Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky:) já balím šatičky a dnes nebo zítra posílám!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj marti, tak to pochybuju, že tady někdo jiný bude kecat :-D ty jdeš úplně nakrátko? :-o teda ale to bude velká změna.... taky jsem přemýšlela, že bych to po svatbě nechala o něco zkrátit po x letech, ale zatím se k tomu nemám, říkám si, že jestli to teď nechám zkráti, že už mi určo tak dlouhé nenarostou
Odpovědět
Profilova fotka
a co vy?:-D:-D jj uz chci od kvetna ale kuli svatbe jsem to chtela pozdrzet:-) me to silene roste, takze kdyz se nezdari myslim ze do roka mi to naroste:-) jj taky to chce zmenu, jelikoz tohle uz mam 5let... a uz mi i par lidi rikalo ze by to chtelo bud trochu zkratit nebo zmenu... a ja dneska do toho jdu...no sme na to zvedava:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
já za 1,5hod. končím ;-) jee tak ať se účes povede a těším se na fotku :-) mimochodem dneska jsem napsala JH jak to vypadá s fotkama, tak jsem zvědavá kdy a co odpoví :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky..jsem uplne okuchaná:_D:-D ja si pripadam jako pudl:-D:-D chtela jsem to vic..okoli reaguje zatim dost kladne.. a manza vylez z práce a hned na celou ulici hulákal jak je to krásný a ze jsem byla u holice:-)) (nevedel o tom:-D)
Odpovědět
Alka, gratuluju k novemu ucesu! :-) Koukam na novou fotku - je to sik :-) Ja jdu dneska po praci taky na zkraceni, nechala jsem to poporust kvuli svatbe a ted uz nevim, co s tim. Jinak gratuluju vsem novym mladym panim! Vidim, ze jste vsechny mely uzasne svatby :-) Na Zvikove to bylo taky nadherne... v sobotu budeme mit fotky, uz se nemuzu dockat.
Odpovědět
Profilova fotka
petkoub ahojky:-) no taky jsem uz nevedela co stim:-) a ze budou fotky závidim..ja se asi nedočkám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jupíííííííííííííííííííííííííííííííííí fotky budou ve CT a nebo v pátek!! jupí
Odpovědět
Vidis!! Super :-) Tak se budeme o vikendu vsichni kochat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to doufam, moc jich nemá..tak snad tam neoc bude:-))
Odpovědět
Profilova fotka
alka: hod fotku do alba, tahle je malinká!!! petkoub: zvíkov je krásnej! tak už se těším na fotečky. já poslala šatičky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ale jen na chvili:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
wau!!!super!!,
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? :-N dekuju:-D ja si porad pripadam jak pudl:-D
Odpovědět
Profilova fotka
marti účes super moc ti to sluší :-) mě odepsal JH, že fotky budou ve středu nebo ve čtvrtek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus no tak to je super:-) to budem mit "na stejne":-) jinac dekuju :-N x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, alka já byla u kadeřnice min. úterý :-D také radikálnější střih. furt jsem si řikala do svatby a po svatbě že to půjde ostříhat... Pellu já dala dneska šaty do čistírny a platila 250,- měla jsem k tomu uještě bolerko...a pani furt strašila, že mi ty kamínky opadaj tak se budu modlit aby mi ty šaty nijak nezničili...to by mě trefilo :-| jinak nám dneska přišlo video na dvd a prázdný....tak jsem rozčarovaná volala Baštářovi a on že to tam měl nachystaný a omylem tam nic nevypálil...takže to pošle chlapec znova ]-( tolik jsem se na to těšila :-( ale zase alespoň uznal že to vypálený není...jsem si teď řikala že mi bude tvrdit že si vymejšlim...to by bylo něco...
Odpovědět
Profilova fotka
market jéé tak to jsme meli stejne..ja to tvrdila pul roku..:-D:-D taky uz bych je mohla dovest do tý cistirny..kdyz já porad nestiham:_D:-D tak to mas fakt stesti ze to uznal..pri mym stesti by se semnou hadal, a bylo by po "hehe"...
Odpovědět
Profilova fotka
markét:já počítala tak 250kč ale zrovna tam byla nějaká paní na záskok a nebyla si jistá tak napsala 168 s tím, že kdyžtak doplatím až si pro ně půjdu. a paní při vyzvednutí to brala podle účtenky co sem měla. já tam měla korálky a všechny našité. Ale neboj, snad to dobře dopadne!!! pak napiš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, holky ve středu budou fotky!!! Poslal mi náhled 24 fotek a skoro všechny jsou krásné, u jedné jsem se málem rozbrečela x-) na dvd jich bude před 200 - prý jsme se nějak rozfotili :-N až dorazím domů tak nějakou přidám ;-) já se jdu kochat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zkoušela jsem vložit jednu a v práci mi to prostě nejde ]-( holky mě úplně buší srdce, klepou se mi ruce a chce se mi brečet když si je prohlížím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus: to je skvělý!!!!!!!!!!!My bychom koncem týdne měli mít těch 100 fotek v tištěné formě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pelu tak to se na vaše taky moc těším :-) já nejsem schopná pracovat :-D nějaké přidám do alba a zbytek vám dám do odkazu když jich bude tolik ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já musím udělat album na rajčeti :-) a pak hodím odkaz
Odpovědět
Profilova fotka
nápodobně :-) na rajčeti zmenšuji i fotky sem do alb ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:-) tak ja jsem uplne v klidu..nevim jestli z tevh fotek budu hotova:-( jinak kadernice mi poslala uces jak si ho fotila ona, tak ho tam taky muzu hodit:-)--- kdyz vidim ty dlouhý vlásky :-N ....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) marti já byla taky dokud jsem je neviděla, spíš jsem byla připravená na horší, protože jsem měla pocit, že se všude neskutečně šklebím - jako na některých fakt mám prdu, ale to je jasný nejsem žádná modelína ;-) náhodou ty co máš od zuzky v albu jsou krásný a určitě budou další a další :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jupííííí mam opravenou pračku..jupíí:-))
Odpovědět
Profilova fotka
prave jsem se po druhy podepisovala novým jmenem:-)) opravar prej: vy se opravdu tak jmenujete? nezkomolili vam to?:-D:-d to je sranda:-D
Odpovědět
Profilova fotka
super :-) dobrý s opravářem :-D já mám taky ze včera ráno historku - volala mi pracovně paní z jednoho úřadu a já: prosím Voborská,ne Kortusová a ona mám tady napsáno paní Voborská jste to vy? a já ano, ne vlastně už ne.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?