Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
anka6:Hezký den,právě jsem vstala...ještě že jsou ty noční občas poklidné....když projíždím vše co se týká svateb....najednou je ráno... ;-)
Odpovědět
porodnibabka: to prave drzi protoze to je ze zakona, ale jinak si muzes domluvit co chces, treba i zapojeni deti do obradu apod :-) lin84: ahojky ;-)
Odpovědět
gepe:zdravím :-)
Odpovědět
PB: jsou to unitari - nscu cezet
Odpovědět
pardon :-D unitaria cezet
Odpovědět
Profilova fotka
to teda čumim. Lin,taky bych už byla rozvedená vzít si bejalýho.Rozešli jsme se po docela dlouhý době a společným bydlení,ale díky bohu 8-) Pak jsme si ještě nějaký ten pátek počkala a hle?Budu se vdávat ;-)
Odpovědět
Přesně,my jsem spolu byli4,5 roku,z toho 3 roky bydlení,...byla jsem moc hodná a tím vlastně blbá...zrovna u něj....a pak z čista jasna...připadám si jak v pohádce a taky jak praštěná,že jediný co teď na netu hledám je vše co se týká svatby :-)
Odpovědět
lin a pb: tak se pridavam do klubu, prvni vazny vztah - 2x zadost o ruku, druhy vazny vztah - 1x zadost o ruku, a v mych 28 me uhnal pritel, kdyz jsem hodila kosu do zita a hle v poradi ctvrta zadost o ruku a uz vim, ze to je ono :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, 4. žádost o ruku?? :-D je teda nemam zasebou ani tu první :-D :-D my si prostě řekli, že bysme se mohli vzít a hotovo :-D
Odpovědět
ava: njn, ten prvni byl vazne blb, sahl na me nejednou fyzicky a nakonec se snazil i fyziky.. ten druhy, ten jeste nebyl moc zkuseny ze vztahu.. no a ted mam vyslovene zlaticko, ze i maminka moje ho vzdy vita prvniho atd., nemluve o tom, ze vsichni jsou spis s nim :-D obcas se naoko zlobim, ale vim ze uz proste nechci menit, takze kdyz me pozadal o ruku - a to jsem nebyla zastancem svateb, tak jsem mu po 14ti dnech od pozadani poslala do prace kytici s pranim, kde bylo pouze ANO :) :-) popisovat storku z prace radsi ani nebudu, vcetne jeho soku :-D
Odpovědět
...hezký počet žádostí :-) mne požádal,již snoubenec,jednou,na Štědrý večer....a doufám že tento dárek vydrží navždy...
Odpovědět
oprava - ...snazil i psychicky... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Tak já za sebou jedno manželství mám,i když se tomu manželství nedalo říkat,člověk si asi musí projít peklem aby potom dostal toho pravého.Takže muj skoromanžel to byla moje první velká láska,takže jsme spolu chodily tři roky a pak se rozešli,měli každý rodinu ale to nefungovalo a po x letech zase spolu :-D
Odpovědět
gepe:člověk si musí projít sr....aby si pak vážil.....jinak to bylo hezké,jak jsi poslala tu kytici...
Odpovědět
anka6:...to je na vydání románu,...ale je to pravda,člověk si musí sáhnout hodně hluboko,aby pochopil,prozřel a pak si vážil,...přijde to pak samo...
