Svatba v Kladně v roce 2011. Jak jdou přípravy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdrvím Kladeňačky a všechny, co plánují svatbu na Kladně! Jak se vám daří vybírat šaty, místa hostiny, fotografy...? Ráda uvítám pár rad, vyměním si zkušenosti atd.
Odpovědět
Profilova fotka
T yznáš Honzika? :-D
Odpovědět
No jasně, chodili jsme spolu na střední:-)tak ty ho nejspší znáš taky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, závidím vám vaše přípravy a nadšení ;-) Já jsem se vdávala v červenci jsem z Kladna, ale svatbu jsme měli v Libochovicích. Ale i tak vám můžu doporučit pár "dodavatelů" z Kladna. Moc moc jsem byla spokojená s paní Ivanou Caltovou z Kladna jako fotografkou, má studio PAVIVA. Její práce je dokonalá, dokáže poradit, povzbudit a z fotek jsem nadšená dosud ;-) Pak jsem byla spokojená s restauraci U BUKU, naprostá spokojenost, majitel je prima člověk, vyjde vám vstříc a bylo to tam krásné, máte pro sebe salonek i venku posezení, gril. Šatičky - bomba studio Buštěhrad, doporučuji. Jukněte ke mě do fotek. Užijte si přípravy a žádné nervy, já nervózní nebyla ani v den "D" Mějte se moc moc pěkně Monča
Odpovědět
Profilova fotka
Ver...znám ho moc dobře.Je to dobrý kamarád přítele a já ho znám už taky déle.Blonďáček :-D :-p Vikuldo,díky. ;-) Šatičky jsi měla krásný a ta kytice....úchvatná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, já to spletla, resturace je POD ČERVENÝM BUKEM.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D To nevadí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Vikuldo. Prozraď, kolik jsi dávala půjčovné za šaty. Líbí se mi, také bych chtěla něco podobného.
Odpovědět
Profilova fotka
ver.kkk: Trochu jsi mě vyděsila s těma 130 tisícema, ale to přece muselo být tím, že si dopředu nestanovili limit. Když obsluze zadáš limit, nemůžeš to přece přešvihnout. A pokud chtějí hosti pít dál, musí si to pak zaplatit.
Odpovědět
Profilova fotka
Lostakova,to je fakt,ale né každá restaurace to dodrží.Už jsem tu četla různé příspěvky nevěst,kdy měli stanovený limit a bác ho...byl překročenej.Neřikám,že to bylo zrovna v Astře,ale bohužel se to děje.Jeden čas jsem taky dělala servírku a moc dobře vim,že jsou kolegové,kteří u takto velkých akcí s klidem pár čárek připsali u toho,čeho prodali skutečně hodně.Né moc,aby to nebylo nápadný,ale sem tam a hned to bylo o pár set vyšší účet.Já jsem to nedělala.Přišlo mi to hloupý.Prý to dělaj třeba proto,že kolem nich jak blbec celý večer a noc lítáš a nedostaneš ani korunu dýško...no,nevim.Moc se s tímto názorem nestotožnuju.Každopádně se toto děje. :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Porodnibabko, vážně bych si nerada nechala zkazit dojmy ze svatby řešením něčeho takového. Já limit určitě stanovím a budu doufat ve slušné jednání.
