Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
doufám, že to po mě přečteš koukám, že se mi některá slova vypařila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a s tou prací ti věřím, že je noční můrou... švagrová jde od začátku měsíce taky na pracák, byla na živnosťák a njsou kšefty :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ja se uz ani tak "nebojim" jak na tech fotkach budem vypadat, ale spis CO vsechno vyfotila... je fakt ze behem dne jsme ji vubec nevnimala,vim o ni jen po obrade kdyz jsme sli do parku, ráno kdyz me mamka stahovala(jinak myslim ze se to tu resilo, a ja s emusim pridat ze jsem byla sice dobre sesnerovaná,ale mamka mi tam dala spatne tu vsadku, takze mi celý den hrozne moc vylejzala, a porad mi ji nekdo zastrkával..)no abych se vratila k fotkam, tak jak rikam, to kdyz o ní vím, tak tam tech fotek moc neni...snad to zvladla v mý nepritomnosti a ý euforii.... fakt mam hrachy, ze to bude tak max 100 fotek... a bude se z toho dát pouzit tak 40:-(( jinak od kamaradu taky nic nemam, zatim fotili pouze 2holciny..takze tyhle fotky znám uz i pozpátku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
neměj hrachy, fakt se to nezdá, ale určo toho nafotila hafo ;-) nás fotilo dost lidí a postupně se k nám fotky dostávají... debatu o šněrování jsem rozjela prosím pěkně já :-N a když čtu vaše reakce, tak skoro každá měla nějakou "závadu" , ale mě už to nikdo nevymluví, že já tu závadu měla nejhorší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radus aháá,tak to jsem asi prelitla-co si mela za zavadu? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale málo sešněrovaná a jak jsem vylezla z auta u radnice, tak mi šaty vylezly nahoru a měla jsem na zádech takovej hrb, že to vypadá jak když mi šaty neseděly ]-( po focení to povolilo ještě víc a je to vidět na fotce č. 10 a 12
Odpovědět
Profilova fotka
radus ja si rikala ze tam mas nejakej schmoustanec, myslela jsem ze ti byli velký :-N :-N ze si do svatby zhubla:-) tak si das do alba jen fotky kde si zepredu:-)) a nebo i tuhle ze zadu a napises k tomu vtipnej popisek...ja to tam mam taky jak pako:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak tys to viděla naživo tak víš o čem mluvím, vtipný je, že mi to nikdo z rodiny neupravil ]-( šaty mi byly akorát, i když jsem skoro 2 kg v tom týdnu zhubla, prostě málo utažený a tím jak jsem si sedla tak vylezly nahoru a šněrování trochu povolilo ]-( nooo je to škoda, ale už nic s tím neudělám jen to budu navěky vidět
Odpovědět
Profilova fotka
radus to s ehold stane..ja jak byla živá a pořád sem jen lítala, a taky porad sedela(pri focení) tak sem si urvala jednu slehajdu a na pokoji v noci jsem zjistila ze to co s emi porad pletlo mezi nohy a tak trochu me to deformovalo byl drát ze spodnice, ja ho nakonec uplne ztratila:-D takze mam z 3 kruhový jen 2spodnici:-D:-D:-D ale az je budu prodavat tak to tam napisu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
radus tak se koukni na fotku ke mě do alba, jak stojím opřená u stromu a sem přímo ze předu. taky mám šaty vyhrnutý a vypadá to že mi nesedí
Odpovědět
Profilova fotka
taky dobrý :-D no za normálních okolností bych taky řekla, že se holt stane, ale jelikož to je jen 1x za život tak mě to mrzí... proto mám trochu obavy z fotek jak to bude blbě vypadat.... a mě se tak líbí fotky nevěst zezadu :-( no už to nebudu řešit je to k ničemu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pelu to si měla opravdu maličko skoro zanedbatelně ;-) nee už to nebudem řešit, musím vás s tím už prudit :-N jen jsme si o tom napsaly ještě s marti a tím končím ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
radus ale prosimte..vubec neprudis!!:-D je to vec která te proste žere a mrzí...jako me ty fotky..taky tu stim otravuju:-))od toho tu jsme:-)) holky... ty fotky z dovci..to je fakt nadlidskej ukol dat to do kupy..:-Djeste kdyz me tlaci cas :-N
Odpovědět
Profilova fotka
;-) jen makej makej ať se můžu večer kouknout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to je mazec tak ja vytezoslavne zavru vymazavani a tam je napsano"stav polozek 412" ..coo??:-D:-Dtak to uz asi vic nepromazu, byla jsme docela nekompromisní...no bohuzel to bude teda ranec to vyvolat:-D
Odpovědět
Profilova fotka
slušný počet ;-)
Odpovědět
radus gratulace ke svatbicce 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) sem to tu nejak hakovala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jee děkuji kristy :-) a jak se máš?
