Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás zásnuby proběhly. Bylo to hezké a absolutně nečekané. Přítel přinesl kytku, klečel... prostě klasika. Jinak co se týká výzdoby restaurace, tak hotýlek kde budeme svatbu mít nám nabídl, že výzdobu udějí. Buď si můžeme vybrat z fotek, co mají oni nebo můžeme dodat nějakou svojí a oni to podle toho připraví. Samozřejmě jim buď můžu dodat "materiál" na výzdobu nebo to zajistí oni. A tím, že je to relativně daleko od místa bydliště, uvítám výzdobu od nich moc ráda. Jinak jsme se včera byli podívat na krásný byteček a do pondělí se máme rozhodnout, jestli ho bereme nebo ne. Přítel ten je rozhodnutý, ale pro mě je to trochu oříšek. Byt je sice nádherný a za super peníze, ale já jako rodilý a zarputilý pražák si nedovedu představit, že jdu někam jinam, téměř na vesnici. Tohle bude sakra těžké rozhodování :-|
Odpovědět
bibicz: Mrknu se po nějakých písničkách o víkendu a zkusím ti něco hodit do IP. Je to ale fakt těžký no. Nevím, co máš ráda, ale Gotta ti tam házet nebudu, to je úplně jasný :-D
Odpovědět
bibicz: no klasika. Prostě mluvím o svatbě a tak nějak je to jasná věc. Zásnuby prostě nebyly. Myslím, že budou, protože za 4 měsíce mám narozeniny, takže to asi proběhne. vek: Mám něco podobného. Prostě jsme si to řekli a hotovo. Těm chlapům se musí fakt někdy všechno říkat, naznačovat nestačí :-D
Odpovědět
Co se týká té výzdoby, tak záleží kdo se s tím chce zabývat. Kdo chce svatbu bez stresů apod, tak bych upřednostnila výzdobu od hotelu nebo restaurace. Já bych si to ale chtěla užít a vše si připravit sama. Svatba je jen jednou ( někdy teda 2x :-D )
Odpovědět
terezab, tak tohle naprosto chápu... taky jsem rodilý a zarputilý Pražák, vždycky jsem tvrdila, že bych nemohla žít jinde než v Praze - a od června zařizujeme bydlení v Pardubicích :-N člověk si zvykne na všechno, moc jsem chtěla být v Praze, ale přítel pracuje v Pardubkách, takže smůla :-p a jestli se vám ten byt líbí... k té výzdobě - já bych asi byla radší, kdyby nám to udělala restaurace, abysme se o to už nemuseli starat
Odpovědět
terezab: Je to opravdu těžké rozhodování. určitě chceš vyhovět příteli, ale myslíš i na sebe. Myslím, že ti tam špatně nebude. Budou děti, větší klid...Chápu, že jsi prostě klasická pražanda, ale hodně lidí jde někam do klidnější části - už kvůli dětem. Nebo se toho, změna je život.
Odpovědět
Profilova fotka
co se týče písničky na obřad... Já miluji tuto: http://www.youtube.com/watch?v=dbI3uZ...
Odpovědět
jaj.mixi: koukala jsem, že se budeš vdávat 13.5.2011. taky bych chtěla květen 2011, ale pořád čekám na zásnuby :-D Je to pěkný datum. Sice se říká, že v květnu by se brát lidi neměli, ale mě to nezajímá ;-) Je to zase nějaká báchorka od babiček.
Odpovědět
Profilova fotka
terinka: no prave, ze se v ceskych pisnickach moc nevyznam, takze zadne preference nemam... Nicmene bych chtela nejakou klasiku, co znaji vsichni, spis tedy nejaky starsi song, tzn. zadni No name, Krystof apod. To by se stejne asi nehodilo. My nebudeme tak i tak poustet original, ale nacvici nam ten song nasi hudebnici. Takze me se opravdu jedna o tipy na pisnicky, at uz jsou v podstate od kohokoliv. Hlavni je melodie a slova. Muze to byt Gott, Vondrackova, Filipova.... no a uz nevim. :-) Zatim mame Alan Silvestri - Forest Gump Suite (prvni dve minuty), Ben E. King - Stand by me, Lynden David Hall - All you need is love, Elvis Presley - Can't help falling in love a pak mozna trochu klasiky J.S.Bach - Air. barca: diky predem ;-) Ohledne vyzdoby... ja jsem se rozhodla, ze si to budu organizovat sama, ale ted si nejsem uplne jista, jestli to byl dobry napad. Vsechno si prichystam, ale vubec nevim, kdo mi to pak v ten den nadekoruje presne podle mych prestav. Zkusim najit nejakou aranzerku nebo floristku, ale nevim jak. Kamaradky odpadaji, protoze obrad je v 11 hodin dopoledne, takze bude mit kazda co delat se sebou, aby se stihla pripravit na tu nasi slavu. Zkusim se pak jeste nejak domluvit s restauraci, treba nam nejak vyjdou vstric. Nejlepsi by bylo, kdybychom si mohli vse pripravit samy vecer pred. Ale v to moc nedoufam. Business je business a my bychom jim blokovali restauraci vecer predem. tereza: Ja rodila prazacka nejsem, ale behem tech peti let, co jsem tam bydlela, jsem si k Praze udelala silny vztah a taky se mi odchazelo tezko. Zvlast, kdyz to bylo uplne mimo CR. Ale zvykla jsem si. A jak bys to ty mela daleko, kdyby jste ten byt vzali?
