Menu Forum

Svatba v roce 2011. Už plánujete?

7. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
Registrovala se 2. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 6893 příspěvků. Má 70 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
Registrovala se 2. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 6893 příspěvků. Má 70 přátel. Region Praha.
 pb: sama se obcas divim, ze to se mnou ty roky vydrzel a chce si me i vzit emoticon emoticon
Anka to fakt ma moc pekny i jen z toho mala co napsala emoticon
My pojedeme kvuli tomu mistu, tak uvidim. emoticon Jinak souhlas, clovek se aspon tady zabavi a i odreaguje emoticon emoticon
23. srp 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lin84
Registrovala se 23. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 20 příspěvků.
  • Svatba byla 4. července 2011
fotoportrét
fotoportrét
lin84
 PB:..mně se předchází mozek před rukama takže se musím kolikrát vracet a psát znova,takže buď v poho...já jsem po třech 12-kách,dnes po noční a taky nějak blbnu...jinak lidský příběhy....někdy k pláči,jindy k poučení,...ale nedá se to srovnat s tím poučením vlastním,...tak snad nás všechny čeká konečně ta správná cesta s tím správným...
23. srp 2010 v 15:50  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
 anka6: to me moc mrzi emoticon posli mu na svatbe tam nahoru jeden specialne ciste jen pro nej ten letici "lampion" se vzkazem a urcite je stale s Tebou a i bude
lin: ja myslim ze urcite
23. srp 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anka6
Registrovala se 2. července 2010 na beremese.cz. Přidala 2289 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
 gepe,díky.
Je fakt že život je boj,ale my tet máme před sebou rok planovaní a kecaní,tak jsem zvědavá kolik nás tu do te doby bude emoticon Je to fajn si takhle pokecat člověk se trochu odreaguje od všedních starostí emoticon
23. srp 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
 To víš že to udělám,budu mít jeho fotku u sebe v kabelce,chci aby byl semnou
23. srp 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
 anka, za malo. emoticon a mas pravdu, uvidime a praveze je to fajn, sama bych tomu neverila kdybych sem taky "nezalezla" emoticon
23. srp 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
 No zítra to bude 8 měsíců co umřel tak pujdu na hřbitov,
pořád čekám že mi napíšou ten email na tu restauračku kolik to bude dělat ale asi mají hodně práce. emoticon No tak jsem zvědavá na cenu.
23. srp 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hest
7
Registrovala se 20. května 2009 na beremese.cz. Přidala 340 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 10. září 2011
    Pluhův Žďár, Region Jindřichův Hradec
fotoportrét
fotoportrét
hest
7
Registrovala se 20. května 2009 na beremese.cz. Přidala 340 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 10. září 2011
    Pluhův Žďár, Region Jindřichův Hradec
 Ahoj, dočítám dočítám-)

a u těch unitářů to je potom bráno jako sňatek civilí, nebo církevní? Ty církevní se hůř rozváděj(sme optimista, co..ne ba ne, beru to realisticky, člověk nikdy neví).

Dneska mi odepsali z nového místa, že majitel je do středy na dovče, že se pak ozvou, tak doufám, že ano. My chceme mít svatbu v září.

