek idiotů 8-) ono vůbec u nich doma se člověk nesmí brát moc vážně, jsou to takoví vtipálci :-p
Odpovědět
No přítel ten snad ani žárlit neumí, sice bych nechtěla žárlivého blázna ale někdy se tváří jako kdo by mě v mém věku jako ještě chtěl :-D :-D :-D
Odpovědět
lucil: já mám žárlivce a občas mu musím fakt vynadat. Nemá proč žárlit, nechodím nikde po diskotékách.
Odpovědět
Profilova fotka
Žárlení anoo,ale vše má svoje hranice a mantinely.To ani nevim,že ta kytička se dává do parfémů. :-N Je dost exotek,který vůbec nevoní,jen krásně vypadaj.
Odpovědět
Profilova fotka
já přítele radši nedráždim, je to jako bych dráždila hada bosou nohou...normálně je v klidu, ale jak má pocit, že mu někdo leze do zelí, tak má výraz, že se ho bojim i já ;-)
Odpovědět
avano: zato on má volnost, co? No jo, takový jsou chlapi.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) No vybrali jsme 27.5., 30.5. jsme chtěli původně, protože to máme výročí, aby se to dobře pamatovalo:-) Ale 27.5. je pátek, který je tomu nejblíž a hodí se to líp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bella, no taky žárlim ale nechci aby měl pocit že ho svazuju, tak má volnosti až až, tak doufam, že jí nebude zneužívat :-|
Odpovědět
avano: to je jen otázka pár měsíců a je pod čepcem:-D. amadeuska: a místo nějaké máte?
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... Holky květinářky,jak se jmenujou ty zelený kytičky?Vypadá to jak nezralá jiřina :-N Pardon za můj sleng Amadeusko,tak to máme úplně stejný termín ;-) A kde to budete mít?Taky koukám,že jsi Praha
Odpovědět
PB: nejsou to zelený chryzantémy?
Odpovědět
PB: možná podle fotek druh santini, to jsem našla na netu.
Odpovědět
Profilova fotka
bella, PB, to malý jsou santini, je to druh chryzantém, pak je tam ornitogalum a eustoma (to jsou ty bílý) a možná velkokvětý zelený chryzantémy
Odpovědět
JJ jsou to zelený chryzantény taky už jsem se na ně ptala v květinářství :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?