Svatba v Kladně v roce 2011. Jak jdou přípravy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdrvím Kladeňačky a všechny, co plánují svatbu na Kladně! Jak se vám daří vybírat šaty, místa hostiny, fotografy...? Ráda uvítám pár rad, vyměním si zkušenosti atd.
Odpovědět
porodníbabka: myslím že obojí:-)ale byla to nádhera, mám šaty a jsem nadšená:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt?Taj to je paráda.A hned v 1.salonu.Štastná to žena ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ajsou to teda ty v albu? Koukám,že jsi se tedy rozhodla pro Hostivici a stejnou vizážistku i fotografku jako já. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ver.kkk: Nakoukla jsem do tvé alba a ... krása :-)
Odpovědět
porodnibabka: ty budeš mít taky paní Duchoňovou?TAk to je pěkné:-)))) Hostivice ,ještě nejsou rezervované budu tam volat až v pondělí, jak jsi říkala radši o úřední den, doufám, že to vyjde a bude místo, ale myslím si že jo:-) lostakova:děkuji moc, chtěla jsem sem dát fotky i mne v šatech, ale jsou moc velké:-(a neumím to zmenšit:-)ale taky budou:-)byla to rychlovka, měla jsem na sobě asi jen troje podobného stylu a byla jsem rozhodlá pro tyto:-)mám 38, ale prsa tak 42:-)))))))takže to není se mnou tak lehký:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Koukam ze se tu bavite o satech... ja mela saty z Vlasty... taky mohu vrele doporucit.. pani moc ochotna a prijemna... ceny takove jako vsude rekla bych :-) :-) Satu tam mela hodne.. fakt vyber.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ver.,domlouvala jsem se s ní nějak minulý týden na pevno ;-) Původně jsem chtěla Simonu Bártovou,ale teda to je cenově mimo moje možnosti. :-( Taky tam budu v pondělí volat,aby mi paní řekla,jak se noví oddávající domluvili.Zda zůstanou oddacími dny pátky nebo soboty.Pokud by byli nově soboty,tak bysme museli zažádat o výjimku a zaplatit ještě 2 tisíce navíc. ]-( :-S ale teda paní mi řikala,že bude na pátcích trvat.Už to tam tak funguje dlouho.
Odpovědět
A já bych tedy musela žádat, mě to připlacení nevadí, stejně je to parádní cena:-)podle hradů a třeba té Astry za 8500!stejně nevím co si myslí:-( To andělské studio ti doporučuju, mají úžasný výběr a za 6900,- to není špatný ne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda mám namířeno do Adiny,bohužel nikdo mi nechce tady říct,jestli už mají novou kolekci. Někde jí maj,někde ne. :-( Ver,musela,ale neni to úplně těžký.Je to taky formalita....v pondělí se uvidí,jestli teda bude oddávací den pátek nebo sobota...
Odpovědět
porodnibabka: tak jsem volola do Hostivic, riskla jsem to ve čt a v pohodě, paní moooc milá, a máme to zarezervované, zůstávají pátky, ale sobota za 2000,- a žádný problém, v lednu tam půjdem s občankama a tak, takže super, a včera jsme byli v Žilině, a také super pan ředitel je moc milý a vyjde nám se vším vstříc, takže paráda začíná se to rýsovat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt???Zrovna včera jsem si řikala,jestli to vydržíš do pondělí. :-D :-D Máme to stejný.taky tam jdeme v lednu s papírama. ;-) Jsem docela ráda,že ty pátky zůstali.Jinak tedy gratuluji k termínu. ;-)
Odpovědět
Děkuji:-))))super, paní říkala že mi termín slibuje a garantuje, že oddávající postaví před hotovou věc:-))))strašně milá, pak jí tam v lednu něco přinesu:-)protože fakt super, jsem ráda už jsem se bála že budu vymýšlet něco jiného, a mě se na Kladně radnice prostě nelíbí:-( Jo mám dotaz, odkud budeš mít bižuterii? teď na něco koukám, ale nic moc a nebo předražený:-(
Odpovědět
Článek se načítá
jo už mám v albu šaty na mě:-)jukni
Odpovědět
Profilova fotka
Sluší ti.Vybrala jsi dobře.A už máš představu,jak si necháš udělat vlásky?A co závojík?U tebe bych spíš viděla nějakou krásnou kytí vlasovou ozdobu. ;-)
Odpovědět
Jsou super, všechny jsou mi malé přes prsa a nebo přes prsa dobře a jinak velké:-(závoj určitě nééé, a budou rozpuštěný a asi štrásová čelenka a nebo malá korunka, o té kytičce jsem dlouho přemýšlela ale vypadá to divně:-(už moc zdobeně, ty šaty jsou hodně okamínkovaný, nezdá se to takhle ale jsou:-) jsem ráda že už mám šaty, moc mě nebavilo zkoušení:-)ikdyž každou to baví, ale jsem ráda že mi sedly a hotovo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně,mám to samé.Taky jich rozhodně nevyzkouším víc.Mám představu a pokud žádný podobný mít nebudou,nechám si je ušít.Zamilovala jsem se do nich a chci podobné nebo nic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak toto je krása http://www.svatebni-raj.cz/foto.php?u... http://www.svatebni-raj.cz/foto.php?u... http://www.svatebni-raj.cz/foto.php?u... http://www.svatebni-raj.cz/foto.php?u...
