Menu Forum

Svatba v Pardubicích 2011. Taky plánujete svatbu?

25. lis 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petinkas (30 r.)
2
Registrovala se 9. února 2011 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků. Má 18 přátel.
  • Svatba byla 22. července 2011
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
petinkas (30 r.)
2
Registrovala se 9. února 2011 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků. Má 18 přátel.
    Region Pardubice
 Jo, tak s těma tradicema souhlasím, taky jsme jen tak pročítali emoticon. A určitě bych ani všechny nechtěla..
24. kvě 2011 ve 13:21  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eileenk
5
Registrovala se 5. února 2011 na beremese.cz. Přidala 323 příspěvků. Má 5 přátel. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
eileenk
5
Registrovala se 5. února 2011 na beremese.cz. Přidala 323 příspěvků. Má 5 přátel. Region Pardubice.
 Jé holky, já Vám ta vysoká čísla závidím, mě těch mých 39 už uteče jak voda a ještě mi toho tolik zbývá - ani ne snad koupit, ale domluvit (řidiče, dopravu, menu v restauraci, rozmístění stolů....) Ten čas strašně rychle utíká a mezi prací ty přípravy jdou strašně pomalu...
@marrsik ...ženich taky ještě není oblečený, zatím má boty, košili a kravatu, na oblek nějak není čas a nebo se nám nic nelíbí...v nejhorším může jít v nějakém, co má doma, ale radši bychom nový... Výrobu výzdoby jsem taky teď zanedbávala, ale včera přišla snad poslední zásilka s proprietama (druhá objednávka z toho e-shopu svatební - dekorace, jak jsi mi poradila, nemůžu si je vynachválit - paní mi sehnala i odstín stuh, který na stránkách neměla emoticon ), takže se na to teď taky vrhnu.
@petinkas Můj přítel trvá na bontonu a chce dlouhý rukáv a taky vestičku! Já sama mu říkám, že se upeče a že mě krátký rukáv a bez vestičky nevadí, ale nedá si říct. emoticon Jinak jsem zrovna ve fázi strachu, aby to všechno dobře dopadlo...doufám že těšení ještě taky přijde!!! emoticon Nebo mě z toho stresu za chvíli klepne! emoticon
24. kvě 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marrsik
Svatební výroba Marsik
Martina Tomčíková PRO

Květy a dekorace - Region Chrudim
PRO Shop: 397 inzerátů
143

“Https://www.youtube.com/watch?v=58jMt8lHXp8”
(Před 1 týdnem)

fotoportrét
fotoportrét
marrsik
Svatební výroba Marsik
Martina Tomčíková PRO

Květy a dekorace - Region Chrudim
PRO Shop: 397 inzerátů
143

“Https://www.youtube.com/watch?v=58jMt8lHXp8”
(Před 1 týdnem)

