Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
lucil :-o Ty vypadas fakt skvostne! Krasna zenska a mas i smrnc :-N
Odpovědět
bella to jsi klidne mohla ;-) sice je to risk, ale muze to byt bud zisk a nebo ztrata.. a prave ty s masli jsou obdobny, tak vim ze to zase tak strasny byt nemuze :-D akorat co me desi, tak delka satu, jak uz jsem psala v salonu jsem vsechny mela tak akorat na dylku a pritom jsem byla bosa.. ]-(
Odpovědět
No díky za lichotku-sice nejsem kočka jak z reklamy ale zkrátka se i při dětech a ve 33 letech snažím o sebe pečovat. přítel si vždycky dělal srandu že mám břicho no a ta kolegyně je prý škaredá a má vanu jako hrom-a to není po dětech :-o
Odpovědět
lucil: tak to čumim! Já bych právě řekla, že jsi kočka jako z reklamy:_).
Odpovědět
lucil neni zac, fakt vypadas dobre :-) me se ty z reklam casto nelibi, protoze sice schranky maji pekny ale jinak nic ]-( ty kraso a hele a nepece nahodou kolegynka buchticky apod.? ]-( ja se tomu Tvymu divim, asi ma pubertu nebo mu chybi maminka
Odpovědět
gepe: no já bych trochu uvažovala nad tou 40...
Odpovědět
lucil: já už nevím, jak to bylo, on si s tou ženskou jen psal?
Odpovědět
bella myslis? i kdyz 40tka je mi vetsi i pres prsa.. a 38 pres prsa i ok, jen nektery strihy pres boky nesly - to jen diky tomu ze je mam obaleny... pani sama rikala ze shodit boky a je 38 jak vysita...
Odpovědět
No snad jen psal bello. No j áspíš byla vždycky na to pečení a vaření a obskakování chlapa a na to jsme ho dostala-páč kočka s ideálními mírami jsem nidky nebyla. Takže je spíš rád že má tu hospodynku. 8-)
Odpovědět
holky, dobrej tip http://ona.idnes.cz/dve-sklenice-vody...
Odpovědět
gepe: já ti nevím, velikostně mi přijdeš na 40tku, ale to se podle fotky těžko pozná. Jestli ti ty 38 byly dobře a pomohly by třeba 4 kila, tak bych je brala, ale kdybys třeba musela zhubnout víc, tak to bych asi neriskla.
Odpovědět
lucil: a on sám se dušoval, že s ní nic neměl?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Gepe,to je ale blbost :-) Tyhle příběhy mi přijdou vtipný. :-D Jo a s těma šatama souhlas.Jsou fakt krásný a tenhle styl ti sedí. ;-) Lucil jsi krááásná.A miminko taky.Víš,ono nejde tak o to,že máš dobrej účes,ale spíš myslim změnu oproti normálu.At je nejistej.jsi krásná a můžeš mít tunu chlapů na každým prstě.Tak at se snaží.
Odpovědět
bella ty s tou masli byly 38... ty s korzetem apod. byly 40tky a mela jsem je utazeny na nejvic a i tak jsem mela pocit ze je to velky - i kdyz na fotkach to vypada samo o sobe nahore velky :-D vis, pribrala jsem 17 kilo a mam jeste tak 10 nadvahu ted, chodila jsem k tlustolozce (interni nazev doma). mam 51kg svalovy hmoty, nikdy jsem nebyla nad 61.. mam drobnou kostru lehkou... vse co je videt navic je tuk :-(
Odpovědět
No já jsem se ho ptala jestli se chce rozejít a zrušit svatby jestli má jinou a on že ne že to je olegyně a že tak jen flirtovali.Ona má nějakého vlivného pracháče. Musím mu věřit jinak bych se zbláznila.
Odpovědět
pb: diky :-N lucil pb i bella maji pravdu, co by jiny chlap za Tebe dal, nemluve o tom ze maly je fakt nadherny! :-)
Odpovědět
lucil tak jestli ma nejakyho vlivnyho prachace, tak si zrejme ma pouze tendenci cosi dokazovat a sice asi me by to sralo, ale kdyz by mi priznal ze jen flirtoval, tak asi bych to neresila - preci jen se priznal. Oni jsou fakt jak deti, nechapou ze i takovou nevinnosti muzou druhymu ublizit ]-(
Odpovědět
gepe: tak vezmi ty 38. Jako v těch s tou mašlí bylo pár kilo navíc trošičku znát, ale kdybys dala dolů 4 (což je pohodička), tak už by to bylo super. Navíc je to dobrá motivace, jak píšeš. Jen doufat, že budou podobný jako ty s tou mašlí a ne třeba najednou o dost menší - a navíc, nekmají šněrování, ale zip, což je sice hezčí (já taky nechtěla šněrování), ale musíš se vejít na 100%.
Odpovědět
lucil: jako jsi fakt krásná ženská a jemu holt budeš muset věřit a zbytečně nepátrat. Nevím, co bych poradila, ale běž se pobavit někam ven (pokud budeš mít hlídání) a snaž se přijít na jiný myšlenky. Pokud se on jinak chová normálně, asi bych to přestala řešit.
Odpovědět
bella ja prave nechtela na snerovani... a utesuje me aspon predstava ze drahyho maminka je stale strasne sikovna co se tyka siti, uprav atd...
Odpovědět
Profilova fotka
lucil, čekala jsem lecos, ale to že ti to bude takhle slušet ne :-) a jestli ta kolegyně má pracháče, tak toho neopustí, ani kdyby tvůj přítel sebevíc chtěl. já spíš myslim, že potřeboval polechtat seběvědomí, že má pořád na to, aby na něj letěly ženský a tim to skončí..
Odpovědět
No právě holky a díky za lichotky asi začnu nosit nos nahoru. No a jinak změnu účesu nemám dlouho, ale moc díky za rady. Co by si člověk počal bez takových virtuálních kamarádek 8-) No chlapy člověk nepochopí asi nikdy co se jim v hlavě děje. :-D
Odpovědět
gepe: já jsem taky nechtěla šněrování, nelíbí se mi to. Je to jako ze středověku, ale zase chápu, že je to účelný. lucil: já bych ten účes ani neměnila, o tom to moc není...a myslím, že ty jsi zrovna typ sexy udržovaný maminy, ne upocený hospodyňky v zástěře:-D.
Odpovědět
gepe: ty olivový listy bych určitě použila, pokud je seženeš... http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
bella vsechny 38 pres hrudnik a prsa oka, akorat nektery jsem nedostala pres spekaty boky 8-( takze tam je to asi v tomhle jasny... no uvidi se jeste je cas.. dneska se jdu zase znicit na power jogu 8-( lucil, taky jsem mela tak nejak predstavu jako bella a o to vic jsem byla fakt prekvapena! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... Myslíte,že je to umělecký záměr?Poučte umělecké dřevo a ignoranta.Ale já tuto fotku nechápu... Lucil,pokud se přiznal,asi bych to fakt neřešila.Že ti tim ublížil už je věc jiná.Ruku na srdce,kde by našel takovou kočku a ještě hospodynku v jednom. ;-)
Odpovědět
gepe: hele, jestli ty s mašlí byly 38 a ty plánuješ něco málo shodit, pak si objednej 38. Kdy ti je dovezou, v tom dubnu?
Odpovědět
pb, je to divna fotka.. hlavne ne moc hezka krinolina...
Odpovědět
PB: asi záměr, ale už jsem viděla i takový fotky z dovolený a to záměr nebyl:-D.
Odpovědět
ted je tam ve svatebnich to album v plavkach
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?