Svatba v Kladně v roce 2011. Jak jdou přípravy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdrvím Kladeňačky a všechny, co plánují svatbu na Kladně! Jak se vám daří vybírat šaty, místa hostiny, fotografy...? Ráda uvítám pár rad, vyměním si zkušenosti atd.
Odpovědět
Já chci taky chodit až v prosinci, a prstýnky si dáme k vánocům:-)nejspíš z toho goldexu, ale uvidíme:-) To jo no, to by asi bylo blbý, ale co by se dalo dělat no, mě se Astra strašně líbí a máme k ní vztah, jak tam každý týden chodíme do sauny:-)tak doufám, že bude volno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ver.kkk: Psala jsem do Astry v pátek, v pondělí mi odpověděli a ještě se moc omlouvali, že nezareagovali už o víkendu. Zároveň mi poslali svatební nabídku 2011, jídelní lístek restaurace a ceník studené kuchyně, grilu a rautů s příkladem. Schůzku a prohlídku hotelu jsme si domluvili na neděli dopoledne a předběžně jsme si zarezervovali termín svatby. Na schůzce se určitě dozvíme všechno, co nás zajímá a doufám, že budeme se vším spokojeni, abysme to mohli brát za definitivní. Mokrá variantu v Astře opravdu je, jedná se prý o nějaký zastřešený altán. Myslím, že jsem ho dokonce zahlédla na jejich webu.
Odpovědět
Profilova fotka
porodnibabka: Proslov oddávajícího se snad dá upravit, doufám ;-)
Odpovědět
lostakova: tak já už mám termín taky předběžně zarezervovaný, ještě bylo volno uf:-), také mi poslali to co tobě, jen mám svatbní nabídku 2010, tak nevím zda to je to samé, obřad stojí 8 500:-(což je teda dost, pořád přemýšlím o těch Hostivicích, sice se projedem ale v tom dubna jistota s tím počasím opravdu není:-(tak nevím, ale jinak jsem s cenou všeho spokojená:-)také se těším na prohlídku, my jí budeme mít pozdějí tak za týden, přítel teď jezdí pozdě domů. Ten altánek znám, je moc krásný, my tam chodíme do sauny, a byla jsem tam kámošce se kouknout na obřad a moc hezký, tak fakt nevím no, ale 8500 je dost ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Lostakova,to nevim,zda se to dá změnit,ten proslov....snad jo.Ten altán je hezkej a velikej.Je tam i dost židlí,daj na ně i potahy a vypadá to vznešeně.Pak je tam u vstupu takový ta slavobrána,kterou si ozdobíte barvou svatby.Noa nejlíp vypadá,když jsou všichni už nastoupení a pak tprv přijede nevěsta.Viděj jí totiž i přijet,i vystoupit z auta a jít po cestě směrem k altánku.A ještě když k tomu hraje nějaká krásná hudba,tak má člověk husinu.No a pak je tam takovej pidi naproti a to je asi za hezkýho počasí,ale ten neni nic moc.Kamarádka měla nádherný počasí a měla to i tak v tom krytém altánu,aspon nám nebylo vedro.V tom malém by asi né všichni viděli. No,za obřad 8500 je děsně moc.Třeba tolik stojí i zámky a hrady,tak nevím,no. Ver.,nezamluvila sis fotografku Lucku Rýglovou?