Odpovědět
Ahojte nevěstinky, tak já se přidávám do klubu. Původně jsem svatbu plánovala na 18.9.2010, ale situace se trošku zkomplikovala takže jsme ji odsunuli na 30.4.2011 :-)
Odpovědět
Aho xkriv. Aspoň máš na všechno víc času. Kde to budete mít?
Odpovědět
Profilova fotka
jeste jsem k tem songum chtela dodat, ze to klidne muze byt jenom nejaka hezka melodie, pokud by se slova nehodila... nemusi nam k tomu vsemu zpivat ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Jo, jo času máme teď spoustu. Na Červené Lhotě.
Odpovědět
Už to tam máte zamluvené, jo? Nebo jen víte, že to chcete tam? Kdy začnou přípravy? Nejradši co nejdřív, co?
Odpovědět
Zamluvené to zatím nemáme, na to je ještě čas. Přípravy probíhají tak nějak už od května letošního roku, ale zatím jen v mé hlavě :-) v podstatě tak nějak sbírám inspiraci a koukám co by se mi líbilo a co ne :-) a co ty? kde plánuješ svatbu a kdy?
Odpovědět
Já to mám zatím úplně celé jen v hlavě. Zásnuby ještě neproběhli. Chtěla jsem v květnu 2011, ale možná se to přesune na září, říjen...Uvidíme, jak to dopadne. Já bych chtěla mít svatbu na Mauriciusu. Cenově to není tak hrozný a užijeme si svatbu a rovnou svatební cestu. Jinak už koukám po šatech, prstýncích...no znáš to.
Odpovědět
Hmmm Mauricius to zní zajímavě, tak snad Ti to vyjde.
Odpovědět
Jak říkám, pořád není nic jistého. Pořád musím myslet na rodinu. To je nejhorší
Odpovědět
Jak to myslíš myslet na rodinu?
Odpovědět
No kdybych se v dávala na Mar., tak tam nebudou. Nebudou u toho. Nejvíc jde o mamču. Ta se na tuhle akce tolik těší.
Odpovědět
Aha, tak to já to pochopila tak, že byste jeli celá rodina. No to ne, to je jasný, že by rodiče byli zklamaní, to jim nemůžeš udělat.
Odpovědět
Nechci dělat přípravy půl roku, pak mít svatbu a padnout unavená. Takhle odjedu, všechno zařídí za mě a jen se tam vdám. Je to přeci můj den a jeho a ne ostatních. Je to prostě jiná svatba.
Odpovědět
Jo tak to jo no, ale tak muzes si nechat svatbu zorganizovat i tady a nemusis hnout ani prstem :-)
Odpovědět
To je sice pravda, ale přítel nemusí moc to "předvádění". Taky by rád někde daleko a jen my dva. Je to víc romantický.
Odpovědět
Jo tak to já znám. Můj přítel na mě zkoušel to samé. Teda já bych nebyla úplně proti ale mám v hlavě stejné hlodání jako ty a to je to jak by to vzala rodina. Opravdu si myslím, že by to rodičům bylo dost líto :-( takže to holt budeme muset nějak zkousnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz... kosek výše jsem ti hodila odkaz na písničku... českou
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a myslely jste už na příjimení po svatbě? Vím, že takové téma tu je, ale ať to máme pohromadě v té naší drbárně... Také to vlastně patří k přípravám ;-) Já si chci nechat své vlastní a přítelovo bez přechýlení. Nějak se nechci jmenovat jako on s -ová. Přítel s tím 100% souhlasí.
Odpovědět
Profilova fotka
barrcaa: 13.5. je super datum... jsem s ním maximálně ztotožněná :-p 8-)
Odpovědět
Achoooj holky, zdravím přidávám se do diskuze, svatbu budeme mít příští rok v srpnu. Tak nějak bezradně zatím surfuju na netu a hlavně na beremku a vůbec nevím, čím začít :-D
Odpovědět
bibi, výběr super ;-) já z českých miluju třeba Hegerovou, ale to bych si zrovna od nikoho nechtěla nechat přezpívávat... jinak ti asi moc nepomůžu, kromě Nohavici poslouchám spíš ty novější :-N ale ten odkaz od jaji je moc pěkný, Hapka má obecně nádherné melodie! jaja, já chci mít přítelovo příjmení, nějak jsem ani neuvažovala o tom, že bych si nechala svoje nebo měla nepřechýlené, mně se moje původní příjmení ani moc nelíbí :-p barrcaa, Mauricius si hrozně oblíbili naši... ale já bych se teda nechtěla brát bez rodiny a kamarádů, předně bych to našim nemohla udělat a hlavně bych si to ani tolik neužila 8-) ale pokud vám to tak vyhovuje, jděte do toho!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?