Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj minus :-) tak to je super, závidím ti že to máš před sebou
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj leni a kdy vyrážíte na líbánky? děkuji za názor na fotoknihu, já právě zatím viděla 2 od JH a J. Klímy a obě bomba, tak mě zajímalo kdo má zkušenost s tou od fotolabu nebo happy foto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pelu tak paráda, počasí bylo fakt krásný tak to vám vyšlo na výlety dobře :-) a co hotel? v mariánkách jsem byla asi v 9 letech s dědou a babičkou a stále si vybavuju fontánu, kolonádu a pak v nějakým údolí pohádkové postavy ninus vítej a taky závidím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
radus: hotel byl skvělej :-) ale samý němčouři všude.... kolonáda je božská, fontána super :-) šli jsme oba večery...masáže taky dobrý, sauna, bazén...opravdu to bylo krásný
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobře, že se vám líbilo... já už se taky těším na naší minisvatebku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za přivítání no já se stresuju a už na mě padlo to že budu v těch šatech jak sněhová koule s mojí postavou XXL ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
nestresuj se a užívej si to, protože je to fakt krásný a rychle pryč a ode mě je to co říct, protože já když sem mezi holky zavítala tak jsem to skoro vůbec neprožívala a jak mě to postupně chytlo :-) teď zpětně mě trochu štve, že mi svědkyně špatně zašněrovala šaty a vypadá to jak když mi neseděly, protože jak jsem vystoupila u radnice z auta tak od té doby tam mám na fotkách vidět hrbol a teď se pořád na fotkách na to soustředím ]-( tak jsem zvědavá jak to bude vypadat na fotkách od JH asi děsně, ale co hlavně, že jsem si ten den užila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus: Odlítáme 24.9. na 12 dní. Máme 4* a illunclusiv, tak snad ná dovolená nezklame. pellu: To je fajn, že se vám líbilo. Docela jsi mě navnadila, až budeme mít jednou taky nějakýho prcka, tak určitě vyrazíme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni ty jo to se budete mít :-) snad ne, jaký jsou tam teď teploty?
Odpovědět
Profilova fotka
Teď je tam pořád kolem třiceti. Přelom září říjen o něco míň, ale pořád by mělo být teplo. Chceme jezdit i po výletech, tak úplný pařák nepotřebujem.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je paráda a na výlety ideální 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) vítám tě ninus užívej si to tak jak píše raduška, hrozně rychle to uteče... A koukala jsem na šatky do alba a moc ti to v nich sluší.vybrala jsi si dobře .-) taky tiše závidím, že to máš před sebou. pellu: mariánky jsou fakt krásné, jezdíme tam jednou za dva nebo tři roky,když je tam tchýně v lázních...To byla romantika vid? A to jste měli sebou i synka? radusko: šaty jsi měla krásné, ale ty asi sama víš jak jsi je měla uvázané...Ja mám taky pocit že jsem je měla malinko jinak, než mě vázala v saloně, ale je to už jedno. Ale taky koukám na foto a říkám jsi, že to tak nemělo být :-) kam jdete na minisvatebku? nevím, jestli jsi to už psala :-N lenro: závidím, užijte si dovču...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky :-) od rána makám jak zběsilá :-D jo a v práci jsou všichni nachcípaný kromě mě ]-( snad budu imunní když beru antibiotika, já nechci marodit, ještě to by mi scházelo :-| katuš děkuji, šaty byly krásný i jsem se v nich bezvadně cítila, ale přesně jak píšeš v salonu mě sešněrovala daleko líp a na zádech mi to krásně sedělo, možná tím jak jsem seděla tak to šněrování trochu povolilo a celkově se šaty posunuly, ale to bych musela u radnice někam zmizet a celý to s někým "seštelovat" a na to nebyl čas... no stalo se, už to nebudu omílat dokola stejně už to nezměním a budu jen doufat, že to na fotkách nevypadá moc blbě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já dostala v práci poukaz na romantický den v hotelu Frymburk na Lipně, tak chceme nejspíš začátkem října vyrazit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno :-) katika: nene Kubík byl doma :-) Jinak je to tak fakt nádherný, vylezli jsme i na tu rozhlednu, obešli to snad fakt všechno. a čokoládová masáž a relaxační byli fakt super. taky doufám, že se tam za pár let vrátíme
Odpovědět
Profilova fotka
radus: já taky lituju že mě nešněrovala mamka, ta mi to při zkoušení krásně utáhla ale holky to taky tak neměly a když sme se fotily jak sem šaty nadzvedávala a měla snížený pas tak mi vylezl a taky to působí že mi nesedí
Odpovědět
Profilova fotka
katika7810: děkuji za pochvalu x-) snažím se to užívat ale občas mě fascinují ceny nejvíc sand cena za oblek pro malého
Odpovědět
Profilova fotka
jee já když to čtu tak už se tak těším až příští rok pořídíme nový auto a budem výletit po česku :-) pelu a katuš jsem ráda, že jako jediná nemám pocit špatně zašněrovaných šatů... ale u vás holky na fotkách nic nevidím :-N takže rada pro budoucí nevěsty!!! šaty den předem s osobou, která vám bude v den D pomáhat, vyzkoušejte obléct a sešněrovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pelu vy už máte komplet všechny fotky?
Odpovědět
Profilova fotka
To je to že to vidím, jenom já...Jinak dobrá rada :-D Ale uvidíš, že na fotkách to nebude vidět ninus: s cenama chápu, ja málem omdlela když jsme všechno počítali...Krásně jsme překročili limit :-D Ale nelituju toho, byla to nádherná svatba....
Odpovědět
Profilova fotka
noo u mě bych to neřekla mrkni mi v albu na fotku č. 10 a 12 na té je to nejvíc vidět ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ale zase to jsou fotky už po pár hodinách po focení a ježdění autem
Odpovědět
Profilova fotka
ninus: kolik vás stojí půjčení? nás pro malého stálo 400. radus: jojo na DVD už máme komplet všechny fotky. Ještě jich vybrat 50 a nechat u fotáka vytisknout
Odpovědět
Ahojky Ninus, vítám tě tu. :-) Pellu, tak to muselo být moc fajn. S manželem jsme přemýšleli, že bychom to také takhle udělali. Radu, na těch fotkách to není vůbec poznat, jde spíš o to, že o tom víš ty, tak máš pocit, že je to hodně viditelný.
Odpovědět
Profilova fotka
lovly: bylo to opravdu super. A udělala bych to tak znova. Není to zase tak daleko, takže kdyby se doma něco stalo prostě bychom odjeli. Ale doma sme prý nikomu nechyběli, kuba byl spokojenej :-D
Odpovědět
ahoj holky, ja mam dneska dovolenou, protoze jsme vcera jeli s H. na koncert do Mnichova a pak zpet - prijeli jsme v pul 4 rano... radu - na tvych fotkach to vubec neni videt!!! ja mela stejny pocit, nemela jsem snerovani, ale zip, coz mi za normalnich okolnosti krasne drzelo, apod. ale jak jsme meli vedro a ja se potila, tak mi saty odpoledna zacaly pomalu klouzat dolu... ne, ze by spadly, ale ten zivutek proste trochu sjel... na nekterych vecernich fotkach to je fakt videt! u tebe nevidim nic :-) pellu - tak to je super, ze jste si to takhle uzili a ze i Kubicek to nesl dobre :-) a byli jste pak jeste v te zoo? ninu - vitam te taky a drzim palce, at vsechno vyjde!!! ty saticky ti moc slusi, jsou takove jemne, proste krasa :-) a radu, kdy budete mit fotky od toho Jirky? Uz se jich nemuzu dockat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, právě obědvám tak jsem chtěla na vás mrknout ;-) marti už jste zpátky? pelu tak se těším na další vaše fotky ;-) jituš a markét: asi máte právdu, protože já to tam prostě vidím a nikdo mi to nevymluví :-D markét říkal za 14dní tak si myslím, že se příští týden ozve... taky se na ně těším, ale zase na druhou stranu fotkama to kolem svatby skončí, takže takhle mám zatím pocit, že nás taková ta hezká tečka na závěr ještě čeká :-) doufám, že mě pochopíte jak to myslím
Odpovědět
Profilova fotka
na jakým koncertě jste byli? my jdeme s holkama v říjnu tady v čb na Elány a moc se těším - mám je moc ráda :-) lístky jsem kupovala už v červnu, jak byli přípravy na svatbu tak jsem na to úplně zapomněla a minule si vzpomněla
Odpovědět
radu - vim, jak to myslis, je fakt, ze fotky jsou teckou, ale pockej, jak si je budes porad prohlizet a tak... jinak byli jsme na U2, dala jsem H. tyhle listky minuly rok k Jezisku... bylo to super, lepsi koncert jsem snad nezazila, oni to proste maji vymakany do posledniho puntiku... je to spis show nez koncert, ale fakt super... jinak na Elanech jsem byla asi pred 2 lety tady v Praze a bomba. Jsem neverila, ze to zvladnou, tak si to poradne uzijte!!!!! :-) jinak, holky, ja jsem se dostala do faze, kdy uz si zacinam pripadat opet normalne... jako ze uz si zvykam na jmeno, nedelam do telefonu same eeee, aaa, eee..., nez se vyzvejknu a dokonce se mi stalo, ze jsem "vdana" uz pouzila i v sebeobrane pred doternym chlapem v tramvaji :-) docela me to povabilo, kdyz jsem to vyslovila (taky jsem se toho trochu lekla, popravde) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už bych šla domů, dneska dodělám práci co musím mít do zítra hotovou, tak budu mít zítra pohodu 8-) markét jojo je to taková tečka i pro rodinu, pak už se o svatbě mluvit nebude max. někdy zavzpomínáme při rodinné návštěvě no a fotky budu zkoumat hodně dlouho :-D ze mě už euforie taky opadla a přijde mi zcela normální být vdaná :-D ale jako podpis a představování mi občas ještě dělá problém - nooo po 14 dnech se to ještě toleruje ;-) sranda je jak jsou klienti zmatení - jo 10 let byli zvyklí na slečnu :-D markét tak to věřím, že U2 musel být zážitek :-) Eláni byli u nás přesně před 9 lety a byla jsem právě z nich nadšená a ještě jsem tenkrát kámošce říkala, že další koncert už určitě mít nebudou, že máme prostě poslední šanci a ejhle oni jsou tu zas - tak to si nemůžu nechat ujít
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?