Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
jaja: ja si urcite vezmu pritelovo prijmeni a bez -ova. Matt je cizinec, takze jsem o tom ani jinak nepremyslela. A jeho prijmeni se mi moc libi. :-) Jinak dekuju za odkaz. Melodie je hezka, nicmene ja bych chtela nejakou obecne znamou pisnicku, co budou znat jak rodice tak i mladi. Tuhle melodii od tebe jsem slysela poprve az ted. Asi zkusim napsat do te diskuze o hudbe na obrad, at vas s tim tady moc dlouho neotravuju. 8-) Zkousela jsem hledat ceskou verzi pisnicky Hallelujah, ale nenasla jsem. Anglicky text neprosel kontrolou meho mileho. :-D Na svatbu se pry nehodi a do kostela uz vubec ne. Nicmene ja se te pisnicky vzdat nechci, je nadherna. terinka: jeee, vidis, Nohavica byl zrovna ted ve stredu v Poznani. Kamaradka Slovenka na nem byla a byla moc nadsena. barca: nam muj tatka dokonce rikal, at se vezmeme nekde sami, jenom pro sebe, protoze tohle planovani z ciziny je narocny.... ale my ten nas den chceme prozit s rodinou a prateli. K mori si muzeme zaletet sami kdykoliv potom, kdezto vsechny ty nase lidicky uz asi nikdy jindy na jedno misto nedostaneme. Ale kazdy ma jiny preference, takze si to urco udelejte podle sveho. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak my plánujeme svatbu na 16.7 2011.... a jsem docela ráda, že jsme se dohodli na datu takhle brzo abych měla čas vše si v klidu zařídit a pak si v ,,klidu" užít náš den... :-) jinak se přidávám do diskuze s příjemním - je mi sice trochu líto, že moje příjmení již nebude mít žádného pokračovatele, ale co se dá dělat... když jsme se s přítelem bavili o tom že bych si možná nechala svoje a přidala si i jeho cítil se trochu dotčeně a tak sem se teda nakonec rozhodla, že si nechám jeho a nebudu to už řešit vždyť když se to nakonec vezme kolem a kolem tak o nic nejde ne? (teda je to můj názor :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě k tomu příjimení... Kdybych si vzala přítelovo s -ová, byla bych druhá v republice, kdo jej má. První je mamka. Ale i tak jsem se nějak sžila už s tou mou verzí, takže si vezmu dvě :-)
Odpovědět
Ahoj holky, po dlouhé době zase :) Bibicz, mně se moc líbí a docela uvažuju o Neckářovi - Kdo vchází do tvých snů, nebo Chci tě líbat (When I need you verze v cz), nebo nějaký sestřih z pohádek - Nám se stalo něco překrásného (Lotrando), Já už to vím (Šílene smutná princezna), dál si nevzpomínám, ale to asi není ono. My ještě vůbec nic nemáme (pořád), ovšem v úterý jde přítel dražit byt, tak nevím, jestli na tu svatbu nakonec budeme mít a až podle toho začnu přemýšlet.. Jinak jsme se byli podívat v Magické zahradě (restaurace) a nic moc, dnes jdeme na Hostivař. S přijímením já docela váhám, jestli si nenechat svoje - není to žádná výhra, ale přítelovo je takový legrační, nelíbí se mi to na mě. :-|
Odpovědět
terinka86: Díky. Chceme mít svatbu a svatební cestu tam a rpo rodinu udělat takový opáčko. Najeď si na diskuzi Svatba na Mauriciu a na Seychellách. Možná si to rozmyslíš... S tím příjmením to neřeším. Prostě klasicky -ová. Jsme v česku, tak proč vymýšlet dvě příjmní nebo jeho bez -ová.
Odpovědět
ovecky: Určitě budete na svatbu mít. jak jsem četla, tak tady jedna kolegyně jí zmákla za 42tis. Obcházejte a kde vám to cvrnkne do očí, tak tam je to pravé místo.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se k vám, holky, přidávám :-) Nikdy není brzy na to začít plánovat ;-) stejně toho většina zůstane na nás, chlapi na to moc nejsou (alespoň teda můj zrovna neřeší jestli budeme mít takovou nebo takovou výzdobu a jaký si dám stíny :-D )Hlavní je, že chce mě :-D a já si to zařizování chci užít se vším všudy. Je to ještě dost daleko a čeká mě toho ještě hodně, co musím zvládnout, abych se k tomu dostala (studium na vš :-| ) , ale snad vše dobře dopadne :-) A totéž přeju všem odsud :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cavendish jj mám to doma zcela stejné :-D bylo mi řečeno, že mu mám zavčas oznámit kdy a kde a co si má oblíct a tím jeho účinkování v přípravách končí a to zařizování mě taky baví :-D
Odpovědět
Koukám, že doma máme všichni stejného chlapa. Všechno je na nás, no. Vadí nám to? myslím, že ne :-D Já mu akorát ukazuju, co se mi líbí a on to buď odkývne nebo ne. Kdyby bylo jen na nich, tak se svatby snad nedočkáme.
Odpovědět
Profilova fotka
Já sem vlastně ráda že mi do toho moc nemluví... alespoň je všechno po mým a bez hádek a starostí navíc :-D
Odpovědět
Ahojky, taky budeme mít svatbu příští rok 18.06. Termín na úřadě už máme taky zamluvený i hodinu.... Sice mi pár lidí říká, že jsem blázen, že tak brzo dopředu, ale já si myslím, že pak budeme mít alespoň vše tak jak si představujeme... :-D
Odpovědět
bibicz: pokud ti nevadi Gott, tak si myslim ze by byla pekna cz pisnicka Jdi za stestim
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dzejnny - já si nemyslím, že je divné zamlouvat si termín necelý rok předem. Také ten květnový již máme. Taky se ve většině případů setkávám u mých kamarádek a známých s tím, že se diví, proč to zařizuji už teď. Ať si uděláme malou svatbu a máme to hned. Ale myslím si, že u většiny je to tak trochu závist, že se vdávám a ony ne. Přeci skoro každá holka sní o krásné svatbě a na tu musíš mít dost času, aby ses pak z příprav nezbláznila.
Odpovědět
beeruska87: Přesně tak. Má to své výhody. dzejnny: Nemyslím, že to je brzo. Aspoň máš jednu starost za sebou. Je dobré mít jasno, kde a v kolik to budete mít. jaja.mix: Závist je fakt mrcha. Pokud je ta možnost, tak proč si to pomalu nezařizovat? Člověk á možnost pak pár věcí dopilovat.
Odpovědět
Profilova fotka
I já si myslím, že zařídit si svatbu v klidu a i kidně rok předem není nic zvláštního... vždyť když máte například svoje ,,vysněné" místo a je to třeba hrad nebo zámek tak domluvit si termín je někdy docela o život :-) a i tak stejně je to s fotografem na internetu jich je hodně, ale pokud se podíváte na zamluvené termíny tak kde kdo už má i na rok 2011 zamluveno dost termínů... takže i já jsem všemi deseti pro aby se svatba zařídila v klidu a radši dřív, než se stresovat, že něco nepřišlo, není nebo je jinak než jsem chtěla... ;-)
Odpovědět
barrcao, díky :) cavendish, vítej (nechodíš nááhodou na sféru?) Holky, našla jsem docela levnou fotografku, co se mi líbí, tak kdyby někdo potřeboval tip, je to Hana Skácelová, najdete její web snadno.. ještě jsem jí teda nekontaktovala, protože si nejsem jistá termínem, přemýšlím ještě o dubnu, závisí na tom bytě..
Odpovědět
ovecky: Jsem zvědavá, jak to s tím bytem opadne. Musíš pak napsat.
Odpovědět
bibicz: posílám písničky : http://www.youtube.com/watch?v=ezk-pB...
Odpovědět
http://www.youtube.com/watch?v=LbZL-z...
Odpovědět
ta druhá je hezká na obřad
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se zase po nějaké době hlásím. Nějak jsem teď měla plnou hlavu bytu. Nakonec jsme se rozhodli, že pokud nám odklepnou hypotéku, tak byt bereme. Do Prahy to budeme mít zhruba 50 km. Po dálnici jsme v Praze za 20 minut, vlakem za 30 min, takže si myslím, že to není tak strašný. Co se týče příjmení, tak si určitě budu brát přítelovo příjmení s -ová. Jen mě mrzí, že jeho sestra se jmenuje Tereza, tudíž budu druhá Tereza V. a to se mi moc nezamlouvá. Navíc jeho sestra je lehce postižená, takže ona nikdy jiné příjmení mít nebude :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj po dlouhé době,tak jsem to tak nějak letem světem prolítla.Terezo,tak to je mi líto přítelovi sestry...Gratuluju k bytu.Je supr být ve svým ;-) Jnak naše dobvča byla o rekonstrukci,takže se těším,že si zase odpočinu v práci,i když dneska se to teda moc nezdá.Furt zvoní telefony,dveře se u nás ani pomalu nezavřou,furt nějaký pacientky,ale zase to rychle utíká. Já si příjmení nechám po přítelovi s -ová.Je ještě delší,než moje stávající příjmení,tak uvidíme :) Já jinak ted moc neplánuju a nic nezařizuju.Jen se chystáme do restaurace,kde bude hostina.No a pak na konci září zamluvíme už konkrétní termín a čas na matrice.Zbytek až v zimě. Mám už nějaký věci na výzdobu stolů,ale předám jim to v restauraci a oni to asi nazdobí jak uznají za vhodné.Svatby am mají,tak budou vědět co a jak.No a ted mi přijde ještě bižuterie,která byla dělaná na zakázku,protože se dělala v barvě(zelená s bílým),kterou běžně na tyhle šperky nepoužívají.Tak se těším.No a šaty půjdu vybírat s mámou a možná kamarádkou.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Bibi,což takhle od Petry janů,UŽ NEJSEM VOLNÁ nebo od Tučnýho,když si báječnou ženskou vezme báječnej chlap.
Odpovědět
Profilova fotka
porodnibabka: diky moc za tipy... vecer po praci si poslechnu slova. Ta od Tucnyho by mohla byt dobrej napad! Hlavne aby se to dalo predelat tak, aby nam to houslisti atd. byli schopni zahrat. 8-) Nemas obrazek te tvoji bizuterie? Rada bych zkoukla pro inspiraci. ;-) barca: taky moc dekuju, juknu na to. Jste holky zlaty!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky no my s tema písničkama jeste porad moc nevíme :( víme jen to že při svatebním slibu ná bude zpěvačka zpívat Veni domine od Báry Basikové... jinak bych chtela jeste pri msi Ave Maria... budeme to mit v kostele tak se nehodí žádná divočárna :) jinak ale vbec nevím co na první tanec :(
Odpovědět
Profilova fotka
barca: druha pisnicka WOOOOOOOW... uuuuuzasny slova, az jsem z toho namekko. :-) Asi taky proto, ze mam pritele uz tak dlouho pryc a fakt je ten text krasnej. Pokud nepouzijeme pisnicku, tak si zkusim preklad pouzit na to moje ceske Hallelujah :-) Moc diky!
Odpovědět
terezab, tak gratuluju k rozhodnutí a snad i k bytu... taky teď myslíme jen na byt a docela se těším, až to všechno skončí a my se konečně přestěhujeme :-N a nad písničkama jsem teda ještě vůbec nepřemýšlela... taky se mi moc líbí Hallelujah, ale měl to teď brácha, tak si to asi odpustím :-( času dost... ;-)
Odpovědět
terzab: To je super, že ten byt nejspíš vemete. No vidíš, nemáte to vůbec daleko do Prahy. Ani by mi to nebylo líto. bibicz: Ta druhá je super, viď? Taky bych jí volila. Snažila bych se použít tu písničku a při nejhorším něco napodobit. Je fakt krásná, já z ní byla taky unešená. Za chvíli budeš mít přítele už napořád doma, tak si to užívej a piluj si svatbičku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem nevěstám, Bibi-Michal Tučný v houslovém podání by mohl být strhující ;-) :-D Tu Bižutérku mám ze šperků pro radost.cézet,moc příjemná paní a skvělá domluva.Krásný věcičky,velký výběr a můžou ti to udělat na počkání v tvojí barvičce.Fotky dám na profil.Ale jen ty,co mají na netu,zatím bohužel nemám bižu u sebe.asi přijde každým dnem. Betko,tak to jsou krásný písničky na kostel.Jen bych nic dalšího nevěděla.ale hodně holek si na pochod bere,ted nevím jestli to dobře napíšu,ale Pachelbel Canoin in D.Vyděla jsem to hrát i v amerických filmech,takže je to krapet známější,ale tak co,vid.Myslím,že do kostela se to hodí.Jen se mi víc líbí houslové podání.
Odpovědět
Profilova fotka
porodnibabka: jsi me rozesmala... no, vcera jsem si toho Tucneho poslechla a taky si to tak nejak neumim predstavit, zvlast do kostela 8-) Ale jsem rada za jakekoliv tipy. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?