Svatba v Novém Jičíně

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky je tady někdo z NJ kdo připravuje svatbu?nebo jsem sama? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kacca7 až ted jsem si všimla že už jsi vdaná gratuluju projížděla jsem seznam tady na beremku kdo z NJ 16 a měla jsem zato že jsem tě tam taky vyděla hele a nebydlíš na dlouhé minulý týden šla vedle ze vchodu nevěsta tak jestli si to nebyla ty na kterou jsme s malou koukaly z okna :-N
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to jsi ty nebyla vedle ze vchodu tak nic nevadí takže byla spanilá jízda říkáš :-D
Odpovědět
no nasi bydli na dvoracce na 16.... sla jsem do zlateho nissana (velkeho) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to jsem tě asi nevyděla bo já bYdlím na Dlouhé já budu mít červenou octavii a muj stříbrnou samozřejmě pujčené mě poveze kamoš a mojiho muj brácha :-D
Odpovědět
dekuji moc....no to teda byla.... nekteri ridici byli pekne protivni :-| jinak vse nastesti bylo celkem v pho ;-) posleze vlozim fotecky...jsem zvedava jake budou, protoze jsme je nemeli od profesionalu, ale od segrinych kamaradu, co se teprve uci, tak jsem zvedava
Odpovědět
No my meli taky pujcene od kamaradu ;-) a uz jsi nervozni? ja byla a moc a v den svatby jsem byla vzhuru uz ve 3 rano, takze mazec :)
Odpovědět
Profilova fotka
no nervnozní jsem jak sanky v létě :-D :-D toš za pul hodiny vyrážím na poslední zkoušku šatu tak jsem trochu vyklepaná ale ujde to
Odpovědět
Profilova fotka
tak se měj a já se du chystat nebo to jěště nestihnu :-D :-D
Odpovědět
No verim verim :) ja uz jsem je nezkousela :) a kde si je pujcujes? hlavne at mate pekne pocasi, nam trosinku prselo, ale na obrad to vyslo, bo jsme to meli venku, tak jsem cele dopoledne bylaq hodne nervozni, at neprsi :)
Odpovědět
jjj... tak zatim papa
Odpovědět
Jarčo: já jsem taky nervooozní, hlavně kvůli počasí, jinak ani moc ne. Protože zatím je předpověď na sobotu deštivo a málo stupňů :-( :-( :-( :-( tak doufám že se to vyprší přes týden a sobota aspoň nebude upršená :-N
Odpovědět
Ahoj Holky tak se teda konečne ozývám svatba dopadla upně bezva počasí přálo i když byli všichni spocení tak jsme si to užívali ja jsem nervoznínebyla ale jak jsem měla říct slib tak už to bylo horší fotečky dodámaž mi někdo dá zatím jsme s nikým nebyli bo jsme se stěhovali. Jinak přeji všem šťastné manželství
Odpovědět
Článek se načítá
Krorkodýlku: přeji hodně štěstíčka v manželství a ať to vydrží navždy x-) Těším se na fotky, už ať jsou ;-)
Odpovědět
Jarčo, tak jak dopadla zkouška šatů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak jsem si dneska šla zaplatit šatičky domluvit detaily na výzdobu restaurace a aut a včera jsem se jěště přeobjednávala ze 7 na 6 rano v tu sobotu měla jsem strach že to nestihnu takže od 6-8 kadeřnice pak zmalovat oblect vdeset přijede ženich a o pul jedenácte vyjíždíme v koloně z ulice Dlouhá 48 směr radnice na náměstí máme tam být 10.50.hod do pul 12 obřad pak nam možná někdo pogratuluje udělá se společná fotka u zámku a u kašny na náměstí a pak v koloně spanile :-D už jako manželé se pojede na Skalky tam se pujdem s miláčkem a slidmi kteří se budou chtít fotit udělat pár fotek mezi tím se odvezou autička a na 12.45máme uvítání novomanželu klasika talíře a na jednu hodinu oběd tak snad je to všechno jo a jěště fotograf ten má předpokládaný příjezd kolem pul deváté :-D :-p to bude síla jak mu praskne čočka až mě bude fotit
Odpovědět
AHojky Jarko... tak to je super, že to máš tak pěkně naplánované ;-) ale bacha na to, já si to také naplánovala a pak jsem od rána nestíhala :) ale časově to máš stejně jako já :) no budu držet palečky ať Vám to holky dobře dopadne (hlavně s počasím) a budu se těšit na fotečky ;-)
Odpovědět
jo jo to počasí je vrtkavé jak blázen. Klidně ať je pod mrakem ale ať nepršíííííííííííí ]-( jinak já mám kadeřnici na půl 8 a dneska jdem ještě domlouvat v kolik dorazí fotografové a kameramani a ještě jdu doladit poslední změny na kytky a výzdobu aut a stolů. Takže dneska frkot :-D jinak zítra se pečou frgále(cukroví už mám napráskané v ledničce, že tam mám jen jednu poličku volnou ]-( ) no a ve čtvrtek rozvoz a v pátek dopoledne si jdu pro spodničku a slavobránu a veze se to ještě s dalšíma věcma a dortem a cukrovím na Belarii. Tak snad na nic v ten pátek nezapomenu :-D :-D :-p jinak už se moooc těším a hlavně na tombolu kterou máme pro svatebčany nachystanou, bude 49 cen, tak skoro na každého dojde :-D takové menší překvapení večera před večerním rautem a půlnoční překvapení 15 minutový ohňostroj x-) x-) Jen to počasííííííííííííííííííííííííííííí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
ha ha kacca7: jsem první v gratulaci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky já jsem druhý gratulant :-D naplánováne to sice mám ale nic nejde jen tak vždycky se vloudí ějaký problémek nebo zádrhelale tak snad to bude super
Odpovědět
Blani: tak to je super :) Jarka: děkuji moc ;-)
Odpovědět
Holky budu na Vás myslet.... ;-) No mě se v ten pátek od rána začalo vše hroutit :) nejdříve jsem se nemohli dostat do kadeřnictví (špatný klíč), pak nám nešla zasponkovat ofina :-( a nakonec jsem měli půl hodinové spoždění :) Pak v 9:00 přijel pro mě Tomáš a já byla ještě v domácím, tak to byli fofry se šatama :) ale zvládli se to.... Jo a to mi ještě brzo ráno volal, jeslti chci mít tu svatbu pořád venku, když je tak pod mrakem a chvilkami zima, ale nakonec se to zvládlo a bylo to venku ;-) Pak byla chvilku bouřka a vypli proud na půlhodinky, ale naštěstí to bylo v poho.... a pak jsme pařili a pařili :) No už se těším na fotečky od kluků, toto je jenom troška pro mě, co mi poslali :) No budu na Vás holky myslet, máte to za chviličku, ale ten den uteče strašně rychle... hlavně si vše zapamatujte pořádnbě ;-)
Odpovědět
ahoj holky, tak vám moc držím pěsti, ať vám to vyjde a hlavně bez deště ;-) :-)
Odpovědět
My jsme měli v pátek obřad v 8 ráno a stihla mně obléct a učesat za dvě hodiny... Už se těším na video, protože si z toho zmatku moc nepamatuju...
Odpovědět
Ahoj Leni... tak to jste vy, co to tady kolovalo, ze se nasel nejaky odvazny par ;-) no jako obdivuji vas, ja bych to tak brzo neustala :-D
Odpovědět
lenka.zajicova : gratuluju do společného života ;-) hodně štěstíčka
Odpovědět
Profilova fotka
pavko: no já zvolila pro jistotu tu variantu B a fungovala :)) holky novomanželky, veliká gratulace. Kacca7 - moc vá¨m to slušelo a těším se na další fotečky. a holkám skoromanželkám držím palce. my jedeme v sobotu na druhou polovinu líbánek, tu sportovací, tak už se nemůžu dočkat....:))
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky koláče rozvezeny hura začli jsme v 13.00 a skončily v 20.00 ale zvládly sme to :-D
Odpovědět
no, my jedeme zítra :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko nevěstám holkýýý asi začínám nervoznět :-D zítra začne panika a v sobotu to vypukne :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky musí mít svědkyně kytku? :-( svědek mi asi vypadl tak jsem volala kamošce tak zítra až budu vědět jestli mi ten muj svědek pujde svědčit nebo ne je to muj strýc a dneska byl u nás ža byl včera u zubaře a rozvrtala mu zub a že ho bolí pulka obličeje a a že mu řekla zubařka že mrtvý zub nebolí ale má napuchlou pusu a skoro nemluví tak se mi byl omluvit dneska omluvit že mi dá zítra vědět jestli ho to přešlo nebo ne jenomže ho to drží od včerejška tak nevím poradte
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?