Odpovědět
lin: taky to rikam a je jedno jaky to jsou, v kazdym pripade je to zkusenost, ktera je k nezaplaceni ;-) no pojala jsem to po svym, protoze kdyz jsem dostala prstynek tak jsem byla doma v natackach a pradylku a fakt se mi nechtelo nikam na vecu, protoze byl patek vecer a ja chtela byt v klidu.. takze to prani jsem nechala udelat na miru, ze na predni stranu jsem vytvorila fotku moji hlavy v natackach a dovnitr to ano :-D
Odpovědět
jsem mu totiz kdyz mi ho dal atd. byla tak v soku ze jsem rekla "to fakt ne" :-D protoze on porad mluvil o tom ze bychom se mohli vzit a ja mu porad rikala a delala si srandu, ze dokud neprijde s prstynkem, tak to s nim nechci resit :-D
Odpovědět
ani se neptej telenovela to je nic,opravdu když jsem byla vdaná a on ženatý a viděly se ve městě tak jsme oba brečely :-( no každý se díval na děti ale srdce nás táhly k sobě,jsem ráda že ho mám je to ten nejlepší chlap,jsme spolu už 7 let :-)
Odpovědět
gepe: :-D jsi originální,...v natáčkách...supr...já jsem to vůbec nečekala,...takže celkem trvalo než jsem ze sebe něco dostala :-)
Odpovědět
anka6: uuuf tak to je super :-) lin84: no ja se pobavila a taky to musela nejak rozdejchat a hlavne si ujasnit jestli si ho chci vzit ci ne, resp. se vdavat :-) protoze on jak je tradicionalista, tak deti jedine po svatbe :-D
Odpovědět
gepe:tak to já jsem rozhodnuto měla jen jsem to nečekala tak brzy,....kdyby bylo na mně tak mám dítě hned :-) ale nechci si nechat ujít svatbu na zámku,když už je termín...
Odpovědět
lin: já že tam máš, že svatba byla v roce 1999 :-D mě yasnoubení teprve čeká, ale hezké příběhy :-o ;-)
Odpovědět
lin: tak to chapu :-)
Odpovědět
barrcaa: to vůbec nechápu jak se to tam vzalo :-o ...bude až 4.6.2011...no až.... :-)
Odpovědět
...díky za upozornění,už jsem si to v profilu změnila... :-)
Odpovědět
lin84: v pohode, ja byla chlap taky tady nejdriv, nez me holky na to upozornily :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zlatá slova,holka.Anko,to je fakt neuvěřitelná storry,ale vše je tak,jak má být. ;-) Koukám,že psychický vydírání je taky normálka.Mně to teda vůbec nedělalo dobře už jen proto,že jsem citlivka a všechno jsme si moc brala.Výhružky typu,napálim to do stromu,podřežu se,objesím se na půdě,už jsem si i našel trám atd...to bylo na denním pořádku. Fakt si člověk musí projít bahnem a peklem a pak na něj čeká odměna v suprovým chlapovi,kterýho si váží a nakonec se dočká i svatby a spokojenýho života,i když se to před tím zdá naprosto nesplnitelný.
Odpovědět
porodnibabka: presne!
Odpovědět
Profilova fotka
Gepe,Lin :-D :-D :-D gepe,ty jsi hustá."To fakt ne" Chudák,tomu muselo být trapně,ale originálně sis to odprosila. ;-) Anko,no,myslim,že kdybys nám řekla celý příběh,tak budeme všechny bulet jak želvy.Už jenom z toho,co tu píšeš mi lítá mráz po zádech. za chvilku padla a pak jedu Zumbit...jupííí,co plánujete vy na večer? Jo,taky píšete takový blbosti?Já si to už po sobě musim číst,pač vynechávám písmenka,přehazujou se mi.No celý den na beremku dá člověku zabrat :-D :-p
Odpovědět
a zazvonil zvonec a pohádky je konec,ale ta mě čeká až 16.7.2011 ve 12.00,doufám že to bude v pohodě,my jsme oba dost citlivky,takže obřad bude pro nás asi,držení se toho aby jsme nebuleli,ale taky ze strany naši co se týká umrtí mého tatky,kterého jsem zbožnovala,milovala.ten kdyby měl kozy tak mi i ty dětí nakojí opravdu to byl skvělý člověk,procestovaly jsme toho hodně a dělaly blbosti,byl sportovec tělem i duší.Už mi tečou slzy jak na něj myslím
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?