Odpovědět
Ahoj holky, 28.11 máme schůzku v Astře, tak vše uvidíme, přítel bych chtěl tu variantu, že bychom si tvrdý dovezli sami, stejně chlapi hlavně budou pít pivo, a holky víno, si myslím teda, ale prý se dost fixluje na panácích:-( porodnibabka: jo tak takhle ho znáš, on je fajn, ale už jsem ho neviděla asi 4 roky:-(ale na střední jsme se docela i bavili, seděl přede mnou. lostakova: doufám, že vše s Astrou dopadne dobře, nedám na jednu pomluvu, chci to tam a na 99% to tam i bude:-)))ty jo ten Buštěhrad fakt vypadá škvěle:-)musím se tam podívat V pondělí jedu podepisovat smlouvu do nové práce do Prahy, tak přemýšlím zajít do andělského studia:-)vezmu s sebou asi mamku:-)jen tak na kukačku:-)prý je dobré
Odpovědět
Profilova fotka
No,já jsem tam teda byla s jednou kamarádkou a byli nepříjemný,pač jsme se neobjednaly,ale teda zase je spoustu lidí,co si je chválí.Asi záleží na tom,na koho narazíš. Ver,tak to jo. :-D Honzik toho má hodně,takže možná proto. Lostakova,to určitě dej a věřim,že snad nebude problém.Jak psala Ver,opravdu je to o těch panácích,případně džusech a colách. :-S Ale moc ti přeju,aby vše bylo ok.Vlastně vám oběma.Samozřejmě se tyhle prima zvyky nedělaj jen u svateb.Stačí větší narozeninová párty a už to jede.Jo a taky jak personbál užírá svatební koláčky a cukroví.To je tay docela síla ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Tak jsme včera byli na návštěvě u našich, a taťka to moc nechce v astře, nemá s nima dobrou zkušenost, tak se to asi rozhodlo, objednáme se na schůzku do Žiliny, taťkovi to někdo chválil, a tu výzdobu co mají na stránkách, to vypadá fakt dobře:-)ale do Astry také ještě zajdem:-) No jsem na to andělské studio zvědavá, nejsem objednaná, ale v pondělí tam zavolám a ještě to zkusím.
Odpovědět
Profilova fotka
A kdybys měla hostinu tady a ne v Astře,tak kde budete mít obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
Ver a hotel Lány je drahý?
Odpovědět
porodnibaba: obřad by se mi líbil v Hostivicích, musíme se tam ale zajet podívat a musím zavolat té paní. No já jsem z Lán, a já to tam nechci:-(, asi myslíš classic hotel, a tam se berou všichni z mého okolí, chci něco jiného:-), teď bydlím v Družci, takže je to do Žiliny kousek, jen přeject z obřadu z těch Hostivic, ale to je patnáct minut takže to jde:-), uvidíme jak to vše bude:-)ale ta Žilina vypadá fajn a neslyšela jsem žádné negativní hodnocení:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak uvidíš.To bych taky nechtěla,když to tam má každý. ;-) Myslim,že do Hostivice můžeš zavolat klidně hned.Už měli mít zasedání a kdo a kdy bude oddávat,takže by ti už měla termín potvrdit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostakova: šaty jsem měla půjčené v Buštěhradě, půjčovné bylo 8,500,- půjčí Ti je ve čtvrtek a vrací se v pondělí. Já jsem v nich tancovala kankán, tak jsem se roztrhla, ale naštěstí to bylo uvnitř ve švu a paní mi řekla, že na takové nehody jsou zvyklé, že oprava a všechny tyhle "trhlinky" jsou v ceně půjčovného.
Odpovědět
Profilova fotka
Vikuldo a oblek jste měli taky od tamtud?Mám sice vyhlídnutý salón v Praze,ale kdyby náhodou...měli tam docela fajn ceny. ;-)
Odpovědět
porodnibabka: Zavolám tam ve čtvrtek:-)to přítel je doma, takže hned budu vědět na kdy to domluvíme:-)a moc se do Hostivic těším:-) Tak zítra jdu do andělského studia na Praze 5, tak jsem zvědavá:-)docela se tam těším, třeba si vyberu a budu mít šatičky:-) Jo a přemýšlela jsem do jaké barvy ladit svatbu a rozhoduju se mezi žlutou a bordó? Co myslíte?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Obě jsou krásné,ale vzhledem k jaru bych volila spíše žlutou.Je svěží,jarní a tolik neokoukaná.No a pokud by ti přímo vadila sytě žlutá,není problém si to ladit třeba do champagne nebo do smetanova,krémova. Budu mít zelenou a jen lehce a na doladění žlutou.Když už jaro,tak i stylem barvy.Noa bordo mi přijde už hrozně okoukaná a taková ...nevím,jak to napsat,ale zkrátka už frčí hrozně dlouho,pro mě má spojení se starýma svatbama,naducanejma krajkovejma šatama a tak.Když už červenou,tak fakt zářivě až do ruda.
