Svatba v Pardubicích 2011. Taky plánujete svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli je tu někdo z Pardubic - kdo plánuje příští rok svatbu jako já?
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk @petinkas já jsem na tom ještě hůř :-D Nemám ani ten termín :-D Dneska jsem na matrice předběžně zamluvila termín, ale chci ho ještě změnit, tak doufám, že se nám povede zabrat nějaký kloudný. Tohle datum se nám sice líbí, ale mají svatbu před náma, takže by nás oddali ve 14.00 a to mě příjde hrozně pozdě! Kvůli obědu a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
@petinkas Dá se kombinovat bílé a žluté zlato a to vypadá moc hezky :-) Já si budu kupovat asi z bílého zlata, ale štve mě jak je to hrozně draný :-/
Odpovědět
@lis Jaký termín jste si vybrali? Ve 14h už mi taky přijde dost pozdě. My máme ve 12h a to hlavně z toho důvodu, že pocházím z Vysočiny (kam si pro mě přijede ženich) a počítáme s 1,5h na cestu do Slatiňan. Jinak jsem chtěla spíš v 11h, ale to bych nestíhala (kadeřnice, líčení atd.). Jinak cenu prstýnku jsem raději ještě nezjišťovala, abych se neděsila moc dopředu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já se těším! Už zítra svatební veletrh v Praze. Držte mi palce abych něco vybrala! :-) Pak vám dám ohlasy, když tam natrefím na něco dobrého :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petinkas 16.7. ale ona tam nebyla ta správná matrikářka a ta co tam byla moc nevěděla, takže tam zavolám v pondělí a doufám, že to domluvím. Tady jedna holčina z beremese říkala, že s touhle matrikářkou bylo vše v pohodě, že jim vyšla vstříc a bude se brát na stejném místě jako já, tak doufám, že dopadne nějaký dobrý datum v lepším čase :-)
Odpovědět
@lis Tak držim pěsti a Prahu závidím :-)..
Odpovědět
Profilova fotka
@petinkas no já tady teď v praze bydlím do června už se těším zase do pardubic! :-)
Odpovědět
@lis To se po svatbě hned stěhuješ nebo jenom obřad bude v Pardubicích?
Odpovědět
Profilova fotka
@petinkas Stěhuju se ještě před svatbou :-) Já jsem tady jenom od října do června jinak jsem v Pardubicích. Přítel tenhle rok studoval prezenčně tak jsme bydleli kvůli škole v Praze, ale příští rok bude dojíždět, takže budeme zase v pce :-)
Odpovědět
@lis Jo takhle.. tak ještě využij pražského bydlení na ten svatební veletrh a pak nám sem dej nějaké info. :-)
Odpovědět
Holky, uvažujete o nějaké barvě - jak budete ladit svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Já už to mám vymyšlené :-) Svadbu budu ladit celou do krémové, doplňky zelenkavé a sem tam fialková :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petinkas Jj info určitě dám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petinkas My už máme jasno,máme už doma i doplňky a je to fialovo-bílá :) Dneska jsme ženichovi kupili kravatu :)
Odpovědět
I my uz mame vybrano, svatba bude cerveno (bordo) bila :) jinak prstynky budeme mit kombinace zlata, bile a cervene :) i kdyz ta cena prstynky je fakt sila, ale zas je tojen jednou, teda doufam :D mame doma stare zlato, tak snad nam ho odkoupi za rozumnou cenu a budou prstynky trochu levnejsi :)
Odpovědět
@nk @maarika Já barvu pořád řeším.. líbila by se mi růžová (ale není to jenom moje svatba :-) ), i ta fialová, červená a zelená.. Proč neexistuje jen bílá a černá?? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petinkas @lis @nk @maarika Já ještě barvu vůbec nevím - líbila by se mi bílo - červená, mám vyhlédnuté jedny šaty s roztomilým červeným zdobením, ale ještě jsem si je nezkoušela... Jenže přítel mi řekl, že mu přijde červená MOC, že by chtěl svatbu v nějaké jemnější barvě - následně navrhl oranžovou. To jsem rovnou zavrhla, jelikož ta se zase mě ke svatbě nelíbí a navíc mi ani nepřijde jemná. Takže možná růžová??? No, uvidím jak mi budou ty červeno-bílé šaty, až si je vyzkouším...
