Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
ava vidis to je super, uz mas vyplne volna ;-) vecery s kamoskou i s lahvi jsou super :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky:-), Tak ve fóru se stejným termínem jako mám já se nic neděje, tak co mám dělat??:-D
Odpovědět
Profilova fotka
bella, oni se ty féra s datumama určitě rozjedou, přece jen je to za dlouho a spousta holek se loguje až před svatbou... nebo je t itu s náma špatně??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no,já jak jsem psala...na moje datum tu žádný forum neni a já ho teda zakládat nehodlám.No a místo obřadu je,to jsem doknce založila já,ale všechny holky v něm jsou vdaný a maj miminka,takže tam je to fakt taky mrtvý.Takže nebojte.Já tu budu 100% strašit do svatby. :-p Gepe,tak s tebou taky počítám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
PB, taky tu budu strašit :-D já hcodila na fórum ročníku 83, ale holky se letos všechny povdávaly a uža tam nikdo nechodí, tak jsem se zapojila sem :-)
Odpovědět
taky se hlasim jako strasak :-D na nas termin datum je, ale je to divny.. nedavno resili vyzdobu aut, tak jsem jen rekla ze to neresim, ze mit kolonu nebudem :-D ach ava to by me zajimalo jestli je tady forum 78 - to uz budou s minimalne dvema detmi a po rozvodu ne? =-) ;-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
takže tu budeme strašit společně ;-) To je děs.Všichni se vdaj a pak se přemístěj na koníka a je po ptákách
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, něco tu je :-D ale myslim, že to zahrnuje celý sedmdesátý léta :-D :-D
Odpovědět
co furt mate s nejakym konikem? =-) 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
tam se řeší děti, ne?? já tam teda nikdy nebyla... že jo PB???
Odpovědět
gepe: to je diskuse pro matky, to se nás ještě netýká:-D.
Odpovědět
Tyhle šaty jsou docela pěkný: http://www.beremese.cz/album/view.php... Já mám to plizování ráda...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
gepe, na beremku najdeš úplně nahoře na liště odkaz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tý brďo teď jsem si tam všimla, že je tam odkaz modrá střecha, což jsem nikdy neslyšela a řeší se tam bydlení..
Odpovědět
Profilova fotka
bella na ty jsem taky koukala :-) jsou hezký ale já bych je chtěla střižený víc pod prsama
Odpovědět
avano: Jasný ;-), jen mi přišly kouzelný. Ale dej pozor, abys nevypadala jako těhule.
Odpovědět
avano: třeba ty, co máš v albu z toho Coolbutiku jsou ok, ale já měla jedny hodně nabraný a i když nemám břicho, tak jsem byla jako v 6 měsíci:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
já vim, u těhle šatů je to nebezpečný :-D to pořešim se švadlenou, tak to snad zvládnem :-D jsem ráno byla prvně okouknout slovenskou verzi beremka, spousta těch alb má trošku jinej nádech než tady ty naše, tak jsem se hned inspirovala a hodila si to do alba :-D
Odpovědět
avano: no mně někdy přijde, že ty Slovenky mají větší šmrnc, ale zase to mají leckdy kýčovitější... Jinak já jsem se zamilovala do prstýnků... http://www.snubniprsteny-lr.cz/snubni... A tady tyto, akorát místo žlutého růžové...ty se mi líbí snad ještě víc. http://www.snubniprsteny-lr.cz/snubni... Jinak jsem se ptala pana Rýdla na ten mat a prý se to dá znovu obnovit, takže bych ho klidně zvolila.
Odpovědět
Profilova fotka
bella, já teda na kombinaci dvou barev zlata nejsem, ale víc se mi líbí ty druhý... jsou i praktičtější, protože ty první, jak jsou vykrojený, tak za něj budeš chytat... mívala jsem podobně řešenej prstýnek a věčně jsem chytala ve vlasech nebo jsem si zatrhávala oka na svetru...
Odpovědět
avano: to je asi fakt. No já jsem viděla naživo tuhle kombinaci a zamilovala se x-). Ty druhý se mi asi taky líběj víc. Chtěla jsem se vejít do 15 tisíc, ale tak uvidíme. Při nejhorším by tam moh bejt jen jeden briliant.
Odpovědět
Profilova fotka
no my prstýnky sfouknem tak do patnácti stovek :-D :-D chirurgická ocel to jistí ;-)
Odpovědět
bella22 ty saty jsou pekny, ale jak ava, taky bych je brala vic pod prsa... ahaa, tak ja ale nechci ani pak do zadnyho konika, kdy maj zensky misto mozku chrastitka :-o ]-( :-N teda nerikam ze je maji vsechny :-N prstynky pro bellu, taky se mi vic libi ta kombinace bilo/zluty i prakticnost. Akorat ty kaminky bych si asi nenechala osadit po celem obvodu prstynku, ale jen nahoru..
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, že ty jsi četla ten článek myslim na idnesu, o nastávajících maminkách a změně jejich slovníku i chování??? :-D člověk to nemůže paušalizovat, tady přece taky máme mamči a ty jsou úplně normální ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, fakt mě s..., že vás nestíhám. V práci nestíhám a doma pořád uklízím. Dostali jsme nábytek, tak sestavujeme, do toho žehlení, praní atd...blázinec. nemyslete si, že na vás kašlu, to nééé. Vůbec nezvládám dočítat :-D
Odpovědět
ava, no cetla a co jsem videla obcas nektery ti diskuse, tak... spis se desim toho ze chrastitko bude mit moje mama :-D Ja vim, to nemuzu pausalizovat, ale co mi vime, jestli nase mamy taky nemeli ;-) a pritom jsou naprosto normalni :-N barrcaa, to vubec neva ze nestihas, hlavne ze se aspon kouknes ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
barr nedočítej, témata se furt točí, takže se i často opakujou :-( uplně tě chápu s tim nábytkem. my spolu bydlíme třičtvrtě roku, před měsícem jsme teprve koupili nábytek do obýváku a zítra nám teprve přijde gauč... pak už to snad bude hotový... některý holky co nestíhají, nás opustily :-(
Odpovědět
ava, ale napriklad bus s tangacema se asi uz opakovat nebude... tedy pokud nebude vyberko a my nedostanem pozvanku ;-) :-D jo opustily a zasily se v jinych diskusich :-( ale co, i tak je tady fajn, ne? ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt, to bylo naprosto jedinečný téma :-D :-D jak jsme se dohodly ráno, my tu zůstanem :-D :-D
Odpovědět
To určitě jo. Jste fakt super. No my konečně koupili postel a ještě jsem objednala nábytek do koupelny :-( Čekáme ještě matraci, pak chceme dělat krb....Já nevím, kdy začneme šetřit na svatbu :-D Abych neměla nakonec svatbu na radnici a nežádala vás ještě o rady na svatbu tady :-D :-D :-D Radši buďte připravený :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?