@eileenk Tak to mne trochu uklidnilo,že ani tvůj ženich nemá oblek.To by si ale měl pospíšit,aby pak nešel jen v trenkách emoticon .Jo,ten e-shop je fakt dobrej a maj tam super akce.Taky mne jeste ceka objednavka.Tento tyden by mi meli prijit svatebni sklenice.Už se těším
Zatím jsem ve fázi,že se nemůžu dočkat.Ale myslím,že během prázdnin to bude opačně,kdy budu nervozní.Asi mi to zatím nějak nedochází.Čím víc se to bude blížit a čím víc budou gradovat přípravy,tím to bude horší a horší.
Hurá do toho a nebojme se ničeho,však ono to nějak dopadne...Hlavně aby ANO proběhlo emoticon
25. kvě 2011 v 09:28  •  www.facebook.com/svatebnivyrobamarsik  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petinkas (30 r.)
2
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
petinkas (30 r.)
2
    Region Pardubice
 @eileenk já jsem právě zatím bez stresu a šíleně se těším na den D emoticon, jen doufám, že všechno dobře dopadne a všichni svatebčané budou zdraví (máme nemocné babičky). S košilí uvidíme, jak to bude - buď dlouhý nebo krátký rukáv (ještě, že víc variant není) emoticon.
25. kvě 2011 v 09:41  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nk
4
Registrovala se 29. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 45 příspěvků. Má 2 přátele. Region Chrudim.
fotoportrét
fotoportrét
nk
4
Registrovala se 29. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 45 příspěvků. Má 2 přátele. Region Chrudim.
 Ahoj holky, utika to hrozne, tech nasich 29 dni je docela strasidelnych a stresujicich :( my sice zenicha mame z krku ale ten zbytek pokulhava :( nevime co z hudbou, nejsou domluveny dorty (sice bude pect mamca ale Stejne), jmenovky nejsou dodelany, prstynky taky jeste nemame, musime objednat cunika na vecer.. ach jo, jak sem to vyjmenovala tak je toho vazne fura.. jeste navic musim doobednat nejaky drobnosti na vyzdobu.. no co nejak to dopadne, hlavne kdyz si rekneme ANO, zbytek se podda emoticon
26. kvě 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petinkas (30 r.)
2
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
petinkas (30 r.)
2
    Region Pardubice
 @nk To víš, že jo.. určitě to zvládnete. Ve stresu stihne člověk neuvěřitelný věci emoticon.
26. kvě 2011 v 09:32  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eileenk
5
fotoportrét
fotoportrét
eileenk
5
 Holky, mátě některá tip, kam se ještě jít zeptat na krabičky na výslužky??? Byla jsem u Kratochvíla ve Sladkovského a u Pavlíka na Palackého, ale tam mají jen velké krabice od 20 x 20 cm, menší mají vyprodané... Abych je za ten měsíc sehnala!!! Mamka teda chtěla koupit ty 20x20, ale kolik by se toho do nich proboha muselo dát??? emoticon
28. kvě 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
osmacipce
6
Registrovala se 2. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků. Má 8 přátel. Pardubice, Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
osmacipce
6
Registrovala se 2. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků. Má 8 přátel. Pardubice, Region Pardubice.
 @eileenk Já jsem kupovala krabičky na výslužky na Legiích v papírnictví Opaz? jak je solná jeskyně. Kupovala jsem 2 velikosti 18x18 a 20x20. Mají to tam levnější než u Pavlíka, tak to tam zkus. emoticon
28. kvě 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eileenk
5
fotoportrét
fotoportrét
eileenk
5
 @osmacipce Díky za tip, v tom OPAZu jsem sehnala všechny krabičky, které jsem potřebovala emoticon .
1. čer 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
osmacipce
6
fotoportrét
fotoportrét
osmacipce
6
 @eileenk Tak to jsem ráda, že jsem pomohla! Já jsem o tom papírnictví ani nevěděla, poradila mi budoucí tchyně. emoticon
1. čer 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babsiegirl
9
Registrovala se 16. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 125 příspěvků a 1 album. Má 36 přátel.
  • Svatba byla 25. června 2011
    Kuneticka Hora, Pardubice, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
babsiegirl
9
Registrovala se 16. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 125 příspěvků a 1 album. Má 36 přátel.
  • Svatba byla 25. června 2011
    Kuneticka Hora, Pardubice, Region Pardubice
 @petinkas @marrsik Holky, jen tady davam echo, kdyby z vas nektera hledala vizazistku, okoli Pardubice (HK, Prelouc, Chrudim, atd.). Mam holcinu, ktera me licila na me svatbe, strasne sikovna, pouziva hoodne kvalitni kosmetiku, ochotna, poradi, udela podle predstav, dojede na misto priprav! Liceni je jeji zivot a strasne rada by rozjela svuj business, ale je to opravdu tezke, potrebuje doporuceni, tak se za ni primlouvam emoticon Zuzka je opravdu hodna holka, mne osobne makeup vydrzel 24h!! bez zadnych mastnych carek na oboci od stinu, makeup drzel suprove, opravdu kvalitni prace (viz me foto), jak rikam, je to jeji zivot, a kdyz cloveka neco bavi, tak to dela opravdu dobre!! Tak kdyby nekdo chtel, tak se mi ozvete do IP, rada poslu kontakt!!! emoticon
8. črc 2011 ve 12:09  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
15
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Přidala 593 příspěvků. Má 67 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
15
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Přidala 593 příspěvků. Má 67 přátel.
 Holky, co už to máte za sebou. Mohla byste mi některá z Vás doporučit kadeřnici a kosmetičku na účes a líčení? Už skoro 5 let bydlím mimo Pardubice, takže nemám přehled, ale svatbu chceme u rodičů. Kdysi jsem chodívala k Lukáši Pernickému, ale číslo na něj už nemám a na FB mi na zprávu nereagoval, tak nevím, zda ještě vůbec češe...
3. lis 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
osmacipce
6
fotoportrét
fotoportrét
osmacipce
6
 @zmrz_lina Jako kadeřnici doporučuji paní Matějů ze Salonu Madison vedle restaurace Birdie. Je moc šikovná a levná. Zachránila mě 14 dní před svatbou a výsledek byl perfektní! emoticon
25. lis 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš