Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
vse je individualni pro kazdou svatbu coz je super, ze Ti to udelaji na miru podle Tvych predstav apod., v dnesni dobe si pripadam jak v jirikove videni a uz se tam fakt tesim, nejen na svatbu, ale na dalsi vecu ci obed :-p :-D
Odpovědět
bella22 no to bude uvolnena kdyz vezmu v potaz, jaky hoste budou... ti budou sami dost uvolneni, takze se bude kourit akorat venku, apod. 8-) nechceme platit pak jeste nejaky nahrady skody :-D :-D
Odpovědět
gepe: já už se taky hrozně těším, ale zároveň mám trochu stres z toho zasedacího pořádku, atd. Drahý to chce mít podle etikety, takže já vedle jeho otce, on vedle mé matky, střídání pohlaví, manželé nesmějí být u sebe, atd. Bylo kvůli tomu dneska veselo. Kdo se v té etiketě nevyzná, asi by se divil :-D =-) .
Odpovědět
bella a do satek pujdu, akorat si nejaky pujdu vyzkouset jestli by mi takovy styl sedel, vykoumam taky u nich ty materialy od stejny znacky a necham si objednat, hotovo :-) uz me nebavi porad premyslet jo-ne, a tim Ti taky moc dekuju za podporu atd. a to i PB :-)
Odpovědět
bella to je blbost ze manzele nemaji sedet vedle sebe, to jsem nikdy nezazila a ani neslysela... jo je to tak, ze nevesta a vedle ni jeji otec, zenich a vedle nej jeho matka atd.... heh, to vis chlapi, nastesti tohle taky budu resit sama, si me pobavila s tim dovetkem o etikete :-D :-D
Odpovědět
gepe: určitě, zkus si nějaké podobné, okoukni materiál, atd. Uvidíš, jak se ti uleví, až budeš mít šaty. Pro mě odpadla velmi zásadní věc a už se můžu od něčeho odpíchnout - styl, barvy, atd. Teď můžu vymejšlet blbosti, koukat po botách, závojích, atd.:-) Nemáš zač, já poradím vždycky ráda!
Odpovědět
bella22 tise prave zavidim a do toho zavoje bez! fakt je skvostny! :-) ja bych taky radsi resila uz jen tyhle drobnosti :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj, však já to chápu :-) ale teda musím oponovat, že jsme měli dost nabídek, kde za pronájem nic nechtěli, spokojili se s tím, že jim tam člověk udělá dost velkou útratu, dokonce z jedné restaurace nám vše spočítali včetně neomezené konzumace pití (pivo, víno, nealko a káva/čaj), ale je to právě to, že mě okoř uchvátila a jentak něco jí konkurovat nemůže :-)
Odpovědět
hailli, a bylo to tam stejny i kuchyn atd. jako na okori? :-)
Odpovědět
gepe: no bohužel je to tak, jak píšu, ale je jen na lidech, jestli se tou etiketou chtějí šňerovat...
Odpovědět
nebo aspon podobny - vyjma kuchyne, na tu nejak nedam dopustit! :-D
Odpovědět
gepe: no mně se ten závoj taky moc líbí, jak je bohatý...a ta dýlka je ideální...ale pořád jsem nahlodaná s tím španělským. Ten ale nevím, jestli by mi slušel. Podobný bohatý už jsem si zkoušela a byl nádherný:-).
Odpovědět
Článek se načítá
bella22 tak ja nevim.. hele :-D http://www.svatba.cz/magazin/ostatni-... jestli chces, muzu se zeptat mamy, sice uz par let neni v gastromii, ale na tohle vzdy byla pes :-) a pochybuju o tom, ze by se to nejak menilo dobou... klasicka etiketa je jen jedna ]-(
Odpovědět
bella22 no ja prave mela na mysli ten spanelsky, co jsi davala ten link s tou slecnou jak mela tu korunku.. mas krasny jednoduchy saty a ten spanel treba s korunkou nebo i necim jinym, mnaaam... lepsi nez ten bohaty :-) byla by jsi jina, neokoukana a o to krasnejsi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jak kde, třeba tam co nám to spočítali komplet, tak vaří taky luxusně (mám to jako 3. obrázek v albu), ale jak říkám, není tam ta úžasná zahrada, je to taky hezký, ale zase úplně jinej styl, je to spíš takovej moderní chladný interiér, zahrada tam není, jenom terasa
Odpovědět
a spanela nemusis mit jen prehozeny pres hlavu, ale i nejak jinak dany ;-) me zaujal tenhle zavoj - hlavne to uvazani atd. http://www.edenbridals.com/popup_imag... a kdybys mela spanela a nejak netradicne uchycenyho... jeje :-N
Odpovědět
gepe: no Špačka máme nastudovanýho detailně. Koukni na video a posuň si to na 5:24: http://www.youtube.com/watch?v=9qaSiB...
Odpovědět
hailli, no to se musite rozhodnout sami... ostatne obrad nemusite mit na tom samym miste... my meli jasno v tom od zacatku ze chceme vse na jednom miste... taky jsme uz rok zasnoubeny a svatbu jsme nejak zacali doma resit az letos v cervenci a povidali jsme si o nasich predstavach apod... okor je naprosto vsechny splnuje - nam.
Odpovědět
bella22 tak chvilicku, musim najit trafo k ntb, jnak je to pomaly a i baterka mi hlasi uz jen 26 min... s videem by to bylo za chvilku 7 minut a oranzovy svetylko :-D
Odpovědět
gepe: no já bych ho právě chtěla i proto, že by se k těm šatům hodil, když jsou španělský, fakt se mi to moc líbí. Ještě ale sehnat odpovídající barvu... To kolem krku je zajímavý, ale to já bych neuměla nosit, chtěla bych ho na hlavě...
Odpovědět
gepe, notebook mě nenapadl :-D 8-) já jsem se nakonec taky rozhodla ty šaty objednat, ale mám se změřit a jsem z toho trochu na prášky... teda, měřil mě přítel, ale ten tomu prd rozumí, já taky a teď si říkám, co když se změřím blbě a nebude to sedět? 8-( nemáte nějakou radu, jak na to? :-N
Odpovědět
terinka: no, to je dobrý pořádně promyslet, to měření...no přes prsa, v pase (jak je pupík), pak jak je pánev, kolem zadku...někde bude určitě nějakej nákres jako třeba když objednáváš ze zásilkovýho katalogu...
Odpovědět
bella tak jsem ty rodice prehodila, pardon... :-| tak bys ho mela na hlave, ale i tak se da nacechrat... jo a taky Ti chci podekovat, ted jsem dostala silenou chut na dobrej hovezi vyvar ]-( ]-( teri no vidis ;-) :-D proc by ses mela merit sama? zajdi si do nejakyho salonu, ze jsi budouci nevesta a tak a oni te tam aspon dobre zmeri ;-) 8-)
Odpovědět
manzele z rad hostu nesedi vedle sebe, ale ne novomanzele :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda ten závoj na krku vypadá fakt zajímavě jinak, my už jsme zasnoubení od roku 2006 :-D původně měla být svatba 07.07.2007, ale to se nám pak zdálo brzo, pak červenci 2008, ale to nám zase překazilo mimčo (nechtěla jsem se vdávat těhotná), pak letos v srpnu, to jsme si právě vyhlídli okoř, pak zavrhli kvůli ceně pronájmu, že najdeme něco levnějšího, ale pak už jsme to nějak nestíhali, tak jsme to posunuli na příští květen, taky proto zatím nikomu nic neříkáme, dokud vše nebude na 200% jisté, potřetí rušit svatbu by už asi bylo docela blbý 8-)
Odpovědět
hailli, tak to naprosto chapu :-) a jste fakt dobri strelci, mate moje sympatie, me by asi uz nadavali doma proc si drahyho porad nechci vzit :-D :-D hlavne se dobre rozhodne oba, nechci se primlouvat, ale ta okor.. budu drzet pesti! :-) my treba nebudeme chtit nejaky dary, ale penize.. vsichni vi ze spolu zijeme uz nejakej ten rok v domacnosti, kterou jsme si museli sami zaridit atd., tak ja i v koutku duse pocitam, ze se nam i neco vrati a zaplati z toho =-) :-N
Odpovědět
a naprosto te chapu s tim cvrckem, ja od svedkyne vloni po zasnoubeni mela nakazano, ze at to laskave naplanujem az po porodu a maly bude vetsi, aby si tu svatbu radne uzila - v ty dobe byla v patym mesici :-D
Odpovědět
gepe: no novomanželé a rodiče jsou samozřejmě výjimka:-).
Odpovědět
bella22 tak to pak jo, ja to prvotne pochopila ze manzele oddelene - jako novomanzele =-) :-D
Odpovědět
gepe: neee:-D. Ale ani tak se mi to nelíbí a chtěla jsem mít svoje rodiče vedle sebe...ještě to budu muset s drahým probrat. Já nechci mít za každou cenu všechno podle etikety, ale aby všichni byli nas...ý.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?