Svatba v Novém Jičíně

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky je tady někdo z NJ kdo připravuje svatbu?nebo jsem sama? :-|
Odpovědět
ahojky Jarko :) tak to mě moc mrzí :-( myslím si, že svědkyně nemusí mít kytičku, aspoň moje sestra neměla ;-) ale záleží na tobě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kači nějak to zmáknem strýc je super a hlavně at je v pořádku toho svědka když na to příjde muže dělat každý teda co má občanku :-D ted mi dovezly hroznové víno takže mám doma10 kilo 5 bíleho a 5 modrého mnam mnam :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a dneska se chceme jít podívat do 6iliny prodávají tam prý ohnostroje a tak tak si asi něco jěště koupime
Odpovědět
Profilova fotka
pardon tak do Žiliny u Nového Jičína :-D ach ty překlepy :-D
Odpovědět
Nazdarek holky :-D tak co už se vám to blíží ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj dneska jsem si byla pro šatičky x-)
Odpovědět
a dobre? ;-) myslim, ze super ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsou super parad už se těším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, co se zítra vdáváte, přeji, ať vám to všechno vyjde a užijte si to, strašně to uteče. Tak hodně štěstí :-)
Odpovědět
Jarko, Blani, tak , co? Povídejte, přehánějte. Celý den jsem na vás myslela :-)
Odpovědět
Ahojiky holky, tak co? jak to vse dopadlo? Doufam,ze vse OK, i kdyz pocasi bylo docela na ... :-( x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tady je odkaz na naše svatební fotky od fotografa tak jestli chcete tak mrkněte http://karelfiala.cz/ivankovi/ :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
muj svatební den ráno v 5.15 budíček stanula jsem z postele a zjistila že strašně prší :-( no nic prý prší štěstí :-) dojela jsem do města na 6 k holičovy ten den neměla štěstí ani paní kadeřnice nesehnala žádného taxika který by ji odvezl takže přišla mokrá durch u tvorba svatebního učesu se trochu protáhla na 8.15 jsem měla domluvenou vizážistku te sem volala že se trochu spozdím volala mi zpět že nemuže nastartovat auto takže sme ji vyzvedly jak jsme jeli od holiče.Přijely jsme domuzačalo líčení a já si vzpoměla že by tam mohla hrát i nějaká hudbe u toho líčenítak jsme chtěla zapnout PC a jak jsem lezla pod stul (protože byla vytahly ze zasuvky) tak jsem si málem rozbyla hlavu no byla to rána jak z děla tak nakonec mě teda dolíčily a v 9 přišel fotograf pak mě holky honem oblekly a jak jsem byla na odchodu chtěla jsem zamknout tak se mě fotograf zeptal jestli mám všechno prstýnky a občanku tak prstýnky měl ženich ale já se jěště musela vrátit pro občanku.Došly jsme k mamce bydlí naproti tam jsem dostala od ní vynadané kde jsem že jsem řeklaže tam budu o pul 10 a že je skoro deset a jestli jsem něco jedla že mě nebude zbírat ze země jak sebou švihnu z hladu tak jsem snědla rohlíkat mám klid pak přijel muj s kytičkou a jely jsme na radnici tam to proběhla tak rychle že jěště dneska mi to nedošlo že jsem vdaná po obředě jsme udělaly pár fotek a jely jsme v koloně směr skalky ale z toho 2 kolem náměstí dvakrat po kruhačích u autobusáku a pak na skalky tam smě přijely brzo tak že jěště nebyl oběd ale udělal se přípitek před restauraci rozbytí talíře pak jsme šly dovnitř sedly jsme si pak byl náš přípitek se všemi byl oběd pak tak nějak začla zábava apak přišel kámen urazu nechala jsem se unést pryč ze svatby rodina ze strany mojiho udělala takový čurbes z toho že mě ani nehledal akorát v hotel praze prý byli a jěště jsem dostala nadané od mojiho že jsem si dovolila tam nechat děcko a to se tam jěště strýc malém porval s mojim bráchou jak si to mohl dovolit moje mamka dostala seřvané že mě špatně vychovala ale tchýně se mojím mamce za svoji mamaku omlivilůa že ona je taková a proto se sní i moc nestýká a zábava byla v p.... muj se opil pak sme senějak udobřily a nakonec ho dovedla na pokoj kde spal až do konce svatby ze vsatby jsem odcházely poslední a loučila se jěště s muzikantama zatančit sem si zatančila ale s manželovími kamarády nenakrájely se ani dorty všechny nám zustaly včera jsme to rozvážely po rodině byl i ohnostroj ten byl pěkný tak to byla moje svatba ted si z toho udělejte závěr ke konci bylo už dobře od moji strýc se omluvil všem které tam držel pod krkem akorát že muj svatbu prospal takže to bylo dost divoké strašně mě to mrzí že to tak všechno dopadlo celý den byl takový divný :-( aqle už je dobře a my dva se milujeme dál :-)
