Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
ava, presne! a nakonec bych mozna jeste zjistila ze misto me byla jina nevesta ]-( :-D :-D aaaa ten tvuj odkaz je pekelny :-D je to teda: vital pomlcka park eu? :-D
Odpovědět
no už si dovedu gepe představit jak líta s fotákem :-D :-D :-D uplná letuška :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe jo s pomlčkou :-)
Odpovědět
hailli, rada se pridam :-) , a Kubanek by asi nechapal :-D lahvinku prosim az nejak pozdeji v ten den, ale i tak myslim ze by to na fotkach nemelo zadny nasledky ;-) :-D
Odpovědět
anka si delej srandu, ale porad tim stvu drahyho kdyz mam fotak ze porad nekde beham nebo se zasekavam :-D :-D bavi me fotit i hodne detaily a spis nestrojeny fotky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, jeslti se chceš vyřádit s foťákem, tak si můžeš nafotit svatební noc :-D :-p :-D :-p
Odpovědět
ava :-D tak mi predtim napises misto/datum/cas a dostavim se ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ava, hezké místečko, krásní koníci a ty houby 8-) doufám, že budou ve svatebním rrautu
Odpovědět
hailli, budou ty houby mit jako dekoraci ;-) :-N :-D
Odpovědět
gepe:no já mám v albu jednu fotku jak tam jím ten dort,muj strejda taky dobře fotí a segra taky :-p máme spoust ukrasných fotek, avano: tak to by bylo, :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jak znam některý kluky, co budou na svatbě, tak předpokládam, že by na raut dopravili i nějaký ty lysohlávky... :-D :-D gepe, já myslela, aby sis nafotila svojí svatební noc :-D :-D i detailama :-D :-D ty bys chtěla vidět toho mýho hasiče, co??? :-D :-D :-D pokud porostou, tka bysme na rau zařadili kopec řízků z hub, my je totiž milujem ;-)
Odpovědět
anka to ses fakt Ty? Ja vejram :-) je fajn, kdyz lide umi pekny fotky tak prirozene :-)
Odpovědět
Článek se načítá
gepe mám ještě jednu ale nemám ji v pc,musím ji tam na skenovat,jak ten dort davám do pusy ta je uplně skvělá :-D :-D :-D.potom máme hodně s dětma,takže já to už mám zařizené co se týče fotografa,nám to bude stačit :-) :-)
Odpovědět
anka :-D tak to je super :-) ja mam taky jednu ve stylu "duha mi pomaha zit" dam ji na chvilku tady do alba :-( je ze zacatku leta z vody, jsme delali kraviny u jidla na jedny zahradce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
avano, já právě houby taky můžu a tak s lysohlávkama to byste si tu svatbu teprv řádně užili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hallie, určitě, ve vazební věznici :-D :-D
Odpovědět
holky tak hřiby taky máme rádi,na všechny možné způsoby ale řízky z bedly ty uplně miluji :-N :-N
Odpovědět
bedly jj mnam mnam :-) tak tady... a hned dalsi... http://www.beremese.cz/album/view.php... takhle foti drahy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ale víte, že to není úplně blbej nápad mít houbový jednohubky na rautu... hned si to poznamenam do svýho diáříčku ;-) tchýni bych připravila speciální dávku z muchomůrek :-D
Odpovědět
gepe.dobrý ale stejnak se mi líbí ta jak máš tu první stím tvojim ,že jak mu to došlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, fotky dobrý, na tý druhý vypadáš, že jsi krátce před pozvracením se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ava :-D :-D :-D tak hlavně aby byly obalovaný, ať to neprokoukne, jinak by byla pěkně otrávená :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ono těch speciálních muchomůrkovejch bude asi víc nejen pro tchýňu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
na chvilku mizim, musim s nějakýma papírama na radnici
Odpovědět
ava :-D s tou tchyni dobry :-D ok
Odpovědět
Profilova fotka
avano,ty jsi drsnačka :-D :-D Haili,tvůj černej humor mě taky pobavil :-D Gepe,tak přijed i na mojí svatbu. ;-) Dostaeš najíst i napít.Jo a nechceš dát nějaký foto do alba?at vidim,jak jsi šikovná... ;-) Máme na fotky dost podobnej vkus. Jo a moc se mi líbí fotografka Veronika Belantová.Asi Prahu moc nefotí,ale fotí taky moc krásně. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale zůstáváme věrní Lucce no a pokud přijede i paní fotografka Gepe,budeme taky rádi.myslim to fakt vážně ;-)
Odpovědět
pb, tak jo zkusim nejaky vybrabat :-) jdu na to Taky zustaneme u Lucky, akorat me budou svrbet prsty si nenafotit i neco sama :-D
Odpovědět
Ale podotykam, ze nejsem profik, spis jen kdyz jsme nekde byli nebo tak ze me zaujalo =-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoho, jsem zpět ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?