Menu Forum

Svatba v Kladně v roce 2011. Jak jdou přípravy?

21. říj 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
Registrovala se 9. října 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 3076 příspěvků. Má 35 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
Registrovala se 9. října 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 3076 příspěvků. Má 35 přátel. Region Beroun.
 T yznáš Honzika? emoticon
12. lis 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ver.kkk
9
Registrovala se 23. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 95 příspěvků. Má 29 přátel.
  • Svatba byla 30. dubna 2011
    Hostivice, Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
ver.kkk
9
Registrovala se 23. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 95 příspěvků. Má 29 přátel.
 No jasně, chodili jsme spolu na středníemoticontak ty ho nejspší znáš takyemoticon
12. lis 2010 ve 12:22  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vikulda (33 r.)
8
Registrovala se 7. ledna 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 186 příspěvků. Má 8 přátel. Kladno, Region Kladno.
  • Svatba bude 7. července 2017
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
vikulda (33 r.)
8
Registrovala se 7. ledna 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 186 příspěvků. Má 8 přátel. Kladno, Region Kladno.
    Region Kladno
 Ahojky holky,
závidím vám vaše přípravy a nadšení emoticon

Já jsem se vdávala v červenci jsem z Kladna, ale svatbu jsme měli v Libochovicích.
Ale i tak vám můžu doporučit pár "dodavatelů" z Kladna.

Moc moc jsem byla spokojená s paní Ivanou Caltovou z Kladna jako fotografkou, má studio PAVIVA.
Její práce je dokonalá, dokáže poradit, povzbudit a z fotek jsem nadšená dosud emoticon

Pak jsem byla spokojená s restauraci U BUKU, naprostá spokojenost, majitel je prima člověk, vyjde vám vstříc a bylo to tam krásné, máte pro sebe salonek i venku posezení, gril.

Šatičky - bomba studio Buštěhrad, doporučuji.

Jukněte ke mě do fotek.

Užijte si přípravy a žádné nervy, já nervózní nebyla ani v den "D"

Mějte se moc moc pěkně

Monča
12. lis 2010 v 16:32  •  Svatba bude v červenci 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 Ver...znám ho moc dobře.Je to dobrý kamarád přítele a já ho znám už taky déle.Blonďáček emoticon emoticon
Vikuldo,díky. emoticon Šatičky jsi měla krásný a ta kytice....úchvatná emoticon
12. lis 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vikulda (33 r.)
8
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
vikulda (33 r.)
8
    Region Kladno
 Jéé, já to spletla, resturace je POD ČERVENÝM BUKEM.
12. lis 2010 v 16:38  •  Svatba bude v červenci 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 emoticon To nevadí. emoticon
12. lis 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lostakova
30
Registrovala se 30. října 2010 na beremese.cz. Přidala 1846 příspěvků, 2 alba a 1 inzerát. Má 35 přátel. Kladno, Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
lostakova
30
Registrovala se 30. října 2010 na beremese.cz. Přidala 1846 příspěvků, 2 alba a 1 inzerát. Má 35 přátel. Kladno, Region Kladno.
 Ahoj Vikuldo. Prozraď, kolik jsi dávala půjčovné za šaty. Líbí se mi, také bych chtěla něco podobného.
13. lis 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lostakova
30
fotoportrét
fotoportrét
lostakova
30
 ver.kkk: Trochu jsi mě vyděsila s těma 130 tisícema, ale to přece muselo být tím, že si dopředu nestanovili limit. Když obsluze zadáš limit, nemůžeš to přece přešvihnout. A pokud chtějí hosti pít dál, musí si to pak zaplatit.
13. lis 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 Lostakova,to je fakt,ale né každá restaurace to dodrží.Už jsem tu četla různé příspěvky nevěst,kdy měli stanovený limit a bác ho...byl překročenej.Neřikám,že to bylo zrovna v Astře,ale bohužel se to děje.Jeden čas jsem taky dělala servírku a moc dobře vim,že jsou kolegové,kteří u takto velkých akcí s klidem pár čárek připsali u toho,čeho prodali skutečně hodně.Né moc,aby to nebylo nápadný,ale sem tam a hned to bylo o pár set vyšší účet.Já jsem to nedělala.Přišlo mi to hloupý.Prý to dělaj třeba proto,že kolem nich jak blbec celý večer a noc lítáš a nedostaneš ani korunu dýško...no,nevim.Moc se s tímto názorem nestotožnuju.Každopádně se toto děje. emoticon
13. lis 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lostakova
30
fotoportrét
fotoportrét
lostakova
30
 Porodnibabko, vážně bych si nerada nechala zkazit dojmy ze svatby řešením něčeho takového. Já limit určitě stanovím a budu doufat ve slušné jednání.
13. lis 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ver.kkk
9
fotoportrét
fotoportrét
ver.kkk
9
 Ahoj holky, 28.11 máme schůzku v Astře, tak vše uvidíme, přítel bych chtěl tu variantu, že bychom si tvrdý dovezli sami, stejně chlapi hlavně budou pít pivo, a holky víno, si myslím teda, ale prý se dost fixluje na panácíchemoticon

porodnibabka: jo tak takhle ho znáš, on je fajn, ale už jsem ho neviděla asi 4 rokyemoticonale na střední jsme se docela i bavili, seděl přede mnou.

