Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
smudli.tak to mi je moc líto,co se stalo?
Odpovědět
smudli: to je hrůza! Tak držím palce, ale určitě to dobře dopadne!:-) Jinak vy už to máte slušně zařízený...Btw, co ten sál??
Odpovědět
Profilova fotka
to je na dlouhé vyprávění ale už začíná vypadat líp x-) dnes jsem prala věci co měla od krve a jen jsem děkovala tomu nahoře, že žije :-N je mi nehorázně špatně, v jedenáct v noci jsme si dělali bramboráky a já pak nemohla celou noc spát :-p :-N
Odpovědět
smudli: tak hlavně že to bude v pořádku, n obramboráky bych si dala :-)
Odpovědět
holky, já bych si taky dala bramboráky...
Odpovědět
ja bych si teda taky dala... mnam
Odpovědět
zrovna jsem si objednala vějíř a deštník,no a j eště mi chybí spodní prádlo a boty a já budu kompletní :-) holka ta má taky všechno kromě bot.No a tet příjdou na řadu ti moji chlapy ;-) výzdobu mám kompletní a ještě se musíme podívat na prstýnky :-)
Odpovědět
anka i smudli, se mate :-) http://www.calligraphylady.com/handwr...
Odpovědět
Holky, tak já jdu dělat ty bramboráky:-D... anka: ty jsi machr, fakt obdivuju, že už všechno máš, já se ještě držim...
Odpovědět
gepe :ty jsi nějaká akční :-D :-D no já mrknu u nás do moravelu na nějaké ty papíry,něco na to menu jak jsem tu psala,takže pomalu nakoupím a pak přes zimu si budu hrát a vytvářet :-N
Odpovědět
ahoj holky tak po vikendu se vracim a dalsich 10 stranek hruza tyjo :-) takze jsem se vratila ze svatby kamosky a super mnoho inspirace a hlavne jsem chytla kytku a je naprosto uzasna vecer si dam do alba jeji fotku aby jste se pokochaly:-)
Odpovědět
rouy:ty jsi tu kytku moc chtěla že? :-D :-D :-D takže ses dobře bavila :-N :-N
Odpovědět
Článek se načítá
bella dobrej napad! :-D akorat drahy je nemusi, a ja jsem lina je udelat sama pro sebe... nechces mi nejaky poslat do Braniku? :-p :-D :-D anka ale nee, tuhnu cely odpoledne tak se musim necim probrat :-D a prave tak ruzne porad koukam a pak taky az neco najdu co by bylo super, tak se do toho pustim.. a stve me dost, ze cestina ma tu debilni diakritiku, ze u nekterejch druhu cali to proste vypada strasne ]-( rouy, tak super, sup s foteckama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nic děvčata, jdu si "oslavit" svátek nějakým vyprošťovákem a jdu spát... zase se ukážu ;-)
Odpovědět
smudli, vse nej! ;-) ja jdu asi taky odpadnout do horizontalni polohy uf :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe kuji ;-)
Odpovědět
gepe: tak já taky kokám kde co by se dalo sehnat,hlavně za přiznivé ceny =-) smudli.taky všechno nej rouy.tak kde je ta fotka? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
smudli taky všechno nej :-) holky já se teď vrátila z dětskýho dne, pekelně mě bolí hlava, tak se léčim vínem... bella, to je mi líto, jaký jsu problémy, ale já se něčeho takovýho bojim u tchýně, už jsem tu o ní párkrát psala, bude asi jeden z mála lidí,c o budou problémoví.. :-( když se ženil přítelovo brácha, tak stávkovala třičtvrtě roku, že jí na svatbu nikdo nedostane, protože pozvali i tatku s kterým se zrovna rozváděla... nakonec tři dny před svatbou řekla, že přijede...
Odpovědět
avano.takový co dělají nejvíc drahoty stejnak přijedou. :-p co dětičky tě zničily :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka, jsem vyřízená! fakt tě obdivuju, když to máš každej den ;-) ale bylo to fajn, hlavně proto, že nás ty děti neznaly, protože to byl v jedný vesnici... spíš jsem se divili, že půlka rodičů byli lidi, s kterejma jsem chodívala pařit na diskotéky...
Odpovědět
no jo moje segra taky říká já si je od tebe vypujčím a zase vratím,že by na to neměla nervy :-D :-D :-D to víš že to jsou někdy nervy,někdy mají den blbec a hadají se a někdy jsou zlatí,holt to je život a když si vzpomenu na svojí pubertu tak musím,někdy přihmouřit oči :-D :-D :-D spíš jsem kamaradská a můžem se doma bavit o všem,takže oni ví jak na mě,to mi totiž každý říká že nejsem na ně dost tvrdá,ale zase ví co si můžou dovolit a co né,takže máme taky doma pravidla. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ono v takhle velký rodině to bez pravidel asi nejde... mně taky zatim stačí cizí děti, i když kdyby došlo k menší nehodě a čekali jsme dítě, tak budu i ráda, přece jen věk už na to mam :-)
Odpovědět
tak já dneska končím jdem se dívat na telku,zítra k večeru se tu kouknu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
měj se :-)
Odpovědět
Tak holky kytičku tam máte takhle vypadala asi po 3 dnech takže pořád krásná nechám si jí usušit .-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, já bych taky vyrazila na svatbu... měla jsem jet včera na svatbu, ale bohužel to nevyšlo :-| mě je teď smutno, jsem sama doma, už ani to plánování mě nebaví...
Odpovědět
ahoj holky, tak my se vrátili z té šifrovačky a asi umřu... byli jsme od včerejšího odpoledne od čtyř do dnešních deseti ráno na nohou a na cestě, takže momentálně nemůžu chodit, a vůbec jsme nespali, ale nakonec to bylo super :-) příští rok vyrazíme určitě zase, manželských párů tam bylo dost, tak aspoň nebudeme vyčnívat ;-) nemáte někdo tip, jak co nejrychleji vyléčit bolavá chodidla? navíc se mi na bříšku pod prsty pod kůží rozlila krev, takže fakt chuťovka... :-|
Odpovědět
ahoj, teda vy už někdo budete hotovej s přípravama jo? panejo-) já zatím nic, nic není definitivní, tak zatím jen tak okrajově-)
Odpovědět
smudli, mamince držím palce, bude to ok, určitě ;-) rouy, kytka je nádherná, gratuluju k chycení! bramboráky vám strašně závidím! ale neuvěřitelně 8-) holky, já bych hrozně ráda už rozsekla to místo, jenže čekáme, až nám paní pošle menu, jestli tam uděláme i hostinu nebo jen obřad... a slibovala nám to minulý pátek, ve středu jsme se připomínali a furt se neozvala, tak má asi dovolenou :-(
Odpovědět
Terinka: Já se ti nedivim já ještě nemám rozseklí ani místo ani raut nic ach jo :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?