Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
gepe.písnička hezká tet jsem se u ní tak zasnila :-) a kytičky taky super
Odpovědět
Profilova fotka
bella, to vem s sebou i gepe, to je něco pro ní :-D
Odpovědět
avano: gepe by určitě vytáhli s sebou na pódim:-D.
Odpovědět
Jejda vy jste toho napsaly co jsme byli venku. Právě že holky nám najednou padla do oka i kombinace bíého zlata s červeným která by mě nidky nenapadla. Chtěli jsme šířku max 4 mm a zjistili jsme že mi ty tenké prstýnky nesluší a nehodí se k tomu co mám na prostředníčku.
Odpovědět
ava a bella, noo jeste reknete ze by to nebylo i pro vas ;-) :-D
Odpovědět
lucil :zdravím kde jsi ty tulačko :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Avano,tak jsem zvědavá na sexy řidiče.Hlavně udělej aspon 4 kolový řízení,at si pěkně užiješ.Když nemůžeš cestovat s klukama,jako tvůj drahej s holkama,tak si to vynahrad takhle.A jako poslední kolo udělej striptýz na rozlučce se svobodou ;-)
Odpovědět
gepe: já bych se styděla!:-D =-) :-x lucil: konečně někdo, komu se taky líbí bílá/červená kombinace!:-)
Odpovědět
jo holky, co myslite... kaligraficky pismo mame kazda ve wordu :-D problem je ten ze skoro zadny neni s podporou cestiny, primarne je dost problem s čřě.. myslite ze by bylo blby udelat vse bez diakritiky? :-D
Odpovědět
gepe: no já jsem si taky stáhla krásnej font, ale právě že stejnej problém, jak píšeš, ale u některejch to i šlo! Takže ještě hledat fonty, který to zvládnou...bez diakritiky bych to nedělala.
Odpovědět
pb, taky pujdes na konkurz ne? jako nemyslim na ridice, ale jako porotkyne :-D :-D bella ale kdepak, ja myslim ze ne ;-) :-D jednou jsem zazila damskou party v aqua 2000, strip i travestiti a jednu postarsi damu v tygrovanych satech vyvedli na ochoz z kteryho malem spadla jak chtela dolu.. ona se totiz vrhla na to podium velky po stripterovi a nemohli ji z nej sundat :-D :-D
Odpovědět
bella no prave.. v noci jsem chvili nemohla zabrat tak jsem hledala fonty jak pakos, a vetsinou chteji za nej penize a jeste neni jista podpora cestiny ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
gepe: :-D Já bych s sebou měla balíček bankovek a ty bych vsunovala pod tangáče:-D.
Odpovědět
bella no vidis :-D :-D
Odpovědět
gepe: já jsem si stáhla Edwardian Script, chtěla jsem písmo jako máš v albu (to na menu je provizorní), ale právě nešlo č, ř, ž...ale vypadalo to krásně! Budu hledat a kdyžtak ti dám vědět ;-).
Odpovědět
hele jeste me to you na auto... i dalsi http://www.svatba-obchod.cz/cs/katego...
Odpovědět
bella to budes zlata! :-) to me prave irituje desne taky... ze vse je krasny a pak jen vidis jen tyhle pismenka ]-( ]-(
Odpovědět
gepe.já tomu tak prd rozumím,já už se na to psaní dívala,tak zkouším druhy písma a tak ,no uplný začatečník :-N :-N :-N
Odpovědět
anka, taky jsem koumala a zkusila i stahnout nejaky aplikace na edit a tvorbu fontu, nemluve o pridanych, ale vse na prd ]-( :-N
Odpovědět
gepe: zkusím se zeptat kamaráda, co se v tom vyzná, snad poradí.
Odpovědět
anka: a chceš s něčím pomoct?
Odpovědět
anka, pripojuju se k belle 8-) bella prave koumam na fontiky ke stazeni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně...když už se mi něco líbí,tak je tam kámen úrazu právě v těhlech písmenech.Což mě taky dost štve.Takže když na něco přijdete,dejte vědět. ;-) Holky,tak jsem psala paní,která peče dorty a ten co bych chtěl by u ní vyšel na 2500.Tak na to prdim.Pro 35 lidí mi to přijde moc :-S
Odpovědět
porodnibabka: no to je dost no. Psala jsem do e-dortů a dort pro 30-35 lidí 1.180,-
Odpovědět
taky si myslim ze je to dost... hele, tak jdu koumat http://www.dafont.com/theme.php?cat=601
Odpovědět
Já jsem tu pořád a nakukuju, ale my toho nemáme tolik co na přípravu, pořád řeším hlavně ty šaty a tedkoukám po čelenkách.
Odpovědět
holky,tak jak tu píšete hledám to pěkné ozdobné písmo ale pokud mi to nepujde tak to napíšu normálně co tu mám v pc :-) právě že to chci na to menu.,a svatební program :-) :-) ,jinak dík když si nebudu vědět rady tak se ještě zeptam kamoše :-)
Odpovědět
gepe: tam právě taky koukám ;-).
Odpovědět
anka, tak to ja prave taky... bella mam na testing dobry slovo: Příživník :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, kámoška k tomu háčky nějak vytvářela, ale je to pakárna... na svatba-obchod jsem koukala, poradim se se ségrou a uvidíme... tyjo, dvaapůltisíce za dortje dost... hlavně když se ho pak skoro nikdo nedotkne... nebo je horko a on zkejsne... :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?