Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
rouy: tak to gratuluju ;-)! avano: no já bohužel taky hned poznám, co je z ciziny a co z Čech...:-(.
Odpovědět
Profilova fotka
bella, jo my jsme holt malej rybník a na těch pracech je to vidět... u nás si každej, kdo sahne na kytku, jehlu, nebo foťák říká odborník profesionál... což se většinou v zahraničí nestane
Odpovědět
Holky prosim Vás já jsem se sem přez víkend dívala přez mobil a někdo jsem dával nějaký super odkazy na něco na svatbu já se tam přes tel nedostala. Bylo to něco pro všechny asi na různý věci nevíte kde to je já to nemůžu najít :-(
Odpovědět
avano: tak to máš naprostou pravdu! rouy: tyjo, tak těch odkazů tady bylo víc, zkus prolistovat tak 40, 60 stránek zpátky :-D a určitě to najdeš Holky, tady je inspirace pro ty, co chtějí červenou/bordó kytku, navíc pro Hest s podzimníma bobulema:-): http://flowersbyalma.com/images/weddi... Již zmíněné altromérie a hypericum...dost dobrá kytka:-).
Odpovědět
Profilova fotka
bella, ta kytka je parádní!!!!! musim říct, že hypericum je super právě na korsáže... třeba pro svědka... ženich má normálně květinovou a svědek muž jednoduchou z hyperica. docela nad tim přemýšlím protože přítel bude mít za svědka kamaráda...
Odpovědět
avano: mně se ty bobule děsně líběj! Mně by se hodily jen kdyby byly nedozrálý, to jsou takový do růžova:-). Svědkům do klopy by to bylo fajn, možná i všem svatebčanům místo vývazků:-). Pošlu to Hest přes IP, možná to nestíhá všechno číst.
Odpovědět
jo a popletla jsem tu kytku - alstromérie, jak spala avano ;-). Mně tu vynechávaj písmenka na klávesnici (to je tím žrádlem, co tam napadalo:-D).
Odpovědět
Profilova fotka
bella, krásný jsou i zelený. s těma vývazkama mě to nenapadlo. Já totiž nechci myrtu a možná to zrušim úplně, ale kdyby náhodou, tak takový hypericum by nebylo vůbec špatný
Odpovědět
avano: jo a hodilo by se ti to i stylově ;-). Jako fakt je to zajímavý, většina nevěst si totiž vybírá naprostou klasiku (nechci říct nudu), což ale může být zapříčiněný i tím, že tady floristky nemají fantazii...
Odpovědět
No já těch stránek prolezla asi uz 30 a nemůžu to najít :-(
Odpovědět
Profilova fotka
bella, úplně jsi mi připomněla, jak kdysi gepe nešla klávesnice a ty výplody, do z toho vyšly... :-D já mam drobky v klávesnici v práci, ale doma na noťásku si dávam bacha :-D
Odpovědět
rouy: já ani nevím, co přesně hledáš... =-)
Odpovědět
Článek se načítá
avano: já na svým noťasu taky dávám pozor, ale tenhle je takovej starej otloukánek, co tu doma máme v pracovně na stálo...
Odpovědět
Profilova fotka
bella, jestli to taky nebude tim, že si florista říká každej, kdo "váže" kytky... to pak nemůžeš čekat zázraky a přece jen... floristika je taky uměleckej obor, takže pokud nemáš šikovný ruce, cit a estetický cítění, tak jsi pořád jen prodavač, kterej váže kytky :-( je to smutný, je to drsný, ale je to tak...
Odpovědět
Profilova fotka
já mam v pracovně pevnej počítač, na tom většinou paří přítel hry a já se válim s noťasem v posteli :-D :-D
Odpovědět
avano: pravda, pravda...florista je úplně něco jinýho. Já teď byla v pátek pro kytku babičce k narozeninám a "dalo mi" dost práce, abych odešla s něčím normálním...a to jsem chtěla jednoduchou vazbu z rudých růží...
Odpovědět
avano: tady je kytička pro tebe: růže, nějaké "spray roses", hypericum, karafiáty a mini karafiáty... http://flowersbyalma.com/images/weddi...
Odpovědět
Profilova fotka
bella, to mi povídej! moje ségra to 4 roky studovala, jezdila po soutěžích, předváděla... tak jsem tim trochu načuchla a člověk pak vidí, jak jsou lidi, kteří v okolí vážou kytky, amatéři, většinou si udělali jen rekvalifikační kurz, ale florista si říkají všichni...
Odpovědět
Profilova fotka
bella, krásná, to jet to, co se mi líbí. ale já bych si ji nechala navatičkovat, protože má obrovskej úvazek a to pak člověka bolí ruka a navatičkovaná je lehčí, protože nemá stonky... a nemusíš se bát, že ti stonky zatrhnou šaty :-D
Odpovědět
avano: to jsem teď nedávno někde četla, ale mně se ten stonek zase líbí...No uvidíme.
Odpovědět
Taky zajímavá...dobrá korsáž k tomu:-). http://flowersbyalma.com/images/weddi...
Odpovědět
Profilova fotka
pro mě je tam trošku rušivej ten bílej element... záleží na tobě, co se ti libí, ty budeš mít jednoduchou kytku, takže jí můžeš mít i vázanou. ale třeba "kapku" jinak bez vatičkování neuděláš i když se o to někteří pokoušejí :-S
Odpovědět
Profilova fotka
bella, tak já bych brala toho ženicha bez kytky 8-) gepe, můžu taky odkaz na ty tvoje fotečky?
Odpovědět
Profilova fotka
hailli, normálně jsem se na tu fotku musela podruhý podívat :-D :-D fešák!!! takovej chlap byl vždycky můj typ, tak proto miluju zelenookýho blonďáka :-D :-D :-D
Odpovědět
avano: to s tou bílo jsem si přesně říkala! Jasný, převislou jedině vatičkovat. Mně se ty převislý právě taky začaly líbit, ale musí se to umět, jinak je ten dolní konec takovej neumělej... haillie: ženich dobrej, ale na můj vkus moc tmavej:-D.
Odpovědět
avano: to já právě radši ty zelenooký blonďáky:-D. I když ten můj má světle modrý oči a ty vlasy už nejsou úplně blond...no a taky už jich není tolik:-).
Odpovědět
Profilova fotka
bella, taky ti začíná plešatět??? :-D přítel má trauma z toho, že ma kouty a mě se to tak líbí!! ale chlapovi to nevysvětlíš, že to není tak strašný jak si on myslí...
Odpovědět
avano: taky, taky a právě že z toho vůbec není špatnej. No a já to teda taky neřešim, vůbec mi to nevadí. Stříhám ho sama a hodně na krátko, takže si toho za čas ani nevšimneme a bude plešatej:-D.
Odpovědět
docela pěknej dort, taky s těma bobulema... http://delightfuldeliciousde-lovely.b...
Odpovědět
Profilova fotka
vždycky když s tim začne tak mu říkám, že si musí uvědomit, že už není nejmladší :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?