Odpovědět
Profilova fotka
tahle nějak,jako to fotila Lucka Rýglová http://www.lucier.estranky.cz/fotoalb...
Odpovědět
Jojo to jsem viděla, to je krásný:-)no já bych právě chtěla ostrou žlutou moc se mi líbí:-), řeším to protože, v Žilině mají přes celá ty dlouhá okna bordó závěsy, a pochybuju, že by je kvůli nám sundavali, nebo že měli jiné varianty:-)na stránkách mají výzdobu do zeleno - žluta a je to krásný, ale nevím jak to ladí s těma závěsama teda, to se mi moc nezdá:-)tady je odkaz http://www.penzion.vedox.cz/cs/fotoga... moc se mi to líbí ale nevím jak no:-)ve čtvrtek tam máme schůuzku, tak uvidíme:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No,tak to je horší...Pokud je to dominantou sálu,asi by bylo lepší volit obdobné barvy(bordo,červená,fialová,hnědá),ale teda ta krémová nebo smetanová by šla.No a nebo zvolit klidně žluto bílou,ale tu bílou dát jako dominantu.Takže žlutou nechat jen v ubrouscích,kytičkách,případně jako okvětní plátky nebo peličky a kamínky na stůl do žluta.Ale tak,jak je to na fotkách v zeleno žluté,to už je moc.
Odpovědět
taky mě to napadlo, bordó se žlutou spolu docela jdou né:-),chci právě žlutou kytku, tak že by to byla kombinace?:-) ta žluto-zelená je moc na ten sál,ale jinak je to krásný, ale zelená by mi doma neprošla, naprostá averze mého přítele:-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D mně by zas neprošla červená,fialová a růžová. :-D Já myslim,že to k sobě fakt jde. ;-) Ted mě napadlo...volatz do Hostivic ve čtvrtek se možná nevyplatí.Nejsou to úřední hodiny,tak jestli nebudou líní ti to zvedat.Já třeba mám pocit,že jsem tam volala,myslim v úterý a fakt mi to nezvedla.Ale nejsem si jistá,jestli jsem pak nevolala znovu a nemluvil s ní potom.To bych kecala. :-N
Odpovědět
Tak radši až v pondělí nebo ve středu co :-)))))))))to bude jistější:-) Tak jsem rozhodlá, pokud to bude v Žilině bude kombinace žluté a bordó, já budu spíš žlutá:-)myslím kytka,korsáž,výdoba aut,a tak a hostina kombinace:-)a je to:-) Jo objednávala jsem se do toho andělského studia a ona ta slečna na mě prý kdy bude svatba že to potřebují vědět, a já 30.4, a on užžžžž:-)hustý, co ty holky dělaj:-) ty jo to je věcí, normálně se mi zdálo, že se vdávám a zjistila jsem že nemáme takové ty vývazky:-)fakt blbnu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ver,nic si z toho nedělej. ;-) My jdeme dneska na prstýnky a hrabe mi z toho jak blázen.Zdála se mi noční můra o tom,že jsou křivé,nejsou stejné,spojený v zadu nýtkem.Prostě hnus.Nebo že nemám šaty co jsem chtěla,nebo že se nestihla vyzvednout kytka,že jsem zaspala a nestihla jsem se umýt a nalíčit.Prostě krávoviny. Tak s tou barvou jsi to vymyslela supr ;-) Jako že jim voláš na zkoušení šatů moc brzo? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
nebo že to máte za chvilku a ještě si na šatech nebyla?!
Odpovědět
Profilova fotka
porodníbabka: Oblek měl manžel z Prahy, jelikož je hodně vysokej a "hubenej", tak jsme v salonech nepochodili.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?