Svatba v Pardubicích 2011. Taky plánujete svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli je tu někdo z Pardubic - kdo plánuje příští rok svatbu jako já?
Odpovědět
@kompleta diky moc :) uz nebudu mit brouka v hlave i kdyz nevom kdyz tam pred nami bude svatba jak se tam vejdem :) uvidime co nam reknou primo tam.. nevis jestli je to zhruba na tech deset aut? @marrsik nj s tema fotografama je to tezky, za par fotek treba 3000 je dost. Meli sme ten samy problem, ale neda se nic delat, tak sme objednali pani kousek od pci, Jana Kalivodova, ma fotky hezke, jsme s ni domluveni na fotky obradu, pak hodina foceni a vyjde to cca 2000. Vyvolani fotek neni v cene, ale doprava ano. V utery mame schuzku, kdyztak dam vedet jaky to bylo. Kdyztak jukni na web, pod jmenem ji najdes.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@marrsik Ahoj, my máme fotografku z HK. Za 2h focení (obřad, společné foto v interiéru a exteriéru, retuš fotek, barevná úprava a tisk 120 fotek + DVD) 3500,- Kč. :-) Je osvědčená, fotila kamarádkám svatby.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jsem také začla cvičit, jím ale všechno a jen omezuji velikosti porcí. dala jsem vice ovoce, zeleninu moc nejim, je to sama chemie, tak si pockam na prvni rekvicky a salat. zacnu u behat. aby telo se celkove zpevnilo. kilca pujdou rychleji dolů. fotografku profi nemam, mam kamaradku a dela pekne fotky. umi je i upravit. delam oznamka, motylky na sklenicky, nakupuji vyzdobu. cerven se nám pomalu blíži.
Odpovědět
Profilova fotka
@nk Hihi,zrovna pred hodkou jsem narazila na paní Kalivodovou a strašně mi je povědomá.Myslím,jestli nás dokonce kdysi nefotila na tablo ve fotoatelieru ve sladkovskýho v Pce.Na web jsem koukala a foto ma moc pekny.Tak uvidime,co mi odepise.Nj,ty ceny jsou hrozny,uz jsem se smirila s tím,že do těch 5000,- to bude.Ale chci je jak na DVD,tak i vyvolaný.O webovou prezentaci mi nejde,co fotografové nabízej.Někdy ani tištěný foto nenabízej.Většinou to hodí jen na DVD.Nojo,svtební fotky jsou "jednou" za život a na celej život,tak akždá chceme,aby byly dokonalé.Tak kdyžtak dej vědět,jak jsi dopadla.Pokud se mi ozve,a bude mít v náš termín volno,tak jí berem :-)
Odpovědět
@marrsik pani velmi sympaticka, jak po tel tak i rychle odepisuje :) kdypak mate svatbu? Uctuje si hodinu aktivniho foceni 1000 (retus, barva, skupinky, interier, exterier) takze pocitam ty 2000. Myslim ze nebudeme litovat. Cenu vyvolani fotek ma standartni takze v poho.. dvd dostanem, takze kdykoli se daj8 fota pridelat. Urcite dam vedet, rikala ze nas klidne mafoti v atelieru abysme videli :) Jen bych chtela i video, ale to taky neni zadarmo, tak to asi necham na kamaradce :) nebude to sice od profesionala ale zato zdarma :-D vy neuvazujete o videu?
Odpovědět
Profilova fotka
@petinkas @maarika Tak jsem ještě včera večer našla ty stránky Hanky Kynychový a dala jsem si jedno cvičení na zadek, dneska pak další cvičení na břicho a ještě asi půl hodinku zumby, taky podle netu. Mám ze sebe radost! Hlavně ale aby mi nadšení vydrželo!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@nk My máme svatbu 10.9.Pokud to je ona,jako že asi je,tak nám fotila na tablo a fotky byly nádherný.jo,tak to je fajn,když vás nafotí zkušebně ve fotoatelieru.No,my chceme klasicky příjezd,obřad,foto s rodinou a pak fotky novomanželů v interieru a v zámeckém parku.Tak uvidíme.Fotky bych chtěla na DVD a 10x15 vyvolaný.Asi tak 60-80 fotek.Ale tak uvidím,na čem by sme se dohodli.Já ji psala asi před hodkou.Takže mi spíš odepíše zítra.Ale myslím si,že ji určo vemem.Jo,video jsem chtěla taky.Pan brož z Pce,si za to účtuje 1500.Což je klasické natočení po příjezdu na radnici,obřad.Na DVD udělá obal + k videu ještě jedno sestříhané video s hudebním doprovodem.Nepřijde mi to drahý,ale přítel to nechce.že se na to beztak nikdy nekoukne a že v rodině je kamera.Jenže dotyčnej mi tam těžko natočí něco v profi kvalitě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk No tak super:) Držím palečky,aby tě to bavilo a aby ti to cvičení vydrželo :-D Jinak já cvičím teda aerobic podle Olgy Šípkové a fakt super :) My si teď ka s přítelem dáváme vínečko a konečně jsme uzavřeli seznam lidí,kteří půjdou na svatbu :) Nejhorší je,že jsem do teď nevěděla,že mám kolem sebe lidi,kteří jsou přátelé jen na oko :( Už více jak rok se s jedněma nestýkáme a najednou,jak se dozvěděli,že se chystá svatba,tak jsou zase strašný kámoši :( Fakt mě to štve a asi nejvíc to,že si myslí,že jsme tak blbý,že nám to nedojde ... :(
Odpovědět
Profilova fotka
@maarika Jo jo, ty seznamy, to je největší kámen úrazu.... Hlavně pro tchýně, maminky a další chytré rádce, kteří Ti vnucují, koho ale MUSÍŠ pozvat! To je hlavní důvod, proč oddalujeme sdělení téhle novinky rodičům...chjo.
Odpovědět
Profilova fotka
@maarika @eileenk My sme to zatím řekli jenom rodičům.Ale když vidím ty reakce,tak bych se na to vyprdla.Všichni řeší,proč to jako nechceme říct i ostatním v rodině.Ale přijde mi to až moc brzo,když máme svatbu až 10.9.Čím míň lidí to ví,tím míň otázek.Nejlepší je,když si to uděláte podle svého,tak jak chcete vy a né jak chtějí rodiče.I když,někdy je velmi těžké říct ne :)
Odpovědět
@marrsik Jasne tak v utery ti dam vedet :) me rikala ze ma hodne plno na leto, myslim ze byste ji mohli stihnout volnou :) no prave ze me to nikdo kvalitne nenatoci, i ten muj na to ma stejny nazor, ale na druhou stranu na fotky se taky nebudem divat denne, mozna :-D taky mam podobnou predstavu nafoceni. Uvidim na cem se dohodneme a dam recenze :)
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk No,přesně tak :) My ,když jsme rodičům řekli,že se budeme brát,tak přítelova maminka v pohodě,ale ta moje... :) Strašný!Tak jsem ji dala najevo,že to je naše svatba a že jsme rádi za rady,ale že to chceme udělat podle sebe .A myslím,že jsme si to vysvětlili a tak je ráda,že za ní jdeme,řekneme jí,s čím by jsme chtěli pomoct a je docela v klidu :) Taky jsme rodičům řekli,ať si udělají seznam komu chtějí dát svatební oznámení a myslím,že to zatím probíhá v naprostém klidu.Ale mám strach,že čím se to víc blíží,tak tím to bude horší :) Jinak,už nám přítelova mamka napekla koláčky na ochutnání,aby jsme to odsouhlasili a jako super. :)
Odpovědět
Článek se načítá
@eileenk No tak to já teda budu muset začít taky něco dělat ;-) ..
Odpovědět
Profilova fotka
@marrsik Já si myslím,že to aby se to dozvěděli ostatní,tak na to slouží svatební oznámení :) My jsme to řekli jenom rodině a jestli ta se s tím někomu pochlubí,tak to se dozvíme až zítra,jelikož má přítelova babička 70tku a to budou asi otázky,no jsme zvědaví :)Jinak ,já myslím,že vy máte čas,pokud máte svatbu až v září,tak na to budeme mít času až,až :) Jo a taky si říkám,že je to naše svatba a my si jí uděláme,tak jak chceme my a ne podle představ rodičů a navíc když si ji my sami platíme :)
Odpovědět
No my jsme to řekli zatím těm, u koho už teď 100 % víme, že ho na svatbě chceme (máme ji v pátek, tak aby si mohli dostatečně dopředu nahlásit volno).. jenže teď nás čeká víkend u přítelových (snoubencových :-) ) tetiček (které pozvat nehceme), tak se "hrozně těším" na jejich narážky (páč tyhle zprávy se šíří opravdu rychle).. Je mi blbý říkat ne, ale je to přece naše rozhodnutí, že?
