Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jestli vám to nevadí, že se k vám přifařím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přidej :-) koukam, že máš v albu taky jednodušší šaty... :-) hmmm hezký!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
zuzik, ahojky a vítej mezi námi, šatičky jsou fakt nádherný
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, děkuji. Myslela jsem si, že se nebudou nikomu líbit, protože jsou jednoduché....
Odpovědět
Profilova fotka
Zkoukla jsem i vaše fotečky a obě máte krásné šaty!
Odpovědět
Profilova fotka
zuzik, určitě se ti bude mezi námi líbit a jestli nemůžeš v noci spát tak obzvlášť, protože holky to tu kolikrát rozjíždí až do veeeelmi pozdních hodin ;-) pochvala za výběr šatů těší, dík, já totiž miluju jednoduchej styl, proto se mi líbí ty tvoje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzik, i kdyby se nikomu nelíbily, tak hlavně, že se líbí tobě ;-) narazila jsem na aukru na úžasné šatičky, hned jsem je hodila do alba, holky mrkněte co na ně říkáte, mám 100chutí si je okamžitě objednat :-)
Odpovědět
Ahoj, holky taky se budu vdávat příští rok, máme vymyšlenej termín 23.4 ale řešíme ted´místo obřadu
Odpovědět
haillie, ty jsou fakt hezký, tak jestli se ti líbí, proč ne :-) jinak vítám nové nevěsty!
Odpovědět
zuzik22 a claraval, take vitam nove prichozi ;-) ava nekdo nemuze za to ze nemuze usnout - treba jako smudli :-p :-D :-D hailli pekny satky, za kolik je prodavaj, resp. kolik je aktualne? :-) zuzik: taky pekny vyber satku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teri, moje jediný štěstí totiž je, že je tak nízkej rodičák, jinak už bych měla doma asi věci na 5 svateb :-D
Odpovědět
haillie: :-D chápu...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
gepe, aktuální cena je 4500,-
Odpovědět
holky jak jste na tom s plánováním a přípravama, co už máte zařízený? my v podstatě ještě nic, všechno se odvíjí od místa a to ještě nemáme úplně vybraný. Zatím máme celkovou představu jak by to mělo vypadat, a kolik nás to bude stát.
Odpovědět
Profilova fotka
my nemáme taky ještě nic zařízeného..akorát jsem teda psala zatím mejla na faru a na matriku a dneska mi matrika odepsala a fara ještě ne a až odepíšou tak pak půjdem nějak to datum zařídit..jinak zatím nic moc zařizovat nebudem jen to datum svatby.
Odpovědět
Profilova fotka
jo a rozpočet vůbec netuším kolik to bude ale asi moc ne, oslavu chceme doma na zahradě a bude tam tak do 30 lidí nejspíš a zásoby pití atak budem kupovat průběžně v akcích když bude...v srpnu slavila naše holka 1.narozeniny a oslava byla na zahradě, celkem 15 lidí a nějak sme to přepískli s jídlem a pití, nějak sme to neodhadli, zbylo toho moooc, takže už aspon víme kolik toho kdo sní a podle toho budem nakupovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
clara, tak já mám zatim zařízenýho pouze ženicha :-D , místo mám vyhlídnutý, ale zatím nezařízený, jinak mám spíš představu co a jak bych chtěla, no a rozpočet, kolik bychom na to chtěli dát, ale obávám se, jestli nám to bude stačit, hlavně teda kvůli té restauraci, bohužel je fakt přenádherná a jinou asi nechci
Odpovědět
Ahoj holky tak jak vidím zase jste se pěkně rozjely,já tet měla fofr.Děti do školy,malý do školky.Dneska jsme měly ve školce schůzku.Takže tet mám už zase čas na pokec. :-) Jinak zdravím všechny nové holky. :-) Avano tak co přišla si na něco nového stím autobusem. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no než jsem napsala reakci, tak mi spadnul net, sakra! anka, bus zatim nic, teď přemýšlím nad tim výběrovým řízením, jak mi radila gepe :-D gepe, to spaní nebylo nic proti, já to mam obráceně, já usnu v 9, ale vzbudim se po čtvrý hodině, což je strašný a ke všemu v tu dobu tady na beremku nikdo neni :-D haillie, jestli jsou takhle levný, to bych do nich šla taky, jsou fakt krásný!!! a do svatby daleko, tak dkyby se ti přestaly líbit, tak je prodáš dál ;-)
Odpovědět
haillie,šaty jsou nadherné. gepe:je něco nového :-) avano: u nás to taky vypadavá,
Odpovědět
No holky kde jste,zrovna když mám čas tu nikdo není :-D :-D jak si to představujete :-D :-D to nejde píšu vám A za nepřitomnost :-D
Odpovědět
Ahojte holky. Anka já jsem tu, ale dnes jsem měla v práci takovou depku, že jsem se naštvala, řekla, že jdu další rok na mateřskou a hotovo. Pak se mi trochu povznesla nálada, páč jsem zkazila radost 2 čarodějnicím, které ji chtěli zkazit mě. Mimochodem, to byla jedna moje býv. zaměstnankyně:-D
Odpovědět
Fridolinek:vždycky se najde nějaký blbec co umí druhým znepřijemnit život,Zítra se jdem podívat na prstýnky,ten muj ma volno,tak jsem zvědavá co si vyberem.
Odpovědět
anka: jů, ty se máš, my půjdeme až na podzim nebo v zimě.
Odpovědět
my půjdeme asi až příští rok:-)
Odpovědět
fridolinek: no však je času dost, že jo:-).
Odpovědět
Profilova fotka
my půjdeme asi na tom veletrhu v únoru, aspoň letos jsme si je tam vybrali, tak doufám, že budou i příští rok
Odpovědět
Profilova fotka
děvčata tady je nějak mrtvo, neříkejte mi, že zase čekáte na půlnoc
Odpovědět
Nene, já koukala na televizi, ale kde jsou ostatní, to netuším:-).
Odpovědět
hoj devcata, ava ja vim, vzdyt v pohode ;-) ona az se to smudli dozvi ze jsem to "hodila" na nic tak jeste bude mazec mam ted doma trosklu ticho,... :-( i jsem pred chvilkou vylezla zpoza postele a drahy fenuje v koupelne mobil =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?