lostakova: doufám, že vše s Astrou dopadne dobře, nedám na jednu pomluvu, chci to tam a na 99% to tam i budeemoticon))ty jo ten Buštěhrad fakt vypadá škvěleemoticonmusím se tam podívat

V pondělí jedu podepisovat smlouvu do nové práce do Prahy, tak přemýšlím zajít do andělského studiaemoticonvezmu s sebou asi mamkuemoticonjen tak na kukačkuemoticonprý je dobré
13. lis 2010 v 16:49  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 No,já jsem tam teda byla s jednou kamarádkou a byli nepříjemný,pač jsme se neobjednaly,ale teda zase je spoustu lidí,co si je chválí.Asi záleží na tom,na koho narazíš.
Ver,tak to jo. emoticon Honzik toho má hodně,takže možná proto.
Lostakova,to určitě dej a věřim,že snad nebude problém.Jak psala Ver,opravdu je to o těch panácích,případně džusech a colách. emoticon Ale moc ti přeju,aby vše bylo ok.Vlastně vám oběma.Samozřejmě se tyhle prima zvyky nedělaj jen u svateb.Stačí větší narozeninová párty a už to jede.Jo a taky jak personbál užírá svatební koláčky a cukroví.To je tay docela síla emoticon
14. lis 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ver.kkk
9
fotoportrét
fotoportrét
ver.kkk
9
 Tak jsme včera byli na návštěvě u našich, a taťka to moc nechce v astře, nemá s nima dobrou zkušenost, tak se to asi rozhodlo, objednáme se na schůzku do Žiliny, taťkovi to někdo chválil, a tu výzdobu co mají na stránkách, to vypadá fakt dobřeemoticonale do Astry také ještě zajdememoticon

No jsem na to andělské studio zvědavá, nejsem objednaná, ale v pondělí tam zavolám a ještě to zkusím.
14. lis 2010 ve 14:05  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 A kdybys měla hostinu tady a ne v Astře,tak kde budete mít obřad?
14. lis 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 Ver a hotel Lány je drahý?
14. lis 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ver.kkk
9
fotoportrét
fotoportrét
ver.kkk
9
 porodnibaba: obřad by se mi líbil v Hostivicích, musíme se tam ale zajet podívat a musím zavolat té paní.
No já jsem z Lán, a já to tam nechciemoticon, asi myslíš classic hotel, a tam se berou všichni z mého okolí, chci něco jinéhoemoticon, teď bydlím v Družci, takže je to do Žiliny kousek, jen přeject z obřadu z těch Hostivic, ale to je patnáct minut takže to jdeemoticon, uvidíme jak to vše budeemoticonale ta Žilina vypadá fajn a neslyšela jsem žádné negativní hodnoceníemoticon
14. lis 2010 v 16:43  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 tak uvidíš.To bych taky nechtěla,když to tam má každý. emoticon Myslim,že do Hostivice můžeš zavolat klidně hned.Už měli mít zasedání a kdo a kdy bude oddávat,takže by ti už měla termín potvrdit. emoticon
15. lis 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vikulda (33 r.)
8
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
vikulda (33 r.)
8
    Region Kladno
 lostakova:
šaty jsem měla půjčené v Buštěhradě, půjčovné bylo 8,500,- půjčí Ti je ve čtvrtek a vrací se v pondělí.
Já jsem v nich tancovala kankán, tak jsem se roztrhla, ale naštěstí to bylo uvnitř ve švu a paní mi řekla, že na takové nehody jsou zvyklé, že oprava a všechny tyhle "trhlinky" jsou v ceně půjčovného.
15. lis 2010 ve 12:52  •  Svatba bude v červenci 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 Vikuldo a oblek jste měli taky od tamtud?Mám sice vyhlídnutý salón v Praze,ale kdyby náhodou...měli tam docela fajn ceny. emoticon
15. lis 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ver.kkk
9
fotoportrét
fotoportrét
ver.kkk
9
 porodnibabka: Zavolám tam ve čtvrtekemoticonto přítel je doma, takže hned budu vědět na kdy to domluvímeemoticona moc se do Hostivic těšímemoticon
Tak zítra jdu do andělského studia na Praze 5, tak jsem zvědaváemoticondocela se tam těším, třeba si vyberu a budu mít šatičkyemoticon
Jo a přemýšlela jsem do jaké barvy ladit svatbu a rozhoduju se mezi žlutou a bordó? Co myslíte?emoticon
15. lis 2010 ve 14:59  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 Obě jsou krásné,ale vzhledem k jaru bych volila spíše žlutou.Je svěží,jarní a tolik neokoukaná.No a pokud by ti přímo vadila sytě žlutá,není problém si to ladit třeba do champagne nebo do smetanova,krémova.
Budu mít zelenou a jen lehce a na doladění žlutou.Když už jaro,tak i stylem barvy.Noa bordo mi přijde už hrozně okoukaná a taková ...nevím,jak to napsat,ale zkrátka už frčí hrozně dlouho,pro mě má spojení se starýma svatbama,naducanejma krajkovejma šatama a tak.Když už červenou,tak fakt zářivě až do ruda.
15. lis 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 tahle nějak,jako to fotila Lucka Rýglová

http://www.lucier.estranky.cz/fotoalbum/svatebni-foto/svatby/original/828
15. lis 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ver.kkk
9
fotoportrét
fotoportrét
ver.kkk
9
 Jojo to jsem viděla, to je krásnýemoticonno já bych právě chtěla ostrou žlutou moc se mi líbíemoticon, řeším to protože, v Žilině mají přes celá ty dlouhá okna bordó závěsy, a pochybuju, že by je kvůli nám sundavali, nebo že měli jiné variantyemoticonna stránkách mají výzdobu do zeleno - žluta a je to krásný, ale nevím jak to ladí s těma závěsama teda, to se mi moc nezdáemoticontady je odkaz

http://www.penzion.vedox.cz/cs/fotogalerie/category/8-akce

moc se mi to líbí ale nevím jak noemoticonve čtvrtek tam máme schůuzku, tak uvidímeemoticon
15. lis 2010 v 15:28  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 No,tak to je horší...Pokud je to dominantou sálu,asi by bylo lepší volit obdobné barvy(bordo,červená,fialová,hnědá),ale teda ta krémová nebo smetanová by šla.No a nebo zvolit klidně žluto bílou,ale tu bílou dát jako dominantu.Takže žlutou nechat jen v ubrouscích,kytičkách,případně jako okvětní plátky nebo peličky a kamínky na stůl do žluta.Ale tak,jak je to na fotkách v zeleno žluté,to už je moc.
15. lis 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ver.kkk
9
fotoportrét
fotoportrét
ver.kkk
9
 taky mě to napadlo, bordó se žlutou spolu docela jdou néemoticon,chci právě žlutou kytku, tak že by to byla kombinace?emoticon
ta žluto-zelená je moc na ten sál,ale jinak je to krásný, ale zelená by mi doma neprošla, naprostá averze mého příteleemoticon
15. lis 2010 v 16:12  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 emoticon mně by zas neprošla červená,fialová a růžová. emoticon
Já myslim,že to k sobě fakt jde. emoticon
Ted mě napadlo...volatz do Hostivic ve čtvrtek se možná nevyplatí.Nejsou to úřední hodiny,tak jestli nebudou líní ti to zvedat.Já třeba mám pocit,že jsem tam volala,myslim v úterý a fakt mi to nezvedla.Ale nejsem si jistá,jestli jsem pak nevolala znovu a nemluvil s ní potom.To bych kecala. emoticon
15. lis 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ver.kkk
9
fotoportrét
fotoportrét
ver.kkk
9
 Tak radši až v pondělí nebo ve středu co emoticon))))))))to bude jistějšíemoticon
Tak jsem rozhodlá, pokud to bude v Žilině bude kombinace žluté a bordó, já budu spíš žlutáemoticonmyslím kytka,korsáž,výdoba aut,a tak a hostina kombinaceemoticona je toemoticon
Jo objednávala jsem se do toho andělského studia a ona ta slečna na mě prý kdy bude svatba že to potřebují vědět, a já 30.4, a on užžžžžemoticonhustý, co ty holky dělajemoticon

ty jo to je věcí, normálně se mi zdálo, že se vdávám a zjistila jsem že nemáme takové ty vývazkyemoticonfakt blbnuemoticon
15. lis 2010 v 16:37  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 Ver,nic si z toho nedělej. emoticon My jdeme dneska na prstýnky a hrabe mi z toho jak blázen.Zdála se mi noční můra o tom,že jsou křivé,nejsou stejné,spojený v zadu nýtkem.Prostě hnus.Nebo že nemám šaty co jsem chtěla,nebo že se nestihla vyzvednout kytka,že jsem zaspala a nestihla jsem se umýt a nalíčit.Prostě krávoviny.
Tak s tou barvou jsi to vymyslela supr emoticon
Jako že jim voláš na zkoušení šatů moc brzo? emoticon
16. lis 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 nebo že to máte za chvilku a ještě si na šatech nebyla?!
16. lis 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vikulda (33 r.)
8
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
vikulda (33 r.)
8
    Region Kladno
 porodníbabka:
Oblek měl manžel z Prahy, jelikož je hodně vysokej a "hubenej", tak jsme v salonech nepochodili.
16. lis 2010 ve 13:47  •  Svatba bude v červenci 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš