Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
já jsem tu :-D
Odpovědět
J átaky , přemlouvám se abych začla uklízet a vařit a nechce se mi :-o
Odpovědět
Profilova fotka
lucil, co situace doma?? dobrý?
Odpovědět
Profilova fotka
Lucil,tak si dej nachvilku nožky hore,dej si kávu a pak teprv začni fungovat.Nebo si pust muziku.To pomáhá mně. Anko,však makám,ale mám čas sem vždy juknout.I přítel mi včera řek,že jsem závislák,že hned jak můžu už trůnim u PC a datluju na "Beremko"Úplně to slovo nesnáší. :-D
Odpovědět
tak já mám už navařeno,za pul hodky jdu koupat babičku ,
Odpovědět
porodnibabka:tak já včera musela počitač uvolnit těm mojim chlapům,hrály hry :-D takže než se ta moje banda vystřídá,a to mají play station,tak já říkám až příjde vyučtovaní za elektřinu tak mě trefí šlak :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já mam spoustu práce, budu tu tak do půl osmý, od pěti máme poradu :-( nejhorší je, že mě začíná chytat rapl, přítel je v tom tunisu, dneska se má vracet, ale už má dva dny vyplej telefon, nemůžu se s nim spojit, nevim, jestli se něco nestalo, nevim kdy přiletí abych muzajistila odvoz z letiště, jsem uplně na nervy
Odpovědět
Profilova fotka
Avano,bud v klidu.Já měla mobil taky v zahraničí vyplej.Neměla jsem tam signál a jak to tatranka furt chytala,tak see vybíjela.Takže jsem ho zapla až v ČR
Odpovědět
avano:to chce klid,možná že nemá signál,jak často si snim mluvila když byl pryč
Odpovědět
Profilova fotka
no právě že jsme byli domluvení, že mi alespoň jednou denně napíše a to dodržoval, ale od soboty večer má vyplej telefon. Dneska je to důležitý, protože mu musim dát instrukce jak z odvozem z letiště a komu se má ozvat... vážně začínam šílet, je to strašná nejistota
Odpovědět
avano a už jste probraly jak to bude v budoucnu,jestli bude pokračovat a jezdit na dovolené sám,protože pokud budete svoji,tak už bych mu to nedovolila ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
anka, já doufam, že od ledna, nejdýl od února začná pracovat jinde, takže pak už to bude v pohodě... já jak dělam v politice, tak před volbama nemáme dovolený, takže to dva roky po sobě neklaplo :-( ale teď jsem fakt vycukaná
Odpovědět
holky tak já musím k babičce tak za dvě hodiny budu zpátky,tak zatím :-)
Odpovědět
AVano poslechla jsem rady kamarádky-byla jsme milá jako hrom.víkend byl ok ale někdy musím spolknout nějakou narážku a jsme podezřívavá. Ale jak jsem takhle sama doma, malej ve školce, druhej spinká tak to na mě doléhá. proto bych měla něco dělat. Ale vím že chlapi pokud budou chtít zahnout čas i místo si najdou. Asi radši nebudu pátrat. ale našla jsme si j ina skypu a svrbí mě ruce abych jí něco nenapsala ale nebudu se ztrapnovat :-p Ale jaksi mě přešlo to svatební plánovaní-snad se to časem spraví.
Odpovědět
bre ranko :-D anka, tak to ja mam prave problem.. kdyz jsem rezim drzela tak jsem to nejak vydrzela, ale ted bez ranniho cernyho caje a pak kafe nedam ani rano :-( taky porad kuchtim, jen si nedokazu predstavit, jak s pritom cvici :-N ava, ja vim, ty kytky kolikrat zezloutnou no... hele hodim sem zase fotky z kvety.sk jak jsem mela tu kytici a tady mi to album porad mazaly ]-( pb, ja jsem tady ;-)
Odpovědět
nikde nikdo, tak si jdu docist co jste prodrbaly x-)
Odpovědět
holky to se neda docist, je to pres 10 stran =-) :-D jinak smudli, ty satky jsou vazne moc hezky a typove Ti sednou :-N bella mas neco pro inspiraci v albu misto stepha ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucil,na ní se vybodni.Byla bys jak stihačka.Ale naprosto tě chápu.Mě bývalej podváděl a dokonce vím s kým.Taky jsem jednou nehrála fair play a koukla mu do mobilu,pač jsem měla podezření.pak jsem mu přestala úplně věřit a už jsem ho podezírala pořád.Furt jsem mu koukala do mobilu.Je to hnus,ale už jsem mu fakt nevěřila.On si s tou holkou domlouval kempy a mě tvrdil,jak chce být doma a chodil s ní po diskotékách a bůh ví co ještě,takže taky už jsem byla spíš paranoidní.Ale to je tou negativní zkušeností. :-( Zkrátka tě naprosto a zcela chápu. Ted bych to nikdy neudělala,ale to proto,že mě pítel nezklamal a co řekne platí.nelže mi.
Odpovědět
Profilova fotka
lucil, časem se to spraví, ale určitě ho zapřáhni do domácnosti, ať se taky podílí, já to tak taky udělala a to máme dítko jenom jedno, ale po a čt má službu večer na koupání a uspávání a já jdu buď cvičit, nebo mám klídek doma, nemá cenu si hrát na hrdinku a zvládat všechno sama ať si chlap odpočine, však on se v té práci taky neztrhá (aspoň ten můj teda ne), pak ty budeš akorát zničená, unavená a tím spíš by pak skončil u nějaké kočičky, co má čas se o sebe starat 8-( v tomhle sou holt chlapy jednoduchý bohužel gepe, moc hezké kytičky máš v albu jo holky, mám radost, koupila jsem si teď v tescu bylinky a fakt nádherné, žádné chudinky jako normálně a měli i na supermarket netradiční druhy, šaljvej, korinadr ... doufám, že jim to vydrží a nakoupím tam na svatební dekoraci, dám je do plecháčků z Ikea a bude to paráda
Odpovědět
lucil, vymaz si ji ze skypu - nebo proste na to zapomen, najdi si nejakyho vlastniho konicka nez jsou deti, super ze zacnes chodit s kamaradkou cvicit a trosku mezi lidi ;-) ono kdyz je clovek doma zavrenej a nevi co by, tak je jasny ze to v hlave srotuju kor kdyz si videla neco co Ti neprisluselo :-| Ono to bude v pohode, jen bez scen apod., vykasli se na mobil a zkus to hodit za hlavu ze to bylo pouze nevinny :-) pb: taky mam zkusenost i kdyz trosku jinak. ale zakladem je, lepsi nepatrat! a nemyslet a neresit, protoze jinak to jde pak do kopru vsechno a chlap se spis uchyli k tomu ze bude neco co nema doma hledat jinde - at je to dobra kuchyn, ci sex, neli mila prijemna zenska - coz je asi nejhorsi varianta 8-(
Odpovědět
Díky holky, no já se snažím o sebe i starat-ale tím to asi není. Nejsem sice krasavice ale na svůj věk 33 let a pod dvou dětech-myslím že vypadají ženské hůř. už jsme mu řekla že budu chodit cvičit. v práci toho má hodně a já ho pořád oprašovala že je chudák a at si pak odpočine a jde si zacvičit. Ale dost času tráví s náma, to si nemůžu stěžovat.Jenže on je v práci denně tak 12-14 hodin takže děti jsou zaopatřené než přijde z práce.
Odpovědět
Profilova fotka
Haili,to je hezkej nápad. :-) A to bys chtěla dát na stoly? Haili,mám stejný názor.Chlapa rozmazlovat,to ano,ale nemít kvůli tomu čas na sebe...to fakt nelze.Jsou rodičem stejně jako ženská,takže se taky občas musej zapřáhnout.
Odpovědět
JJ holky jen kdyby bylo hlídání. A večer v 8 hodin nikde nic není a už by se mi ani nechtělo. Stačí ta AJ do 9 do večera.Proto to chci zkusit v neděli-tu zumbu.
Odpovědět
Profilova fotka
Avano,jeden zastrkovač korsáže :-D http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
lucil, tak to mame i doma a obcas se ptam jestli to takhle bude az budou deti.. coz ale zase ten muj je hodne tradicionalista snad ve vsem - kvuli nemu bude i ta svatba ]-( protoze nechce deti bez papiru atd. plno argumentu ktery jsem mu proste nemohla vyvratit protoze mel pravdu. Taky ma dost zasadu, ze zadny vztah ci cokoliv by se nemelo zacinat dokud neni ukoncen predchozi. x-) Tak at deti zaopatri az prijde z lovu mamutu... nechas ho chvilku se divat do ohne a pak si vyraz ;-) idealni by bylo kdybys vypadla treba na wellness vikend s kamaradkou at se o deti postara na vikend :-N nebo nekam jinam, proste ho s nimi nechat samotnyho a s domacnosti :-) Souhlasim s pb :-)
Odpovědět
pb ten je dobrej :-D
Odpovědět
Gepe když já jsem takový blbec, pořád jen skákat kolem rodiny a mužíčka-jsem jaksi ze staré školya neumím být jiná-a podívejte jak to dopadlo když jsem si po dlouhé době vyrazila-sedl ke skypu..no ale už toho necháme 8-)
Odpovědět
lucil, ono se to nejak ustaly a da v pohode :-) no ja jsem taky ze stary skoly, ale nastesti jsem uz tak otriskana zivotem ze sice jsem rodinny typ, ale vse ma sve hranice =-)
Odpovědět
JJ díky holky, jen mě mrzí že mě přešla ta předsvatební nálada a říkám si co bude za tolik měsíců.... Snad se to spraví no a bude si vážit toho co má doma. kamarádka mi vždycky říká že taková hospodynka jak ojsem já že to už není v modě :-D každý den mu vařím-to moje kamarádky chodí pro obědy a je toho víc.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?