Menu Forum

Svatba v Pardubicích 2011. Taky plánujete svatbu?

25. lis 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lis (25 r.)
5
Registrovala se 30. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 74 příspěvků. Má 3 přátele. Dašice, Region Pardubice.
  • Svatba byla 2. července 2011
    Dašice, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
lis (25 r.)
5
Registrovala se 30. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 74 příspěvků. Má 3 přátele. Dašice, Region Pardubice.
    Dašice, Region Pardubice
 @maarika Taky jsem dnes cvičila, ale hoďku jsem to nevydržela emoticon
9. únor 2011 ve 21:00  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lis (25 r.)
5
    Dašice, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
lis (25 r.)
5
    Dašice, Region Pardubice
 @ivca_lukas Tak přeju hodně štěstí s výběrem emoticon A snad mamča i něco nafotí a dáš to sem abychom ti taky mohli poradit emoticon
9. únor 2011 ve 21:01  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maarika
6
Registrovala se 27. listopadu 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 57 příspěvků a 1 album. Má 51 přátel. Chrudim, Region Chrudim.
fotoportrét
fotoportrét
maarika
6
Registrovala se 27. listopadu 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 57 příspěvků a 1 album. Má 51 přátel. Chrudim, Region Chrudim.
 Já jo emoticon Já to mám natrénované emoticon cvičím 3 krát týdně emoticon Tak si na to člověk zvykne emoticon
@lis
9. únor 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lis (25 r.)
5
    Dašice, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
lis (25 r.)
5
    Dašice, Region Pardubice
 @maarika To jsi dobrá!! Já nevím jestli mám to správné odhodlání sice bych to potřebovala, ale raději bych si zaplavala, zahrála volejbal, bedminton nebo zatancovala než doma posilovat :-/ Ale potřebuju to jak sůl, tak musím začít! emoticon Drív jsem závodně tancovala a to jsme si vždycky dali do těla! Chtěla bych zase začít emoticon
9. únor 2011 ve 22:21  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maarika
6
fotoportrét
fotoportrét
maarika
6
 No,já cvičím doma aerobic a moc mě baví emoticon Hlavnš jsem díky němu strašně zhubla,ani ti snad nebudu psát kolik emoticon
Ale ještě chci hubnout dál,takže dělám aerobic a pak k tomu ještě posiluju emoticon Tedka teda jeste vic,abych vypadala dobře v šatech emoticon
@lis
9. únor 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lis (25 r.)
5
    Dašice, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
lis (25 r.)
5
    Dašice, Region Pardubice
 @maarika Tak se pochlub? Jsem zvědavá a hlavně napiš i zajak dlouho emoticon Mě samotnou zajímá kolik bych pravidelným cvičením mohla zhubnout emoticon
10. únor 2011 v 08:35  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nk
4
Registrovala se 29. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 45 příspěvků. Má 2 přátele. Region Chrudim.
fotoportrét
fotoportrét
nk
4
Registrovala se 29. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 45 příspěvků. Má 2 přátele. Region Chrudim.
 @ivca_lukas ahojky, co se týká výměny šatů tak by to neměl být problém.. mě v salonech říkali, že záloha je převoditelná na jiný model. Takže kdyby se Vám podařilo mimčo, tak by neněl být problém. Určitě bych si nějaký šatky už zamluvila, aby to pak nebylo přebrané, už teď jich je spousta zamluvených. A kdyby vám náhodou tvorba miminka nesla jako po másle, tak budeš mit šaty emoticon
Já si vybrala šaty v Chrudimi u Kavalíra, paní příjemná, cena za půhčení přijatelná. Já si vybrala skoro nejdrazšî a vyšli me na 4500, jinak tan jsou i kolem e3000 a hezky emoticon
Tak ať vybereš ty nej emoticon
10. únor 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maarika
6
fotoportrét
fotoportrét
maarika
6
 @lis tak jo emoticonZa 9 měsíců jsem schodila 32kg emoticonAle to jsem makala a makám furt jak blázen emoticon
10. únor 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lis (25 r.)
