Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak to tak vypadá, tak kvůli rodinným vztahům budeme mít svatbu na Mauriciu :-) Jen kde na to vzít a nekrást :-S
Odpovědět
Raweno ono to vyjde téměř stejně, my máme s budou cí rodinou taky zvláštní vztahy tak je to nejlepší možnost-ale oni to neví 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
NO, snad ano, ale je to pálka :-) My si to užijeme, spojíme to se svatební cestou a hlavně! Ještě nikdy jsem nebyla u moře, takže u mě to bude zážitek za celý život z každého pohledu!
Odpovědět
U nás asi taky Raweno bude to svatba i svatební cesta v jednom-snad to vyjde.
Odpovědět
Ahojik holky, jak tak koukám tak můžu být ráda, že máme s budoucím manželem super rodiče, kteří si rozumí... Taky aby ne když moje mamča chodila s jeho táťkou do školy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já chtěla svatbu v Řecku, kalkulace (ta nejlevnější verze!!) 85tisíc. a uznání sňatku do 15 měsíců, takž jsem mávla rukou
Odpovědět
Profilova fotka
Na tom Mauriciu je to uznání tuším do 3 měsíců. Jsem ráda, že se nemusím stresovat s přípravami a pěkně si to užijeme. Jen mi bude líto našich, že mě neuvidí naživo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ono jde o to aby se sňatek uznal tady, kámoška se vdávala na Kanárech a po roce pořád nebyla pro zdejší úřady vdaná
Odpovědět
šmudli no vidíš a svatba na Mauriciu i s All inclusive stojí pr odva i 94tis.
Odpovědět
Profilova fotka
heh to je naše svatba 3x :-N
Odpovědět
No ale nepočítáš do ní šmudli svatební cestu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my svatebku budeme mít tak do 10tisíc, chceme jen něco malého tady v ČR ... ale víš co, mít na to peníze a mít rodinu, která to pochopí tak bych se taky vdala u moře ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
rawenna: takže nakonec jedete na 100% ? je fakt, že je to svatba a rovnou i svatební cesta
Odpovědět
Profilova fotka
barcaa: Asi ano, ještě se nám neozval ten pán, ale já tam chci, zamilovala jsem se hned na první pohled :-D
Odpovědět
To je prča, já o tom vždycky jen snila a nakonec tam asi pojedeeme-ještě to nemáme napevno objednané. No a Rawena nakoenc taky-to se nám MAuricijské nevěsty rozrůstají :-D
Odpovědět
Tak jsem se po týdnu vrátila a tady dalších stránek navíc? Co to je :-) to budu číst do svatby ?:-)))
Odpovědět
ola slecny :-) tak mame predrezervovany misto vse v jednom a oba jsme nadchnuty vsim =-) :-D :-D uf, kdyz se nas ptali na predstavu hudby tak jsme zustali koukat :-D takze pochopili, ze to ze chceme u nich svatbu, neznamena ze mame reseny dalsi veci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe no gratuluji x-)
Odpovědět
smudli, jsem koukala, jak ten muj je naprosto spokojeny s vyberem mista :-) muzu teda rict, ze predtim nas neskutecne pozitivne prekvapila kuchyne a celkove prostredi - jen to co jsme videli. Dneska kdyz jsme meli prohlidku atd., tak pro oba jeste vetsi a prijemne prekvapeni. Budeme rezervovat celou kapacitu ubytovani 10 pokoju vcetne novo apartma, takze nam to vyjde i se salonem, a vlastne celym patrem da se rict vcetne nadherne zahrady krasne, a budeme tim mit zarucene naproste soukromi, v pripade deste muzeme zalizt dovnitr kde jsou zakouti i mista, kde se da krasne sedet, pohodlne a tak :-N ubytovani si lidi budou platit sami :-D - primarne casti rodiny co musi dorazit do Prahy.. z novo apartma jsou francouzska okna s primym vstupem na zahradu! a hlavne co je i super, ze to muzeme vyuzit ve svatebni den hned od rana, takze pripravy a vse cca na tu 14hod. ponechame na tam, pekne v klidu a pohode uuuf :-)
Odpovědět
gepe: a vy máte obřad i oběd atd na jednom místě?
Odpovědět
Profilova fotka
gepe no mám radost za vás x-) je to fakt super
Odpovědět
rouy: ano :-) i ubytovani smudli, diky moc! :-)
Odpovědět
gepe: tyjo tak to je super a kde to máte jestli se mohu optat?
Odpovědět
a holky co me nadchlo, tak ze se nebude muset delat nejak extra dekorace, protoze to samo prostredi je tak udelany, ze tam je prijemne i hezky aniz by se muselo nejak hodne zdobic atd. :-) nemluve o tom, ze dekorace hostiny - coz budeme mit jen ciste rodina, je na nas ciste, vyjde to na jeden delsi stul dohromady :-D a zbytek si pocka na rautik na zahrade, ktera nam oboum vyrazila fakt hodne dech :-o :-)
Odpovědět
rouy, napisu do IP ;-) fakt bych i vam to tam doporucovala! jak jsem si vsimla, ze taky jsi Praha :-)
Odpovědět
jo a taky nebudeme muset platit korkovny :-p :-D
Odpovědět
asi diky tomu, ze si to tam vlastne pronajmeme defacto cely krome restaurace... :-)
Odpovědět
kde steee? dneska je tady vazne nejak mrtvo 8-( :-D
Odpovědět
Gepe: něco jsem ti napsala do Ip nějaké dotázky ještě
Odpovědět
rouy: jj, uz Ti odpovidam
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?