Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Efe: co vinice někde v Troje Bibicz: já si toho taky chtěla dost nakoupit, ale už mě to nějak opouští. Asi se budu krotit. Co pak s tím budu dělat? :o)
Odpovědět
jaja.mixi: já se asi taky budu krotit. V jednoduchosti je krása, navíc taky nevím, co bych s tím pak dělala. Vybraná restaurace je luxusní a krásná sama o sobě, takže zdobení bude mírné. Spíš se s nima domluvím, co mají oni a nechám udělat nějakou jednoduchou květinovou aranž. Pak koupím něco na auto pro nevěstu, zbytek aut si vystačí se stuhama. No a vyřádím se na oblečení, účesu, kytici a dortu.
Odpovědět
Holky, jak vůbec plánujete tu oslavu? Budete celoud dobu v šatech nebo si berete něco na převlečení?
Odpovědět
barrcaa: já si určitě nechám celou dobu šaty. Jednou jsem byla na svatbě, kde se nevěsta večer převlékla a musím říct, že pak už to nebylo ono. Úplně zanikla mezi ostatníma lidma.
Odpovědět
Profilova fotka
bella22: Děkuju :) Viniční altán neni špatnej,ale vadil by mi u obřadu pohled na Pankrác a chcem tam mít ticho a nebát se, že před vyslovením ano pojede sanitka se sirénou po Vinohradech. Jinak by byl uplně skvělej!! jen kdyby byl někde za prahou. jaja.mixi: Děkuju. Prostě hledáme spíš něco mimo Prahu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
barrcaa: já se taky převlíkat nechci, hlavně budu mít jednoduchý a extrémně pohodlný šaty, takže k tomu nebudu mít důvod vek: kde se budeš vdávat??
Odpovědět
efe: jasně, já ho znám jen z obrázků:-D. Ještě zkusím mimo Prahu něco vymyslet:-).
Odpovědět
Taky si myslím, že by nevěsta zanikla po převléknutí. Dneska mají ale hezké šaty. efe: nechcete si naplánovat takový okruh a spíš si to objet? udělat si takový výlet. Podívám se po těch místech, ale je to opravdu složitý. S autama to chápu. Ségra to měla na hradě a zrovna, když je oddával, tak lítal nad hlavou vrtulník ]-(
Odpovědět
avano: no chtěla bych se vdávat v Domažlicích v kostele, ale zatím není nic domluveno. S přítelem čekáme až se v září vrátíme z dovolené, tak pak začneme zařizovat. A někdy v říjnu chci začít chodit po salónech a vybrat si šaty.
Odpovědět
avano: a kde se budeš vdávat ty? A kde budete mít hostinu - bude to velká svatba?
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem právě taky od Domažlic, takže mě to zajímalo :-) my se nad ňákým termínem budem bavit až v prosinci, až budem plánovat dovolený 2011. Jelikož mam naprosto jasnou představu, tak to ostatní bude hračka:-) moje svatba se taky bude konat podle stavu místa, kde se chem hostinu, je totiž rozestavěný :-D tak to snad za víc jak rok dokončí....
Odpovědět
efe, znáš Panenský Týnec? Je tam v parku nedostavěný chrám, nasla jsem v to casopise, mozna by mi to na tebe sedlo, ale jestli uz o tom byla rec, tak se omlouvam :)
Odpovědět
Článek se načítá
A jinak klidek, my taky jeste nemame vubec nic. ,-)
Odpovědět
Ano, Panenský Týnec mě vůbec nenapadl, ale efe by se to místo mohlo líbit. Jedna nevěsta odtamtud měla loni fotky a bylo to velmi zajímavé a působivé!
Odpovědět
Profilova fotka
baaaaf vracím se zpět :-D
Odpovědět
Panenský Týnec je pěknej. Mohl bz se efe líbit.
Odpovědět
Profilova fotka
efe: http://www.selsky-mlyn.cz/ ... no a pak tohle misto je uuuzasny http://www.arealbotanika.cz/, ale nevim, kolik chcete za svatbu dat, bude asi trochu drazsi
Odpovědět
bibicz: Dobrý tipy pro efe. Chválím ;-) efe: včera jsem byla celý večer na netu a můžu ti říct, že fakt blázinec. Nenašla jsem nic, co by mě uchvátilo a tím, že to sama nesháním a nejezdím po místech, tak je to těžký. Mpžná bych si vyhledala nějaký obce - blízko měst a mrkla na net, jestli tam něco není.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, s Panenským Týncem je to fakt trefa.Je to tam prej úplně magický a svatba tam vypadá pěkně.V dnešní době je fakt,že svatba může být v podstatě kdekoliv.Takže jakýkoliv místo třeba u rybníka nebo někde,kde vás to při procházce nadchne ;-) Jinak my už máme rezervačku na hostinu.tu už jsme stihli a byli jsme se v té restauraci i juknout.Spokojenost.Rodinné zázemí.Zatím není nic konkrétního domluvené,jen to datum. Jinak mám docela dilema. Vdávám se na konci května a můj nastávající by si představoval odpolední posezení a rautík u rodičů na chatě na jjich poměrně velké zahradě.Já mám hrozný strach z počasí a ze zimy.jsem dost zimomřivá,navíc jsem si chtěla šaty užít na maximum,což asi stejně udělám,s nějakým ušpinením spodku šatů se stejně počítá.Vymysleli jsme 2 velké párty stany a jeden malý,kde budou stoly s pohoštěním a vedle gril s masem a prasátkem.Hudba je taky v pohodě,ale já se prostě bojím toho,že když bude zima a deštivo,tak tam hosti dlouho nevydrží.Nechci zase moc investovat do těch bůh ví jak vybavených stanů s podlahou a vytápěním. Proto bych raději celý den měla v hospodě,ale přítel je proti.
Odpovědět
porodnibabka: No, moje sestra se vdávala tyk v květnu. Měli to v restauraci s venkovním posezením. Abych řekla pravdu, tak skoro všichni byli venku. V květnu bývá krásně. Sice letos to tak nebylo, ale nebála bych se. Sezení nebude snad tak špinavé, aby sis ušpinila šaty. To bude spíš od země, jak budeš tancovat :-D Kort když budete mít ty stany.
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé,Barrcou,díky moc,ted jsi mě trochu navnadila.Tak hnusně může být i v červenci,viz posledních pár dní i týdnů.Právě,počítám s urousáním šatů od tancování a chození a tak.ted jsem koukala na pronájmy těch stanů a to je celekm palba .Asi vyjde levnějc si koupit 2.Pak je střelím. ;-)
Odpovědět
Já bych se toho května nebála, myslím, že bude pěkně. Cítím to v kostech. :-D
Odpovědět
pordnibabka: Podívala bych se na netu na koupi stanů než si půjčovat. Asi chcete ty klasické bílé, ne? Jen na nohách. Fakt to bude super venku. ber to tak, že se stejně bude pít, takže všem bude teplo ;-) A pokud bude pršet? Pršelo by štěstí. Schválně jsem si najela na pověry. Je jich docela dost :-D Chěli jsme se brát v květnu, ale podle pověr jsme to radši přesunuli na září. Pak jsme si vybrali z nabízených dnů pátek a v pátek by správně taky neměla být svatba :-D Proto jí máme nakonec ve středu - to nic nehrozí. Na pověry nevěříme, ale přítel říká : Když se jim můžeme vyhnout, radši to uděláme :-D Jak říkáš, nikdy nemůžeš vědět jaké bude počasí. ovecky: mám stejný názor jako ty. Bude pěkně.
Odpovědět
Profilova fotka
Barrco a ovecky,děkuji za podporu.Nakoplo mě to a půjdeme do toho ;-) Přítel z toho má hroznou radost a to je pro mě důležitý.Asi by se nakonec podřídil hospodě,kdybych na ní trvala,ale nebyl by třeba na náš velký den tak úplně štastný.Nakonec je to lastně kompromis.Oběd a dot v restauraci s rodinou a večerní raut a zábava s přáteli na chatě.každý máme to svoje. ;-) Jo a holky,když to teda cítíte v kostech,tak jsem o to radši,ale je vám jasný,že případný reklamace jdou na vaší hlavu ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Barcco,pověry? Kašlu na to,to bych se nikdy nevdala.Budu mít zelenou,v bižutece perličky,svatbu v pátek a ještě v květnu :-D Určitě by se našla ještě další moudra,ale v tomhle případě platí heslo ODVÁŽNÉMU ŠTĚSTÍ PŘEJE.Neco zlé je pro něco dobré a tak podobně.Takže se to v podstatě nuluje a vš bude oukej.Naši předci byli opravdu moudří.Díky jim za pořekadla,pověry a lidové moudrosti...
Odpovědět
My to ustojíme :-D
Odpovědět
Já na pověry taky kašlu:-D. Ale taky se bojím deště, protože plánuju fotky na lázeňský kolonádě a kdyby nám pršelo, pukla bych vzteky...Ale s altánama bych tu party klidně riskla.
Odpovědět
porodnibabka: Já vím...Taky jsem psala, že sestra se vdávala v květnu. Jo a perly správně taky nemáš mít :-D :-D Ale to je zas pověra :-D K té svatbě: udělala jsi dobře, bude to určitě fajn a než platit hospodu, tak si užijte pěkný líbánky. bella: Neboj, bude vám přát štěstí a tím pádem pěkné počasí. Holky, s těma pověrama to berte s rezervou. jen jsem vám to napsala. Budete mít pěkné a šťastné manželství.
Odpovědět
O těch perlách vím taky, ale přesto bych je chtěla mít. Ty klasické štrasové doplňky se mi nelíbí a pověry už prostě neřeším. Byla bych schopná se vdávat i v květnu, je mi to fuk. To už spíš věřím na nějaký osud, který nás tak jako tak čeká:-).
Odpovědět
já teda perly riskovat nebudu (ani se mi nijak zvlášť nelíbí, takže toho ani nebudu litovat - i když většina hezkých svatebních šperků je v sobě má :-( ), ale s tím květnem je to blbost, holky. Ta pověra vychází z něčeho, co už dneska dávno neplatí, to bych fakt neřešila ;-) Ale zas tak nad věcí ohledně pověr nejsem, nebudu riskovat ani modrou na šatech :-N jinak my pořád ještě nevybrali ani to místo, natož hostinu, tak jen doufám, že až se rozhoupeme, nebude už všude plno :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?