5
    Dašice, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
lis (25 r.)
5
    Dašice, Region Pardubice
 @maarika Ty vado emoticon To seš borec! Máš můj obdiv! Měnila jsi i jídelníček, nebo hlavně cvičíš? Já jsem chtěla začít běhat, ale byla jsem dvakrát emoticon
10. únor 2011 v 09:45  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petinkas (30 r.)
2
Registrovala se 9. února 2011 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků. Má 18 přátel.
  • Svatba byla 22. července 2011
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
petinkas (30 r.)
2
Registrovala se 9. února 2011 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků. Má 18 přátel.
    Region Pardubice
 Ahoj holky,přidávám se do diskuze emoticon, jsem z Chrudimi a svatbu budeme mít v červenci na zámku ve Slatiňanech.. jen teď koukám, jak dlouho už někdo svatbu zařizuje a my jsme zatím na začátku, tak doufám, že to všechno stihneme..
10. únor 2011 v 10:00  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maarika
6
fotoportrét
fotoportrét
maarika
6
 @lis Tak jídelníček jsem taky upravila,než něco koupím ,tak dobu čtu,co to všechno obsahuje emoticon Ale taky hlavně cvičím.Cvičím ob den,aby si svaly taky odpočinuly.Řeknu ti,že se mi kolikrát nechce,ale pak když nejdu ,tak si to strašně vyčítám,že musím jít emoticon
10. únor 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maarika
6
fotoportrét
fotoportrét
maarika
6
 @petinkas Ahoj,vítám tě mezi námi emoticon Já jsem taky z Chrudimi emoticon Ale svatbu máme už 4.6.takže přípravy jsou v plném proudu emoticonNeboj,všechno určitě zvládneš na jedničku emoticonA co už máš vše zařízeného??
10. únor 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
osmacipce
6
Registrovala se 2. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků. Má 8 přátel. Pardubice, Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
osmacipce
6
Registrovala se 2. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků. Má 8 přátel. Pardubice, Region Pardubice.
 @maarika Obdivně tady čtu o tobě, jak jsi zhubla! Veliká gratulace a poklona!!!! emoticon Fakt máš ode mě veliké uznání, mít takovou pevnou vůli! Já se doma nedonutím cvičit, tak radši někam chodím, kde to mám zaplacený.
Jinak dnes jsem měla jít na zkoušku šatů, ale poradkyně jsou obě nemocné. Jsem zklamaná, protože jsem chtěla poradit. emoticon Sice mě tam vyfotí a můžu poslat fotky, ale není to ono, naživo šaty vypadají jinak než na fotce. Tak moc mě to štve, ale co nadělám!!!! emoticon Půjdu šaty vyzkoušet, třeba se mi něco zalíbí.
10. únor 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petinkas (30 r.)
2
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
petinkas (30 r.)
2
    Region Pardubice
 @maarika
Tý jo, tak nás to čeká "až" 22. července, zatím jsme zajistili datum emoticon, místo hostiny, svědky, kapelu.. no ty brďo a to je asi všechno emoticon.. (zásnuby byly na konci ledna) Tak nějak nevím, co dřív.. Teď koukáme po oznámení, ale ještě nevíme, jestli něco objednat nebo zkusit vytvořit vlastní.. To už máte asi za sebou, co? A kde budete mít ten "den D" vy?
10. únor 2011 v 10:47  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eileenk
5
Registrovala se 5. února 2011 na beremese.cz. Přidala 323 příspěvků. Má 5 přátel. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
eileenk
5
Registrovala se 5. února 2011 na beremese.cz. Přidala 323 příspěvků. Má 5 přátel. Region Pardubice.
 @maarika @lis Holky, musím se Vaším snažením inspirovat! Taky bych potřebovala jako sůl malinko zhubnout a hlavně zpevnit tělo - nemám vůbec žádnou fyzičku. Před 14dny jsem začala chodit na zumbu (připadá mi zábavnější než aerobic), ale byla jsem zatím jen 2x, jelikož pracuju na směny a mám problém se trefit do termínu lekcí :( Doma se mi zatím nedaří donutit... Nemáte nějakou motivační metodu??
10. únor 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petinkas (30 r.)
2
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
petinkas (30 r.)
2
    Region Pardubice
 @osmacipce
Nevěš hlavu - třeba Ti nějaké padnou hned do oka a radu ani nebudeš potřebovat.. a pokud ne, alespoň se podíváš, co by se Ti tak líbilo a poradkyně vezmeš příště!
10. únor 2011 v 10:50  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eileenk
5
fotoportrét
fotoportrét
eileenk
5
 @petinkas Můžu Tě uklidnit, co se týče začátku příprav - my plánujeme na 2.7. a zatím máme jen termín a jednoho svědka - ostatní vše je zatím v jednání nebo v myšlenkách! emoticon
10. únor 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eileenk
5
fotoportrét
fotoportrét
eileenk
5
 @osmacipce Na pevnou vůli na cvičení bych taky potřebovala nějaký recept.... Šaty jsem si zatím nikde nezkoušela, jelikož jsem zatím pár salonů obešla jen tak "očíhnout", ale líbily se mi dvoje v salonu Marion, tak doufám, že brzo najdu čas si je jít vyzkoušet. Ale nechce se mi samotné, abych se nemusela trapně fotit mobilem v zrcadle...
10. únor 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petinkas (30 r.)
2
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
petinkas (30 r.)
2
    Region Pardubice
 @eileenk
Já se k hubnutí přidávám emoticon.. chodím taky na zumbu (v Chrudimi) + když se donutím - cvičím doma.. mám jedny super stránky: http://www.hejbejse.tv/ .. je to cvičení podle Hanky Kynychové - má tam krátký videa na různé cvičení. Většinou si pouštím posilování pro začátečníky emoticon (zadek, břicho).. je to fakt tak na 10 minut a když si to dáš denně výsledek je znát (pokud se teda přinutíš emoticon ).. zároveň je dobrý, že cvičíš podle někoho, páč já když bych měla cvičit sama, tak udělám 10 lehů sedů a končím. Určitě to vyzkoušej.
10. únor 2011 v 10:55  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petinkas (30 r.)
2
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
petinkas (30 r.)
2
    Region Pardubice
 @eileenk
Jéé, tak to je super - hned je mi líp emoticon..
10. únor 2011 v 10:56  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
osmacipce
6
fotoportrét
fotoportrét
osmacipce
6
 @petinkas Ahoj díky za podporu!!! Já mám svatbu 25.6. na Kunětické hoře a zařízeného nemám skoro nic (jen obřad, hostinu, DJ na tanec, svědky a fotografku). Teď se pokouším o šaty. emoticon
Dobrá motivace, proč shodit nějaké to kilečko a makat na sobě je určitě dobře vypadat ve svatební den!