Odpovědět
@maarika SOUHLAS ;-)
Odpovědět
@marrsik ahojky, tak co foto? Uz neco vis? Premyslim do ceho se pustit, sice bych si chtela na chvili odpocinout, ale stejne na to furt myslim :) jak probihaji pripravy u vas?
Odpovědět
Profilova fotka
@nk Ahojda,před hoďkou mi odpověděla na email a jako fakt zajímavá nabídka. Lepší než kde sme byly ve čtvrtek.Tak jsem jí hnedka cinkla,že si jí zamlouváme na 10.9. a 17.2. nebo 23.2. tam jedem na konkrétní domluvu.Už se těším.Konečně jedna starost z krku a dušička bude mít chvilku klid.No,my máme zamluvenej termín na matrice.Zamluvenou restauraci.Už mám rozjednaného květináře.A v pátek jdu do salonu zkoušet šaty.Jinak se zatím rozkoukávám po internetu a inspiruju se.Představu už nějakou mám.Tak uvidíme,co z toho vzejde.Barvu svatby ještě nevím.Podle toho,jakou kytku mi doporučí květinář,ale chci kali.Takže až budu vědět,jaká bude barva kdytky,tak začnu už pomalu něco nakupovat.Ale myslím na to každým dnem i nocí. :-D Ty už toho budeš mít víc,když máte svatbu v létě :-)
Odpovědět
@marrsik no vidis, sem rada ze sem ti poradila :) my mame skoro to samy, saty uz mam zamluveny, kytky vybrane tak nekdy zajdu do kvetinarstvi. V pondeli jdeme kouknout na prstynky, chceme kombinaci bilehos vervenym zlatem a nechat si udelat oznameni :) utery ta fotografka sem zvedava :) budeme mit svatbu cerveno (bordo) bilou, kyky budou ruze. Jinak mam doma vyrobene obalky na oznameni, vyvazky na myrty, ozdobu na auto.. mam ikosmeticku a kadernici.. furt po necem koukan a vybiram :) tak at vyberes tynej saty :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nk no,my ještě nevíme bílo- (zelená,modrá,žlutá). Kam jdeš na kosmetiku? Chystám se navštívit kosmetický salon v ohrazenicích p.Beková.Ke kadeřníkovi chodím tady v Pce do Matrix Angles,takže to ani neřeším.Na prstýnky půjdeme v březnu k panu Rehakovi.Byl i na svatebnim veletrhu a prstynky nas velmi zaujaly.Chceme klasické bílé zlato.No,mně to velké vybírání čeká,asi to bude velkej masakr.Člověk má tu svoji vizi...SEN,tak uvidíme,jestli to všechno pošlape jak má :-) Přítelovi rodičové to vůbec neřešej a moji rodičové chtěj jinou hospodu než chcem my a někdy maj názory,že by si člověk poklepal na hlavu :-D
Odpovědět
@marrsik ja mam znamou kosmeticku, takze dobry :) nj me to povidej unas to nejvic resim ja a mamca.. my si hostinu delame sami, mamca uvari a vecer bude prasatko :) a kolik je tak cena prstynku? My chceme to jen okouknout, pritel ma znameho zlatnika, mame zlato poprarodicich tak ho nechame ocenit a uvidime jestli nam to vyjde levneji. Jinak je to palka, na netuse nam libiza 12000 ale. fakt nekradem :-D hlavne s satama nespechej, uzivej si to :) ja sice byla jen ve dvou salonech, ale hned 4 satky jsem si zamilovala, a asi hodinu se v nich prohlizela :-D ani sundat sen je nechtela :) ted jeste aby vyslo pocasi a vse slo podle planu..
Odpovědět
Profilova fotka
@maarika Ahojda, tak veletrh byl vyčerpávající :-) Bylo toho moc. V něčem jsem se inspirovala rozhodla jsem se asi trošku pozměnit barevné téma svatby :-) A rozdali mě miliony slev do různých krámků :-) Tak to možná využiju, ale hlavně jsem ti chtěla doporučit, že jsem našla jeden salón se závoji a prodávali kratší závoje za 350,- já jsem si ho zkoušela a byl fakt hezký :-) Mají i e-shop. Když tak ti pošlu odkaz, ale tys říkala, že nerada něco kupuješ z netu bez zkoušení viď? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nk no,já bych taky o tom furt kecala a kecala,ale držím se ze všech sil.Aby si neřekli,že jsem už nemocná.Takže o tom mluvím občas s přítelem,co je zrovna třeba enbo nápady.S mamkou moc o tom nemluvím,pač ona chce hostinu jinde než my a trošku se urazila.No,vlastně pořád je v iluzi,že to bude tam,kde chce ona :-D Ale my si to vše chcem zaplatit sami a pokud nám pak budou něco chtít připět,tak to bude na nich :-) No,kamarádka má od řeháka prstýnky z bílého zlata za 18000.Zlato se prý dobře vykupuje naproti grandu vedle Alpinu.Do salonu jdu k autobusaku Svatebni a kvetinove centrum.Maj tam prekrasny saty,takze pocitam s tim,ze ty co mi padnou do okna a budou mi sedet,tak je vemu.V rozhodovani jsem hrozna,takze obehat 10 salonu a pak se rozhodovat by pro me bylo silene.Na druhou stranu,nechce se mi tolik salonu obihat :-D Nj,pocasí je 50 na 50 :-D
Odpovědět
Tak to chapu, taky sem nechtela pobihat salony, tak sem brala to prvni nej :) jinak by se me mohlo libit vic satu a byl by problem.. ted sem spokojena :) uvidime kolik nam to zlato hodi.. ty jo 18000 tak takovou sumu si dovolit nemuzem, pocitame tak cca 10000.. taky sem slysela chvalu na saty u nadrazi, ja mam ty svoje tady z Chrudimi.. Taky bych o tom mohla mluvit furt, doma uz ze me sili :-D pritel ma na vse casu dost, ale mamca to proziva se mnou a dost nam pomaha. Chce aby se mi to libilo, i pritel rika ze to bude hlavne muj den, tak at si to udelam podle sebe :) samozrejme ze nedelam nic za zady ale vetsinou neprotestuje :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nk Jsi byla v Chrudimi u Kavalíra? Tam si kdysi půjčovala sestřenice na svatbu.No,já na ty prstýnky počítám max 15 000. Já raději o svatbě mlčím.Občas předhodím před přítelem,co by sme tak mohli mít,a ten mi to odkejve.takže jsem zhodnotila,že si to můžu udělat jak chci :-D On to nějak nehrotí,prostě veme svatební kytici,převezme si mě od otce a řekne ANO :-D S mamkou jdu v pátek vybírat šatky,pak za květinářem,ale nějakou vizi svatby...tombola,dárky pro hosty..atd.To řešíme jen s přítelem.Naši by řekli,ať z toho nedělám kovbojku.Abych to udělal jako to měli sestřenky před 8 a 12 lety :-D Na to jim ale z vysoka prdím.Je to prostě naše svatba a hlavně nevěsta by si to měla udělat podle svého. :-)
Odpovědět
@marrsik jj byla sem u kavalira.. pani sympaticka a fakt poradi. Tak hlavne vyber krasne saty :) urcite pak dej vedet jaky to bylo :) me do toho nastesi mamka nemluvi, ani pritel.. presne jak rikas bude to bas den D tak abysme si ho uzili, nedelame to prece pro ostatni ale pro nas :) my teda tombolu abi darky pro svatebcany mit bebudeme. Nasi chlapi sou uplne stejny, kytka - ano - svatebni noc :-D ale hlavne ze bude to ANO :) Uz se moc tesim na zitra, az pujdem na ty prstynky :) pak dam vedet, favorita mame tak uvidime tu cenu..
Odpovědět
@lis A jaké barevné téma se Ti líbilo?
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja mam velkou zmenu, svatba nebude v kostelu, ale na radnici v Laznich Bohdanec. bude to ten samy den ,ale v 11,30 hodin. jdeme si to tam domluvit, tak uvidim, jak to tam vypada. ;-(
Odpovědět
Proč ne v kostele?
Odpovědět
Profilova fotka
@petinkas Původně jsem myslela, že bude zelinkavo-krémová a sem tam fialková a teď jsem se rozhodla, že bude zelinkavo-krémová, ale sem tam vínovo hnědá :-D Asi se to moc nedá představit, ale rozhodla jsem se, když jsem vybírala stuhy na židle a tahle tmavá stuha se zelenou růžičkou vypadá úžasně! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?