Odpovědět
Ty jo krásné odkazy, tyhle stránky znám, ale je to dost drahé:-(ale nejspíš si odtud nějakou bižuterii objednám:-), a jakou máš představu šatů? Já ani tak moc neměla právě, věděla jsem že ne nějakou přehnanou šlehačku, ale zase antické taky ne. Jsem spokojená:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ver,tyto miluju už půl roku a konkurenty jsem nenašla. http://www.beremese.cz/album/view.php... Jinak já jsem si kupovala šperky na sperkyproradost.cézet. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
udělaj ti tam cokoliv,co maj v albu a v barvě,který chceš. ;-)
Odpovědět
Ty šaty jsou krásný, jsou takové střídmé ale zaujmou, myslím že mám podobné, takový střed, ne jednoduché ale ne přeplácané:-) Ta stránka je super, a mají i docela dobré ceny, líbí se mi tam jedna korunka:-)asi jí objednám http://www.sperkyproradost.cz/detail.... moc pěkný:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ta je moc hezká,taky jsem nad ní uvažovala,chtěla jsem,aby ladila k náhrdelníku a naušničkám,mám je v albu.Takže když jim napíšeš,že bys to chtěla ve své barvě svatby,nic není problém,neplatíš nic navíc,ale chvilku si musíš počkat,což tedy je asi 6 týdnů,takže času dost.Jsou rychlý,vstřícní,mají hezké ceny a krásné zboží.Já jsem z nich byla nadšená.A na dekorace doporučuju toto http://www.wildroses-dekorace.cz/wild... levné,hezké,neskutečně milá paní.A ještě je veterinářka,takže u mě další +. ;-)
Odpovědět
Tak nakonec mám bižu z www.svatebni-raj.cz, mám to v albu:-)jsem z toho nadšená, tak teď chci tedy na začátku prosince chci objednat vývazky,šerpy na auto, polštářek pod prstýnky, a nějaké další ozdůbky. Přemýšlím jakou výzdobu dát na auta svatebčanů něco malého, ale takový to tradiční:-)přemýšlím koupit organzu a udělat jednoduše mašličky na kliky:-)co ty na to?
Odpovědět
Profilova fotka
Klidně...já budu mít ozdobených jen pár aut.A vývazky si nechceš udělat sama? ;-) Kdyžtak návod na jejich výrobu mám v albu.mě to přijde drahý už hotový... :-| V tom wildroses mají ty šerpy levný...i polštářky...můžeš si to upravit dle sebe. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ver.moc hezký...jemný. ;-) vybrala jsi dobře. ;-)
Odpovědět
Ahoj Kladeňačky, z vlastní zkušenosti můžu říct, že jediné, co můžu doporučit je, pokud se do něčeho zamilujete na první pohled, je to to pravé. Já to tak měla i s šatami, první, které jsem vyzkoušela byly prostě ony a i když jsem jich pak zkoušela ještě hodně, nikdy to nebylo lepší. To samé s místem obřadu, prostě nenechte se ovlivnit a všechno si naplánujte podle sebe, protože to za to fakt stojí. ;-)
Odpovědět
porodnibabka: no vývazky jsem si původně taky chtěla udělat sama kámoška si je dělala a říkala že by mi i pomohla, ale na aukru mají úžasný šampaň-bordó, fakt pěkný, a za 3,50 kus, tak to mi za to zase nestojí a objednám, ale přemýšlím si udělat výzdobu na auta, ty mašle a na mé a přítele auto:-) Jojo, ten odkaz jak jsi mi poslala je pěkný. Ve čt nebo v pátek mám schůzku s dj - Libor Kralovič, možná znáš, tak jsem zvědavá:-)na tuto jedinou schůzku se přítel těší:-))))
Odpovědět
Profilova fotka
Mendie: Rada nad zlato :-) Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Ver,neznám.... :-N Uvidíš,já si budu dělat i věci na auto i vývazky,oznámení,krabičky.Všechno. Jo,prosím tě,napíšeš mi do IP,kolik ti řekla Lucka za focení?Zdražila...
Odpovědět
lostakova: Ja vím, že to zní jako klišé, jenže jediné, do čeho jsme si nechali kecat, byl oddávající - ne nemusíte se s ním setkat, není nutný zjišťovat, co bude říkat, projevy jsou stejně všechny stejné - no, s výsledkem jsem spokojená nebyla. A pak jsem zjistila, že to bylo to jediné, nad čím jsem mávla rukou a opravdu se nezamyslela nad tím, jestli to my dva s manželem přesně tak opravdu chceme...v případě svatby prostě není nad vlastní hlavu, ne se spoléhat na to, co říkají ostatní nebo dělat něco, protože je to in...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?