10. únor 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maarika
6
fotoportrét
fotoportrét
maarika
6
 @osmacipce No hele,já jeden den vstala a řekla jsem si,že budu hubnout,no a jakmile máš dole pár kil,tak tě to motivuje emoticon No a pak jsem to dělala pořád stejně a jde to.I když já to na sobě nevidím,možná jen na tech věcech emoticon Že už nemám,co na sebe.Když si koupím kalhoty,tak je za 2 měsíce už mít nemůžu a vypadám,jak v pytli emoticon
Jinak s těma šatama mě to mrzí,ale myslím,že už by si měla čas si nějaký zamluvit emoticon Jdi kouknout sama ,vyfot se emoticon A když ti nějaký padnou do oka,tak je ber a nebo se s nima domluv,at ti je treba den podrzej,ze to prodiskutujes doma,to by určitě taky šlo emoticon
10. únor 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maarika
6
fotoportrét
fotoportrét
maarika
6
 @petinkas No můžeš být v klidu,pač my toho nemáme o moc víc emoticon Máme datum,místo hostiny,menu,svědky,hudbu si budeme pouštět sami,asi emoticon Pak mám šaty a dneska mi přišli dekorace na stůl emoticon Jo a ještě mám teda botky emoticon Jinak nic moc.Po oznámení pokukujeme,máme už favorita,ale nevím,nevím,ještě fakt pořád koukáme,aby jsme si byli oba jistí.Já sem dám fotečku toho oznámení emoticonJinak my máme svatbu na zámku v Chrasti a hostinu v penzionu u kamenné studny ve Skutči,nevím,zda to tam znáš emoticon Ale já pocházím od Skutče a přítel z Hlinska,tak jsme to udělali tam už i kvůli příbuzenstvu emoticon
10. únor 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maarika
6
fotoportrét
fotoportrét
maarika
6
 @eileenk Já na zumbě nebyla.Když jsme byla mladší,tak jsem cvičila aerobic a tak jsem se k tomu teď vrátila,mě moc baví a cvičím podle DVD emoticon Jsem vždycky splavená,jak nevím co.No a po rychlém aerobicu si dám ještě půl hodky posilování a cítím se pak skvěle emoticon
Motivační metoda,je prvních pár kilo dole,to je motivace jako blázen emoticon
Jinak osvědčená metoda na hubnutí asi neexistuje,na každého platí něco jiného.Mě pomohla správná strava a cvičení emoticon
10. únor 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eileenk
5
fotoportrét
fotoportrét
eileenk
5
 @petinkas Dík za tip!! Doma na to mrknu. Cvičím takhle občas zumbu podle videí na Youtubu, ale dýl jak půl hoďky to nevydržím, na cvičení ve fitku je to lepší.
10. únor 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eileenk
5
fotoportrét
fotoportrét
eileenk
5
 @petinkas Jo vlastně mám boty!!!!!!!!! emoticon Ale jen proto, že už je mám asi dva roky, nosím je v létě jako lodičky. emoticon
10. únor 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petinkas (30 r.)
2
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
petinkas (30 r.)
2
    Region Pardubice
 @eileenk
No vidíš - ty já nemám emoticon
10. únor 2011 ve 12:23  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petinkas (30 r.)
2
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
petinkas (30 r.)
2
    Region Pardubice
 @maarika
No ve Skutči to moc neznám (ale určitě ještě poznám)! emoticon.. já pocházím z Vysočiny (Světlá nad Sáz.) a do Chrudimi jsem se přistěhovala teprve v září. Fotečku oznámení přidej - alespoň budeme mít inspiraci. Mě pořád ještě nic nenadchlo tak, abych si řekla - to je ono! emoticon A přemýšleli jste už nad prstýnkama - z jakého materiálu?
10. únor 2011 ve 12:27  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eileenk
5
fotoportrét
fotoportrét
eileenk
5
 @petinkas U nás vyhraje chirurgická ocel na celé čáře, líbí se nám s přítelem barevně a také cenou. Navíc ani jeden nejsme prstýnkový typ, takže je stejně asi moc nosit nebudeme, tak proč za ně zbytečně utrácet. I když já bych si chtěla na prstýnek, alespoň snubák, zvyknout... Ale ještě jsme se po nich nikde nedívali.
10. únor 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petinkas (30 r.)
2
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
petinkas (30 r.)
2
    Region Pardubice
 @eileenk
Tak já prstýnková jsem emoticon.. nosím stříbro, ale mám zažitý, že snubní prsten je zlatý (i když se to teď už moc nenosí), tak jsem přemýšlela o nějaké kombinaci - ocel s nějakým slabým zlatým proužkem nebo něco takovýho.. nevíte jestli to vůbec existuje?
10. únor 2011 ve 12:57  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš