Svatba v Kladně v roce 2011. Jak jdou přípravy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdrvím Kladeňačky a všechny, co plánují svatbu na Kladně! Jak se vám daří vybírat šaty, místa hostiny, fotografy...? Ráda uvítám pár rad, vyměním si zkušenosti atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Lost,já mám domluvenou právě Lucii,ale myslím,že pokud bys jí napsala,že nechceš celý den,třeba by se s ní dalo domluvit.Mohu ti do IP poslat o hodně levnější,moc milou a příjemnou fotografku.Fotí tedy také celý den,ale je o polovinu levnější než Lucie a ty fotečky????Jedna báseň.Domlouvala jsem se s ní na focení,ale nevím,zda to vyjde...Bude maturovat v květnu,kdy se vdávám,ale když bude moct,tak nám přijede.Byla bych moc ráda,je báječná.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, díky za tipy. Porodnibabko, určitě uvítám, když mi pošleš další kontakt. Já to mám až v červenci, tak to snad už bude volná.
Odpovědět
Profilova fotka
Lost,už jsem ti to poslala do IP.Budu ráda,když se ti bude líbit.Dej vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to jsem z toho jelen... Co nám to tu předělali, nejdou mi přidávat fotky do alba. Jakoby tlačítko "přidej fotky" nefungovalo...
Odpovědět
me se to povedlo :-)
Odpovědět
ahojky ctu vasi diskuzi .holky co je hodne a co malo ? za cenu foceni....lucka ryglova mi nepripada tak draha :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Musela jsem si vytvořit nové album, aby mi to taky šlo. Co je hodně a co málo? Každý máme asi trochu jinou představu. Já jsem se nakonec s Luckou Rýglovou nedohodla, protože je na mě drahá. Tak se poohlížím jinde. Jsem domluvená i s kamarádem, co má zkušenosti s focením (ale nedělá to profesionálně), že mi bude fotit celý den a to zadarmo. Takže mi stačí od profesionálního fofografa, aby mi udělal jen pár "zinscenovaných" fotek po obřadu. Já nemusím mít fotky z příprav, ani jak se sjíždějí hosté... Řešíte už zasedací pořádek? Mám rozvedené rodiče, co mají nové partnery i rodiny, tak si zatím nevím rady, jak to pořešit. A hodláte se držet tradice, že by vedle sebe měl vždy sedět muž - žena a že páry by neměly sedět u sebe? A co s dětmi?
Odpovědět
Profilova fotka
Lost a co ta fotografka,jak jsem ti na ní posílala odkaz? Já zatím zasedací pořádek neřeším,ale asi to udělám tak,jak budu chtít já.Nebudu to promíchávat a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si taky udělala zasedací pořádek i krásné jmenovky, ale jelikož nám den před svatbou 6 lidí odřeklo a zrovna tak rozhazeně , tak jsem se na ně vykašlala a musím říct že masakr jediné štěstí bylo že bylo 35 stupnu takže se všichni najedli a šlo se na zahradku kde každej seděl jak chtěl. Takže zasedací pořádek vřele DOPORUČUJI :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Porodnibabko, ta fotografka mi napsala, že Kladno je pro ni příliš daleko a že tedy nepřijede... Na ní jsem zrovna spoléhala ;-( ;-( Berenniko, my plánujeme rovnou všechno venku, takže horko nás nerozhodí. A kdyby bylo ošklivě, máme i "mokrou" variantu. Ale protože se vdávám v půlce července... S tím zasedacím pořádek - řeším hlavně ty rozvedené rodiče a jejich nové partnery. Po jedné straně by měli sedět manželovi rodiče a po druhé straně moji rodiče. Ti mají ale nové partnery. Moji rodiče by vedle sebe nechtěli sedět, tak koho tam usadit? Mámu s partnerem nebo tátu s novou manželkou? Toť otázka :-| :-| Jasně, že detaily zasedacího pořádku ještě neřeším, na to je brzo. Hodlám to plánovat až tak týden před svatbou, ale tohle mi vrtá hlavou...
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé,tak to mě moc mrzí. :-( No a co se domluvit s Lucii Schweinerovou?Za den teda bere 5000 kč,ale pokud nechcete celodenní foto,tak proč se jí nezeptat?Měla docela volnější kalendář... ;-) No a byla taky moc milá.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dnes ještě poslala maily L. Schweinerové, do Pavivy a L. Zdvihalovi. Snad už něco z toho dopadne...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lostakova držim palec,ale neboj.Uvidíš,že to bude v pohodě. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova Ahoj, všimla jsem si, že jsi psala do Pavivy. Nás fotila paní Caltová ze studia Paviva a byla perfektní. Celý den jsme o ní ani nevěděli a fotky jsou nádherný. Doporučuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fotky z Pavivy jsou hezký,ale já mám blíž ke stylu Lucky Rýglové,Kláry Bernklau, Lucie Schweinerové apod.Ale každý má jiný vkus.Lost,snad si vybereš to nej pro tebe a budeš spokojená. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám už definitvní místo a nakonec i fotografku! Lucku Schweinerovou :-D Juchů!
Odpovědět
gratuluji ...........kdybych nemela lucii ryglovou jdu do lucky taky..............kde bude obrad? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už to vypadalo, že snad fotografa, který by mi nafotil to, co očekávám, neseženu. A sehnala :-) Vše se odehraje na Kladně v Hotelu La Park. Dnes jsme to potvrdili :-)
Odpovědět
me delala lucka bouidor....a fotky jsou uzasny :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím, už jsem ti je skoukla. Moc ti to tam sluší :-)
Odpovědět
diky pridam dalsi az bude cd :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, co s hudbou? My zvolíme asi jen DJe, kapela by pro nás určitě nebyla to pravé, nejsme příliš taneční. Trochu si ale lámu hlavu na jak dlouho ho objednat. Lépe řečeno od kdy... Už na oběd, aby jen necinkaly příbory? Co radíte? A taky nemám moc představu, jaká cena je tak akorát :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Lost,paráda!!!!Jsem ráda,že jste se domluvily,taky bych jí brala,kdybych neměla Lucku. ;-) Tak další věc z krku. Jo a s tou hudbou,tak na oběd si nechte pustit jen nějaké cd,které máte rádi. My asi zvolíme klasiku jako Strause, Vivaldiho a pod.No a hudbu na večer máme ve vlastní režii.Je to levné a podle našho gusta.Jinak DJ podle toho,v kolik máte obřad,ale většinou tak od 17, 18 hod.Blbý u toho je,že třeba ho domluvíš do 1 ráno,ale hosti se chtěj bavit dál,tak pak je ajn mít vlastní hudbu.A taky záleží na tom,do kolika vás v hotelu nechaj řádit.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky pokud někdo budete schánět Dj tak vám mužu dát kontakt na Honzu Lukavského z rádia Relax hraje hodně na svatbách a má i karaoke takže vše co je potřeba a je sním i dobrá domluva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Berenniko, prosím pošli mi na něj do IP kontakt. Sháněla jsem ho na netu, ale nenašla =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máš ho tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, nevíte kolik stojí svatba v zámecké zahradě v Kladně, a je to jedno jestli je svatba v sobotu nebo pátek? já vím jen ,že na radnici v pátek zadarmo, a v sobotu tisícka ...dík za odpověd.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kive76 Zámecká zahrada stojí 3 tisíce - mělo by být jedno, jestli v pátek nebo v sobotu.
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova díky za informaci. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kive76 Je to tam krásný,ale jen abyste měli hezké počasí,jinak ty náhradní prostory nejsou nic moc. :-( ale určo bude vše na jedničku s hvězdičkou. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?