Svatba v Pardubicích 2011. Taky plánujete svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli je tu někdo z Pardubic - kdo plánuje příští rok svatbu jako já?
Odpovědět
Profilova fotka
@maarika Taky jsem dnes cvičila, ale hoďku jsem to nevydržela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivca_lukas Tak přeju hodně štěstí s výběrem :-) A snad mamča i něco nafotí a dáš to sem abychom ti taky mohli poradit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jo :) Já to mám natrénované :) cvičím 3 krát týdně :) Tak si na to člověk zvykne :-D @lis
Odpovědět
Profilova fotka
@maarika To jsi dobrá!! Já nevím jestli mám to správné odhodlání sice bych to potřebovala, ale raději bych si zaplavala, zahrála volejbal, bedminton nebo zatancovala než doma posilovat :-/ Ale potřebuju to jak sůl, tak musím začít! :-) Drív jsem závodně tancovala a to jsme si vždycky dali do těla! Chtěla bych zase začít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No,já cvičím doma aerobic a moc mě baví :) Hlavnš jsem díky němu strašně zhubla,ani ti snad nebudu psát kolik :) Ale ještě chci hubnout dál,takže dělám aerobic a pak k tomu ještě posiluju :) Tedka teda jeste vic,abych vypadala dobře v šatech :) @lis
Odpovědět
Profilova fotka
@maarika Tak se pochlub? Jsem zvědavá a hlavně napiš i zajak dlouho :-) Mě samotnou zajímá kolik bych pravidelným cvičením mohla zhubnout :-)
Odpovědět
@ivca_lukas ahojky, co se týká výměny šatů tak by to neměl být problém.. mě v salonech říkali, že záloha je převoditelná na jiný model. Takže kdyby se Vám podařilo mimčo, tak by neněl být problém. Určitě bych si nějaký šatky už zamluvila, aby to pak nebylo přebrané, už teď jich je spousta zamluvených. A kdyby vám náhodou tvorba miminka nesla jako po másle, tak budeš mit šaty :) Já si vybrala šaty v Chrudimi u Kavalíra, paní příjemná, cena za půhčení přijatelná. Já si vybrala skoro nejdrazšî a vyšli me na 4500, jinak tan jsou i kolem e3000 a hezky :) Tak ať vybereš ty nej :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lis tak jo :)Za 9 měsíců jsem schodila 32kg :)Ale to jsem makala a makám furt jak blázen :)
Odpovědět
Profilova fotka
@maarika Ty vado :-o To seš borec! Máš můj obdiv! Měnila jsi i jídelníček, nebo hlavně cvičíš? Já jsem chtěla začít běhat, ale byla jsem dvakrát :-D
Odpovědět
Ahoj holky,přidávám se do diskuze :-), jsem z Chrudimi a svatbu budeme mít v červenci na zámku ve Slatiňanech.. jen teď koukám, jak dlouho už někdo svatbu zařizuje a my jsme zatím na začátku, tak doufám, že to všechno stihneme..
Odpovědět
Profilova fotka
@lis Tak jídelníček jsem taky upravila,než něco koupím ,tak dobu čtu,co to všechno obsahuje :) Ale taky hlavně cvičím.Cvičím ob den,aby si svaly taky odpočinuly.Řeknu ti,že se mi kolikrát nechce,ale pak když nejdu ,tak si to strašně vyčítám,že musím jít :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petinkas Ahoj,vítám tě mezi námi :) Já jsem taky z Chrudimi :) Ale svatbu máme už 4.6.takže přípravy jsou v plném proudu :)Neboj,všechno určitě zvládneš na jedničku :)A co už máš vše zařízeného??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@maarika Obdivně tady čtu o tobě, jak jsi zhubla! Veliká gratulace a poklona!!!! :-) Fakt máš ode mě veliké uznání, mít takovou pevnou vůli! Já se doma nedonutím cvičit, tak radši někam chodím, kde to mám zaplacený. Jinak dnes jsem měla jít na zkoušku šatů, ale poradkyně jsou obě nemocné. Jsem zklamaná, protože jsem chtěla poradit. :-( Sice mě tam vyfotí a můžu poslat fotky, ale není to ono, naživo šaty vypadají jinak než na fotce. Tak moc mě to štve, ale co nadělám!!!! ]-( Půjdu šaty vyzkoušet, třeba se mi něco zalíbí.
Odpovědět
@maarika Tý jo, tak nás to čeká "až" 22. července, zatím jsme zajistili datum :-D, místo hostiny, svědky, kapelu.. no ty brďo a to je asi všechno :-).. (zásnuby byly na konci ledna) Tak nějak nevím, co dřív.. Teď koukáme po oznámení, ale ještě nevíme, jestli něco objednat nebo zkusit vytvořit vlastní.. To už máte asi za sebou, co? A kde budete mít ten "den D" vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@maarika @lis Holky, musím se Vaším snažením inspirovat! Taky bych potřebovala jako sůl malinko zhubnout a hlavně zpevnit tělo - nemám vůbec žádnou fyzičku. Před 14dny jsem začala chodit na zumbu (připadá mi zábavnější než aerobic), ale byla jsem zatím jen 2x, jelikož pracuju na směny a mám problém se trefit do termínu lekcí :( Doma se mi zatím nedaří donutit... Nemáte nějakou motivační metodu??
Odpovědět
@osmacipce Nevěš hlavu - třeba Ti nějaké padnou hned do oka a radu ani nebudeš potřebovat.. a pokud ne, alespoň se podíváš, co by se Ti tak líbilo a poradkyně vezmeš příště!
Odpovědět
Profilova fotka
@petinkas Můžu Tě uklidnit, co se týče začátku příprav - my plánujeme na 2.7. a zatím máme jen termín a jednoho svědka - ostatní vše je zatím v jednání nebo v myšlenkách! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@osmacipce Na pevnou vůli na cvičení bych taky potřebovala nějaký recept.... Šaty jsem si zatím nikde nezkoušela, jelikož jsem zatím pár salonů obešla jen tak "očíhnout", ale líbily se mi dvoje v salonu Marion, tak doufám, že brzo najdu čas si je jít vyzkoušet. Ale nechce se mi samotné, abych se nemusela trapně fotit mobilem v zrcadle...
Odpovědět
@eileenk Já se k hubnutí přidávám :-).. chodím taky na zumbu (v Chrudimi) + když se donutím - cvičím doma.. mám jedny super stránky: http://www.hejbejse.tv/ .. je to cvičení podle Hanky Kynychové - má tam krátký videa na různé cvičení. Většinou si pouštím posilování pro začátečníky :-) (zadek, břicho).. je to fakt tak na 10 minut a když si to dáš denně výsledek je znát (pokud se teda přinutíš :-) ).. zároveň je dobrý, že cvičíš podle někoho, páč já když bych měla cvičit sama, tak udělám 10 lehů sedů a končím. Určitě to vyzkoušej.
Odpovědět
@eileenk Jéé, tak to je super - hned je mi líp :-)..
Odpovědět
Profilova fotka
@petinkas Ahoj díky za podporu!!! Já mám svatbu 25.6. na Kunětické hoře a zařízeného nemám skoro nic (jen obřad, hostinu, DJ na tanec, svědky a fotografku). Teď se pokouším o šaty. :-) Dobrá motivace, proč shodit nějaké to kilečko a makat na sobě je určitě dobře vypadat ve svatební den!
Odpovědět
Profilova fotka
@osmacipce No hele,já jeden den vstala a řekla jsem si,že budu hubnout,no a jakmile máš dole pár kil,tak tě to motivuje :) No a pak jsem to dělala pořád stejně a jde to.I když já to na sobě nevidím,možná jen na tech věcech :) Že už nemám,co na sebe.Když si koupím kalhoty,tak je za 2 měsíce už mít nemůžu a vypadám,jak v pytli :) Jinak s těma šatama mě to mrzí,ale myslím,že už by si měla čas si nějaký zamluvit :) Jdi kouknout sama ,vyfot se :) A když ti nějaký padnou do oka,tak je ber a nebo se s nima domluv,at ti je treba den podrzej,ze to prodiskutujes doma,to by určitě taky šlo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petinkas No můžeš být v klidu,pač my toho nemáme o moc víc :) Máme datum,místo hostiny,menu,svědky,hudbu si budeme pouštět sami,asi :) Pak mám šaty a dneska mi přišli dekorace na stůl :) Jo a ještě mám teda botky :) Jinak nic moc.Po oznámení pokukujeme,máme už favorita,ale nevím,nevím,ještě fakt pořád koukáme,aby jsme si byli oba jistí.Já sem dám fotečku toho oznámení :)Jinak my máme svatbu na zámku v Chrasti a hostinu v penzionu u kamenné studny ve Skutči,nevím,zda to tam znáš :) Ale já pocházím od Skutče a přítel z Hlinska,tak jsme to udělali tam už i kvůli příbuzenstvu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk Já na zumbě nebyla.Když jsme byla mladší,tak jsem cvičila aerobic a tak jsem se k tomu teď vrátila,mě moc baví a cvičím podle DVD :) Jsem vždycky splavená,jak nevím co.No a po rychlém aerobicu si dám ještě půl hodky posilování a cítím se pak skvěle :) Motivační metoda,je prvních pár kilo dole,to je motivace jako blázen :) Jinak osvědčená metoda na hubnutí asi neexistuje,na každého platí něco jiného.Mě pomohla správná strava a cvičení :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petinkas Dík za tip!! Doma na to mrknu. Cvičím takhle občas zumbu podle videí na Youtubu, ale dýl jak půl hoďky to nevydržím, na cvičení ve fitku je to lepší.
Odpovědět
Profilova fotka
@petinkas Jo vlastně mám boty!!!!!!!!! :-D Ale jen proto, že už je mám asi dva roky, nosím je v létě jako lodičky. 8-)
Odpovědět
@eileenk No vidíš - ty já nemám :-D
Odpovědět
@maarika No ve Skutči to moc neznám (ale určitě ještě poznám)! :-).. já pocházím z Vysočiny (Světlá nad Sáz.) a do Chrudimi jsem se přistěhovala teprve v září. Fotečku oznámení přidej - alespoň budeme mít inspiraci. Mě pořád ještě nic nenadchlo tak, abych si řekla - to je ono! :-( A přemýšleli jste už nad prstýnkama - z jakého materiálu?
Odpovědět
Profilova fotka
@petinkas U nás vyhraje chirurgická ocel na celé čáře, líbí se nám s přítelem barevně a také cenou. Navíc ani jeden nejsme prstýnkový typ, takže je stejně asi moc nosit nebudeme, tak proč za ně zbytečně utrácet. I když já bych si chtěla na prstýnek, alespoň snubák, zvyknout... Ale ještě jsme se po nich nikde nedívali.
Odpovědět
@eileenk Tak já prstýnková jsem :-).. nosím stříbro, ale mám zažitý, že snubní prsten je zlatý (i když se to teď už moc nenosí), tak jsem přemýšlela o nějaké kombinaci - ocel s nějakým slabým zlatým proužkem nebo něco takovýho.. nevíte jestli to vůbec existuje?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?