Odpovědět
Je Jarko, tak to je mi líto, ale někdy to tak už je, ale hlavně že se milujete a to je to nejdůležitější :-) no to my měli celkem v poho, akorát nám na asi hoďku vypli proud, ale co naděláš :) moc ti to slušelo :) byla jsi krásná nevěsta :-D moc moc blahopřejeme a přeejeme jen to nej x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kačko děkujem moc asi to tak mělo bát měly jsme i popřané at prší že to je štěstí tak snad nám to dlouho vydrží na špatné se zapomene a zustanou krásné fotky a ita svatební noc proběhla ráno před snídání pak byla společná sprcha a asi od tředy jedeme na pár dní pryč možna sice jen do liberce do aqa parku do hotelu :-) možná by to bylo i jiné kdyby malá nebyla jěště na světě myslím první svatba pak malá ale už to tak dopadlo a všechno zlé je k něčemu dobré :-)
Odpovědět
ahoj Jarko, fotky jsou pěkné, deštník byl tvůj nebo půjčený? ;-)
Odpovědět
jeee, Jarko, tebe oddavala muj bracha :-D haluz :-D Blani, tak coooo? gratulace vam obema x-)
Odpovědět
a jinak..Jarus, hlavne, ze jste se vzali ;-) Jak sama rikas, na ostatni spatne se zapomene 8-) Kaci: krasna kyticka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
teri deštník pujčený ;-) děkujem všem za gratulace ted planujem cestu do "iberce do aqaparku sice asi jen na tři dny do hotelu hotel je sice drahy má 3 hvězdičky ale je v tom i všechny vstupy zdarma do bazénu a snídaně tak uvidíme :-)
Odpovědět
tak si to Jarko užijte, jedete i s malou? A co Skalky, nedělali problémy? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
teri nemužem nic najít ten hotel je obsazený prošly jsme jich už asi z dvacet chtěly jsme s vanou pokoj at se mužem s miláčkem vykoupat spolu jak bude malá spát a že si dáme šampus ve vaně ale většinou mají všude sprchu :-( teri na Skalkách to bylo jakš takš dobré domluv si to co nejpřesněji my jsme měly na stole třeba jen jednu sklinku na matonku a sklinku s přípitkem myslela jsem si že tam toho skla bude teda více jěště aspon na víno tchán říkal že tam měly každou štamprlu jinačí ale inak v pohodě jo jěště jsem si myslela že nás usadí nevěděla jsem jestli si k nám mají sednout svědkové nebo rodiče tak jsme si to tam jěště upravovaly končilo se kolem jedné ráno +-ale to tam stejně už skoro nikdo nebyl :-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak se teda hlásím jako novomanželka :-D Svatba strašně rychle utekla, a to jsem si myslela že si to pořádně budu pamatovat co a jak, aleje je opravdu pravda co píšou nevěsty, že to rychle uteče a že si toho moc nepamatujou. Fotky mám zatím od kamarádů, od fotografa ještě nejsou, ale moooc se na ně těším, ještě že přestalo pršet jak jsme se šli fotit :-D , no ono respektive přestalo pršet hodinu po obřadě ]-( , chtěli jsme mít obřad venku ale kdyby aspoň nepršelo ]-( ]-( ]-( ale i tak to bylo krásné, oddával nás pan starosta v Hradci nad moravicí a musím říct že měl mooooc krásný a dojemný proslov, slza mi ukápla x-) a to nemluvím o gratulacích, to jsme teprve zjišťovala kdo tam všechno je a taky jem mrkala jak blázen ať si nerozmažu oči, i když jsme měla voděodolnou řasenku x-) tu doporučuji na svsatbu uvidíte že nebudete litovat.
Odpovědět
ahoj Blani, tak to je super, že Vám to dobře nakonec vyšlo s počasím ;-) moc moc blahopřejeme a těšíme se na fotečky ;-) no my už máme video a včera jsem zjišťovala co se dělo u nás doma, než jsem vyšla z pokoje a pár okamžiků jsem našla, že jsem o něco i přišla :-D
Odpovědět
Tak prozatím nějaké fotky od kamarádů :-D
Odpovědět
holky, jen se chci zeptat jestli jste měli někdo na květiny a výzdobu Míšu Kamasovou, jak jste byly spokojené?
Odpovědět
Ahoj Blani, tak povidej, prehanej... jdu zatim jukat na fotos ;-)
Odpovědět
takze jsi mela moji bozu, bezva :-)
Odpovědět
Blani fotečky jsou moc krásné, hlavně ta první je úžasná :) jinak moc a moc ti to slušelo :)
Odpovědět
Jinak ja s kytkama od Misi zkusenost nemela, ale kamaradky ano a celkem asi byli spokojene ;-) já měla z Meinlu z květinářství a byla jsem moc spokojená, protože to bylo tak nějak jak jsem si představovala :) co ty? a kytičky? asi si chtěla jinou co?
Odpovědět
ja od Misi nechci, ale chtela jsem od Klosu pod postou, ale nevim, nevim...nereagujou na maily, neposlali kalkulaci, i kdyz uz jsem tam byla osobne :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?