Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
gepe: no ta cena...200 liber se mi za závoj dávat nechce. Leda že bych ho půjčila...
Odpovědět
no já bych tak medvídky jedině do děckého pokoje :-D :-D :-D jinak zdravím všechny holky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě osobně se to nelíbí a nelíbí se mi ani ti medvídci, protože mi přijde zbytečný vyhazovat takový peníze za malýho mědvěda, jen proto že je to me to you... gepe dík, hned to přepošlu ségře....
Odpovědět
bella aha, to mas jak ja s tema botkama 185 liber ]-( akorat ty mas moznost ho nekde sehnat na pujceni.. ja boty ne :-( anka zdravim :-D
Odpovědět
gepe: no jo, to si nemysli, taky už jsem si vybrala boty za 300 liber...je to na h...prostě seženu nějakej krémovej španělskej závoj, kterej bude v tomhle stylu. A jestli ne, tak zruším svatbu:-D. Anko ahoj:-).
Odpovědět
bella:tak zle to snad nebude. :-p
Odpovědět
anka: :-D jasně že ne.
Odpovědět
:-D je to jeste horsi :-D :-D
Odpovědět
avano:a šmouly by nechtěly? :-D :-D :-D zrovna stahují pro malýho šmouly tak jsem si na ně vzpoměla,že by je nevěsta měla i na autě a gargamel je vezl :-D :-D
Odpovědět
anka: na šmouly půjde k oltáři...
Odpovědět
smoulinku jsem milovala!!! :-D anka jinak fakt dobrej napad! anebo by mohl byt stoupa na zenichove aute :-D :-D :-D
Odpovědět
bella :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
anka, to nevim možná by se jim to líbilo :-) ne, některý nevěsty jsou fakt střelený, holky, kdybyste viděly co si navymýšlí, to prostě nevymyslíte v nejbujněší fantazii... bella, na to, že se mi závoje nelíbí, tak ten tvuj mě zaujal, je krásnej...
Odpovědět
Profilova fotka
Anko :-D Mě se to nelíbí.Medvídci tak pro děti.Na auto bych to nechtěla.nechci ani panenku.To mi je taky proti srsti :-S
Odpovědět
avano: dík:-), zatím jen na obrázku. Modlím se, abych ho sehnala. porodnibabka: panenku ani za nic!:-D
Odpovědět
tak ja nastesti tyhle veci resit nemusim :-)
Odpovědět
já budu mít kytici s prstýnkama, ;-)
Odpovědět
Já nebudu mít nic:-).
Odpovědět
Profilova fotka
mě se teda taky panenky příšerně nelíbí. mam ráda živý kytky, takže bych měla auto vyzdobený živě, ale jelikož tohle všecko odpadlo, maximálně bude ten busík, tak to neřešim... holky, ti medvědi josu to nejmenší, ségra bude teď dělat na víkend svatbu a nevěsta chtěla do kytky kopretiny a živý obilí... v září... a pro družičky fialky...
Odpovědět
ava, tak to jsem zvedava jestli vubec sezene ci sehnala... holky asi jsem nasla pisnicku pro nas nejak na obrad ci po prstynkach :-) http://www.youtube.com/watch?v=FmnDXR...
Odpovědět
ava no a uz mas nejakyho kandidata? :-)
Odpovědět
gepe: tu mám ráda:-).
Odpovědět
bella je super a i ho oba mame radi, ja mj. i na nem jeste za komousu vyrustala, i na floydech atd. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
místo kopretin bude mít kopretinový chryzantémy, obilí bude sušený... a ségra jí nabídla, že fialky sežene z holandska ale taky jedna snítka může vyjít na 50 kč, tak si to rychle rozmyslela a nahradí to růžema... ono by to občas chtělo soudnost a přemýšlet, že některý kytky rostou jen na jaře a když je chtějí jindy, tak v holandsku je třevba vypěstujou ale za pekelný peníze...
Odpovědět
gepe: já mám ráda i původní verzi od Magnetic Fields, ale tahle je hezčí:-).
Odpovědět
ava, proste to je o tom, jak uz tady bylo zmineno... ze nektery nevesty vubec nejak nepremysli :-)
Odpovědět
avano: no to je jako já s tím madagaskarským jasmínem:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
bella, ale ten stephanotis se dá normálně koupit hrnkovej a ostříhat, ale obilí jen tak nevypěstuješ a pro fialky si můžeš tak maximálně poslat Marušku ke dvanácti měsíčkům.... gepe, ještě nemam kandidáta, výběrový řízení bude až po stanovení data, možná to trochu urychlíme ze září do srpna.... :-)
Odpovědět
holky, ted nevim ktera z vas chce tu bordo svatbu, ale tady jsou dve pekny kytice :-) http://rosesource.blogspot.com/2009_0... ava, tak se tesim az ukazes kandidaty ;-)
Odpovědět
avano: kandidáta na sexy řidiče?:-D Holky, chystáte se někdo v říjnu na Chippendales?:-D Mě napadlo, že by to byl dobrej dárek pro naší babičku, tý by se to totiž moc líbilo:-D.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?