Svatba v Novém Jičíně

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky je tady někdo z NJ kdo připravuje svatbu?nebo jsem sama? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
blanickaa: velká gratulace, moc ti to slušelo :-) My jsme měli kytky od M.Kamasové, i výzdobu v restauraci a byla jsem spokojená. Nemůžu říct nic špatného
Odpovědět
Pavčo: to víš že jsem měla tu tvoji, byla jsem hvězda :-D Kacca7: děkuji a taky za gratulaci Jen je moc škoda že pršelo a muselo se vše uskutečnit vevnitř ;-( z toho jsem byla špatná celý den, obřad měl být na zahradě pod slavobránou, kde jsem měla přijít po dlouhém červeném koberci........ ach jo, ale i tak to bylo super! Jen je pravda co píšou už novomanželky, že to strašně rychle uteklo a že si z toho pomalu nic nepamatují :-D :-D a je to fakt, vybavuji si to z fotek x-) ale bylo super, ještě že jsme měli obřad na 13 hodinu, tak se nemuselo plašit
Odpovědět
no, co bylo podle mne co jsem chtěla byly kitičky pro maminky a nazdobené moje auto. Kytku jsem měla mít tu co mám v albu- kaly a 3 růže a ty jsem chtěla vínově červené které jako symbolizovali mě, mojeho a naši malou. Měla jsem mít kalu do vlasů a tu jsem nějak nedostala, a pro 3 družičky kytičky na ruku a dostala jsem jenom 2. Na ženichově autě měly být taky 3 vínově červené růže a byly tak ty kaly co jsem měla na kytce a to vínová nebyla a ni náhodou! Výzdoba stolu měla být více do bíla, protože jsem chtěla po hotelu aby nám tam dali vínově červené ubrusy, ty tam taky byly a proto jsem chtěla aby výzdoba byla do bíla ať to vynikne a sem tam něco červeného.... a dopadlo to právě naopak. Na vínových ubrusech spousta červené a pár bíle.... no, ale to už nezměním, hlavně že se milujem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to se divím, že to u Kamasové takhle dopadlo. Přece s každou nevěstou sepisuje papír, kde je všechno do detailů napsané, tak jak to mohli takhle splést? To by mě teda naštvalo, ale co se dá dělat. Jak píšeš, hlavně že se milujete ;-)
Odpovědět
jj, právě že ten papír taky psala a já ji ještě nesla vytisklé co všechno chci, no nic, příště si raději udělám sama , tak jako skoro všechno na svatbě :-D a bude to podle mých představ
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, to je nejjistější, že budeš mít to, co opravdu chceš. To mě teda překvapilo...
Odpovědět
mě taky nee :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj blani, tak si postupně pročítám, jak sis užila svatbu a doufám, že i přes to škaredé počasí, pořádně! ;-);-) Jinak do manželství jen to nej a ať se životem protloukáte bez větších problémů a nesnází stále spolu všichni 3 (časem 4, 5, 6, ... :-) ). Chtěla jsem se jen vyjádřit k té Míše Kamasové! V některé diskuzi jsem na ni upozorňovala. Já jsem její služby tedy naštěstí nevyužila, ale na svoji svatbu ji měla objednanou i sestřenice mého Jarouška a ta byla ze všech kytek nešťastná! Všechno bylo úplně jinak, než měla nevěsta objednané! Taky se s Míšou po svatbě pohádala do krve, že ji zaplatila tolik peněz a ona nedodrží dohodu. Přitom měla všechno napsané na papíře, když si to s ní ještě těsně před svatbou upřesňovala, tak Míša všechno odkývala, že to nebude problém, atd.! Ale výsledek byl pravý opak. A argumentace Míšy?! Prý se jí to takto líbilo více a k celkové barvě svatby se tyto kytky a barevnost kytek líbila více!!!!! Ale přece záleží na tom, co se líbí nevěstě a ne nějaké Míše Kamasové!!!! Ta sestřenice měla např. objednané velké červené srdce z mini růžiček na STŘÍBRNÉ auto ženicha a Míša to srdce udělala z bílo-béžových kytek!! Takže vůbec nevyniklo! Kytka pro nevěstu měla být taky úplně jiná než byla skutečnost a další, další a další nesrovnalosti!! ]-(
Odpovědět
Tak to je fakt docela mazec :-| teď jsem ráda, že jsem si prosadila svou a nechala jsem si kytice a vše okolo toho udělat jinde ;-) ivet a ty sis nechala kde udělat kytice?
Odpovědět
Profilova fotka
kaci, já jsem měla strašně dobré reference a vlastně i zkušenost na jednu paní ve Studénce!! Takže jsem neváhala a objednávala od ní! Byla jsem na prosto spokojená. 100% dodržela to, co jsme si dohodly a navíc za dobrý peníz! :-) Je strašně milá a ochotná! Jinak kaci, chtěla jsem se tě zeptat, pokud si tě zase s někým nepletu :-), ty píšeš, že jsi měla kameramana R. Horáka, ale nebyl to náhodou fotograf (můj brácha)? Já sice vím, že p. Horák ze Šenova u NJ je kameraman, ale nevím, jestli se jmenuje na "R". Můj brácha je fotograf a jmenuje se Radim Horák!
Odpovědět
Tak byl to ten ze šenova a jmenuje se Radek :) Jinak fotografi jsme shaněli a nakonec mě sestra sehnala nějaké její kamarády, tak se dneska budu dívat na fotky, tak jsem dost zvědavá :) No já zase znám tvojeho manžela od vidění :) ale z velikánské minulosti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) :-) aha, tak to je dobrá náhoda! Jééé, a odkud znáš mého mužíčka! :-) Mimo jiné, včera jsme slavili 2 roky skvělého manželství! x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
no tak to moc gratuluji :)
Odpovědět
no nevim jestli se to říká, dělá nebo nedělá :-( nechodil kdysi dávno s nějakou volejbalistkou? ;-)
Odpovědět
jo a ivet budou zase nějaké fotečky na výročí ? máte je totiž překrásné x-)
Odpovědět
Profilova fotka
moc děkuji! :-) jo jo, chodil! Byla z Kopřivnice a jmenovala se tuším Pavla. Ale byli spolu krátce, protože údajně (nevím, neznám ji) byla celkem finančně náročná a namyšlená! :-( Ale opravdu nevím, jestli je to pravda. Nerada o někom takhle mluvím, pokud ho neznám! Jen mi to řeklo více lidí. Ale nijak jsem to neřešila. Chodili spolu delší dobu před tím, než jsme se my dva seznámili! ;-);-) Za fotečky děkuji! Letos z výročí by mohli být, ale už né tak krásné! Bráška fotil totiž svatbu tady přítomné Blanky :-) :-), takže s námi na výlet nemohl jet. Letos jsme si zajeli "jen" do Velkých Karlovic a udělali si s Jarouškovým bratrancem a jeho rodinkou krásný výlet! Takže max. bych mohla dodat pár laických fotek z lesa! :-) :-)
Odpovědět
ahoj holky, všem novým mladým paním přeji krásné a pohodové manželství :-) Bohužel se i já musím přidat se špatnou zkušeností s Míšou Kamasovou, ne přímo se svojí, ale byla jsem na svatbě své nej kamarádky a ta jí teda hezky odbyla - cena příšerná (cca o 1000 korun více než bylo domluvené), kytky ovadlé, barevně taky jiné a velkým problém byl s organzou - nákup, výměna a následně ještě další výměna, nakonec Míši "zůstalo" díky tomu asi 8 metrů zadarmo, neprofesionální přístup co se týká dovozu až do domu, no síla, vůbec bych nečekala, že já, která jsem Míšu doporučovala na všechny strany, se někdy k takové kritice připojím :-(
Odpovědět
ivet: No asi je to ona, teda urco ale jmenuje se Marta (znam ji moc dobre a docela ses hodne trefila)... no a tak si ho tak nejak pamatuju a od videeni znam :) no každopádně hlavně vše nej na to výročí a ať jste spolu moc šťastní :) a co mimčo, plánujete? No teď jsem ráda (ohledně těch kytek), že jsem doopravdy zvolila někoho jiného :) S paní v Meinlu v květinářství se moc dobře znám a jsem tam max spokojená, protože když jsem cokoliv potřebovala, tak mi vyšla vstříc a tak naštěstí super :) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaci, jj, to je možné! Protože on v tom případě chodil s nějakou Pavlou s Příbora a o té volejbalistce z Kopřivnice mluvil jako o Martině, takže Marta je reálné! ;-) Tak to jsem ráda, že neroznáším drby jen tak! :-) Mimi plánujeme už 2 roky, ale bohužel se stále nějak nedaří! :-( Teď jsem už 4 měsíce na hormonální léčbě a uvidíme podle výsledku z imunologie, jestli bychom se mohli začít zase snažit! x-) x-) Strašně bychom ho oba chtěli! Jaroušek je zlatý! A ty znáš tu Martu odkud? Nápodobně! Přeji hlavně štěstíčko, vzájemnou úctu a lásku! x-) x-)
Odpovědět
No hrala jsem moc dlouho volejbal, ted teda jeste hraju a hrala jsem i s ni ;-) ale jenom chvilku ;-) Neboj s mimkem to přijde x-) moji znami uz konecne taky cekaji miminko, ale po nejakych asi 5 letech snazeni, ale snad se vam to podari drive, drzim moc a moc palecky ;-) vis jak, kdo nechce ma a kdo by chtel a moc, tak nic ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, ale nějak se zatím marně snažím přemluvit tělo a mozek, ať si myslí, že bychom mimi nechtěli! :-) :-) Snad se nám podaří být příští rok už 3! x-) x-) A vy jste na tom s mimi jak?
Odpovědět
no my zatim nene, až trošinku později :-) já mám ted dobrou praci, jdu jeste dalkove do skoly, tak uvidime :-) ale nejaky ten rok ci dva bychom chteli pockat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo! Pokud plánuješ škola a oba chcete ještě počkat, tak to je jasný! ;-) My už chtěli před svatbou, ale nějak se nedařilo, tak jsme šli do svatby. Teď už nám, hlavně mě, bijou biologické hodiny! :-) :-) Ale není to jen proto, oba opravdu už dlouho chceme! ;-)
Odpovědět
No to věřím, no my (teda já ;-) ) si říkáme, že je ještě trošku čas... teď budeme ještě zařizovat byt a kupovat asi pozemek, tak ještě s mimi počkáme a vzhledem k tomu, že mám 6 letou segru, tak ta nam to vynahrazuje :-) a to maximálně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, takže budete taky stavět?! :-) Tak já jsem právě ve fázi vyřizování stav. povolení. A pořád si říkám, že až začne ten shon, tak to mimi půjde lépe, jenomže ten shon pořád ne a ne přijít! Pořád se to nějak dlouho táhne! :-( A jakou školu budeš studovat? Ta co je v bývalé tabačce?
Odpovědět
no chceme, ale nejdříve se musíme domluvit na pozemku :-) no budu tu výšku na bohuslavce :-) budu to mít lepší v práci, když budu mít titul aspoň si myslím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to přeju, aby ti to vyšlo ve všech směrech, jak s pozemkem, tak vysokou! Snad se ti opravdu zlepší postavení v práci nebo podaří najít lepší práce, když budeš mít titul! Ikdyž je pravda, že spousta VŠ je dneska na pracáku! :-( kaci, pro dnešek se loučím, mám padla a razím domů! ;-);-) Přeji hezký a pohodový den! :-)
Odpovědět
je tak to zavidm :) ja pujdu tak za pul hodky :) tak se mej hezky a brzo ahoj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky.přeji všem novomanželkám vše nej nej nej do společného života...... :-D
Odpovědět
no ahoj Jani ,-) jak je tobe, novomanzelko? .-) a co svatba segry Filipa? Anety? Marketko ahooooooj, na IP hned odepisu, vydrz x-) Blani: to jsem rada, ze poslouzila .-) hodis mi ji domu, prosim? at mam vyber ze tri 8-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?