Odpovědět
uz se mam oukej,mam brigadu na Orce -Kijevska ulice :-) takze se odreagovavam :-) jinak jeste materska rok :-) co ty?jak jste si to uzily???? :-D moc kratke ze?
Odpovědět
Profilova fotka
to je fajn, že se odreagováváš ;-) Orca? co je to? =-) užili suprově :-) krátký to teda bylo :-D čekáme na fotky, při focení mě něco štíplo do nohy tak beru atb. kvůli případné borelióze a svatební cesta tím pádem posunuta na říjen, ale jinak vše ok ;-)
Odpovědět
herna bar :-) :-) :-) :-D a jeje tak to opatrne,stipance uz moc na lehkou vahu neberu :-| muj bracha mel zanet mozku kvuli klisteti :-( dodnes rehabky a cviceni :-x
Odpovědět
Profilova fotka
tak.390... A JDU to cpát na FB:-)
Odpovědět
jestli mate facebook,tak si me nejdete Milenka Malá-Petříková :-D musim ficet paaaaaaaaaaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
kristy- koukám nový fotečky-moooc hezký:-))
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem to na lehkou váhu nebrala a hned v pondělí letěla k dr., proto ty atb. aby se kdyžtak zabránilo neštěstí ;-) na FB je manžel, to by bylo ujetý, kdyby si tě přidal on za mě :-D :-D :-D herna bar to není zrovna bezpečná práce :-| manžel by mě asi zabil kdybych tam šla pracovat, on je ale bohužel prac. poznamenanej a nedivím se mu, viď marti? tak dávej na sebe pozor a pepřák u sebe ;-)
Odpovědět
radusv tak pokud se budes prihlasovat pod jeho jmenem tak neni problem :-D si me tam najdi alka uz me ma :-D ja se v herne nebojim-zatim dobry tuk tuk tuk 8-) mam tam chlapy a kamery takze by si snad nikdo netroufnul.no hrdinu bych nedelala :-D kazdopadne peprak mam.spis jsou ty lidi takovy neskodny :-Ddala sem novy fotecky ze svatby pac se mi tamty smazaly omylem :-p :-p upsssssssssss
Odpovědět
Profilova fotka
já vím kristy, že si určitě opatrná a je super, že tam máš chlapy ;-) už jsem na fotečky koukala, moc krásné, sluší vám to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus jj presne, veskery servírky a nocni barmanky mam prisen zakazano i kdybych zadnou jinou praci nenasla :-D a jsem ráda..sama vim ze na to nemam :-N jj kristy uz mam:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a k FB: manželovi na něj nelezu dívám se na fotky jen za jeho přítomnosti a asistence, to bych ti kristy nemohla udělat, aby ještě můj manža byl náhodou u vás důvodem k žárlení :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já zas nakouknu až večer, jedu manžovi naproti do práce, musíme něco koupit kámošce k narozkám, zítra jsme zvaní na oslavu a pak rovnou sjedem na nákup... jsem na manžu zvědavá jak vypadá, včera šel na chvíli do hospody, vrátil se po 23hod. a za chvíli jsem slyšela jak na záchodě blije :-N a ráno se moc nevyjadřoval asi byl rád, že je rád :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?