Odpovědět
porodnibaba:ano zamluvila:-)nejdřív jsem myslela že PAVIVA, ale ta Lucka mě zaujala:-))))a vyšlo to:-)máš zkušenost? Ten altánek je opravdu nádherný, ale těch peněz je moc, tak pořád nevím, půjdem se juknout do Hostivic a pak se rozhodnem:-)kámoška to měla v tom malém altánku a bylo to moc hezký, ale viděla jsem fotky z toho zakrytého a to bylo hezčí:-)a to se mi právě líbí jak ta nevěsta přijede až tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ver,taky jí mám zamluvenou.Už od července.Koukám,že máme podobný vkus ;-) Viděla jsem to na facebooku,že bude fotit svatbu 30. v okrese Kladno,tak jsem si na tebe hned vzpoměla.Dám ti sem odkaz na pár fotek ze svtaby z toho altánu ;-) vydrž
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph... Kamarádka už ty fotky na netu asi nemá,ale tady je jedna svatba v altánu ;-)
Odpovědět
ty jo to je náhoda, moc se mi líbí jak fotí,a bude jí mít taky celý den? joooo ty jsem viděla jsou boží:-)doufám, že budu mít taky takové:-)
Odpovědět
jo:-)teˇjsem byla v tvém albu a máš tam fotku Lucie:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj,mám. ;-) Je šikovná a levná.Ano,bude s náma celý den. ;-)
Odpovědět
Tak mám další věc, nevyšla mi paní Beitlová, vyzážistka na Kladně, ale vyšla paní Duchoňová,sice z Prahy, ale ceny jsou dobrý i cestovné takže vřele doporučuju, martinaduchonova.cz
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, 8500.- je sice dost, ale na druhou stranu pak je zdarma pronájem prostor pro hostinu, tak se to snad vykompenzuje. Já jsem v kontaktu i s La Parkem, kde mají nižší ceny, ale ten pronájem prostor se tam musí zaplatit (zatím nevím kolik). Chci jít na schůzku a prohlídku i do toho La Parku, ale pomaleji reagujou, takže ještě to nemám domluvený. Okouknu to oboje a promyslím. Zase se nechci rozhodovat jen podle ceny...
Odpovědět
Profilova fotka
ver.kkk: Koukala jsem na ty vizážistky, víc se mi líbí ta pí. Duchoňová. Jen kolik že dělá to cestovné? Nějak jsem to nedohledala...
Odpovědět
nejspíš to za obřed dáme, nedá se nic dělat, ale zase to bude krásné:) lostakova: mě se taky moc líbí p.Duchoňová, cestovné mi paní psala že si bere 5 kč za km, což si myslím, že jde:-)já chci jen rozpuštěné natočené vlasy, tak nevím zda si to neudělám sama, ale už je to malý rozdíl tak nevím no:-) Jo holky odkud budete mít oznámení?
Odpovědět
lostakova: no my jsme tedy v LaParku měli oběd, raut a ubytování, takže ti s cenami nepovím. Ale vím, že jsme za pronájem místa na hostinu a večer neplatili nic. Bylo to do 2 hodin zdarma a pak bylo uvedeno, že každá další hodina je za 500Kč. V LaParku jednají pomaleji, ale určitě se ozvou, tak vydrž :-) Já mohu jen říkat, že nám to tam naprosto vyhovovalo a všem hostům se moc líbilo a chutnalo.
Odpovědět
Profilova fotka
já si oznámení dělám sama,ale bude podle vzoru,co mám v albu ;-) Já jsem chtěla hrozně Simonu Bártovou,ale je dost drahá.I se zkouškou 2500 kč.Jen za líčení,asi ještě kouknu po někom stejně šikovném,ale levném. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ver.kkk: 5.-/km - to vychází na 300.- celkem za cestovný, ne? Tak to je v pohodě. Dohromady teda 1900.- účes + líčení. To je krásná cena, myslím. Nejspíš si ji teda taky objednám. Natočit vlasy by ti zvládla nejspíš i nějaká kamarádka, ale s profesionálem máš zaručený, že ti to bude slušet :-) Já chci nějaký drdol, to sama nezvládnu. hotelierka: Zdarma? Tak to je super. V příloze toho mailu, co jsem od nich dostala je spousta věcí tak divně napsaných, že člověk vůbec neví. Ale když si mi to potvrdila, hned mám o starost míň, díky :-) Začínáme se teda přiklánět k tomu La Parku, definitivní to bude po schůzkách. Oznámení? Holky to jste na mě moc daleko, to ještě neřeším. V první řadě musím mít jasný místo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já mám oznámení vybraný,ale ještě ho nemáme.Na to je čas. ;-)
Odpovědět
Holky, já ho taky nemám to je jasný:-)ale nějaký tipy, zda si ho budete vybírat ve svatební salonu, nebo přes internet, toho se trochu bojí, ale strašně se mi líbí www.miadesign.cz, ale uvidíme. lostakova: ta vizážistka na to že je z Prahy a prý docela vyhlášená, tak fakt není tak drahá, a co já vím třeba mi udělá na zkoušce nějaký dradol který by mi slušel:-)tak bych do toho možná šla, ikdyž moc je nemusím a na maturáku jsem v drdolu vypadala jak koště:-)ale teď to bude určitě jiný:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci právě taky drdol.NA maturák jsem to měla takový nic moc.Teda,bylo to hezký,ale nebylo to tak důkladně propracovaný.Jo a psala jsem pani vizážistce a nenapsala.Zkusim ještě jinou
Odpovědět
Dnes jsem nečekaně byla v salonu Sofia, a šatů hrozně moc, paní docela ochotná, ikdyž jsem se na ně nemohla kouknout a přinášela mi ty co si myslela že by mi šly, no ale ne, nic moc teda, dvoje pěkné, jedny naprostá klasika a druhé takový ten empírový střih, prý mi to jde, ale nevím nevím, máte nějaký tip na salon v Kladně nebo Praze:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aáááá,Sofie,no. :-N A natrefila si na pani majitelku nebo na její matku?! Prý je dobrý salon Buštěhrad.No a ty šaty,co mají na stránkách Sofie,tak jsou na webu všechny komplet,co mají. Jinak v Praze je to dost drahý,ale třeba Adina,Nevěsta,Evanie,Andělské svatební studio,Maggie atd.Tam mají hekzý šaty,ale to je jen hrstka salonu po Praze. ;-)
Odpovědět
Na paní majitelku, nemůžu říct že by byla nesympatická to ne, ale nevím no, prostě mi asi nesedly, teď jsem z toho taková smutná, ale tak je to jeden salon no, postavu si myslím že mám normální, a ona mě pořád cpala do 36, a bylo mi to skoro vše malé:-(a říkám a nemáte nějaké v 38, jedny mi padly do oka ale neurazí nenadchnou, no mě se právě do Prahy moc nechce, pak pro ně jet a tak no, ale ten Buštěhrad určitě zkusím, slyším o něm dost. Ale je ještě čas:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ver.kkk: ten Buštěhrad všichni chválí, já tam půjdu určitě. Denně jezdím okolo do práce, takže na to mám zálusk už fakt dlouho 8-)
Odpovědět
lostakova:ten Buštěhrad taky vyzkouším:-)myslela jsem si že si zkusím troje šaty a bude, nejsem náročná a moc nemusím přezdobenost, ale to jsem se asi spletla:-)no tak ať si to užiju Jo včera jsem od dobré známe slyšela pomluvy na Astru, prý měl její syn na svatbu kalkulaci na 50 tisíc i s obřadem, věděli že to bude víc, třeba 70 tisíc, ale bylo to ..........a teď se podržte 130 tisíc! Prý jim naúčtovali 400 panáků, ve 40 lidech ?!?! Nevím co si mám o tom myslet,jdem tam 28.11 na schůzku tak uvidíme, ještě mě napadá Botanika, ale ta je taky hodně drahá, sice mi naši řekli ať to neřeším, ale to by bylo moc Máte někdo zkušenost s penzionem v Žilině? vypadá to tam pěkně docela
Odpovědět
Profilova fotka
No,Ver,s těma panákama tomu docela věřim.Tý kamarádce na savtbě prý taky naúčovali docela dost panáku.Vše co jsme měli,tak mi přišlo,že 2 násobně napočítali.Hlavně fakt u toho tvrdýho,jinak nic.Taky platili 90.
Odpovědět
Ty jo to je ale dost, není to tak nóbl hotel, já počítám do 70 tisíc, tak to ještě uvidíme, mě se teda osobně líbí i Žilina, www.penzion-zilina.cz, není to vůbec honosné, ale vypadá to rodinně, a mají krásnou výzdobu, možná tam zavolám, A ty tedy nedoporučuješ sofii jo?já teda nebyla moc nadšená
Odpovědět
Profilova fotka
já s nima nemám dobrý zkušenosti,ale jakožto brigádník,,zaměstnanec.Některý šatky hezký,ale nevím,no.Myslim,že jsou ještě hezčí. ;-) Ten Penzionek vypadá hezky.Jetšě ti můžu doporučit penzion Lika v Malých Kyšicích. ;-)
Odpovědět
Jojo Liku znám velice dobře, můj spolužák ze střední to tam vede:-)to je taky možnost:-) No nevím, nebude to tak lehké:-),na tu Astru jsem slyšela takovou kritiku:-(to je škoda, nevím zda to máme risknout, vím jak se přítel bude tvářit na obcházení penzionů:-)bral by ten první a byl by spokojený, ale zase to chce ověřit abychom se pak nedivili. Ten tvůj mlýnský domov je krásný, ale pro nás daleko, půlka mé rodiny je z Lán a my bydlíme ve Družci, takže to už je docela daleko, pro babičky a tak:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?