Koukám že tu máte zajímavé životní příběhy. To my se seznámili, když měli vlaky výluku a já byla šťastně zamilovaná do své první lásky, od které jsem bohužel musela odletět několik tisíc km..a vidina toho, že bychom se ještě viděli na živo či spolu plánovali budoucnost byla málo pravděpodobná..vidět to dneska, bylo by to jiné, normálně bych se sebrala, vydělala peníze a odletěla, tenkrát jsem nepracovala, studovala a plánovala vysokou a profesní směr..
no a můj současný drahý mě prostě ukecal-) hrozně douho jsem tím trpěla, že se rozcházím kvůli němu se svým cizincem, nicméně se to nějak zvládlo-). Pak po 5 letech jsme měli krizi, já jsem studovala v jiném městě, měla jsem toho hodně, on pracoval, dělal postgraduál, tak nějak jsme spolu neuměli trávit čas..tak jsme se rozesli, ja chvili chodila se spoluzakem, pritel randil s ruznejma..ale jak jsme za ty roky byli zvykli, jsme travili vikendy spolu...bylo to uplne divny obdobi..nejdriv chtel on me zpet, ja chtela aby se zmenil, pak jsem zjistila ze ten novej je silenej, sice je s nim legrace, ale do zivota je nepouzitelnej a ma silenou rodinu..tak jsem chtela zpet ja, jenze jemu se nechtelo protoze se zakoukal do nejake osmnactky..on se vyprdl na postgradual, ja na skolu, protoze mi to neslo a bralo mi to psychicky sily a sla jsem na jinou skolu..a rekkla jsem si ze kaslu na ne oba...a v tom prisla ma draha polovicka, ze jeslti to spolu nezkusime, ale ze bychom spolu bydleli a bud to pujde,nebo se rozejdeme...no a z toho naseho spolecnehho bydleni se narodil syn-) atak na nase sedme vyroci jsem byla pozadana o ruku, tak snad letos to dovrsime..ale trochu se toho i bojim..-)
23. srp 2010 v 16:12  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka10
19
Registrovala se 27. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1413 příspěvků. Má 49 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka10
19
Registrovala se 27. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1413 příspěvků. Má 49 přátel.
 padám ženy emoticon dnes je asi mezinárodní den stání u plotny emoticon emoticon emoticon Ukuchtila jsem na večeři těstovinový salát ať pěkně vychladne a že si ho dáme večer u telky než zlato odkráčí do práce...ale opak je pravdou, Přema si ho dal u telky ale ještě teplej a chtěl sníst další porci tak už jsem ho brzdila. Kdo to má furt krmit emoticon emoticon emoticon
23. srp 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
avano
101
Registrovala se 1. října 2009 na beremese.cz. Přidala 3016 příspěvků a 3 alba. Má 28 přátel. Region Domažlice.
fotoportrét
fotoportrét
avano
101
Registrovala se 1. října 2009 na beremese.cz. Přidala 3016 příspěvků a 3 alba. Má 28 přátel. Region Domažlice.
 ježís, já bych radši stála u plotny emoticon vaření je můj koníček.. místo toho jsem v práci, od pěti je porada, takže domů dorazim zas až v 8 emoticon ani na to beremko jsem dneska neměla moc čas...
já momentálně vymýšlim, jak zorganizovat svatbu pro 100 lidí, no bude to mazec emoticon
23. srp 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
 heste: tak koukam, taky telenovela a pekna emoticon emoticon
anka: ja radsi vsude volam, protoze kolikrat ani po tel. domluve mi nic neprislo, natoz email..
smudli: no a predstav si, ze pak takovych doma budes mit vic emoticon emoticon
23. srp 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lin84
fotoportrét
fotoportrét
lin84
 tak holčinky užijte si zbytek dne ať již u plotny nebo v práci,já jdu také makat,..tak papa
23. srp 2010 v 16:24  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka10
19
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka10
19
 mě vaření nevadí emoticon jen dnes joooo, bych se nejradši válela emoticon a taky se válet budu, dnes je Prostřeno, pak Ulice, Chalupáři... oooo ano poslední týden prázdnin si snad konečně užiji emoticon
23. srp 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
 avano: no, me desi predstava ze se nam tam sejde asi min. 60-70 lidi, resp. dle toho kolik poslem oznameni emoticon a jsou lidi, ktere nelze odmitnou emoticon tak jsem na Tebe zvedava emoticon se budu od Tebe inspirovat emoticon

link84: zatim papa emoticon
23. srp 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
avano
101
fotoportrét
fotoportrét
avano
101
 gepe, já jsem na sebe taky zvědavá emoticon teď někdy chceme jet omrknout místo, který jsem vybrala, jestli se tam vůbec vejdem. Naštěstí díky známostem nebude problém půjčit velký pártystany prakticky za hubičku. Spíš budu mít problém s tim, kdo bude schopnej udělat catering pro 100 lidí... rozhlodli jsme se, že nebude žádný rodinný oběd, prostě se udělá kotel polívky, tak aby bylo pro všechny, a aby aspoň na krátkou chvíli oficialit byli všichni pohromadě a pak bude prase, grilování, raut. Proto jsem povolila těch 100 lidí emoticon