Odpovědět
Profilova fotka
@petinkas No my,co se týkalo barvy,tak jsme měli téměř hned jasno.Fialovo-bílá se nám líbila hned od začátku :)A to jsme o tom ano moc nepřemýšleli a musím říct,že i doplňky se schánějí sami,tak doufám,že to dopadne vše dobře :)
Odpovědět
@eileenk Já jsem viděla svatební hostinu v oranžové a hrůza.. vypadala krásně ta červená, jenže do kytice bych chtěla bílé kaly a v kombinaci s červenou se mi nelíbí.. ještě mě napadla zelená, ale nevím, jestli by to nebylo moc mdlé a taky mi nepřijde jako moc svatební barva..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk Červená svatba taky nemusí být špatná :) Jen té červené,aby tam nebylo moc :) Ale taky semi líbí.Oranžovou bych teda taky nemusela :)Růžová je taková decentní,takže bych byla určitě pro :) A myslím,že i doplňky by se mohli shánět lehce :)Doufám,že bude nějaká fotečka tech šatiček :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petinkas kamarádka měla loni svatbu krémovo - zelenou a nebylo to špatný! Ale já si na zelenou nepotrpím, takže o ní neuvažuju, ale fakt to není nejhorší.
Odpovědět
Profilova fotka
@maarika pokusím se, až vyzkouším..... jen se možná budu fotit trapně mobilem v zrcadle.... :-N
Odpovědět
@eileenk "není nejhorší" je krásný spojení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petinkas :-D to říkám ze svého pohledu - v životě jsem si na sebe nic zeleného neoblékla. Ale kdo má tuhle barvu rád (třeba zrzky ji hodně vyhledávají), může být navýsost spokojen!
Odpovědět
Co se tyka te cervene na svatbe, tak je to kvuli tomu ze miluju rude ruze, pritel bude mit na klope take rude poupatko.. tak uz to vsechno sladime :) saty mam ciste bile, v kombinaci s ruzemi by to mohlo byt fajn, pritel neprotestuje, pry ze chce aby se svatba libila hlavne me :) jinak bude na stolech bily ubrus, uprostres rudy vlizelin, jinak to prehanet nebudeme :) taky sem videla fialovo-bilou a prislo mi to takove mdle. Ale je to o vkusu..
Odpovědět
Holky, tak co dneska? Jsem si na vás včera vzpomněla, když jsem ještě v devět večer jedla půl tabulky čokolády.. :-S
Odpovědět
Ahoj holky, par vas tu je co planujete svatbu na Kunce. Vcera sem si udelala vylet a byla sem Kunku po delsi dobe trochu obhlidnout :) nejak me totiz porad nejde do hlavy, kde budou parkovat auta? Kolik jich pusti nahoru? slysela sem neco o deseti autech a parkovat by se melo u ty studny? vim, ze se to vsechno dozvim na miste ale vrta me to v hlave :-D nemate nekdo zkusenost, treba jste uz na nejake svatbe na Kunce byli?
Odpovědět
Profilova fotka
@petinkas Ahoj :)No,já jsem opět vyřízená.Zase jsem si dala hodinu cvičení a jsem KO :) Ještě,že zítra cvičit nemusím,tak zase až v neděli :) Jinak,tu čokoládku závidím,ale asi bych pak musela cvičit hodiny 3,abych to vycvičila :)
Odpovědět
Profilova fotka
nk: parkuje se az nahore pod hradbou, na to sikmem ztravniku, vlevo od vstupni brany
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky a co fotograf?Jakýho máte?Já nemůžu sehnat nějakého kvalitního za dobrou cenu :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?