smudli, taky bych brala prázdniny emoticon už si ani nepamatuju, kdy jsem je naposledy měla, ale ňákej rok už to bude emoticon
23. srp 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
 no,tak mě už psal předtím že si mám domluvit sál na statku a pak u něho,takže domluva je sním dobrá.Takže sál je rezervovaný a jídlo taky,jenom čekám na rozpočet,sál budu platit 286kč na hodinu což je super.A jen čekám co bude stát jídlo,tím myslím oběd,předkrm,připitek.Raut platí mamka,od mojeho.Alkohol a zbytek máme svoje,tam můžu mít co chci. emoticon
23. srp 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
Registrovala se 9. října 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 3076 příspěvků. Má 35 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
Registrovala se 9. října 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 3076 příspěvků. Má 35 přátel. Region Beroun.
 Noa holky,to počkejte,až se vám budou lidi omlouvat v den svatby nebo se neomluví vůbec a nedojdou.To bude teprv vzrůšo.Tak já mám padla,tak mizím a zas zítra s eozvu.Tak se měhte všechny krásně a pa,pa.A moc nedrbejte,kdo to má pak dočítat emoticon emoticon
23. srp 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka10
19
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka10
19
 ava: já si celé prázdniny proležela tak z nich nic nemám emoticon

Doufám, že příští rok budu mít prázdniny po pěti letech bez nemocnice emoticon
23. srp 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
avano
101
fotoportrét
fotoportrét
avano
101
 máš pravdu, je lepší, když si člověk sice posteskne, že nemá prázdniny, ale je zdravej...
23. srp 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
 porodnibabka,no já doufám že počet lidí bude takový jaký máme naplanovaný.Však uvidíme,Zrovna tu koukám na bulharsko a řecko.Já bych radši do řecka ale nevím kolik nám zůstane peněz,Tak asi to bulharsko,ale je tam taky fajn,a pro mě to bude odreagovaní od těch mojích uličníků emoticon emoticon po třinácti letech na dovolenou samy bez dětí emoticon
23. srp 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
 ava: tak presne takhle nejak to chceme taky emoticon akorat jak nejim veprovy, tak telatko emoticon
anka: ty jsi taky jedna z tech stastnych koukam, ja ani nevim zda nam rodice budou chtit nejak prispet, mama se uz pomalu klepe na to jak bude delat svatebni kolacky emoticon
pb: no me je to jedno, budu chtit potvrzeni na hosty rodinny i raut a stejne na raut dam min jidla, s tim ze by se kdyztak neco pak operativne pridalo... zatim papa a jak zase budes, tak si urco dobre poctes emoticon emoticon

anka: to mi pripomelo, vcera jsem se ptala pritele, kam by chtel po svatbe na sluzebku a on na jakou sluzebku? a ja ze na svatebku, at si nemysli, ze si to tam pekne odmaka emoticon emoticon
23. srp 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
 no já bych na svatebku chtěla hned za dva dny posvatbě,takže ani nepočítám že budeme mít nějakou svatební noc,tu necháme až tam emoticon emoticon Jo tak můžu říct že jsem si taky myslela že vše bude jenom na nás co se týká financi,ale mám to fajn,zlato od mamky na prstýnky,babička mi dá peníze za práci co budou stát ty prstýnky,takže to je paráda a ušetřené peníze.raut bude platit druhá mamka,alkohol si nakoupíme dopředu,no ještě by to chtělo nějakého sponzora na svtební cestu,neznáš někoho emoticon emoticon emoticon emoticon
23. srp 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
 anka: Ty jsi normalne provokaterka jak hrom, zenska! emoticon emoticon emoticon
23. srp 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
 Gepe:asi budu chodit s pokladničkou po městě emoticon
23. srp 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
 anka: tak pockej az budou maturity a muzes se tvarit, ze mas posledni zvoneni emoticon
23. srp 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
 gepe:no jedině jako jejich učitelka,je mi 37 emoticon emoticon emoticon no ale nápad je dobrý,jen sebrat tu odvahu.Ale v dnešní době ti jen málo kdo hodí emoticon
23. srp 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
 tak dneska končím zítra až budu mít navařeno a trochu klidu tak se stavím na kus řeči emoticon
23. srp 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
 anka: i to muzes emoticon emoticon tak neco jinyho vymyslet emoticon
tak jo, ja budu koncit taky emoticon jedeme na tu obhlidku mozneho mista cinu emoticon

PB: myslim ze je to cirkevni. Jak je tezsi cirkevni snatek rozvest? emoticon My to nebudeme mit nabozensky, pokud vyuzijeme jejich sluzeb emoticon desis me i kdyz na rozvod nepomyslim emoticon
23. srp 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka10
19
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka10
19
 máme DJ emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon a za luxusní cenu emoticon
23. srp 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
Registrovala se 5. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Přerov.
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
Registrovala se 5. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Přerov.
 Ahoj holky, co se řeší? mě se totiž nechce dočítat víte... emoticon JInak do galerky jsem si přidala zásnubák..... emoticon
23. srp 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš